Η Αφροδίτη τον Φεβρουάριο

happy_george

Η Αφροδίτη τον Φεβρουάριο

Δημοσίευση από happy_george »

17 Φεβρουαρίου του 2024 η Αφροδίτη σχηματίζει σύνοδο με Πλούτωνα στην 0 και 51 του Υδροχόου. Αφροδίτη είναι μεταξύ άλλων ο έρωτας, Πλούτωνας είναι ο πλανήτης που φέρνει την μεγάλη και βαθιά μεταμόρφωση και αλλαγή (όχι πάντα με τον εύκολο τρόπο) και υδροχόος είναι στην πολιτική αστρολογία το κοινοβούλιο. Εκείνη την ημέρα η Αφροδίτη σχηματίζει σύνοδο με Άρη (με μικρή ανοχή), που Άρης είναι ο θεός του πολέμου, αλλά και η αδρεναλίνη, η δράση, η δύναμη, ο ανταγωνισμός, όπως και το ανδρικό φύλο. Εκτίμησή μου είναι ότι κατ' εκείνη την ημέρα, ή 2-3 μέρες πριν / μετά από τις 17, λόγω της ανοχής των μοιρών, θα ψηφιστεί από το Κοινοβούλιο το νομοσχέδιο για τα ομόφυλα ζευγάρια. Η διαδικασία θα γίνει κατά πάσα πιθανότητα μεταξύ 7ης πρωινής ώρας και 1 το μεσημέρι, όταν Ερμής (επικοινωνία - συμφωνία - αποφάσεις), Άρης, Αφροδίτη, Πλούτωνας, θα διέρχονται από τον 11ο και τον 10ο οίκο.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος happy_george την 20 Ιαν 2024 5:59 am, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88508
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Re: Η Αφροδίτη τον Φεβρουάριο

Δημοσίευση από Vasoula »

:romance-heartstiny:
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Δωρουλα
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 33540
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 4:23 pm
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Re: Η Αφροδίτη τον Φεβρουάριο

Δημοσίευση από Δωρουλα »

:romance-heartsthree:
Η πληγωμένη καρδιά μπορεί να Ερωτευθεί
Η προστατευμένη καρδιά δεν μπορεί


Πολέμα και Οραματίσου.

Εικόνα

Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Ellaki
Δημοσιεύσεις: 27313
Εγγραφή: 30 Ιούλ 2007 11:02 am
Τοποθεσία: Αγάπη

Re: Η Αφροδίτη τον Φεβρουάριο

Δημοσίευση από Ellaki »

17 Φεβρουαρίου του 2024 η Αφροδίτη σχηματίζει σύνοδο με Πλούτωνα στην 0 και 51 του Υδροχόου. Αφροδίτη είναι μεταξύ άλλων ο έρωτας, Πλούτωνας είναι ο πλανήτης που φέρνει την μεγάλη και βαθιά μεταμόρφωση και αλλαγή (όχι πάντα με τον εύκολο τρόπο)
θα είναι ενδιαφέρουσα η ημέρα των γενεθλίων μου λοιπόν 8-} :whistle: >:d< >:d<
Ας ξεκινήσουμε να αγαπάμε, κι ας μην ξέρουμε ακόμα καλά τον τρόπο... :romance-heartbeating:
Άβαταρ μέλους
Μάνος
Δημοσιεύσεις: 18614
Εγγραφή: 05 Μαρ 2014 8:10 am

Re: Η Αφροδίτη τον Φεβρουάριο

Δημοσίευση από Μάνος »

:romance-inlove: :romance-inlove: :romance-inlove:
Εικόνα

Αγάπη είναι να με αφήνεις να σε αγγίξω,
να με ακούς, ακόμα και όταν δεν μιλάω,
να με βλέπεις, ακόμα και όταν δεν είμαι δίπλα σου...

Επιστροφή στο “ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑ”