ΑΓΚΑΛΙΑΣΜΕΝΗ ΑΠΟ ΤΟ ΦΩΣ (BETTY J. EADIE)

Άβαταρ μέλους
zefira
Δημοσιεύσεις: 3587
Εγγραφή: 18 Δεκ 2007 6:25 pm
Τοποθεσία: Επανωμή

ΑΓΚΑΛΙΑΣΜΕΝΗ ΑΠΟ ΤΟ ΦΩΣ (BETTY J. EADIE)

Δημοσίευση από zefira »

Το συγκεκριμένο βιβλίο
είναι η πιο βαθιά και πλήρης Επιθανάτια Εμπειρία.

Η Betty Eadie πέθανε στο νοσοκομείο μετά από χειρουργική επέμβαση, σε ηλικία 31 ετών. Τα γεγονότα που ακολούθησαν ονομάστηκαν " η πιο βαθιά εμπειρία θανάτου". Η εμπειρία της αυτή προσφέρει μια εκπληκτική απόδειξη για μια ζωή που συνεχίζεται και μετά το θάνατο του σώματος. Στην εμπειρία της, ίσως είδε περισσότερα απ' όσα έχει δει οποιοδήποτε άλλο άτομο ποτέ πριν και επέστρεψε με μια σχεδόν φωτογραφική μνήμη.
Της δόθηκε ένα μήνυμα για να το μοιραστεί με άλλους, ένα μήνυμα που έχει γεμίσει εκατοντάδες χιλιάδες ανθρώπους με ελπίδα και με μια ανανεωμένη επιθυμία να αγαπούν.

Η δική μου εκτίμηση επειδή έχω αρκετές εμπειρίες με το "μετά του θανάτου", το βιβλίο είναι τρομερό και είναι αληθινή ιστορία. Αξίζει λοιπόν να το διαβάσετε και να καταλάβετε πάρα πολλά πράγματα για γεγονότα που συμβαίνουν στη ζωή σας.

Να ευχηθώ να έχετε την τύχη να μπορέσετε να δείτε το μετά γιατί το εδώ θα σας φαίνεται πολύ πιο όμορφο και κατανοητό.
Δεν θα δίνεται σημασία στα μικρά και ασήμαντα γεγονότα μόνο στην ουσία . Δηλαδή στην αγάπη.
Αν σας ανακουφίζει δεν υπάρχει θάνατος αλλά αναγέννηση.
Εικόνα


ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΣΑΣ ΓΝΩΡΙΣΑ
Η ΑΓΑΠΗ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΒΑΛΣΑΜΟ ΖΩΗΣ.
nikos
Δημοσιεύσεις: 1729
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 10:28 pm

Δημοσίευση από nikos »

Χμ, παλιά το διάβασα και μου φανηκε πολύ ψευτικο να σου πω την αλήθεια. :roll:
Έχω άλλα βιώματα για το "μετά". :)
There is a difference between knowing the path and walking the path
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88508
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Δημοσίευση από Vasoula »

παρομοίως, Νίκο :)
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι

Επιστροφή στο “ΒΙΒΛΙΑ”