Επαγγελματική δραστηριότητα και υλική αφθονία.

Άβαταρ μέλους
angela_al
Δημοσιεύσεις: 2334
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 1:03 pm
Τοποθεσία: Λάρισα

Δημοσίευση από angela_al »

Νομίζω τέλειο Δωρούλα ε;
:-D :x >:d<
L' Amor che move il sole e l'altre stelle
Dante Aligieri
Άβαταρ μέλους
Annoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 33571
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 2:43 pm

Δημοσίευση από Annoula »

ουαουυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Αν ο Θεός είναι η πρωταρχική Αιτία η Αγάπη θα είναι το αποτέλεσμα
Πατέρα μου/Μητέρα μου, είναι παιδί της Αλήθειας και μόνο αυτή είναι ο δρόμος ο δικός μου προς εσένα
Πολέμα και Οραματίσου
Επισκέπτης

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Μπράβο Δωρούλα!!!!!!
Άβαταρ μέλους
Δωρουλα
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 33540
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 4:23 pm
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Δημοσίευση από Δωρουλα »

:bounce:
Η πληγωμένη καρδιά μπορεί να Ερωτευθεί
Η προστατευμένη καρδιά δεν μπορεί


Πολέμα και Οραματίσου.

Εικόνα

Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Evoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 21681
Εγγραφή: 12 Φεβ 2008 12:36 am

Δημοσίευση από Evoula »

;) :x :D
"Ο Ειρηνικός πολεμιστής δεν πολεμάει το κακό αλλά αυξάνει μέσα του το καλό"


https://www.youtube.com/watch?v=SgbdTeIYV5Y"
Άβαταρ μέλους
ksan8oula
Δημοσιεύσεις: 2667
Εγγραφή: 15 Νοέμ 2008 6:54 pm
Τοποθεσία: Κρητη

Δημοσίευση από ksan8oula »

Δωρουλα καλη αρχη με την καινουργια σου δουλεια :x

δεν ερχεστε και στον τοπο μου να ανοιξετε ενα μαγαζι με κρυσταλους??

μονο στα χαρτια τους βλεπουμε :-(
Κανείς δεν θα σου απαντήσει τι είναι αλήθεια, γιατί αυτό που θα σου πει είναι μόνο η δικιά του!Βάσω Νικολοπούλου
Άβαταρ μέλους
Δωρουλα
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 33540
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 4:23 pm
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Δημοσίευση από Δωρουλα »

Θέλεις να πεις ότι ολόκληρη Κρήτη δεν έχει μαγαζί με κρυστάλλους??? :-? μη μου λες τέτοια και που να ξαναμετακομίζω πάνω που βολέυτηκα!!πριν ανέβω Θεσσαλονίκη ήθελα να μείνω Κρήτη, τον λατρεύω αυτό τον τόπο!!έχω έρθει εξι φορές και θα ξανάρθω απεριόριστες!!!
Η πληγωμένη καρδιά μπορεί να Ερωτευθεί
Η προστατευμένη καρδιά δεν μπορεί


Πολέμα και Οραματίσου.

Εικόνα

Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
ksan8oula
Δημοσιεύσεις: 2667
Εγγραφή: 15 Νοέμ 2008 6:54 pm
Τοποθεσία: Κρητη

Δημοσίευση από ksan8oula »

η κρητη σιγουρα θα εχει μαγαζια με κρυσταλους.

στον αγιο νικολαο ομως δεν εχουμε κανενα .


θα σου παραγγειλω ομως να μου στειλεις απο το μαγαζι που επιασες δουλεια αντικαταβολη :-D
Κανείς δεν θα σου απαντήσει τι είναι αλήθεια, γιατί αυτό που θα σου πει είναι μόνο η δικιά του!Βάσω Νικολοπούλου
Άβαταρ μέλους
ksan8oula
Δημοσιεύσεις: 2667
Εγγραφή: 15 Νοέμ 2008 6:54 pm
Τοποθεσία: Κρητη

Δημοσίευση από ksan8oula »

να σας γραψω κατι που θυμηθηκα..

πριν πολλα χρονια ενας ξαδελφος του αντρα μου ,εφερε στην γιορτη μου μια πετρα και μου ειπε οτι ειναι για προστασια του σπτιου.

εγω ασχετη εντελως σκεφτομαι(μια πετρα για δωρο ....τι μας περασε)

οταν ηρθε η ψυχολογος μου πρωτη φορα στο σπιτι ετυχε να εχω την πετρα ως στηριγμα μιας κορνιζας.Την βλεπει και παθαινει σοκ.

(βρε μαρια δεν ειναι η θεση του κρυσταλου εδω)

μου μιλησε σχετικα με τους κρυσταλους λοιπον και μου ειπε να βαλω τον κρυσταλο σε νερο με αλατι .μετα στον ηλιο για 2 με 3 ωρες και
να τον τοποθετησω στο μερος του σπιτιου που αισθανομαι οτι ειναι πιο βεβαρημενο ενεργιακα.(στο σημειο του νεροχυτη στην κουζινα ,ενιωθα και νιωθω παντα ζαλη λες και κουνιετε το εδαφος)

εκανα λοιπον οτι μου ειπε και εβαλα τον κρυσταλο στο καγκελο στην βεραντα να τραβηξει ηλιο.

αλλα.....απο καποια αδεξια κινηση μου ο κρυσταλος βρεθηκε στον γκρεμο ,σε σημειο που δε γινετε να τον πιασω .με λιγα λογια βρεθηκε στην βαση της οικοδομης.

στεναχωρεθηκα αλλα μου ειπε η ψυχολογος μου οτι επεσε εκει οπου χρειαζοταν να πεσει και να μη στεναχωριεμαι

θα ρωτησω τηνονομασια του κρυσταλου και θα σας πω...
@};-
Κανείς δεν θα σου απαντήσει τι είναι αλήθεια, γιατί αυτό που θα σου πει είναι μόνο η δικιά του!Βάσω Νικολοπούλου
Άβαταρ μέλους
ksan8oula
Δημοσιεύσεις: 2667
Εγγραφή: 15 Νοέμ 2008 6:54 pm
Τοποθεσία: Κρητη

Δημοσίευση από ksan8oula »

ααα ξεχασα να σας πω οτι το σπιτι μας ειναι χτισμενο πανω απο σπηλια .

οταν αρχισα να περπαταω θυμαμαι και παιζαμε ολα τα παιδια της γειτονιας εκει μεσα με σταλαχτιτες και τα σχετικα.

μετα ο πατερας μου το εκλεισε με μπετον γιατι φοβηθηκε για τυχον ατυχημα μας.
κραταγαμε ενα μεγαλο κουβαρι στην εισοδο της σπηλιασ και ορισμενα παιδια τολμουσαν να μπουν πιο βαθεια καθε φορα :D
Κανείς δεν θα σου απαντήσει τι είναι αλήθεια, γιατί αυτό που θα σου πει είναι μόνο η δικιά του!Βάσω Νικολοπούλου
Άβαταρ μέλους
Δωρουλα
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 33540
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 4:23 pm
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Δημοσίευση από Δωρουλα »

Μαράκι μπες και στο αντίστοιχο πόστ για τους κρυστάλλους να ενημερωθείς για ότι θες!!ο Δημήτρης θα το κάνει και πιο ευανάγνωστο και έτσι θα βρεις ευκολότερα αυτό που θέλεις!!! >:d<
Η πληγωμένη καρδιά μπορεί να Ερωτευθεί
Η προστατευμένη καρδιά δεν μπορεί


Πολέμα και Οραματίσου.

Εικόνα

Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Madraoulas
Δημοσιεύσεις: 7578
Εγγραφή: 15 Νοέμ 2007 6:11 pm
Τοποθεσία: Χολαργος-Αθηνα/Νεαπολη-Λακωνια

Δημοσίευση από Madraoulas »

ksan8oula έγραψε:ααα ξεχασα να σας πω οτι το σπιτι μας ειναι χτισμενο πανω απο σπηλια .

οταν αρχισα να περπαταω θυμαμαι και παιζαμε ολα τα παιδια της γειτονιας εκει μεσα με σταλαχτιτες και τα σχετικα.

μετα ο πατερας μου το εκλεισε με μπετον γιατι φοβηθηκε για τυχον ατυχημα μας.
κραταγαμε ενα μεγαλο κουβαρι στην εισοδο της σπηλιασ και ορισμενα παιδια τολμουσαν να μπουν πιο βαθεια καθε φορα :D
αισθανθηκα με το που διαβασα αυτο το ποστ..οτι εχεις εναν 'κρυμενο' θησαυρο κατω απο τα ποδια σου και θα ηταν πολυ ομορφο να τον ανακαλυψεις....και εννοω την σπηλια με τους σταλακτιτες..και να φτασεις οσο παει :-? @};-
ΣΑΣ ΑΓΑΠΑΩ ΟΛΟΥΣ!!..ετσι απλα....
''΄Όταν μέσα μας έχουν εκλείψει οι αιτίες της πράξης, τότε η πράξη η ίδια δεν άγεται από τα συμπτώματα, αλλά εκδηλώνεται αυθόρμητα και αυτούσια, ως αγαθοσύνη. "
Άβαταρ μέλους
ksan8oula
Δημοσιεύσεις: 2667
Εγγραφή: 15 Νοέμ 2008 6:54 pm
Τοποθεσία: Κρητη

Δημοσίευση από ksan8oula »

αισθανθηκα με το που διαβασα αυτο το ποστ..οτι εχεις εναν 'κρυμενο' θησαυρο κατω απο τα ποδια σου και θα ηταν πολυ ομορφο να τον ανακαλυψεις....και εννοω την σπηλια με τους σταλακτιτες..και να φτασεις οσο παει Hmm... Rose
τι ενοεις μαντρακο ???

με μπερδεψες λιγουλακι
Κανείς δεν θα σου απαντήσει τι είναι αλήθεια, γιατί αυτό που θα σου πει είναι μόνο η δικιά του!Βάσω Νικολοπούλου
Άβαταρ μέλους
Madraoulas
Δημοσιεύσεις: 7578
Εγγραφή: 15 Νοέμ 2007 6:11 pm
Τοποθεσία: Χολαργος-Αθηνα/Νεαπολη-Λακωνια

Δημοσίευση από Madraoulas »

και βεβαια σε μπερδεψα..αφου θα πρεπει να ΠΑΣ στη σπηλια κατω απο το σπιτι σου να το ανακαλυψεις...οποτε ισως δωσεις φως μετα και στη 'δικη' σου σπηλια...2 σ 1 ;) @};-
ΣΑΣ ΑΓΑΠΑΩ ΟΛΟΥΣ!!..ετσι απλα....
''΄Όταν μέσα μας έχουν εκλείψει οι αιτίες της πράξης, τότε η πράξη η ίδια δεν άγεται από τα συμπτώματα, αλλά εκδηλώνεται αυθόρμητα και αυτούσια, ως αγαθοσύνη. "
Άβαταρ μέλους
ksan8oula
Δημοσιεύσεις: 2667
Εγγραφή: 15 Νοέμ 2008 6:54 pm
Τοποθεσία: Κρητη

Δημοσίευση από ksan8oula »

βρε ξανθεεεε αντρααα αν σπασω το μπετον για να ξανα ανοιξω την σπηλια θα μου ερτηει στο κεφαλι το τριοροφο χαχαχααα

παντως η αληθεια ειναι οτι με τοση μεγαλη κουφαλα κατω απο τα ποδια μας ....που να σταματησει η ενεργεια στα σπιτια μας....μηπως να μετακομισω :-? :-? :-?
Κανείς δεν θα σου απαντήσει τι είναι αλήθεια, γιατί αυτό που θα σου πει είναι μόνο η δικιά του!Βάσω Νικολοπούλου

Επιστροφή στο “ΚΟΙΝΩΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ”