Ένα αστείο mail όπως το έλαβα...

Εδώ "παίζουν" οι ηλικίες από 5 έως 555...!!!
Άβαταρ μέλους
Fotinoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 31564
Εγγραφή: 21 Σεπ 2007 8:38 pm
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση από Fotinoula »

τελειο ααα =)) =)) =)) =)) =)) =))
όσο ζούμε σε τούτον τον κόσμο, θα τον Ερωτευόμαστε με όλη μας την Αγνότητα, έτσι ώστε να πάμε στον Θεό γεμάτοι από Αγάπη και όχι γεμάτοι από φόβο... :x
Άβαταρ μέλους
margaritarenia
Δημοσιεύσεις: 16547
Εγγραφή: 04 Μάιος 2007 4:02 pm

Δημοσίευση από margaritarenia »

Περι εργασίας....
--------------------------------------------------------------------------------

- Δουλεύεις περίεργες ώρες
(Σαν τις που@@@@@...)

- Ο πελάτης πληρώνει πολλά, αλλά τα παίρνει το αφεντικό
(Σαν τις που@@@@@....)

- Πληρώνεσαι με την ώρα, αλλά το ωράριό σου είναι μέχρι να τελειώσει η δουλειά
(Σαν τις που@@@@@. ...)

- Αμείβεσαι για να ικανοποιείς τις φαντασιώσεις των πελατών σου
(Σαν τιςπου@@@@@....)

- Οι φίλοι σου απομακρύνονται από εσένα και μένεις μόνο με τύπους σαν κι εσένα
(Σαν τις που@@@@@....)

- Το αφεντικό σου έχει πολύ ωραία αυτοκίνητα
(Σαν τις που@@@@@...)

- Για να αποδείξεις τις ικανότητές σου πρέπει να περάσεις περίεργα τεστ
(Σαν τις που@@@@@....)

- Ο πελάτης θέλει πάντα να πληρώσει λιγότερα και εσύ πρέπει να κάνεις θαύματα
(Σαν τις που@@@@@...)

- Όταν σηκώνεσαι το πρωί λες 'Δε θέλω να κάνω αυτή τη δουλειά για όλη μου τη ζωή'
(Σαν τις που@@@@@....)

- Εάν κάτι δεν πάει καλά, είναι πάντα δικό σου λάθος
(Σαν τις που@@@@@....)

- Προσφέρεις δωρεάν τις υπηρεσίες σου στο αφεντικό σου και τους φίλους σου
(Σαν τις που@@@@@..)

:-o :-o :-o

Είσαι σίγουρος ότι δεν δουλεύεις σε Μπο@#$%&% ???...
:-? =)) :)) =)) :)) =)) :))
Απόφαση να μην επιτρέψω σε κανεναν να με εκπλήξει. Ο μονος που εχει αυτο το δικαίωμα είναι ο Εαυτος μου και ο Θεος μεσα μου :romance-heartbeating:
https://m.youtube.com/watch?v=3YDz-ftqr1g#dialog
Άβαταρ μέλους
Danielli
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 23113
Εγγραφή: 31 Οκτ 2007 4:53 pm
Τοποθεσία: Κέρκυρα

Δημοσίευση από Danielli »

margot έγραψε: Είσαι σίγουρος ότι δεν δουλεύεις σε Μπο@#$%&% ???...
Πώς το ήξερες???? =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))
Όμως και θα στο πω, γιατί είναι βιωμένο, μέσα στην ανοιχτή καρδιά, αλλάζουν όλα και όλοι...
Γιατί η ανοιχτή καρδιά ξέρει να συγχωρεί και να προχωράει
Και αυτό από μόνο του είναι Σκοπός!
Άβαταρ μέλους
Ellaki
Δημοσιεύσεις: 27318
Εγγραφή: 30 Ιούλ 2007 11:02 am
Τοποθεσία: Αγάπη

Δημοσίευση από Ellaki »

=)) =)) =)) =))
Ας ξεκινήσουμε να αγαπάμε, κι ας μην ξέρουμε ακόμα καλά τον τρόπο... :romance-heartbeating:
Άβαταρ μέλους
zefira
Δημοσιεύσεις: 3587
Εγγραφή: 18 Δεκ 2007 6:25 pm
Τοποθεσία: Επανωμή

Δημοσίευση από zefira »

:)) :)) :)) :)) :))
Εικόνα


ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΣΑΣ ΓΝΩΡΙΣΑ
Η ΑΓΑΠΗ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΒΑΛΣΑΜΟ ΖΩΗΣ.
Άβαταρ μέλους
margaritarenia
Δημοσιεύσεις: 16547
Εγγραφή: 04 Μάιος 2007 4:02 pm

Δημοσίευση από margaritarenia »

Danny έγραψε:
margot έγραψε: Είσαι σίγουρος ότι δεν δουλεύεις σε Μπο@#$%&% ???...
Πώς το ήξερες???? =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))
Θελω να σε ζουληξω.................. :-( Καρκινομουτρακι :*
Απόφαση να μην επιτρέψω σε κανεναν να με εκπλήξει. Ο μονος που εχει αυτο το δικαίωμα είναι ο Εαυτος μου και ο Θεος μεσα μου :romance-heartbeating:
https://m.youtube.com/watch?v=3YDz-ftqr1g#dialog
Άβαταρ μέλους
Danielli
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 23113
Εγγραφή: 31 Οκτ 2007 4:53 pm
Τοποθεσία: Κέρκυρα

Δημοσίευση από Danielli »

:D :D :D :* :* :* :* :* :*
Όμως και θα στο πω, γιατί είναι βιωμένο, μέσα στην ανοιχτή καρδιά, αλλάζουν όλα και όλοι...
Γιατί η ανοιχτή καρδιά ξέρει να συγχωρεί και να προχωράει
Και αυτό από μόνο του είναι Σκοπός!
Άβαταρ μέλους
Fotinoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 31564
Εγγραφή: 21 Σεπ 2007 8:38 pm
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση από Fotinoula »

οδηγίες προς οδηγούς που προκεται να επισκεφτουν την Θεσσαλονικη και την Χαλκιδικη

.....τα φλας προδιδουν την επόμενη κίνηση σου, ο οδηγος δεν τα χρησιμοποιει ποτε

.....σε καμία περιπτωση δεν πρεπει να κρατας αποσταση ασφαλειας απο το προπορευομανο όχημα διοτι στο κενο που αφησες μπορει να χωθει αλλο όχημα

.....οσο πιο γρηγορα περασεις κοκκινο φαναρι τοσο μειωνονται οι πιθανοτητες να συγκρουστεις με αλλο οχημα

......ποτε μα ποτε μην ακινητοποιεις το όχημα σου σε πινακιδα stop, τα οχηματα που ακολουθουν δεν περιμενουν αυτην την αντιδραση

......ποτε μην προσπερνας απο αριστερα όταν μπορεις να ο κανεις απο δεξια

.....τα όρια ταχυτητας εναι αυθαιρετοι αριθμοι που δινονται μονο ως πρόταση

......ο οδηγος ελαττωνει ταχυτητα για να περιεργαστει οτιδηποτε τοου κινησει το ενδιαφερον. Αυτο μπορει να ειναι απο βιτρινα μεχρι και γκομενα και απο ατυχημα μεχρι και αλλαγη λαστιχου

.....μαθε να αλλαζεις λωριδες με γρηγορους χειρισμους. Χαρη στον υπουργο συγκοινωνιων η περιοχη εχει μετατραπει σε μια απεραντη πιστα απο τρυπες οι οποιες εχουν τοποθετηθει σε καιρια σημεια για να ελεγξουν τα αντανακλαστικα μας

....ειναι παραδοση να κορναρεις μολις αναψει το πρασινο φαναρι ακομα και αν εισαι πρωτος σε αυτο

.....ποτε μην κανεις χωρο σε αντιθετα διερχομενο αυτοκινητο οταν κινεισαι αντιθετα σε μονοδρομο

......ανεξαρτητως ασματος το στερεοφωνικο πρεπει να παιζει στο φουλ


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: (απο εναν Θεσσαλονικιο, Γιαννης)



!!!! ΠΡΟΣΟΧΗ ΟΙ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΩΣ ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ
ΚΑΛΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΌΛΩΝ ΝΑ ΤΗΡΟΥΜΕ ΤΟΝ ΚΩΔΙΚΑ ΟΔΙΚΗΣ ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙΑΣ!!
όσο ζούμε σε τούτον τον κόσμο, θα τον Ερωτευόμαστε με όλη μας την Αγνότητα, έτσι ώστε να πάμε στον Θεό γεμάτοι από Αγάπη και όχι γεμάτοι από φόβο... :x
Άβαταρ μέλους
margaritarenia
Δημοσιεύσεις: 16547
Εγγραφή: 04 Μάιος 2007 4:02 pm

Δημοσίευση από margaritarenia »

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Απόφαση να μην επιτρέψω σε κανεναν να με εκπλήξει. Ο μονος που εχει αυτο το δικαίωμα είναι ο Εαυτος μου και ο Θεος μεσα μου :romance-heartbeating:
https://m.youtube.com/watch?v=3YDz-ftqr1g#dialog
ELLI
Δημοσιεύσεις: 1469
Εγγραφή: 15 Φεβ 2009 3:49 pm
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση από ELLI »

Πω!πω!ανακρίβειες.... :oops: :oops: :D :D
Άβαταρ μέλους
zefira
Δημοσιεύσεις: 3587
Εγγραφή: 18 Δεκ 2007 6:25 pm
Τοποθεσία: Επανωμή

Δημοσίευση από zefira »

.....μαθε να αλλαζεις λωριδες με γρηγορους χειρισμους. Χαρη στον υπουργο συγκοινωνιων η περιοχη εχει μετατραπει σε μια απεραντη πιστα απο τρυπες οι οποιες εχουν τοποθετηθει σε καιρια σημεια για να ελεγξουν τα αντανακλαστικα μας

=)) =)) =)) =)) =)) =)) =))
Εικόνα


ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΣΑΣ ΓΝΩΡΙΣΑ
Η ΑΓΑΠΗ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΒΑΛΣΑΜΟ ΖΩΗΣ.
Άβαταρ μέλους
Δωρουλα
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 33541
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 4:23 pm
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Δημοσίευση από Δωρουλα »

=)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))
Η πληγωμένη καρδιά μπορεί να Ερωτευθεί
Η προστατευμένη καρδιά δεν μπορεί


Πολέμα και Οραματίσου.

Εικόνα

Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Μαιρη
Δημοσιεύσεις: 1561
Εγγραφή: 02 Ιαν 2009 12:51 pm
Τοποθεσία: Μυτιλήνη

Δημοσίευση από Μαιρη »

:)) :)) =)) =)) =)) =)) =)) =))
Ακολουθω την εσωτερικη πυξιδα μου και απορριπτω οποιες πεποιθησεις δεν με εξυπηρετουν πλεον...
Άβαταρ μέλους
Ellaki
Δημοσιεύσεις: 27318
Εγγραφή: 30 Ιούλ 2007 11:02 am
Τοποθεσία: Αγάπη

Δημοσίευση από Ellaki »

Πρόσφατα, έξω από ένα γυμναστήριο σε μια μεγάλη πόλη της Γαλλίας, τοποθετήθηκε μια μεγάλη αφίσα με μια νέα, όμορφη, ημίγυμνη και αδύνατη νεαρά με την παρακάτω λεζάντα:

«ΦΕΤΟΣ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΓΟΡΓΟΝΑ Ή ΦΑΛΑΙΝΑ;;;;»
Μια κυρία μέσης ηλικίας που δεν είχε παρόμοια φυσικά χαρακτηριστικά με την νεαρή στην αφίσα, απάντησε στη αφίσα του γυμναστηρίου, γραπτώς και δημοσίως με δική της αφίσα λέγοντας τα εξής:

Οι Φάλαινες περιτριγυρίζονται από φίλους (δελφίνια, ιππόκαμπους, θαλάσσιους ελέφαντες, και περίεργους άνθρωπους). Έχουν ενεργή σεξουαλική ζωή, μένουν έγκυοι, και γεννάνε αξιολάτρευτα φαλαινάκια. Περνάνε ωραία παρέα με τα δελφίνια τρώγοντας σαρδέλες και γαρίδες και παίζοντας στις θάλασσες, ταξιδεύοντας σε εξωτικά μέρη όπως την Παταγονία, τα στενά του Bering και τους κοραλλιογενείς υφάλους της Πολυνησίας. Οι Φάλαινες τραγουδούν θαυμάσια, όλη μέρα, και έχουν ηχογραφήσει και CD. Ζούνε ελεύθερα, χωρίς ουσιαστικούς εχθρούς εκτός από τον άνθρωπο, και είναι αγαπητές, σεβαστές και υπό την προστασία πολλών οργανώσεων.

Οι Γοργόνες δεν υπάρχουν! Και εάν υπήρχαν θα κάνανε ουρές έξω από τα γραφεία των ψυχαναλυτών πάσχοντας από κρίση ταυτότητας. Τι είμαι Ψάρι ή ’νθρωπός;
Οι γοργόνες δεν μπορούν να κάνουν σεξ διότι όπως υποστηρίζει η μυθολογία, πεθαίνει όποιος άνδρας τις πλησιάσει και κυρίως μάλλον τους λείπει ο κατάλληλος «εξοπλισμός» για σεξ (με ουρά ψαριού που διαθέτουν κάτω από την μέση). Χωρίς σεξ ,,,, ούτε παιδιά μπορούν να κάνουν και ποίος θα ήθελε να κάνει παρέα με μια κοπέλα που βρόμαγε ψαρίλα;

Με βάση τα παραπάνω η επιλογή μου είναι ξεκάθαρη!!!!
ΝΑΙ !!!!!!!!! ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΦΑΛΑΙΝΑ!!!

Υ.Σ. Είμαστε σε μια εποχή που τα media καθορίζουν το «ωραίο». Μόνο οι αδύνατοι είναι ωραίοι.. Αλλά εγώ προτιμώ να απολαμβάνω παγωτό με τα παιδιά μου, ένα καλό δείπνο με τον συνομήλικο σύντροφό μου και καφέ με τις συνομηλικες φίλες μου. Όπως περνούν τα χρόνια κερδίζουμε αργά, αργά βάρος, κυρίως διότι μαζεύουμε τόσες πληροφορίες και γεμίζει το κεφάλι μας σοφία. Όταν δεν χωράει άλλη σοφία το κεφάλι μας, διανέμεται φαίνεται η αποθηκευμένη γνώση στο υπόλοιπο σώμα σας. ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΥΠΕΡΒΑΡΕΣ, Είμαστε υπερβολικά καλλιεργημένες, μορφωμένες, χαριτωμένες και χαρούμενες...
Από σήμερα, όταν θα βλέπω τον κώλο μου στον καθρέφτη, θα σκέφτομαι: «Πω, Πώ τι έξυπνη που είμαι!!!!!»
Ας ξεκινήσουμε να αγαπάμε, κι ας μην ξέρουμε ακόμα καλά τον τρόπο... :romance-heartbeating:
Άβαταρ μέλους
WonderBoy
Δημοσιεύσεις: 455
Εγγραφή: 29 Μάιος 2008 11:37 am
Τοποθεσία: veria

Δημοσίευση από WonderBoy »

:)) :)) :)) :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Πόσο διαφορετική πλευρά ε?
Σου δείχνει πεντακάθαρα τον εγωιστικό τρόπο που ''βλέπουμε'' τους αλλους ,αν τα βλέπαμε πιο σφαιρικά αν μπορούσαμε να δούμε τα καλά του αλλου και οχι αυτά που ΔΕΝ έχει αυτός συγκριτικά μεμάς θα ηταν πολύ διαφορετικά...............θα εκτιμούσαμε τη ζωή του καθενός αλλα και τη δική μας όπως είναι και δε θα θέλαμε συνεχώς κάτι αλλο

Κατι σαν παραβολή-ανέκδοτο μου έκανε αυτό :-D :-D

Επιστροφή στο “ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ...”