Ατύχημα...

Rainmaker
Δημοσιεύσεις: 5284
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 1:04 pm

Ατύχημα...

Δημοσίευση από Rainmaker »

Παιδια.. Αυτό το μηνυμα απο ότι εψαξα ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΨΕΥΤΙΚΟ (Αλλα ποτε δεν μπορεις να είσαι σίγουρος..)Ελπίζω απο τη μια να είναι ψευτικο για να μην σκοτωθηκε κανενας.. αλλα απο την άλλη να ειναι αληθινο γιατι δεν μπορω να πιστεψω ότι ενας ανθρωπος μπορει να σκαρφιστει κατι τετοιο κατι τοσο οδυνηρο...

Οσοι είστε στην Αθήνα έχετε τα μάτια σας 14 για αυτό το Saxo Αν βρειτε κάτι παρτε αριθμο κυκλοφοριας και επικοινωνηστε μαζί μου να ενημερωσω το παιδι που ζητα βοήθεια....

Ειναι τραγικο......
...........................................................................................................

Καλημέρα
Εχθές τις πρώτες πρωινές ώρες ο αδελφός μου έφυγε για το μεγάλο ταξίδι ……για την « Γειτονιά των Αγγέλων »

Εχθές στης 17/11 περίπου στις 00΄30 στην Πέτρου Ράλλη στο ύψος της Αγ.Αννης
Ένα CITROEN SAXO KOKKINO τον διαμέλισε και τον εγκατέλειψε.

Επειδή λόγω της κατάστασης δεν μπορώ να γράψω περισσότερα και για να προλάβω
Οποίον φίλο θέλει να βοηθήσει ( γιατί δεν αποκλείεται ο εγκληματίας να προσπαθήσει να το φτιάξει από Δευτέρα πρωί) το KOKKINO SAXO είναι χτυπημένο εμπρός από τα μέχρι τώρα στοιχεία –κομμάτια του αυτοκίνητου έχουν βρεθεί .

Οποίος μπορεί να βοηθήσει θα είναι πολύτιμο και οποίος μπορεί να το προώθηση σε άλλα sites που να το διαβάζουν φαναρτζήδες η αυτοί που πουλάνε ανταλλακτικά
Τον παρακαλώ πολύ να το κάνει γιατί εγώ δεν μπορώ.

Δυο αγγελούδια σε λίγη ώρα από τώρα θα ακούσουν το μεγάλο μυστικό που δεν το λέμε εδώ και 28 ώρες…………….

Αντίο αγαπημένε μου αδελφέ……..
ΚΑΛΟ ΔΡΟΜΟ

..........................................................................................................

Δεν ξέρω κατα πόσο είναι πραγματι αληθινο.. αλλα νομίζω ότι αξιζει να γινει μια προσπαθεια αν τυχον συναιβει κάτι τετοιο να βρεθει ο δραστης....
Άβαταρ μέλους
Emmaki
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 13197
Εγγραφή: 26 Απρ 2007 11:03 am
Τοποθεσία: Pandora!!

Δημοσίευση από Emmaki »

Τραγικό!Πολύ τραγικό..
Άβαταρ μέλους
Δωρουλα
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 33540
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 4:23 pm
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Δημοσίευση από Δωρουλα »

Τραγικό.....! :cry:
Η πληγωμένη καρδιά μπορεί να Ερωτευθεί
Η προστατευμένη καρδιά δεν μπορεί


Πολέμα και Οραματίσου.

Εικόνα

Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88508
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Δημοσίευση από Vasoula »

Καλό δρόμο στον αδερδό σου...

Καλή "τύχη" στον οδηγό...
θα την χρειαστεί για την "ζωή" του!
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Emmaki
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 13197
Εγγραφή: 26 Απρ 2007 11:03 am
Τοποθεσία: Pandora!!

Δημοσίευση από Emmaki »

Αν εντοπιστεί αυτός με το saxo, που μπορούμε να επικοινωνήσουμε???
Rainmaker
Δημοσιεύσεις: 5284
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 1:04 pm

Δημοσίευση από Rainmaker »

Με εμένα επικοινωνητε παιδια.. το παιδι που έβαλε το θεμα σε άλλα φορουμ και σε διαφορα άλλα site δεν έχει δωσει στοιχεία αλλα μπορω να επικοινωνήσω μαζί του με PM μέσα απο το site που βρήκα εγω την εκληση βοήθειας..
Rainmaker
Δημοσιεύσεις: 5284
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 1:04 pm

Δημοσίευση από Rainmaker »

Παιδιά τα γεγωνότα άλλαξαν σύμφωνα με την σστυνομία για
το αυτοκίνητο του θυτη:
ΤΑΥΤΟΠΟΙΗΘΗΚΕ ΑΠΟ ΤΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΠΟΥ ΒΡΕΘΗΚΑΝΕ ΣΤΟΝ ΤΟΠΟ ΤΟΥ ΔΥΣΤΗΧΗΜΑΤΟΣ... ΕΙΝΑΙ CITROEN C3 ΜΟΝΤΕΛΟ 2003 ΧΡΩΜΑΤΟΣ ΚΟΚΚΙΝΟ ΠΡΟΣ ΚΕΡΑΜΥΔΙ

ΚΑΙ ΟΧΙ SAXO.
Rainmaker
Δημοσιεύσεις: 5284
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 1:04 pm

Δημοσίευση από Rainmaker »

ΝΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ....

ΠΑΙΔΙΑ ΒΡΕΘΗΚΕ Ο ΘΥΤΗΣ...!!!!!!

κινητοποιήθηκαν χιλιάδες χρηστες του ιντερνετ και ψαχνανε και ενημερωνανε φαναρτζήδες για τον τυπο του αυτοκινήτου που είχε ο θυτης
και τελικά βρέθηκε!!!

Η ιστορία έχει πάρει πλέον τον δρόμο της δικαιοσύνης...
Άβαταρ μέλους
satya
Δημοσιεύσεις: 355
Εγγραφή: 19 Μάιος 2007 7:22 pm

Δημοσίευση από satya »

εμαθα απο αλλα fora οτι παραδοθηκε τελικα οντως...

:cry: :cry: τι κριμα ομως... :cry: :cry:
Rainmaker
Δημοσιεύσεις: 5284
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 1:04 pm

Δημοσίευση από Rainmaker »

.... Μπορεί να θεωρούμε τον εαυτό μας τον καλύτερο οδηγο...
Αλλα ακόμα και οι καλυτεροι έχουν κακές στιγμές.. και με το αυτοκίνητο μπορείς πολύ ευκολα να τραυματισεις κάποιον ΄χωρίς να το θές αν δεν προσέχεις...
Το αυτοκίνητο είναι ένα μέσο μεταφοράς.. οχι ένα μέσο για να δειχτείς ή να νοιωσεις την αδρεναλίνη σου να χρυπάει κόκκινο...
και τα αυτοκίνητα και οι δρόμοι και οι ανθρωπινες αντιδράσεις έχουν όρια.. τα οποία δοκιμάζουμε όλοι όταν οδηγούμε γρηγορα όταν φρενάρουμε τελευταία στιγμή όταν δεν κραταμε αποστάσεις και όταν πίνουμε και οδηγούμε.. μπορεί μετα απο ένα καλό φαγητό να μην μας πειράζει τόσο πολύ ένα ποτηράκι... αλλα μέχρι ένα σημείο.. μετα.. μπορεί να νοιωθουμε μια χαρα.. αλλα δεν είμαστε και στα καλύτερά μας...
Προσοχή στο δρόμο παιδιά...
Και οι δρόμοι είναι χάλια ειδικά όταν βρέχει..
και εμείς γινόμαστε απρόσεκτοι όταν έχουμε πιεί ή όταν είμαστε κουρασμένοι...
Άβαταρ μέλους
galazia_sfaira
Δημοσιεύσεις: 10143
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 3:13 pm
Τοποθεσία: Μυτιλήνη

Δημοσίευση από galazia_sfaira »

Το αυτοκίνητο είναι ένα μέσο μεταφοράς.. οχι ένα μέσο για να δειχτείς ή να νοιωσεις την αδρεναλίνη σου να χρυπάει κόκκινο...
ΑΛλος ενας τρόπος ανευθρεσης της δυναμης της ικανότητας της αισθητικής του καθενα που ψαχνει εξω απο κεινον........κι ο χορος καλα καρατεί.
Ειδα ενα βιντεο γαι την προληψη ατυχηματων στην Σωτία Ηλια,θα το εχεις δει ίσως ,κι εκανα να συνέλθω τρείς μερες.Δεν επαθα απλα σοκ,εκανα κι εμετο.
Eγώ είμαι εσύ και Εσύ είμαι Εγω!

"Αφίεσθε Ημών"
Rainmaker
Δημοσιεύσεις: 5284
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 1:04 pm

Δημοσίευση από Rainmaker »

Κυκλοφορούν πολλά... η διαφήση για πρόληψη ατυχημάτων ή για κοινωνικά και θεματα υγείας είναι πολύ δυνατες.. με σκηνες που σε τρελένουν..αν οχι τρομαζουν - αειδιαζουν
Άβαταρ μέλους
galazia_sfaira
Δημοσιεύσεις: 10143
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 3:13 pm
Τοποθεσία: Μυτιλήνη

Δημοσίευση από galazia_sfaira »

Πως νομιζεις όμως ότι τελικά επιδρουν στον ψυχισμό των πολιτών;
Εγω πιστευω ότι αν δουν αυτο που ειδα ,στην αρχη θα σου κοπουν τα ποδια αλλα μετα θα συνειδητοποιησεις τι μπορει και να παθεις και να προκαλεσεις.Αν το εχω καπου αποθηευμενο θα στο στείλω......
Eγώ είμαι εσύ και Εσύ είμαι Εγω!

"Αφίεσθε Ημών"
Rainmaker
Δημοσιεύσεις: 5284
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 1:04 pm

Δημοσίευση από Rainmaker »

Δεν ξέρω ποιο εχεις δει κυκλοφορούν παρα πολλά..
στείλτο μου να δω ...

και για το καπνισμα ηταν πολυ αγρια....

αλλα να σου πω κάτι.. φοβο θέλουν να προκαλέσουν.. όχι μονο να περάσουν κοινωνικό μηνυμα..
Θέλουν να σε φοβίσουν για τον θάνατο...
Άβαταρ μέλους
galazia_sfaira
Δημοσιεύσεις: 10143
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 3:13 pm
Τοποθεσία: Μυτιλήνη

Δημοσίευση από galazia_sfaira »

Δεν εχεις άδικο σε αυτο!!!!!!!!
Ειδα ενα ζευγάρι νεων παιδιων να φιλιουνται και η κοπελιτσα ενω βρισκοταν στα χεραι του νεαρου .να βλεπει οτι το αυτοκινητο ξεφευγει και ερχεται καταπανω τους.Εκεινη μενει αναπηρη και το παληκαρι χαθηκε.Ηταν συγκλονιστικο,ουτε να το θυμαμαι δνε μπορω.
Eγώ είμαι εσύ και Εσύ είμαι Εγω!

"Αφίεσθε Ημών"

Επιστροφή στο “ΚΟΙΝΩΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ”