Πώς μπορούμε να καθαρίσουμε τους κρυστάλλους.

Μια άλλη ζωή...
Άβαταρ μέλους
Δωρουλα
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 33540
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 4:23 pm
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Δημοσίευση από Δωρουλα »

Όταν λες προγραμματίζω Δήμητρα εννοείς να υπο θέσω ότι αφιερώνεις τον κρύσταλλο ή σε έναν συγκεκριμένο σκοπό που θέλεις να επιτελέσει ή γενικά λες,"Αφιερώνω τον κρύσταλλο αυτό στο ύψιστο καλό όλων.Ας χρησιμοποιηθεί με φως και αγάπη"

Το σύμβολο σύνδεσης-ένωσης σε βοηθάει να συνδεθείς μαζί του, με την ουσία του, και μετά προχωράς με τον προγραμματισμό!!όσο δουλέυεις μαζί τους θα βλέπεις ότι συνδέεσαι αμέσως και γενικά μπορείς να πειραματηστείς πολύ τόσο με τα σύμβολα, όσο και με τους κρυστάλλους σε συνδοιασμό!! :x
Η πληγωμένη καρδιά μπορεί να Ερωτευθεί
Η προστατευμένη καρδιά δεν μπορεί


Πολέμα και Οραματίσου.

Εικόνα

Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
zefira
Δημοσιεύσεις: 3587
Εγγραφή: 18 Δεκ 2007 6:25 pm
Τοποθεσία: Επανωμή

Δημοσίευση από zefira »

Πραγματικά ο συνδυασμός είναι εκπληκτικός :x :x
Εικόνα


ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΣΑΣ ΓΝΩΡΙΣΑ
Η ΑΓΑΠΗ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΒΑΛΣΑΜΟ ΖΩΗΣ.
Άβαταρ μέλους
VasilisM
Δημοσιεύσεις: 8049
Εγγραφή: 27 Φεβ 2009 2:55 pm
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση από VasilisM »

Εσείς τους προγραμματίζεται; Εγώ απλά όταν τους φορτίζω έχω την πρόθεση σε κάτι συγκεκριμένο..
Πολέμα και Οραματίσου
Άβαταρ μέλους
Fotinoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 31562
Εγγραφή: 21 Σεπ 2007 8:38 pm
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση από Fotinoula »

αυτο το εχω και εγώ απορια δλδ τι είναι καλυτερο να τους προσγραμαμτιζουμε είναι να τους καθαριζουμε ακι να τους αφηνουμε ελευθερα να δρουν με τις ιδιοτητες τους :-?

αλλες φορες μου βγαινει ετσι και αλλες γιουβετσι

μαλλον όταν είναι για συγκεκριμενο θεραπαυτικο σκοπο καλο έιναι να τους προγραματιζουμε
όσο ζούμε σε τούτον τον κόσμο, θα τον Ερωτευόμαστε με όλη μας την Αγνότητα, έτσι ώστε να πάμε στον Θεό γεμάτοι από Αγάπη και όχι γεμάτοι από φόβο... :x
Άβαταρ μέλους
zefira
Δημοσιεύσεις: 3587
Εγγραφή: 18 Δεκ 2007 6:25 pm
Τοποθεσία: Επανωμή

Δημοσίευση από zefira »

Μπορείς και να τους προγραμματίσεις Βασίλη μου για να δώσουν ενίσχυση σε κάτι που θέλεις να γίνει πάντα για το Ανώτερο καλό σου.

Η Κατριν Ραφαέλ στην Κρυσταλλική Φώτιση αναφέρεται σε αυτό.
Εικόνα


ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΣΑΣ ΓΝΩΡΙΣΑ
Η ΑΓΑΠΗ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΒΑΛΣΑΜΟ ΖΩΗΣ.
Άβαταρ μέλους
VasilisM
Δημοσιεύσεις: 8049
Εγγραφή: 27 Φεβ 2009 2:55 pm
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση από VasilisM »

Μάλιστα.. και εγώ όπως την Φωτεινή.. αλλά θα προτιμήσω το γιουβέτσι! :-D
Πολέμα και Οραματίσου
Άβαταρ μέλους
zefira
Δημοσιεύσεις: 3587
Εγγραφή: 18 Δεκ 2007 6:25 pm
Τοποθεσία: Επανωμή

Δημοσίευση από zefira »

Το γιουβέτσι είναι από τα ωραία φαγητά ;) ;) Αν μάλιστα είναι και με κατσικάκι :D :D
Εικόνα


ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΣΑΣ ΓΝΩΡΙΣΑ
Η ΑΓΑΠΗ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΒΑΛΣΑΜΟ ΖΩΗΣ.
Άβαταρ μέλους
VasilisM
Δημοσιεύσεις: 8049
Εγγραφή: 27 Φεβ 2009 2:55 pm
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση από VasilisM »

Απαπα όχι! :)) Προτιμώ μοσχαρίσιο κρέας.
Πολέμα και Οραματίσου
Άβαταρ μέλους
zefira
Δημοσιεύσεις: 3587
Εγγραφή: 18 Δεκ 2007 6:25 pm
Τοποθεσία: Επανωμή

Δημοσίευση από zefira »

:D :D
Εικόνα


ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΣΑΣ ΓΝΩΡΙΣΑ
Η ΑΓΑΠΗ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΒΑΛΣΑΜΟ ΖΩΗΣ.
Άβαταρ μέλους
ARTYADIS
Δημοσιεύσεις: 14369
Εγγραφή: 24 Μαρ 2009 12:36 pm
Τοποθεσία: Universe

Δημοσίευση από ARTYADIS »

Αφιερώνω τον κρύσταλλο αυτό στο ύψιστο καλό όλων.Ας χρησιμοποιηθεί με φως και αγάπη"
Αυτό που είπες Δώρα μου, νομίζω ότι είναι το καλύτερο και θα πρέπει να το κάνουμε πάντα στην αρχή!
Τώρα αν θέλει κανείς να χρησιμοποιήσει τον κρύσταλλο για κάποιο συγκεκριμένο σκοπό, νομίζω ότι μπορεί απλά να προσθέσει μετά και τον σκοπό αυτό!
Να ρωτήσω κάτι ακόμα? ΄Εχω πάρει μερικούς κρυστάλλους και τους έχω όλους όλους μαζί σε ένα όμορφο πορτοφολάκι. Κάνω καλά που τους έχω όλους μαζί? Τους κουβαλάω πάντα στην τσάντα μου..
Όταν δεν υφίστανται κενά που χρειάζεται να συμπληρωθούν, τότε το να υπάρχεις απλώς σ' αυτόν τον κόσμο μέσα στο σώμα σου, είναι η υψηλότερη κατάκτηση!
________________
Πολέμα και Οραματίσου!
Άβαταρ μέλους
ARTYADIS
Δημοσιεύσεις: 14369
Εγγραφή: 24 Μαρ 2009 12:36 pm
Τοποθεσία: Universe

Δημοσίευση από ARTYADIS »

Α! να ρωτήσω και κάτι ακόμα? Όταν κάνω αυτοθεραπεία μπορώ να βάζω π.χ. τον αμέθυστο στο γ' μάτι και να κάνω ρέικι από πάνω? Θέλω να πω ότι μπορούμε να τους χρησιμοποιήσουμε μ' αυτόν τον τρόπο, έτσι δεν είναι?
Όταν δεν υφίστανται κενά που χρειάζεται να συμπληρωθούν, τότε το να υπάρχεις απλώς σ' αυτόν τον κόσμο μέσα στο σώμα σου, είναι η υψηλότερη κατάκτηση!
________________
Πολέμα και Οραματίσου!
Άβαταρ μέλους
VasilisM
Δημοσιεύσεις: 8049
Εγγραφή: 27 Φεβ 2009 2:55 pm
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση από VasilisM »

εγώ το κάνω πάντως..
Πολέμα και Οραματίσου
Άβαταρ μέλους
Δωρουλα
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 33540
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 4:23 pm
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Δημοσίευση από Δωρουλα »

Ναι, είναι όμορφα να βάζετε κρυστάλλους την ώρα της αυτοθεραπέιας!!!πειραματιστείτε!! :x

Δήμητρα δεν υπάρχει πρόβλημα να είναι όλοι μαζί έτσι όπως το έχω νιώσει εγώ!!!πολλοί όμως λένε ότι κάποιοι δεν ταιριάζουν μεταξύ τους, όπως για παράδειγμα ο λάπις που είναι μοναχική πέτρα!! :x
Η πληγωμένη καρδιά μπορεί να Ερωτευθεί
Η προστατευμένη καρδιά δεν μπορεί


Πολέμα και Οραματίσου.

Εικόνα

Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
ARTYADIS
Δημοσιεύσεις: 14369
Εγγραφή: 24 Μαρ 2009 12:36 pm
Τοποθεσία: Universe

Δημοσίευση από ARTYADIS »

όπως για παράδειγμα ο λάπις που είναι μοναχική πέτρα!!όπως για παράδειγμα ο λάπις που είναι μοναχική πέτρα!!
Λίγο κουφό έτσι? Είναι φοβερό να βλέπεις ότι ακόμα και οι κρύσταλλοι είναι ζωντανά πλάσματα με τα χαρίσματά τους αλλά και τις δυστροπίες τους :-D
Όταν δεν υφίστανται κενά που χρειάζεται να συμπληρωθούν, τότε το να υπάρχεις απλώς σ' αυτόν τον κόσμο μέσα στο σώμα σου, είναι η υψηλότερη κατάκτηση!
________________
Πολέμα και Οραματίσου!
Άβαταρ μέλους
SoulSeek
Δημοσιεύσεις: 54
Εγγραφή: 23 Μαρ 2008 1:45 pm
Τοποθεσία: Υφαντόκοσμος

Δημοσίευση από SoulSeek »

VasilisM έγραψε:Åóåßò ôïõò ðñïãñáììáôßæåôáé; Åãþ áðëÜ üôáí ôïõò öïñôßæù Ý÷ù ôçí ðñüèåóç óå êÜôé óõãêåêñéìÝíï..
...êé áõôü åßíáé êáé ôï íüçìá ôïõ ðñïãñáììáôéóìïý. ÂÜæåéò ôçí ðñüèåóç, êáôåõèýíåéò ôçí åíÝñãåéá ðñïò ôï óêïðü ðïõ èÝôåéò.
ÓéãÜ ìçí êÜôóù íá óêÜóù...
[ÄáëÜé ËÜìá]

Επιστροφή στο “ΚΡΥΣΤΑΛΛΟΙ”