Επικοινωνία με το "ορατό" αόρατο!

΄Ενας ιδιαίτερος κόσμος στον φυσικό κόσμο! Γιατί δεν υπάρχει τίποτα ανεξήγητο στην ζωή μας!
Άβαταρ μέλους
galazia_sfaira
Δημοσιεύσεις: 10143
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 3:13 pm
Τοποθεσία: Μυτιλήνη

Δημοσίευση από galazia_sfaira »

Εικόνα

Aχ τώρα κατάφερα κα ιμπηκα στις νεραϊδούλες καλε.
Εμενα με αρσουν αυτές,τις ειχα κι avatar καποτε.
Αυτή με εκφράζει πολύ αν και νομίζω ότι με δείχνει χαμηλά.Πιο ψηλά βρίσκομαι.ΑΝ βρω αλλη θα την καταθέσω!

Και αυτή είμαι εγω,λόγω χρώματος και λουλουδιού!

Εικόνα
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος galazia_sfaira την 23 Μάιος 2008 1:59 pm, έχει επεξεργασθεί 2 φορές συνολικά.
Eγώ είμαι εσύ και Εσύ είμαι Εγω!

"Αφίεσθε Ημών"
Άβαταρ μέλους
Katrin
Δημοσιεύσεις: 128
Εγγραφή: 18 Απρ 2008 9:49 am

Δημοσίευση από Katrin »

Εικόνα

Με αυτήν ταυτίζομαι ως τώρα....

Εικόνα

Και μ' αυτήν ταυτίζομαι από τώρα...

:lol: :lol: :lol:
Μάκια
Επισκέπτης

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Εικόνα

απο το σαιτ της Ανδρομέδας σελ 3 αυτή που λέει << Blue Fairy>>
Άβαταρ μέλους
Annoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 33569
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 2:43 pm

Δημοσίευση από Annoula »

Εικόνα


Να μαι και γω... αυτή είναι μια από τις επιλογές μου
Αν ο Θεός είναι η πρωταρχική Αιτία η Αγάπη θα είναι το αποτέλεσμα
Πατέρα μου/Μητέρα μου, είναι παιδί της Αλήθειας και μόνο αυτή είναι ο δρόμος ο δικός μου προς εσένα
Πολέμα και Οραματίσου
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88508
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Δημοσίευση από Vasoula »

Καλλιόπη αυτή είναι η τελική επιλογή που θα αξιολογήσουμε?

μέχρι να μου πεις...αρχίζω με την Κατερίνα...

Νιώθω πως πολλές φορές διχάζεσαι μεταξύ δύο εαυτών. Αυτού που επιζητά την συναισθηματική κάλυψη και αυτού που επαναστατεί για κάθε είδους εξάρτηση.
΄Οταν ό ένας σε "πιέζει" για την μία κατεύθυνση, ο άλλος σε "πιέζει" για την άλλη, και χάνεις την ισορροπία σου.
Η εξάρτηση από το συναίσθημα που είναι εμφανές, χρειάζεται ρόλο για να αναπτυχθεί και έτσι προσφέρεις στον εαυτό σου τον ρόλο πολλές φορές του "θύματος", προσπαθώντας μετά να δεις ποιός έφταιξε και τι ξαφνικά πήγε λάθος σε κάποια σχέση...

Αγγίζεις βαθύτερα κομμάτια του εαυτού σου με μεγάλη ευαισθησία και προσοχή, για να μην τον πληγώσεις και αυτό ΄το νιώθεις ότι "χασομεράς" και θυμώνεις... Παίρνεις αποφάσεις που τελικά δεν κρατάς και αυτό σε γεμίζει ενοχές. Οραματίζεσαι τον εαυτό σου δυνατό και ελεύθερο, όμως άγγίζεις το ένα κομμάτι του.
Το άλλο το αφήνεις πολλές φορές έξω από τον οραματισμό, γιατί δεν το αποδέχεσαι...Η αποδοχή που αναζητάς από άλλες πηγές, γνωρίζεις καλά από που προέρχεται.
Ισορροπείς και νιώθεις καλά, αλλά ένα μικρό γεγονός να συμβει, σε βάζει πάλι σε διαδικασίες, γιατί το άλλο κομμάτι, μπορεί να είναι αόρτατο, αλλά υπάρχει.

Κατερινάκι :roll: :roll:
Βούτα και πιάστο από τα μαλλιά...ανάσυρέ το έξω στο φως και πες του ΚΙ ΕΣΕΝΑ ΣΕ ΑΓΑΠΑΩ ΒΡΕ!!!

Δεν ξέρω τι από όλα αυτά σε αγγίζει...πάντως αυτά ένιωσα από τις εικονες που επέλεξες!!


Καθίστε τώρα να βάλω και την δική μου επιλογή!
Για να ακούσω κι εσάς... :lol: :lol:
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88508
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Δημοσίευση από Vasoula »

Αυτή είναι η επιλογή μου! :D Σας περιμένω...χιχιχι!!!


Εικόνα
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Katrin
Δημοσιεύσεις: 128
Εγγραφή: 18 Απρ 2008 9:49 am

Δημοσίευση από Katrin »

Βασούλα μου θα σου γράψω οτι μου ήρθε στο μυαλό κοιτώντας την εικόνα σου. Προσπάθησα να μην λογοκριθώ πολύ!!!
Είσαι κάπου αλλού, κάπου ενδιάμεσα. Είσαι πολύ πολύ γριά και ταυτόχρονα πολύ πολύ παιδί.Κουβαλάς σοφία αλλά είσαι πανάλαφρη.
Είσαι προσηλωμένη σε ένα στόχο/προορισμό, κι αυτός είναι το φως. Ο δρόμος για το φως είναι σαν μια θάλασσα αγάπης και ζεστασιάς. Το βλέμμα σου είναι ήδη μέσα στο φως, το σώμα σου βρίσκεται μέσα στη θάλασσα αγάπης και κινείται προς το φως. Υπάρχει ακόμα ένα μικρό κομμάτι σου που έχει μείνει πίσω. Αυτό το κομμάτι ακολουθεί, αλλά κάτι εκεί χαμηλά το τραβάει κάτω. Έχει όμως κι αυτό ανοδική πορεία, απλά σαν κάτι να το απέσπασε για λίγο.
Αυτά!!! :lol: :D :D Αύριο θα σου πω και για αυτά που μου έγραψες!
Μάκια
Άβαταρ μέλους
Danielli
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 23113
Εγγραφή: 31 Οκτ 2007 4:53 pm
Τοποθεσία: Κέρκυρα

Δημοσίευση από Danielli »

Vaso έγραψε:Εχουμε και μαγισσούλα μεταξύ μας, αετέ, οπότε κάτι μπορεί να γίνει... :D :D :D
Εχετε και μάγο-μπαμπόγερο!!!! :lol: :lol: :lol:
Τέλεια!!Θα κάνουμε ζευγάρι!!!! :lol: :lol: :lol:
(Καλός είμουνα ο κακομοίρης :colors: )
Όμως και θα στο πω, γιατί είναι βιωμένο, μέσα στην ανοιχτή καρδιά, αλλάζουν όλα και όλοι...
Γιατί η ανοιχτή καρδιά ξέρει να συγχωρεί και να προχωράει
Και αυτό από μόνο του είναι Σκοπός!
Άβαταρ μέλους
ANDROMEDA
Δημοσιεύσεις: 84
Εγγραφή: 15 Μάιος 2008 4:08 am
Τοποθεσία: Αθήναι

Δημοσίευση από ANDROMEDA »

Βάσω.....
Είσαι φωτεινό όν...
Σκοπός και αποστολή σου είναι να βοηθάς άτομα που έχουν χάσει τον δρόμο τους ...
Να βοηθάς πολύ με τον λόγο σου να θυμηθούν....
Στην φωτογραφία μου βγαίνει πως όταν είσαι στο αστρικό σου εχεις επικοινωνία με ανώτερα φωτεινά όντα που σε καθοδηγούν και σου δίνουν δύναμη για να συνεχίσεις κάποιο μεγάλο έργο που έχεις αναλάβει εδώ στην γή.
Είσαι ιδιαίτερο άτομο και με την μεγάλη σου ευαισθησία μπορείς να αγγαλιάσεις όλον τον κόσμο..και να του δείξεις πως να περπατήσει χωρίς να φοβάται...
Είσαι άνθρωπος? που έχει μία ιδιαίτερη αγάπη και για άψυχα και για έμψυχα πράγματα και σέβεσαι το κάθετι γύρω σου...
Προσπαθείς να μην πληγώνεις τους άλλους ενώ πολλοί σε πληγώνουν και αυτό το αφήνεις εσύ και γιατί είσαι ευαίσθητη αλλά και γιατί (σαν) να πιστεύεις πως πρέπει να περάσεις απο αυτό το στάδιο...
Γμτ..χτυπάει το τηλ.και χάθηκε ο ειρμός μου
:x
-------------
Τέλος τηλ. και συνεχίζουμε ακάθεκτες :D

Katrin οι νεραιδούλες που έβαλες και ειδικά η δεύτερη είναι σχεδόν ίδια στην φατσούλα με αυτήν που έχεις στο αβατάρ σου..
Δηλαδή σουφρωμένα χειλάκια και ματάκια όλο νάζι...
Μου βγαίνει πως είσαι άτομο ναζιάρικο,παιχνιδιάρικο...
Σου αρέσει να πειράζεις τον κόσμο και να χαίρεσαι με το κάθετί αν και πολλές φορές σε πέρνει απο κάτω βρίσκεις απο την δύναμη που έχεις μέσα σου και να σηκώνεσαι πάλι στα πόδια σου...
Προσπαθείς να είσαι καλά με όλους και στεναχωριέσαι όταμ μαλώνεις με κάποιους.
Δεν σου αρέσουν γενικά τα μαλώματα...
δεν ξέρω δεν μου βγαίνει κάτι άλλο τώρα...
---------------------------------------------
Για να μήν κάνω διπλά πόστ και φαίνεται κουραστικό απλά κάνω επεξεργασία αυτό το μήνυμα και γράφω για τον καθένα που μου βγαίνει κάτι......
--------------------------------------------------
Και πάω στην ’ΝΝΑ

’ννα η φωτογραφία μου βγάζει έντονο ερωτισμό...
Μου δείχνει πως είσαι άκρως ερωτικό άτομο που έχει τόση ενέργεια ερωτική μέσα του που ακόμη δεν έχει βγάλει διότι δεν έχει βρεί το σωστό άτομο.
Μου βγάζει ρίσκο..
Αυτό το έντονο πορτοκαλοκόκκινο όμως και μία αύρα γύρω σου πολύ δυναμική...
------------------------------------------------------

ΥΣ=Με πολύ αγάπη σας δίνω αυτό το screensaver να κατεβάσετε..
Με συντροφεύει εδώ και κάποια χρόνια στον υπολογιστή μου...
Εγώ δεν θα βάλω φωτογραφία,θα βάλω αυτό το screensaver και με τα μάτια τα δικά μου θέλω να δείτε τον κόσμο μου...
Το σπίτι μου,τον τόπο μου...

http://www.bestvistadownloads.com/softw ... bmxkb.html

Και θα κατεβάσετε εκεί που λέει....Download Fairies3D και δείχνει μιά δισκέτα.
Για όσους δεν γνωρίζουν....
Εγκαθιστούν το πρόγραμμα,το τρέχουν και μόλις τελειώσει η εγκατάσταση θα σας βγάλει ένα παραθυράκι που το έχει εγκαταστήσει...
Πατήστε προεπισκόπηση και αφεθείτε στο τραγούδι στην μαγευτική νύχτα....
Πόσο θα ήθελα να ήμουν εκεί :cry: :cry:
Φιλικά Ανδρομέδα~!

Μέσα στο σκοτάδι μου βρήκα το φώς
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88508
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Δημοσίευση από Vasoula »

Κατερινάκι και Ανδρομέδα...
ευχαριστώ πολύ για όλα αυτά που μου λέτε...
Αισθάνομαι σημαίνει για μένα και αγαπώ...
Γιατί χωρίς αυτό τίποτα δεν μπορεί κανείς να νιώσει από τον άλλον.

Ευχαριστώ λοιπόν για την αγάπη σας...και να σας πω, ότι δεν είστε "έξω" από εμένα!!!

Και οι δυό μου λέτε το ίδιο πράγμα με άλλα λογια...και είναι αυτή η διαδρομή που διανύω τώρα...της ουδετερότητας!!!

Υπάρχει ακόμα ένα μικρό κομμάτι σου που έχει μείνει πίσω. Αυτό το κομμάτι ακολουθεί, αλλά κάτι εκεί χαμηλά το τραβάει κάτω
ενώ πολλοί σε πληγώνουν και αυτό το αφήνεις εσύ και γιατί είσαι ευαίσθητη αλλά και γιατί (σαν) να πιστεύεις πως πρέπει να περάσεις απο αυτό το στάδιο...
Είναι ένα γήινο κομμάτι μου, που χρείάζεται ακόμα διεργασία... :( :(

Πριν χρόνια, αυτό το κομμάτι με "θανάτωνε"...τώρα απλά το αφήνω να υπάρχει, γιατί νιώθω ότι πισω του δεν κρύβονται άλλα συναισθήματα, αλλά μόνο αισθήματα φωτεινά.
΄Ετσι τώρα πια, μπορώ να είμαι εδώ, ακόμα και γι' αυτους που με πληγώνουν! Και είναι θέμα πολύ λίγου χρόνου, να αφήσω κι αυτό το μέρος να ανέβει στο φως!!!

΄Αλλωστε αυτήν την στιγμή της ζωής μου, αυτή η διεργασία γίνεται...

Ευχαριστώ πολύ...μ' αρέσει αυτό το παιχνίδι...ε κορίτσια? :D


-------------------------------------------------------------------------


Αννούλα, ξανθούλα μου...

αρχικά και μένα μου βγήκε να σου πω για την ερωτική δύναμη που βγαίνει από την νεραϊδούλα σου!
΄Ομως δεν έγραψα, γιατί ήθελα λίγο παραπάνω χρόνο...

Νιώθω τώρα λίγο περισσότερο, να σου πω ότι είσαι ένα απόλυτα γειωμένο άτομο, πράγμα που σε δυσκολεύει να αποδεχτείς σε βάθος, ότι ανάλαφρο και αέρινο έχεις νιώσει για τον εαυτό σου.
Διακρίνω έναν αμυδρό φόβο για αυτό που σε ωθεί προς τα πάνω και αναζητάς και στο υπερβατικο την ασφάλεια (μπλε φτερά)
Η εμπιστοσύνη κερδίζεται για σένα, και το άφημα είναι κάτι που το φοβάσαι, προσπαθείς να είσαι σε "επιφυλακή", ακόμα και τις στιγμές που νιώθεις χαλαρή και έτοιμη να "επικοινωνήσεις" με άλλα πεδία.
Τα προσεγγίζεις προσεχτικά και λίγο με φόβο ακόμα!

Εχεις έντονη την θηλυκή ενέργεια, την οποία προσπαθείς να ισορροπήσεις προτάσσοντας την δύναμη της φωτιάς (του κόκκινου). Νομίζω ότι είναι σημαντικό ότι τα φτερά έχουν μπλε χρώμα, που σημαίνει για μένα, ότι αφήνεις το νερό (συναίσθημα) να ισορροπήσει την δυνατή σου πλευρά και να σε πάει στο λευκό, που είναι η εκδήλωση του φωτεινού σου εαυτού.
΄Ετσι το λευκό στα φτερά, μπορεί τώρα ακόμα να είναι λίγο μακρυνό για σένά, αλλά είναι στην πάνω μεριά του κορμού και είναι αυτό΄που θα βοηθήσει και τα υπόλοιπα να σηκωθούν από την γη και να ακολουθήσουν... :D
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Katrin
Δημοσιεύσεις: 128
Εγγραφή: 18 Απρ 2008 9:49 am

Δημοσίευση από Katrin »

Danny έγραψε:Εχετε και μάγο-μπαμπόγερο!!!! :lol: :lol: :lol:
Τέλεια!!Θα κάνουμε ζευγάρι!!!! :lol: :lol: :lol:
(Καλός είμουνα ο κακομοίρης :colors: )
Έλα, εδώ είσαι βρε πουλάκι μου???Και σε ψάχνω κάτι χρόνια!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Μάκια
Άβαταρ μέλους
Danielli
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 23113
Εγγραφή: 31 Οκτ 2007 4:53 pm
Τοποθεσία: Κέρκυρα

Δημοσίευση από Danielli »

Katrin έγραψε: Έλα, εδώ είσαι βρε πουλάκι μου???Και σε ψάχνω κάτι χρόνια!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Είναι θέμα ταιμιγκ!! :lol: :lol: Δεν συνέπεσαν οι ενσαρκώσεις!!! :lol: :lol: :lol:
Όμως και θα στο πω, γιατί είναι βιωμένο, μέσα στην ανοιχτή καρδιά, αλλάζουν όλα και όλοι...
Γιατί η ανοιχτή καρδιά ξέρει να συγχωρεί και να προχωράει
Και αυτό από μόνο του είναι Σκοπός!
Άβαταρ μέλους
Katrin
Δημοσιεύσεις: 128
Εγγραφή: 18 Απρ 2008 9:49 am

Δημοσίευση από Katrin »

Danny έγραψε: Είναι θέμα ταιμιγκ!! :lol: :lol: Δεν συνέπεσαν οι ενσαρκώσεις!!! :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Τώρα όμως???Βρεθήκαμε!!!!!!!!!!!!!!!!
Γιούπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Μάκια
Άβαταρ μέλους
Katrin
Δημοσιεύσεις: 128
Εγγραφή: 18 Απρ 2008 9:49 am

Δημοσίευση από Katrin »

’ννα μου θα γράψω και για σένα, ό, τι μου βγαίνει.
Είσαι μια ηλεκτρική παρουσία!Η φωτιά είναι το στοιχείο σου και δεν φοβάσαι να βουλιάζεις μέσα της. Και καλά κάνεις, γιατί μου φαίνεται οτι παρόλο που βουλιάζεις μέσα στη φωτιά αυτή δεν σε καίει, ούτε καν σε αλλοιώνει επιφανειακά. Σαν το δέρμα σου να είναι κι αυτό απο φωτιά κι έτσι δεν διατρέχεις κίνδυνο.
Έχω την αίσθηση οτι έχεις την ικανότητα να έρχεσαι σε μεγάλη εσωτερική επαφή με τους ανθρώπους. Να μπαίνεις μέσα στον κόσμο τους διατηρώντας παράλληλα την ιδιαίτερότητά και την ατομικότητά σου.
Έχεις μια πυγμή και αποφασιστικότητα. Είσαι ατσαλένια, κατά κάποιο τρόπο. Έχεις, όμως, και ένα κομμάτι σου απροσπέλαστο, ένα πολύ καλά κρυμμένο μυστικό κομμάτι.
Αυτά!!! :D
Μάκια
Άβαταρ μέλους
Katrin
Δημοσιεύσεις: 128
Εγγραφή: 18 Απρ 2008 9:49 am

Δημοσίευση από Katrin »

Vaso έγραψε: Νιώθω πως πολλές φορές διχάζεσαι μεταξύ δύο εαυτών. Αυτού που επιζητά την συναισθηματική κάλυψη και αυτού που επαναστατεί για κάθε είδους εξάρτηση.
΄Οταν ό ένας σε "πιέζει" για την μία κατεύθυνση, ο άλλος σε "πιέζει" για την άλλη, και χάνεις την ισορροπία σου.
Βασούλα μου, σ' αυτό έχεις πέσει 1000% μέσα. Απο όσο θυμάμαι τον εαυτό μου, ή μάλλον τους δυο αυτούς εαυτούς μου :wink: , αυτό συμβαίνει στη ζωή μου. Αυτή η διαρκής πάλη μεταξύ των δυο.
Vaso έγραψε: Η εξάρτηση από το συναίσθημα που είναι εμφανές, χρειάζεται ρόλο για να αναπτυχθεί και έτσι προσφέρεις στον εαυτό σου τον ρόλο πολλές φορές του "θύματος", προσπαθώντας μετά να δεις ποιός έφταιξε και τι ξαφνικά πήγε λάθος σε κάποια σχέση...
Ναι, πολλές φορές έχω παίξει το θύμα στις σχέσεις. Και μάλιστα αυτό το είδος του θύματος που έχει απίστευτη αντοχή. Το θύμα που δίνει και δίνει και δίνει αλλά στην ουσία απλά προσπαθεί να πάρει, να πάρει, να πάρει. "Όσα πιο πολλά σου δώσω, τόσο πιο πολύ θα εξαρτηθείς απο μένα κι έτσι δεν θα μου φύγεις", αυτό έπαιζε απο κάτω. Δυστυχώς, δεν έδωσα ποτέ ως τώρα. Απλά ενέχυρο ήταν. Και περίμενα να πάρω.
Vaso έγραψε: Αγγίζεις βαθύτερα κομμάτια του εαυτού σου με μεγάλη ευαισθησία και προσοχή, για να μην τον πληγώσεις και αυτό ΄το νιώθεις ότι "χασομεράς" και θυμώνεις... Παίρνεις αποφάσεις που τελικά δεν κρατάς και αυτό σε γεμίζει ενοχές.
Αυτά τα δυο είναι και τα δυο πολύ πρόσφατα!Το πρώτο το συνειδητοποίησα πρίν κάνα μήνα, το πόσο θυμώνω με την ευαισθησία μου προς τον εαυτό μου, το πόσο ανυπόμονη είμαι σχετικά με τις ανακαλύψεις μου. Έχω καλά νέα!Έχω αρχίσει να μην με πιέζω τόοοσο πολύ!Το δεύτερο είναι πάλι νέο. Παλιά συμμορφωνόμουν με τις αποφάσεις απλά επειδή το είχα δηλώσει. Τώρα νιώθω πιο ελεύθερη να αλλάζω γνώμη αλλά αυτό, ναι, με γεμίζει ενοχές, κυρίως για όσους έχω ξεσηκώσει στην πορεία!!!
Vaso έγραψε: Οραματίζεσαι τον εαυτό σου δυνατό και ελεύθερο, όμως άγγίζεις το ένα κομμάτι του.
Το άλλο το αφήνεις πολλές φορές έξω από τον οραματισμό, γιατί δεν το αποδέχεσαι...Η αποδοχή που αναζητάς από άλλες πηγές, γνωρίζεις καλά από που προέρχεται.
Ισορροπείς και νιώθεις καλά, αλλά ένα μικρό γεγονός να συμβει, σε βάζει πάλι σε διαδικασίες, γιατί το άλλο κομμάτι, μπορεί να είναι αόρτατο, αλλά υπάρχει.

Κατερινάκι :roll: :roll:
Βούτα και πιάστο από τα μαλλιά...ανάσυρέ το έξω στο φως και πες του ΚΙ ΕΣΕΝΑ ΣΕ ΑΓΑΠΑΩ ΒΡΕ!!!
’χ Βασούλα μου...αυτό το κομμάτι μου το εξαρτημένο έχει φάει πολύ ξύλο (απο μένα ). Προσπαθώ να το πλησιάσω, σαν πρώτη αρχή, γιατί η αποδοχή θα ακολουθήσει πιο μετά. Να καταδεχτώ να το κοιτάξω, γιατί κι αυτό μετά βίας το κάνω. Αν φτάσω στο σημείο να το αγαπήσω...αυτό θα είναι ΤΟ βήμα. Αλλά νομίζω αυτή είναι η μεγάλη πρόκληση αυτής της ζωής μου. Να μάθουν αυτά τα δυο κομμάτια να ζουν μαζί και να αγαπιούνται. :D

Βασούλα μου ευχαριστώ! Έπεσες πάρα πάρα πάρα πολύ μέσα!!! :D :D :D
Μάκια

Επιστροφή στο “ΜΙΑ ΝΕΡΑΪΔΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΜΑΣ”