Ποιό είναι το νόημα τις αστρολογίας;

Θέματα κατηγορίας που "κοιμούνται"...
nikos
Δημοσιεύσεις: 1729
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 10:28 pm

Δημοσίευση από nikos »

Κι ο Κρόνος (για να μην ρωτήσεις)είναι το κατεστημένο, ο περιορισμός, τα όρια. Ό,τι δεν γουστάρει ο Υδροχόος δηλαδή!
Πρακτικός πλανήτης, όπου τον έχουμε δείχνει την πλευρά που θα αναγκαστούμε να κάνουμε πρακτικά πράγματα και να ρίξουμε πολύ βαρύτητα γιατί νιώθουμε πως μειωνεκτούμε κοινωνικά. Γίνεται αντιληπτή η ανάγκη γύρω στα 30. Δίνει την πείρα σε ένα τομέα. Ό,τι είναι βαρύ, αργό.Λιτότητα. Μηχανιστική εργασία γιατί "πρέπει". Αγαπημένος σε κυρίαρχο Αιγόκερο, μισητός σε κυρίαρχο Υδροχόο!
Πέτρα που κουβαλάς στη ζωή. Εσύ τον έχεις στον 8ο οίκο στο Σκορπιό. Χάλια μαύρα! :(
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος nikos την 01 Αύγ 2007 6:39 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
There is a difference between knowing the path and walking the path
Άβαταρ μέλους
Emmaki
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 13197
Εγγραφή: 26 Απρ 2007 11:03 am
Τοποθεσία: Pandora!!

Δημοσίευση από Emmaki »

Δηλαδή εγώ που έχω τον Πλούτωνα στο Σκορπιό είναι καλό...γιατί είναι στο σπίτι του;;;Κάπως έτσι;;;
Όπως η Αφροδίτη στον Ταύρο δηλαδή;;;
Ααα ρε Βάσω!!!

Ευχαριστώ πολύ πάντως..
Πέτρα που κουβαλάς στη ζωή. Εσύ τον έχεις στον 8ο οίκο στο Σκορπιό. Χάλια πολύ μαύρα!

:shock: :shock: :shock: :shock: Τι εννοείς;;;
Όπου βρίσκεται αν δεν προσγειωθεί το άτομο, πιάνεται κώτσος ή αλέκος!
:lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
margaritarenia
Δημοσιεύσεις: 16543
Εγγραφή: 04 Μάιος 2007 4:02 pm

Δημοσίευση από margaritarenia »

[quote="nikos"]:P Αυτό το εικονίδιο βγάζει γλώσσα! Ειρωνικά το λές? :cry: (πλάκα κάνω! :lol: )

καλε νομιζα οτι φοραει κραγιον :P :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
τι να σου κανω δεν εχουμε εικονιδιο με φιλακια :? μμμμμμμμμμμμμμμμμααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααατσ μουουουουουουουουουουουτς :!: :!: :!: :!: :!:
και αγκαλιτσες :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: ευχαριστω :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Απόφαση να μην επιτρέψω σε κανεναν να με εκπλήξει. Ο μονος που εχει αυτο το δικαίωμα είναι ο Εαυτος μου και ο Θεος μεσα μου :romance-heartbeating:
https://m.youtube.com/watch?v=3YDz-ftqr1g#dialog
nikos
Δημοσιεύσεις: 1729
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 10:28 pm

Δημοσίευση από nikos »

τι να σου κανω δεν εχουμε εικονιδιο με φιλακια μμμμμμμμμμμμμμμμμααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααατσ μουουουουουουουουουουουτς
και αγκαλιτσες ευχαριστω
:oops: :D :D :D
There is a difference between knowing the path and walking the path
nikos
Δημοσιεύσεις: 1729
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 10:28 pm

Δημοσίευση από nikos »

Δηλαδή εγώ που έχω τον Πλούτωνα στο Σκορπιό είναι καλό...γιατί είναι στο σπίτι του;;;Κάπως έτσι;;;
Είναι εύκολο να εκφραστεί αφού είναι στα "νερά" του.
Τι εννοείς;;;
Απωθήσεις στο υποσυνείδητο που αφορούν πολύ το πατρικό πρότυπο. Εμπόδια στο να πάει σε βάθος τη σεξουαλικότητα. Παρανοϊκές σκέψεις για το πως θα την δουν "οι άλλοι" δημόσια.
Τα καλά: αποκρυφισμός, "φεύγεις" σε πολύ μεγάλη ηλικία.
Ψάξε και τις όψεις που κάνει με τους άλλους πλανήτες για να βγάλεις συμπέρασμα.
Υπάρχουν κι άλλα που δεν λέγονται δημόσια :wink: . Ψάξε αν σε ενδιαφέρει! :)
There is a difference between knowing the path and walking the path
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88508
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Δημοσίευση από Vasoula »

Nikos έγραψε: για το πως θα την δουν "οι άλλοι" δημόσια.
Eμμανουέλα, σου είπα έλα να δούμε τα σκυλάκια της Δαλματίας, εσύ θέλεις να μάθεις για τον Πλούτωνα και τον Κρόνο...

χαχαχαχα!!!

Για το πατρικό πρότυπο kein Kommentar" (να το πω στα γερμανικά καλύτερα ε??)
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
margaritarenia
Δημοσιεύσεις: 16543
Εγγραφή: 04 Μάιος 2007 4:02 pm

Δημοσίευση από margaritarenia »

nikos έγραψε::
Κατέβασε επίσης αν θες το Astrolog από το ινερνετ. Τσάμπα πρόγραμμα αστρολογίας! Έχει πολλά μην το υποτιμήσετε!
Αυτά! :D
Νικο :) :) :) :)
πες περισσοτερα :?: :?: δωσε μας οδηγιες :wink: :wink:
αφου ειπαμε ειμαστε ασχετοι :oops: 8) 8) 8) 8)
Απόφαση να μην επιτρέψω σε κανεναν να με εκπλήξει. Ο μονος που εχει αυτο το δικαίωμα είναι ο Εαυτος μου και ο Θεος μεσα μου :romance-heartbeating:
https://m.youtube.com/watch?v=3YDz-ftqr1g#dialog
nikos
Δημοσιεύσεις: 1729
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 10:28 pm

Δημοσίευση από nikos »

Πήγαινε στο google. Γράψε astrolog 5.40. Μπες στο "astrolog homepage". Πάτα "download files". Μετά "Astrolog 5.40 for Windows setup program" & "Astrolog 5.40 for Windows". Παρακάτω κατέβασε το "ephemeris files" & "The source code to Astrolog 5.40" και όλα τα documentation. Βάλτα όλα σε ένα φάκελο στο desktop και τρέξε το πρώτο: το "setup"
http://www.astrolog.org/astrolog.htm για να μην παιδεύεσαι!
:D
There is a difference between knowing the path and walking the path
Άβαταρ μέλους
margaritarenia
Δημοσιεύσεις: 16543
Εγγραφή: 04 Μάιος 2007 4:02 pm

Δημοσίευση από margaritarenia »

Νικο καλημερα
:wink: :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :P
Απόφαση να μην επιτρέψω σε κανεναν να με εκπλήξει. Ο μονος που εχει αυτο το δικαίωμα είναι ο Εαυτος μου και ο Θεος μεσα μου :romance-heartbeating:
https://m.youtube.com/watch?v=3YDz-ftqr1g#dialog
nikos
Δημοσιεύσεις: 1729
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 10:28 pm

Δημοσίευση από nikos »

kein Kommentar
Τι πάει να πει αυτό Βάσω? :shock:
Νικο καλημερα
:shock: ε? καλημέρα Μαργαριτούλα! Δεν παραλείπεις βλέπω να μου βγάζεις γλώσσα ε? :P Αν το κατεβάσεις το πρόγραμμα και δυσκολευτείς πες μου :D
There is a difference between knowing the path and walking the path
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88508
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Δημοσίευση από Vasoula »

Νίκο, αυτό σημαίνει

κανένα σχόλιο!!!!
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
margaritarenia
Δημοσιεύσεις: 16543
Εγγραφή: 04 Μάιος 2007 4:02 pm

Δημοσίευση από margaritarenia »

:shock: ε? καλημέρα Μαργαριτούλα! Δεν παραλείπεις βλέπω να μου βγάζεις γλώσσα ε? :P Αν το κατεβάσεις το πρόγραμμα και δυσκολευτείς πες μου :D[/quote]

σιγα νικο μου μην δεν δυσκολευτω :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: αφου ειμαι παντελως ασχετη :roll:
τεσπα :!: :!: :!: ευχαριστω θα σου σφυριξω :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Απόφαση να μην επιτρέψω σε κανεναν να με εκπλήξει. Ο μονος που εχει αυτο το δικαίωμα είναι ο Εαυτος μου και ο Θεος μεσα μου :romance-heartbeating:
https://m.youtube.com/watch?v=3YDz-ftqr1g#dialog

Επιστροφή στο “ΜΟΥΣΕΙΟ ΘΕΜΑΤΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2”