μια εμπειρια....

η σχέση με την ενέργεια, εμπειρίες, αποδοχή ή αμφισβήτηση

Συντονιστής: Vasoula

Nick
Δημοσιεύσεις: 390
Εγγραφή: 29 Οκτ 2007 6:20 pm

Δημοσίευση από Nick »

δεν θελω να πω πολλα γιατι οπως φαινεται δεν τελειωνει αυτο και εχω πει πολλες φορες οτι δεν μπορω να εκφραστω σωστα απο δω, το εχω δει πολλες φορες.....


ολα τα παραπανω τα ξερω...αλλα καμια φορα βρισκομαι σε δυσκολειες....

ειναι απλα τα πραγματα...χτες δεν ημουνα καλα και δεν σκεφτικα πολυ για αυτα που ειπα. τελος. Δεν βγαζω ενα σωρο συμπερασματα για αυτο. Ξερω ποιος ειμαι και που παω. Μερικα πραγματα επισεις δεν τα ξερω.
Απο μικρος εψαχνα για το κατι παραπανω απο την υπαρξει μου, και αυτο μετατραπικε σε πνευματικη αναζητιση. Ετσι εκανα και με το ρεικι. ΟΧΙ δεν το βλεπω σας απλες θεσεις χεριου και κατι να σταματησει τον 'πονοδοντο' μου. Δεν με ξερετε τοσο καιρο νομιζω να μπορειτε να βγαζετε τετοια συμπερασματα.

τελος παντον. παλι αρχισα να γραφω και παλι θα εγκλοβισω τον εαυτο μου, γιατι δεν μπορω να εκφραστω καλα ετσι.
Άβαταρ μέλους
galazia_sfaira
Δημοσιεύσεις: 10143
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 3:13 pm
Τοποθεσία: Μυτιλήνη

Δημοσίευση από galazia_sfaira »

Νick.............
αν απεγκλωβιστείς απο την πεποιθηση ότι δεν εκφραζεσαι καλα στα Ελλνικά θα είναι ευκολο να προχωρήσεις στα επομενα συρματοπλέγματα.
Εκφραζεις πολύ καλά και σαφέστατα ότι νοιώθεις και είναι αρνητικό και ααπαισιόδοξο.
Θες να ψάξεις μεσα σου και να βρέις την μορφια σου;
Θες να ψαξεις μεσα σου και να βρείς την φωτιά σου;
Θες να ψάξεις μεσα σου και να βρείς τον Εαυτο σου;
Είμαι σίγουρη ότι θα εκφρασεις με τον ίδιο υπεροχο τρόπο κι αυτη σου την πλευρά.
Γιατι την άρνησή σου την εκφραζεις υπεροχα.
Γιατί την ελλειψη πίστης σε Σενα την εκφραζεις μοναδικά.

Τι λες ;
ΘΕΣ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Εικόνα
Eγώ είμαι εσύ και Εσύ είμαι Εγω!

"Αφίεσθε Ημών"
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88508
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Δημοσίευση από Vasoula »

Aυτή η ενότητα κλειδώνει...

γιατί θα μπω στον πειρασμό να σου απαντήσω εγώ ή κάποιος άλλος, και δεν πρέπει τελικά, αφού δεν θέλεις...

Είπες "τέλος"...και για μένα είναι απόλυτα σεβαστό αυτό!

Τέλος λοιπόν...προχωράμε! :D
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι

Επιστροφή στο “ΤΟ ΡΕΪΚΙ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΑΣ”