Ταξίδια και διακοπές...

Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88516
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Δημοσίευση από Vasoula »

Eμμανουέλα η Μύκονος δεν έχει μόνο ΑΕΡΑ!! :D

΄Εχει και νερό...

και φωτιά και γη (καθότι νησί πάθους, έρωτα και σεξ :D :D )
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Emmaki
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 13197
Εγγραφή: 26 Απρ 2007 11:03 am
Τοποθεσία: Pandora!!

Δημοσίευση από Emmaki »

Το γνωρίζω!!!!! Όλα τα στοιχεία του κόσμου είναι σε αυτό το νησί!!!!! Θα έρθεις μαζί μου??????

8)
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88516
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Δημοσίευση από Vasoula »

Ενοείται!!!




Ευχαριστώ! Παίρνω άδεια τον Αύγουστο! Βολεύει?? :D :D

μέχρι που θυσιάζω και την Σύρο!!!
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Emmaki
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 13197
Εγγραφή: 26 Απρ 2007 11:03 am
Τοποθεσία: Pandora!!

Δημοσίευση από Emmaki »

Εντάξει λοιπόν…. Κανονίστηκε!!!
Α και δεν χρειάζεται να πάρεις πολλά πράγματα… ένα μαγιό μόνο!!!!
:D
Rainmaker
Δημοσιεύσεις: 5284
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 1:04 pm

Δημοσίευση από Rainmaker »

Εσεις λοιπόν κλείσατε...!! Οι υπόλοιποι τι λένε;;; που θα πάτε φέτος;;
Εγω ακόμα δεν έχω αποφασίσει... (Κατερίνα πες καμια ιδέα.. που να παμε;;;)
Άβαταρ μέλους
Emmaki
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 13197
Εγγραφή: 26 Απρ 2007 11:03 am
Τοποθεσία: Pandora!!

Δημοσίευση από Emmaki »

Γιατί δεν πάτε Παξούς ή Ελαφόνησο;;;;;;;Είναι εκπληκτικά... θα ξετρελαθείτε...
Rainmaker
Δημοσιεύσεις: 5284
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 1:04 pm

Δημοσίευση από Rainmaker »

Ωραία ιδέα.. έχω ακούσει κι από άλλους για τους παξούς όπως και για την ελαφόνησο .. αλλα δεν το είχα σκεφτεί .. Ευχαριστουμε Εμμανουέλα..
:D
Άβαταρ μέλους
Katerina
Δημοσιεύσεις: 157
Εγγραφή: 28 Απρ 2007 12:43 am

Δημοσίευση από Katerina »

ΛΟΙΠΟΝ...ΔΙΑΚΟΠΕΣ!!!!ΔΙΑΚΟΠΕΣ!!!!ΕΝΑ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΘΕΜΑ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΞΕΚΙΝΑΣ ΝΑ ΤΟ ΣΥΖΗΤΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΙΟ(ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ),ΠΕΦΤΟΥΝ 852 ΙΔΕΕΣ ΣΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ, ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΙΣ ΝΑ ΠΑΣ ΚΑΠΟΥ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΒΡΙΣΚΕΣΑΙ ΚΑΠΟΥ ΑΛΛΟΥ ΠΕΡΝΟΝΤΑΣ ΕΞΙΣΟΥ ΥΠΕΡΟΧΑ (ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ)ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΧΕΣ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙ ΑΡΧΙΚΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΣΕ ΑΛΛΟ ΜΕΡΟΣ...ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΦΕΤΟΣ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ???
ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΟΤΙ ΣΤΟΥΣ ΠΑΞΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ...ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ, ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΠΑΕΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΑΠΟ ΤΑ ΔΥΟ Η ΕΧΕΙΣ ΑΚΟΥΣΕΙ??ΠΑΝΤΩΣ, ΗΛΙΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ ΤΗ ΠΕΡΣΙΝΗ ΚΡΗΤΙΚΗ ΕΞΕΡΕΥΝΗΣΗ...ΕΧΟΥΜΕ ΔΥΟ ΝΟΜΟΥΣ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΓΥΡΙΣΟΥΜΕ!!!!ΤΙ ΛΕΣ??
Rainmaker
Δημοσιεύσεις: 5284
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 1:04 pm

Δημοσίευση από Rainmaker »

Για αυτούς που δεν ξέρουν περυσι γυρίσαμε με την Κατερίνα το νομο Χανίων και το νομό Ρεθύμνου... Πηγαμε μέχρι και σε μικρα πολύ γραφικά χωριουδάκια δηλαδη περάσαμε απο εκει.. δεν κάτσαμε πολυ... καθώς και σε κάθε περιοχή που ήταν πάνω στο δρόμο μας κάθε φορά που πηγαίναμε κάπου.. φαγαμε σε υπέροχες ταβέρνες που ξετρυπώσαμε.. Οπως ΄μια ταβέρνα στις "Βρύσες" ή στις πηγές της Αργυρούπολης.. Θυμάσαι Κατερίνα;;..
Οπότε τώρα μας έμειναν ο νομός Ηρακλειου και Λασιθίου και ναι γιατί όχι να πάμε... Camping παλι Κατερίνα;;
Άβαταρ μέλους
Katerina
Δημοσιεύσεις: 157
Εγγραφή: 28 Απρ 2007 12:43 am

Δημοσίευση από Katerina »

ΠΩΣ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ!!!!!!!!!!!!!ΗΤΑΝ ΜΑΓΕΥΤΙΚΑ.....ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ CAMPING....ΤΙ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΟ ΝΑ ΣΕ ΞΥΠΝΑΕΙ ΤΟ ΦΩΣ ΚΑΙ ΤΑ ΤΖΙΤΖΙΚΙΑ ΣΤΙΣ 8 ΤΟ ΠΡΩΙ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙΣ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΣΤΙΣ 5...ΟΧΙ ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΩ... :wink:ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΑ ΣΤΟ CAMΡING...ΖΕΙΣ ΣΤΗ ΦΥΣΗ, ΑΝΑΠΝΕΕΙΣ ΚΑΘΑΡΟ ΑΕΡΑ ΚΑΙ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΣΩΣΤΟ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ...ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΜΕ ΣΤΙΣ ΠΥΓΕΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΝΑ ΦΑΜΕ ΔΙΠΛΑ ΣΤΟ ΚΑΤΑΡΡΑΧΤΑΚΟ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΑΛΛΟ ΝΟΜΟ, ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΤΑΞΙΔΙ...ΕΕΕΕΕΕΕΕΕ??????????
Rainmaker
Δημοσιεύσεις: 5284
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 1:04 pm

Δημοσίευση από Rainmaker »

Εκλεισε λοιπόν... :!: :!: :!:

Σκηνή, sleeping bags, καρεκλες, τραπεζακι, μαγιο, τα απαραίτητα ρούχα.. το χάρτη και φυγαμε.... για άλλη μια υπέροχη περιπετιούλα μαζί... και αυτό το καλοκαίρι θα είναι όπως και το προηγούμενο που σας γνωρισα όλους εσας.. (Ξερετε!!!) θα νείναι αξέχαστο .. υπέροχο φανταστικό .. Μαγικό! γεμάτο ΑΓΑΠΗ
Άβαταρ μέλους
Katerina
Δημοσιεύσεις: 157
Εγγραφή: 28 Απρ 2007 12:43 am

Δημοσίευση από Katerina »

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ...ΑΝΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!
Rainmaker
Δημοσιεύσεις: 5284
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 1:04 pm

Δημοσίευση από Rainmaker »

9 και σήμερα!!! Επιστρέφω επιτέλους!!!! μου λειψαν τοσοι πολλοι..
φίλοι γνωστοι... ο Ηλιος ... αυτή η αίσθηση ότι είσαι σπίτι σου.. εκεί που ανήκεις... όλοι μου λείψανε.. εεε ρε θα γίνει ένα γλέντι...
Άβαταρ μέλους
Emmaki
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 13197
Εγγραφή: 26 Απρ 2007 11:03 am
Τοποθεσία: Pandora!!

Δημοσίευση από Emmaki »

Αυτό που περιγράφετε είναι τόσο μαγικό και φανταστικό!! Ειλικρινά σας χαίρομαι… Η Κρήτη είναι μια μαγεία (σας το λέω εγώ που κατάγομαι κιόλας :D ). Όσον αφορά τους Παξούς, δεν υπάρχει άνθρωπος που να πηγαίνει και να μην περνάει κ α τ α π λ η κ τ ι κ α!!!!! Έχει πανέμορφες παραλίες, μικρά ταβερνάκια και πολύ, πάρα πολύ πράσινο!!!! Η Ελαφόνησος συστήνεται και για γυμνισμό!!!!!! Εμπρός…. Όλοι στην Ελαφόνησο!!!!!!!! :oops:

Ηλία η επιθυμία για κάτι είναι πιο μαγική από την εκπλήρωσή της!!! Καλά λέμε καμιά βλακεία να περνάει η ώρα…!!!!
8)
Rainmaker
Δημοσιεύσεις: 5284
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 1:04 pm

Δημοσίευση από Rainmaker »

χμμμ Στην κρήτη θα πάμε σίγουρα.. εκλεισε.. αλλα μήπως να πεταχτούμε και παξούς μια βδομαδουλα κατερίνα.. ωραίοι ακούγονται... :D
Όσο για το γυμνισμό που λές.. σε κάθε μέρος της ελλάδας θα βρείς μια μικρη μαγευτική παραλία χωρίς κόσμο..
Ή αν θές πας το βράδυ που δεν είναι κανένας χεχεχεχ :oops:

Επιστροφή στο “ΤΑΞΙΔΙΑ”