ΚΛΗΡΟΣ ΤΗΣ ΤΥΧΗΣ

Άβαταρ μέλους
Annoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 33569
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 2:43 pm

Re: ΚΛΗΡΟΣ ΤΗΣ ΤΥΧΗΣ

Δημοσίευση από Annoula »

Vasoula έγραψε: 05 Ιαν 2024 10:50 pm
μια ελκυστική εμφάνιση που μπορείτε να χρησιμοποιήσετε ακόμη και επαγγελματικά, στον αθλητισμό
εδώ κλαίει και το Σύμπαν =)) =)) =)) =)) =))
🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳
Αν ο Θεός είναι η πρωταρχική Αιτία η Αγάπη θα είναι το αποτέλεσμα
Πατέρα μου/Μητέρα μου, είναι παιδί της Αλήθειας και μόνο αυτή είναι ο δρόμος ο δικός μου προς εσένα
Πολέμα και Οραματίσου
Άβαταρ μέλους
Emmaki
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 13197
Εγγραφή: 26 Απρ 2007 11:03 am
Τοποθεσία: Pandora!!

Re: ΚΛΗΡΟΣ ΤΗΣ ΤΥΧΗΣ

Δημοσίευση από Emmaki »

ΚΛΗΡΟΣ ΤΗΣ ΤΥΧΗΣ ΣΤΟΝ ΛΕΟΝΤΑ

Αν βρήκατε ότι ο Κλήρος της τύχης βρίσκεται στον Λέοντα στο ωροσκόπιο σας, τότε σίγουρα έχετε αρκετή τύχη στη ζωή σας όταν βγαίνετε μπροστά, μπορείτε να είστε δημιουργικοί, να εκφράζετε τα ταλέντα σας, να καθοδηγείτε και να εμπνέετε τους άλλους. Και όλα αυτά χωρίς να περιμένετε όμως την αποδοχή ή το χειροκρότημα. Όσο πιο πολύ πιστεύετε στον εαυτό σας, στηρίζεστε στα πόδια σας, λειτουργείτε ανεξάρτητα και αυτόνομα και δείχνετε την αυτοπεποίθηση σας, τόσο πιο εύκολα σας χαμογελά η τύχη. Όταν σταματήσει να σας απασχολεί αν οι άλλοι αποδέχονται ή απορρίπτουν τις ιδέες σας, αν σας δείχνουν τον θαυμασμό τους ή όχι και αφοσιώνεστε στον στόχο σας, τόσο πιο τυχερές θα είναι οι εξελίξεις στη ζωή σας. Με αυτόν τον Κλήρο της τύχης μπορείτε να ξεχωρίσετε, να γίνετε γνωστοί για κάποια ικανότητα σας, να πρωταγωνιστήσετε στο στίβο της δουλειάς που θα επιλέξετε. Ακόμη, μπορεί να κάνετε μια καριέρα μπροστά από τα φώτα, να γίνετε ηθοποιός, παρουσιαστής, επιτυχημένος αθλητής. Μεγάλη τύχη έχει αυτός ο Κλήρος της τύχης και σε θέματα που αφορούν τα παιδιά.

:romance-inlove: :romance-kisscheek: :romance-adore:

Πεθαίνω με των υπολοίπων =)) :)) >:d< >:d< >:d<
Ας είμαι και ο μόνος ΄Ανθρωπος που πιστεύει στην Δύναμη της Αγάπης, δεν παίρνω ποτέ τον Λόγο μου πίσω...Θα την υπηρετώ, ακόμα κι αν μείνω μόνη και αξιοκατάκριτη από αυτούς που όφειλαν να είναι οι αγαπημένοι μου... ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΩ!!!

Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Georgios
Δημοσιεύσεις: 5170
Εγγραφή: 14 Απρ 2010 11:38 pm

Re: ΚΛΗΡΟΣ ΤΗΣ ΤΥΧΗΣ

Δημοσίευση από Georgios »

ΚΛΗΡΟΣ ΤΗΣ ΤΥΧΗΣ ΣΤΟΝ ΑΙΓΟΚΕΡΩ

Αν βρήκατε ότι έχετε τον Κλήρο της τύχης στον Αιγόκερω, τότε η τύχη θα είναι πιο εμφανής στη ζωή σας όσο μεγαλώνετε και ωριμάζετε και θα προέρχεται από τον τομέα της καριέρας. Η επιτυχία σας θα είναι αδιαμφισβήτητη όταν είναι συνέπεια των δικών σας σκληρών προσπαθειών. Από νωρίς έχετε στόχους και φιλοδοξίες στη ζωή σας και προσπαθείτε με κάθε τρόπο να τους επιτύχετε σταδιακά. Μην περιμένετε όμως την κοινωνική αναγνώριση και τις μεγάλες θέσεις στη νεανική σας ηλικία. Πρώτα θα περάσετε όλα τα τεστ της νεότητας, θα ωριμάσετε μέσα από αυτά και στο δεύτερο μισό της ζωής σας συνήθως θα έχετε τις μεγαλύτερες επιτυχίες στη δουλειά σας. Είναι σημαντικό για σας να έχετε την κοινωνική αποδοχή και τον σεβασμό σε αυτό που κάνετε. Αυτός άλλωστε είναι και ο ύψιστος στόχος σας. Και σπάνια αποτυγχάνετε να τον επιτύχετε αν διώξετε τις ανασφάλειες σας, τους περιορισμούς και την δική σας αμφισβήτηση στις δυνάμεις σας. Πρώτα θα πρέπει να σεβαστείτε εσείς οι ίδιοι αυτό που είστε και προσφέρετε, να αναγνωρίσετε τις ικανότητες σας και μετά και με πολύ φυσικό τρόπο θα έρθει και η καριέρα που ονειρεύεστε.

:romance-heartstiny: :romance-heartstiny: :romance-heartstiny:
There's no point in Living if you can't feel the Life!!!
Άβαταρ μέλους
Λιζούλα
Δημοσιεύσεις: 17539
Εγγραφή: 21 Απρ 2010 1:06 pm

Re: ΚΛΗΡΟΣ ΤΗΣ ΤΥΧΗΣ

Δημοσίευση από Λιζούλα »

ΚΛΗΡΟΣ ΤΗΣ ΤΥΧΗΣ ΣΤΟΝ ΣΚΟΡΠΙΟ
Αν βρήκατε ότι έχετε τον Κλήρο της τύχης στον Σκορπιό έχετε μια ακατανίκητη επιθυμία να εξερευνήσετε το νόημα της ζωής, να εισχωρήσετε στα άδυτα της ψυχής σας και να βρείτε εκεί τον θησαυρό που κρύβετε. Έχετε ισχυρό ένστικτο, παίρνετε πάντα σωστές αποφάσεις ακόμη και κάτω από πιεστικές συνθήκες και είστε ικανοί να αναγεννηθείτε από τις στάχτες σας. Έχετε εξαιρετικές αναρρωτικές ικανότητες, άρα η υγεία είναι ένας τομέας που είστε τυχεροί. Αυτό δεν σημαίνει ότι δεν αρρωσταίνετε, ως άνθρωποι εννοείται ότι κι εσείς μπορεί να αρρωστήσετε κάποια φορά, απλά καταφέρνετε να ξεπερνάτε πιο εύκολα από άλλους τα πάντα. Εξαιρετικές είναι και οι επιχειρηματικές σας ικανότητες και μπορείτε πραγματικά να είστε πολύ τυχεροί στον οικονομικό τομέα, βασιζόμενοι στο αλάνθαστο ένστικτό σας και τις μοναδικές σας ικανότητες. Μπορείτε να φτιάξετε τεράστια περιουσία, να ωφεληθείτε επίσης από κληρονομιές. Απλά στον αντίποδα, μπορείτε να καταστρέψετε τα πάντα σε μια νύχτα για ένα πάθος σας που δεν μπορείτε να ξεπεράσετε. Όμως αυτό δεν σας σταματά από το να το ζήσετε. Αφού ξέρετε ότι είστε ικανοί να δημιουργήσετε από το μηδέν μια αυτοκρατορία.

:x :x :x
Ας είμαι και ο μόνος ΄Ανθρωπος που πιστεύει στην Δύναμη της Αγάπης, δεν παίρνω ποτέ τον Λόγο μου πίσω...Θα την υπηρετώ, ακόμα κι αν μείνω μόνη και αξιοκατάκριτη από αυτούς που όφειλαν να είναι οι αγαπημένοι μου... ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΩ!!!!
Άβαταρ μέλους
Ellaki
Δημοσιεύσεις: 27316
Εγγραφή: 30 Ιούλ 2007 11:02 am
Τοποθεσία: Αγάπη

Re: ΚΛΗΡΟΣ ΤΗΣ ΤΥΧΗΣ

Δημοσίευση από Ellaki »

ΚΛΗΡΟΣ ΤΗΣ ΤΥΧΗΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΘΕΝΟ
Αν βρήκατε ότι ο Κλήρος της τύχης βρίσκεται στην Παρθένο στο ωροσκόπιο σας, τότε με κάποιο τρόπο η τύχη σας είναι οι υπηρεσίες που προσφέρετε, η ίδια σας η δουλειά. Η επιτυχία, άλλωστε, μπορεί να έρθει αν δουλέψετε σκληρά και δεν εστιάζετε μόνο στο δικό σας συμφέρον και κέρδος, αλλά και στου κοινωνικού συνόλου στο οποίο ανήκετε. Αυτόν τον Κλήρο της τύχης τον κυβερνά ο Ερμής, έτσι το πιο ακριβό περιουσιακό σας στοιχείο είναι το μυαλό σας. Έχετε το έμφυτο ταλέντο (ανάλογα φυσικά και με το ζώδιο του Ερμή και τις όψεις του) να αναλύετε τα πράγματα, να καταλαβαίνετε πολλά περισσότερα, να οργανώνετε το χάος στην καθημερινότητα σας, να είστε μεθοδικοί και αποτελεσματικοί σε αυτά που κάνετε. Ζείτε κι εσείς το «εδώ και τώρα» χωρίς να χάνεστε σε αυτά που έγιναν στο παρελθόν και σε αυτά που θα έρθουν. Αν επιλέξετε ένα επάγγελμα που θα μπορείτε να προσφέρετε στους άλλους σε εργασίες που έχουν ως επίκεντρο τον άνθρωπο (βλέπε ιατρική, ψυχολογία, ψυχαγωγία κλπ.) θα καταφέρετε να σημειώσετε επιτυχία. Αν μη τι άλλο σε αυτή τη ζωή η δουλειά θα σας δώσει ικανοποιήσεις και χαρές και η τύχη σας θα είναι να έχετε πάντα δουλειά.

:whistle: :whistle: :)) :)) :))
Ας ξεκινήσουμε να αγαπάμε, κι ας μην ξέρουμε ακόμα καλά τον τρόπο... :romance-heartbeating:
Άβαταρ μέλους
JOANNA
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 11319
Εγγραφή: 03 Μάιος 2007 12:03 pm

Re: ΚΛΗΡΟΣ ΤΗΣ ΤΥΧΗΣ

Δημοσίευση από JOANNA »

ΚΛΗΡΟΣ ΤΗΣ ΤΥΧΗΣ ΣΤΟΝ ΤΟΞΟΤΗ

Αν βρήκατε ότι έχετε τον Κλήρο της τύχης στον Τοξότη, αυτή είναι μια από τις πιο τυχερές θέσεις καθώς ο Δίας κυβερνά τον Κλήρο τύχης σας. Με κάποιο τρόπο υπάρχει ενός είδους προστασία για σας. Αυτό δεν σημαίνει ότι δεν κάνετε λάθη ή δεν πέφτετε σε παγίδες. Απλά ακόμη και στο χείλος του γκρεμού κάποιος θα βρεθεί για να σας σώσει. Κι αυτό εδώ που τα λέμε είναι σπουδαία τύχη. Έχετε γεννηθεί με μια έμφυτη περιέργεια να μάθετε, να γνωρίσετε, να ταξιδέψετε, να πειραματιστείτε. Παρόλα αυτά, το ιδανικό σενάριο της ζωής σας, πέρα από τα ταξίδια, είναι να βρείτε το δικό σας καταφύγιο δίπλα στη φύση που σας δίνει δύναμη και ενέργεια. Στα δύσκολα έχετε πάντα σαν οδηγό την αισιοδοξία, ακόμη κι όταν έχετε να αντιμετωπίσετε και πολύ δύσκολες καταστάσεις στη ζωή σας. Η θετικότητα και η αισιοδοξία σας λειτουργούν με ένα μαγικό τρόπο, φέρνοντας στη ζωή σας αυτά που επιθυμείτε. Εκτός των άλλων μπορεί να έχετε και ισχυρή διαίσθηση και να νιώθετε τι πρόκειται να σας συμβεί, γι’ αυτό πρέπει να ακούτε το ένστικτό σας. Με ελευθερία, αισιοδοξία, θετική στάση την οποία ακτινοβολείτε στη ζωή, μπορείτε πραγματικά με αυτόν τον Κλήρο τύχης να μεγαλουργήσετε.

:)) :)) :)) :))
Όπου είναι ο Εαυτός μας είναι και ο Θεός και όπου είναι ο Θεός είναι όλα....

Πολέμα και Οραματίσου

Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88508
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Re: ΚΛΗΡΟΣ ΤΗΣ ΤΥΧΗΣ

Δημοσίευση από Vasoula »

Γιωργάκής" έγραψε:Μην περιμένετε όμως την κοινωνική αναγνώριση και τις μεγάλες θέσεις

8-}
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88508
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Re: ΚΛΗΡΟΣ ΤΗΣ ΤΥΧΗΣ

Δημοσίευση από Vasoula »

Λιζάκι έγραψε: παίρνετε πάντα σωστές αποφάσεις

8-}
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88508
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Re: ΚΛΗΡΟΣ ΤΗΣ ΤΥΧΗΣ

Δημοσίευση από Vasoula »

Ελλάκι έγραψε:Ζείτε κι εσείς το «εδώ και τώρα» χωρίς να χάνεστε σε αυτά που έγιναν στο παρελθόν
8-}
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88508
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Re: ΚΛΗΡΟΣ ΤΗΣ ΤΥΧΗΣ

Δημοσίευση από Vasoula »

Τζοαννάκι έγραψε:είναι να βρείτε το δικό σας καταφύγιο δίπλα στη φύση
εδώ κλαίει και το Σύμπαν :)) :)) :)) :))
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Βικούλα
Δημοσιεύσεις: 26036
Εγγραφή: 08 Φεβ 2012 4:24 pm

Re: ΚΛΗΡΟΣ ΤΗΣ ΤΥΧΗΣ

Δημοσίευση από Βικούλα »

:)) :)) :)) :))
"Το να είσαι τέλειος είναι μια πρόκληση του «δεν μπορώ»
Το να είσαι ευτυχισμένος είναι η πρόκληση του «Θέλω»…" Β.Ν.
Πολέμα και οραματίσου! @};-
Άβαταρ μέλους
Fotinoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 31562
Εγγραφή: 21 Σεπ 2007 8:38 pm
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: ΚΛΗΡΟΣ ΤΗΣ ΤΥΧΗΣ

Δημοσίευση από Fotinoula »

:)) :)) :)) :x

ΚΛΗΡΟΣ ΤΗΣ ΤΥΧΗΣ ΣΤΟΝ ΖΥΓΟ
Αν βρήκατε ότι ο Κλήρος της τύχης βρίσκεται στον Ζυγό στο ωροσκόπιο σας, τότε τύχη σας είναι η μοιρασιά με τους άλλους στη ζωή σας. Θα βρίσκετε πάντα πρόθυμους ανθρώπους να μοιραστούν μαζί σας, είτε συναισθήματα, είτε ιδέες, είτε ακόμη και χρήματα. Άλλωστε, το να μοιράζεστε ισότιμα είναι αυτό που σας εξελίσσει. Ξέρετε πόσο σημαντικοί είναι οι άλλοι άνθρωποι κι αν δεν το ξέρετε το ανακαλύπτετε στο πέρας της ζωής σας. Έχετε υψηλό αίσθημα δικαιοσύνης, έχετε επικοινωνιακά χαρίσματα και μπορείτε να γίνετε πολύ διασκεδαστικοί. Μάλιστα, μπορεί αυτά τα χαρίσματα να τα αξιοποιήσετε και σε μια επαγγελματική κατεύθυνση. Η Αφροδίτη κυβερνά το ζώδιο του Κλήρου της τύχης σας και οπωσδήποτε, όπως σας έχω εξηγήσει και στον πρόλογο αυτού του άρθρου, η θέση της βοηθά ή δυσκολεύει την έλευση της τύχης στη ζωή σας. Είστε άνθρωποι τολμηροί, με θαρραλέα ψυχή και πνεύμα, αλλά θα πρέπει να μάθετε από νωρίς να ακούτε με προσοχή και τους άλλους για να είστε πλήρεις και ισορροπημένοι. Η τύχη σας μπορεί να έρθει από ένα καλλιτεχνικό επάγγελμα, αλλά και από μια σπουδαία συνεργασία ή και γάμο.
όσο ζούμε σε τούτον τον κόσμο, θα τον Ερωτευόμαστε με όλη μας την Αγνότητα, έτσι ώστε να πάμε στον Θεό γεμάτοι από Αγάπη και όχι γεμάτοι από φόβο... :x
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88508
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Re: ΚΛΗΡΟΣ ΤΗΣ ΤΥΧΗΣ

Δημοσίευση από Vasoula »

Είστε άνθρωποι τολμηροί, θα πρέπει να μάθετε από νωρίς να ακούτε με προσοχή και τους άλλους για να είστε πλήρεις και ισορροπημένοι.
8-}
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Tomasino
Δημοσιεύσεις: 3850
Εγγραφή: 26 Φεβ 2013 9:53 am

Re: ΚΛΗΡΟΣ ΤΗΣ ΤΥΧΗΣ

Δημοσίευση από Tomasino »

ΚΛΗΡΟΣ ΤΗΣ ΤΥΧΗΣ ΣΤΟΝ ΚΡΙΟ

Αν βρήκατε ότι ο Κλήρος της τύχης στο δικό σας ωροσκόπιο είναι στον Κριό, τότε είστε από αυτούς που φτιάχνουν την τύχη τους μόνοι τους! Φυσικά είστε τυχεροί, ίσως πιο τυχεροί από άλλους, διότι έχετε προδιαγραφές για μια ισχυρή προσωπικότητα που αν την αναπτύξετε σωστά κανένα εμπόδιο δεν είναι ακατανίκητο στο πέρασμα σας. Όσο πιο πολύ τρέφετε την ενέργεια σας, όσο πιο πολύ επιδιώκετε την ανεξαρτησία και την αυτονομία σας κι όσο επίσης παίρνετε ρίσκα και δεν «βολεύεστε» στη ζώνη ασφαλείας σας, τόσο πιο τυχεροί μπορεί να γίνετε. Μην φοβάστε να εκφράσετε τις επιθυμίες σας, αλλά και να τις ικανοποιήσετε. Δεν είναι θέμα εγωισμού, ούτε ναρκισσισμού. Οι επιθυμίες σας είναι μέρος των στόχων σας. Αν δεν έχετε στόχους τότε κινδυνεύετε από αναποφασιστικότητα, αναβλητικότητα και παθητικότητα και διώχνετε μακριά την τύχη σας. Ο Κλήρος τύχης στον Κριό δείχνει -αν δεν υπάρχουν φυσικά αντίξοες όψεις ή αν ο κυβερνήτης του Κλήρου (στην περίπτωση σας ο Άρης) δεν είναι σε πτώση ή αδυναμία- μια ελκυστική εμφάνιση που μπορείτε να χρησιμοποιήσετε ακόμη και επαγγελματικά, στον αθλητισμό και γενικώς σε επαγγέλματα που η ρώμη ή η εμφάνιση παίζουν ρόλο.

:x :x
''Οι ευκαιρίες δεν είναι ούτε μπροστά, ούτε πίσω...Είναι μέσα σου...Εκεί που ο Θεός και ο Εαυτός σου προνοεί για εσένα, εκεί ΄να κοιτάς.''
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88508
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Re: ΚΛΗΡΟΣ ΤΗΣ ΤΥΧΗΣ

Δημοσίευση από Vasoula »

Θωμάκι έγραψε:μια ελκυστική εμφάνιση που μπορείτε να χρησιμοποιήσετε ακόμη και επαγγελματικά,
ρεεεε!!! προαγωγός ο κλήρος της τύχης στον Κριό? απαπαπα μην τον ακούς Θωμάκι μου [-x
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι

Επιστροφή στο “ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑ”