Ένα φιλοσοφικό ερώτημα προς τους γλωσσολόγους.

Θέματα κατηγορίας που "κοιμούνται"...
Rainmaker
Δημοσιεύσεις: 5284
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 1:04 pm

Δημοσίευση από Rainmaker »

Δεν θα με εξοργισεις Gexrag θα σου πω δημόσια ότι προσωπικά δεν νομίζω οτι προσφέρεις τίποτα εδω μέσα.. εμενα αν φύγεις δεν θα μου λέιψεις.. να σε διαγράψω αποκλείεται απο μόνος μου.. αυτό θα γίνει μόνο αν τα μέλη το ζητησουν ή αν προκύψει κάποιο θέμα που να παραβιάζει κάποια απο τις βασικες αρχες αυτού του φορουμ.
Άβαταρ μέλους
yannis
Δημοσιεύσεις: 622
Εγγραφή: 26 Απρ 2007 8:46 pm
Τοποθεσία: ΧΑΛΑΝΔΡΙ

Δημοσίευση από yannis »

Αν θέλεις να με διώξεις φίλε μου κάντο ΑΝΤΡΙΚΙΑ.
Ζήτα μου να φύγω ευγενικά και με ένα απλό ΠΜ σε συννενόηση με την Vaso και δεν χρειάζονται ούτε διαγραφές ούτε καυγάδες.
ΚΥΡΙΕ GEXRAG
ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΥ ΕΠΑΝΕΡΧΟΜΑΙ ΑΛΛΑ ΟΙ ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΤΕΣ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΣΟΥ ΦΕΡΟΝΤΑΙ ΙΣΩΣ ΠΙΟ ΕΥΓΕΝΙΚΑ ΑΠΟ ΟΣΟ ΠΡΕΠΕΙ.
ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΓΩ ΣΑΝ ΑΝΑΓΝΩΣΤΗΣ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΟΤΙ ΝΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΠΟΧΩΡΗΣΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΠΙΕΣΤΙΚΟΣ ΠΡΟΚΛΗΤΙΚΟΣ ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΠΡΟΣΥΛΙΤΙΣΜΟ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΤΩ ΘΕΜΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ

ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΜΟΝΟ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΠΡΟΚΑΛΟΥΝ ΣΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΝ ΟΧΙ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ.

ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ
ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ ΠΟΣΑ ΔΙΝΟΥΜΕ,ΑΛΛΑ ΠΟΣΗ ΑΓΑΠΗ ΒΑΖΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΦΟΡΑ
gexrag

Δημοσίευση από gexrag »

yannis

Φέρθηκες σαν αληθινός ΑΝΤΡΑΣ και κέρδισες την εκτίμησή μου.

Ηλία φέρθηκες σαν σωστός διαχειριστής.
Rainmaker
Δημοσιεύσεις: 5284
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 1:04 pm

Δημοσίευση από Rainmaker »

Εσυ όμως δεν φερεσαι σαν σωστό μέλος...
gexrag

Δημοσίευση από gexrag »

Εντάξει φίλε μου κατάλαβα.
Άβαταρ μέλους
yannis
Δημοσιεύσεις: 622
Εγγραφή: 26 Απρ 2007 8:46 pm
Τοποθεσία: ΧΑΛΑΝΔΡΙ

Δημοσίευση από yannis »

ΚΥΡΙΕ

ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΤΟ ΑΝ ΚΕΡΔΙΣΑ ΤΗΝ ΕΚΤΙΜΗΣΗ ΣΑΣ
ΦΡΟΝΤΙΣΤΕ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ΤΟΝ ΠΟΝΤΩΝ ΑΠΟ ΟΠΟΥ ΚΑΤΑΓΕΣΤΕ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΠΟΝΤΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΗΦΑΝΟΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΔΕΧΟΝΤΑΙ ΠΡΟΣΒΟΛΕΣ
ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ ΠΟΣΑ ΔΙΝΟΥΜΕ,ΑΛΛΑ ΠΟΣΗ ΑΓΑΠΗ ΒΑΖΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΦΟΡΑ
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88508
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Δημοσίευση από Vasoula »

Σας παρακαλώ όλους, να σταματήσετε τις αντιπαραθέσεις.
Πόσο πολύ πρέπει να με πιέσετε ακόμη?
Νομίζω ότι αρκεί.
Τα μηνύματα δόθηκαν...Δεν χρειάζεται τίποτα άλλο.


Γιάννη, γνωρίζω ότι έχεις οργιστεί, αλλά όμως θεωρείς ότι έτσι όπως το κάνεις κι εσύ, αποδεικνύει ποιότητα?

Νομίζω ότι όλα τα μέλη έχουν κατανοήσει, έχουν δηλώσει την δυασαρέσκεια τους και θεωρώ ότι το θέμα πρέπει να σταματήσει...

Δεν είναι ριάλιτι εδώ μέσα, και εγώ προσωπικά, θα επιθυμούσα να μην να γίνει ποτέ...

Αν σας ενοχλει κάτι, απλά δηλώστε ότι δεν θα απαντάτε...

Σας παρακαλώ προσπαθήστε να μην μπαίνετε σε τέτοιες άσχημες εμπλοκές, γιατί δεν κάνει καλό ούτε σε εσάς, ούτε στον χώρο που αγαπάτε...

Η πιο έξυπνη κίνηση των διασπαστών, είναι με μια κίνηση ή με μια λέξη να διασπάσουν την ενότητα.

Θεωρείτε ότι έγινε?
όχι!
Δεν έχει νόημα καμία άλλη συζήτηση για το θέμα.

Το φόρουμ μας θα το ζηλέψουν πολλοί και θα προσπαθήσουν να εισβάλλουν...με όποια διάθεση...

Αφήστε την προστασία του να λειτουργήσει από μόνη της και θα δειτε ότι "αποβάλλεται" ότι δεν ταιριάζει με τα ιδανικά μας.

Το ξαναείδαμε αυτό! Δεν το ξαναείδαμε?

Από την στιγμή που προσφέρουμε φιλοξενία σε όλους, ας τους αφήσουμε χώρο να σκεφτούν αν ταιριάζουν με το σύνολο, μόνοι τους.

Αλλοιώς θα κάνουμε το φόρουμ "γκέτο" αγάπης
Και η λέξη "γκέτο" δεν είναι όμορφη, για την ελευθερία που έχει η ζωή μας...ε???

Ξέρω ότι σας ενόχλησε και εσάς, αυτό που ενόχλησε και εμένα...

Αλλά,βρε παιδιά, έλεος...Το κατάλαβε ο άνθρωπος, ότι δεν μπορεί να μας μιλήσει για σωστό ή λάθος...Πιστεύω δηλαδή...

Κατάλαβε ίσως ότι δεν τον αποδεχόμαστε για την ιδιαιτερότητά του, αλλά αυτό προσπαθώ να του πω από το πρώτο του ποστ.

Αγαπάμε και την ιδιαιτερότητα...Δεν αγαπάμε την επιβολή.
Δεν το κατανοει...Τι να κάνουμε τώρα?
Να τον σκοτώσουμε..???

Γι' αυτό σε παρακαλώ Γιάννη κι εσένα, χαμήλωσε τους τόνους, κράτησε λίγο αποστάσεις, όπως κάνω κι εγώ. Προστάτεψε τον εαυτό σου από την αντίδραση και δράσε απλά...

:D
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
yannis
Δημοσιεύσεις: 622
Εγγραφή: 26 Απρ 2007 8:46 pm
Τοποθεσία: ΧΑΛΑΝΔΡΙ

Δημοσίευση από yannis »

Γι' αυτό σε παρακαλώ Γιάννη κι εσένα, χαμήλωσε τους τόνους, κράτησε λίγο αποστάσεις, όπως κάνω κι εγώ. Προστάτεψε τον εαυτό σου από την αντίδραση και δράσε απλά...



ΒΑΣΩ ΜΟΥ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ Η ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΤΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΤΗΣ Η ΥΠΟΜΟΝΗ ΕΧΕΙ ΟΡΙΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΚΑΤΑΛΥΟΝΤΑΙ ΑΝΤΙΔΡΩ
ΖΗΤΩ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΟΣΟΥΣ ΕΝΟΧΛΗΣΑΝ ΟΙ ΠΑΡΕΜΒΑΣΕΙΣ ΜΟΥ
Η ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ ΗΤΑΝ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΝ ΛΟΓΟ ΚΥΡΙΟ

ΣΑΣ ΖΗΤΩ ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΚΑΙ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΩ ΜΑ ΠΡΟΣΟΧΗ ΓΙΑΤΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ ΜΕΝΕΙ

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ ΠΟΣΑ ΔΙΝΟΥΜΕ,ΑΛΛΑ ΠΟΣΗ ΑΓΑΠΗ ΒΑΖΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΦΟΡΑ
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88508
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Δημοσίευση από Vasoula »

:D :D :D :D

εντάξει Καρκινάκι, το πήρες το μήνυμα!!!
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Rainmaker
Δημοσιεύσεις: 5284
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 1:04 pm

Δημοσίευση από Rainmaker »

:D :D :D
Άβαταρ μέλους
yannis
Δημοσιεύσεις: 622
Εγγραφή: 26 Απρ 2007 8:46 pm
Τοποθεσία: ΧΑΛΑΝΔΡΙ

Δημοσίευση από yannis »

ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΗΤΑΝ ΑΠΟΦΑΣΗ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΗΘΕΛΑ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΕΚΔΗΛΩΣΩ ( χεχεχεχεχεχεχεχεχε που λει και ο Ηλιας)

Σ ΑΓΑΠΩ
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ ΠΟΣΑ ΔΙΝΟΥΜΕ,ΑΛΛΑ ΠΟΣΗ ΑΓΑΠΗ ΒΑΖΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΦΟΡΑ
gexrag

Δημοσίευση από gexrag »

yannis έγραψε:ΚΥΡΙΕ

ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΤΟ ΑΝ ΚΕΡΔΙΣΑ ΤΗΝ ΕΚΤΙΜΗΣΗ ΣΑΣ
ΦΡΟΝΤΙΣΤΕ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ΤΟΝ ΠΟΝΤΩΝ ΑΠΟ ΟΠΟΥ ΚΑΤΑΓΕΣΤΕ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΠΟΝΤΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΗΦΑΝΟΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΔΕΧΟΝΤΑΙ ΠΡΟΣΒΟΛΕΣ
Στις προσβολές έμαθα να κρατάω το κεφάλι ψηλά όπως διδάσκεται στο Reiki.
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88508
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Δημοσίευση από Vasoula »

"...Οι ψυχές μερικών ανθρώπων μοιάζουν με τους σχολικούς πίνακες, όπου ο χρόνος γράφει σημεία, κανόνες και παραδείγματα, που σβήνουν αμέσως με ένα σφουγγάρι..."


Χαλίλ Γκιμπραν
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι

Επιστροφή στο “ΜΟΥΣΕΙΟ ΘΕΜΑΤΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2”