MEΣΑ ΣΤΗΝ ΣΙΩΠΗ... ΑΚΟΥΣΕ ΜΕ - ΒΑΣΩ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ

Valia

Δημοσίευση από Valia »

Σταματήστε να μιλάτε γι' αυτό το βιβλίοοοοο!!!!!!! :-o Τουλάχιστον μέχρι να το πάρω και εγώ στα χέρια μου, για να μιλάμε όλοι μαζί :x :x :x
Nαταλία-Νεφέλη

Δημοσίευση από Nαταλία-Νεφέλη »

:)) =)) :)) =)) :)) =)) :)) =)) :)) =)) :)) =)) :)) χιχιιχχιχιχιχιχιχι!!
Ζηλιάρα ζηλιάρα ζηλιαρόγατέεεεεεεε!!! :x @};- >:d< >:d< >:d< >:d< >:d< >:d<
Valia

Δημοσίευση από Valia »

:-o >:\ :oops: :P
Valia

Δημοσίευση από Valia »

το πήηηηηηηηρρρρρρρρρραααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!
Ακόμα βέβαια δεν το έχω ξεκινήσει, το κρατάω για όταν θα είμαι πιο χαλαρή ;)
Επισκέπτης

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

κρατα το καλα μη σου φυγει! :D
Valia

Δημοσίευση από Valia »

το χω κλειδωμένο στο συρτάρι ;)
Nαταλία-Νεφέλη

Δημοσίευση από Nαταλία-Νεφέλη »

Την πέμπτη μέρα ανελιπούς ανάγνωσης......με πήραν τα ζουμιά!!! Ευτυχώς που δεν ήταν κανείς εκεί κοντά!!! Ποταμός τα δάκρυα!! Ηταν επειδή σε κατάλαβα να νιώθεις τον Ιησού όπως ακριβώς τον ένιωσα από τότε που είχα την πρώτη μου επαφή μαζί του!! Χρόνια ολοκληρα φοβόμουν, έτρεμα, μέσα στον μοναστήρι, παρ' όλο που ένιωθα τόσο έντονη την επαφή μας....μην τυχόν και οι άλλες μοιρολογίστρες είχαν δίκιο και όλα αύτά ήταν δική μου ιδέα, δική μου φαντασία η άπειρη ευσπλαχνία και αγάπη του. Μέχρι που σήμερα ΄ΤΟ ΕΝΙΩΣΑ ΒΑΘΕΙΑ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΟΤΙ ΑΥΤΟΣ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΟΠΩΣ ΕΓΩ ΤΟΝ ΓΝΩΡΙΣΑ!! Και τώρα σκασίλα μου πως θα με χαρακτηρισουνε αλλά ΝΑΙ ΤΟΝ ΝΙΩΘΩ ΦΙΛΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΠΑΤΕΡΑ ΑΔΕΛΦΟ...Ολα αυτά μαζί!! Κι ας μου τσαμπουνάνε ότι θενε άθεοι και ένθεοι!!!
Άβαταρ μέλους
ARTYADIS
Δημοσιεύσεις: 14369
Εγγραφή: 24 Μαρ 2009 12:36 pm
Τοποθεσία: Universe

Δημοσίευση από ARTYADIS »

Bαλια μου να τηλεφωνηθούμε για να περάσεις από δω όποτε μπορείς να τα πάρεις και τα δύο
Βάσω μου απ' ότι κατάλαβα εκτός από το "ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΣΙΩΠΗ ...ΑΚΟΥΣΕ ΜΕ" έχεις εκδόσει κι άλλο?

Πώς... θα μπορούσαμε να το έχουμε κι αυτό?? >:d< >:d< >:d<
Όταν δεν υφίστανται κενά που χρειάζεται να συμπληρωθούν, τότε το να υπάρχεις απλώς σ' αυτόν τον κόσμο μέσα στο σώμα σου, είναι η υψηλότερη κατάκτηση!
________________
Πολέμα και Οραματίσου!
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88511
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Δημοσίευση από Vasoula »

το άλλο βιβλίο είναι μέσα στις κάρτες της Ρωρ, Δημητρούλα!

Το τρίτο δεν έχει τελειώσει ακόμα, υπολογίζω μέχρι τον Σεπτέμβριο να είναι έτοιμο.
:-D
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
margaritarenia
Δημοσιεύσεις: 16547
Εγγραφή: 04 Μάιος 2007 4:02 pm

Δημοσίευση από margaritarenia »

Vaso έγραψε:
Το τρίτο δεν έχει τελειώσει ακόμα, υπολογίζω μέχρι τον Σεπτέμβριο να είναι έτοιμο.
:-D


:cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: Αχ αυτος ο Σεπτεμβρης :-( :-( >:d< >:d< :D :x :x :x
Απόφαση να μην επιτρέψω σε κανεναν να με εκπλήξει. Ο μονος που εχει αυτο το δικαίωμα είναι ο Εαυτος μου και ο Θεος μεσα μου :romance-heartbeating:
https://m.youtube.com/watch?v=3YDz-ftqr1g#dialog
Valia

Δημοσίευση από Valia »

ΤΡΙΤΟ????!!!!!!!! Γιούπι!!!!!!!! >:d< >:d<
Nαταλία-Νεφέλη

Δημοσίευση από Nαταλία-Νεφέλη »

Θα είναι έτοιμη η συγγραφή του ή και η έκδοσή του; Εμεις πότε θα το έχουμε;;;;;;;;; :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :bounce: :P
Άβαταρ μέλους
ARTYADIS
Δημοσιεύσεις: 14369
Εγγραφή: 24 Μαρ 2009 12:36 pm
Τοποθεσία: Universe

Δημοσίευση από ARTYADIS »

Το τρίτο δεν έχει τελειώσει ακόμα, υπολογίζω μέχρι τον Σεπτέμβριο να είναι έτοιμο

Yeesssssssss!!!! :o) <:-p
Όταν δεν υφίστανται κενά που χρειάζεται να συμπληρωθούν, τότε το να υπάρχεις απλώς σ' αυτόν τον κόσμο μέσα στο σώμα σου, είναι η υψηλότερη κατάκτηση!
________________
Πολέμα και Οραματίσου!
Επισκέπτης

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Εγω εχω σκοπο να το διαβασω με την ησυχια μου τα βραδυα στις διακοπες στην Ευβοια που θα παω με τον Μητσακο και το Μαρακι μας :-D @};-
Άβαταρ μέλους
Δωρουλα
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 33541
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 4:23 pm
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Δημοσίευση από Δωρουλα »

:x :x :x :x :x >:d<
Η πληγωμένη καρδιά μπορεί να Ερωτευθεί
Η προστατευμένη καρδιά δεν μπορεί


Πολέμα και Οραματίσου.

Εικόνα

Reiki Center - Ρεικι

Επιστροφή στο “ΒΙΒΛΙΑ”