Ρέικι και ναρκωτικά

Συντονιστής: Vasoula

Άβαταρ μέλους
Evoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 21681
Εγγραφή: 12 Φεβ 2008 12:36 am

Δημοσίευση από Evoula »

Σε μένα δεν μπορείς να δώσεις τίποτα γιατί πρώτον το όλο θέμα της προσωπικής προσφοράς είναι μια ψευδαίσθηση που εξυπηρετεί την προσωπικότητα και δεύτερον έχεις μια οικογένεια και εάν υποθέσουμε ότι ήταν σημαντικό όλο αυτό με την προσωπική προσφορά από εκεί θα έπρεπε να ξεκινήσεις.
=)) :)) =))

Α, ρε Φαμπ....!!!!!! Ενώ να εμφανίζεσαι σαν κομήτης, για να την πεις και να έχεις τον τελευταίο λόγο εξυπηρετεί το πνεύμα!
"Ο Ειρηνικός πολεμιστής δεν πολεμάει το κακό αλλά αυξάνει μέσα του το καλό"


https://www.youtube.com/watch?v=SgbdTeIYV5Y"
Άβαταρ μέλους
ΙΩΑΝΝΑ
Δημοσιεύσεις: 15907
Εγγραφή: 25 Οκτ 2009 7:29 pm
Τοποθεσία: θεσσαλονικη

Δημοσίευση από ΙΩΑΝΝΑ »

:thumbsup: πες τα ρε Ευη @};-
Το ΦΩΣ η ΑΓΑΠΗ και η ΔΥΝΑΜΗ αποκαθησούν το σχέδιο πάνω στη γή

Πολέμα και Οραματίσου !!!
Άβαταρ μέλους
Ellaki
Δημοσιεύσεις: 27316
Εγγραφή: 30 Ιούλ 2007 11:02 am
Τοποθεσία: Αγάπη

Δημοσίευση από Ellaki »

Βεβαια απο την θεωρια μεχρι την πρακτικη εφαρμογη ειναι μια διαδρομη... σου ευχομαι λοιπον καλη διαδρομη!!! :D :D :D

:-? ...............να και τα συμπαθέστατα αγγουράκια !!!!!!!!!!!! :D

και καλά αγγούρια ;)
Ας ξεκινήσουμε να αγαπάμε, κι ας μην ξέρουμε ακόμα καλά τον τρόπο... :romance-heartbeating:
Άβαταρ μέλους
ALEXOULA
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 24613
Εγγραφή: 22 Νοέμ 2007 9:04 pm

Δημοσίευση από ALEXOULA »

Evi Δεν νομίζω ότι είναι κομήτης , πιο πολύ σουπιά μου μοίαζει , που κατά διαστήματα μπαίνει εδώ μέσα , εκτοξεύει το μελάνι της και την κάνει γρήγορα , νομίζοντας ότι έχει θολώσει τα νέρα και δεν μπορούμε να δούμε αυτά που δεν θέλει , πίσω από τα λογοπαίγνια και τις ειρωνίες .

Fotini , γιατί βρε παιδάκι μου δεν με ακούς και να αφήσεις επιτέλους τα
αρλεκιν , να διαβάσεις και κάτι επιμορφωτικό , να μορφωθείς και συ και να μπορείς να το προτείνεις στους αδαείς !!!! @};-
Γι' αυτό που πολεμάς είναι μόνο η εξέλιξή σου...Εκεί στον κάθετο άξονα...γιατί όταν αυτός ολοκληρωθεί, ο πόλεμος μετά, στον οριζόντιο, γίνεται αρμονία, ειρήνη και πληρότητα

__________________________________________________________
Πολέμα και Οραματίσου
O_ΑΣΥΝΕΙΔΗΤΟΣ

Δημοσίευση από O_ΑΣΥΝΕΙΔΗΤΟΣ »

Δεν σε ξερω αλλα το μονο που βλεπω 1 χρονο που ειμαι εδω σε μερικα θεματα που σε εχω πετυχει ειναι οτι δεν χανεις ευκαιρια να την πεις και να γινεις ποιο....(εδω βαζεις οτι ταμπελα σου αρεσει)

Φαμπ αν αυτο λεγεται οτι ειχες δουλεψει σε προηγουμενη μετενσαρκωση και οτι συνεχιζεις τοτε να μου λειπει τετοια προοδος καλα ειμαι ετσι ακομα και αν μεινω στασιμος @};-
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88508
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Δημοσίευση από Vasoula »

Φαμπ αν αυτο λεγεται οτι ειχες δουλεψει σε προηγουμενη μετενσαρκωση και οτι συνεχιζεις τοτε να μου λειπει τετοια προοδος καλα ειμαι ετσι ακομα και αν μεινω στασιμος
Τασούλη εσύ θα παίρνεις σαν παράδειγμα αυτό που σε κάνει να νιώθεις όμορφα με τους πνευματικούς στόχους σου...

και όποιος σου πει ότι είναι η Ιωάννα της Λωραίνης, να κοιτάς τα έργα του πρώτα!

το να γίνεσαι άνθρωπος είναι τεχνική

το να είσαι Ανθρωπος δεν είναι τεχνική, αλλά πληρότητα...

>:d< >:d< >:d<
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
O_ΑΣΥΝΕΙΔΗΤΟΣ

Δημοσίευση από O_ΑΣΥΝΕΙΔΗΤΟΣ »

το να είσαι Ανθρωπος δεν είναι τεχνική, αλλά πληρότητα...
:x :x :x
Άβαταρ μέλους
Danielli
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 23113
Εγγραφή: 31 Οκτ 2007 4:53 pm
Τοποθεσία: Κέρκυρα

Δημοσίευση από Danielli »

fab1612 έγραψε:Δώρα έχω παρατηρήσει το εξής. Όποτε μιλάω με κάποιο μέλος του φόρουμ και εσύ επεμβαίνεις να το υποστηρίξεις, και καλά, μετά από λίγο καιρό φεύγει… :-o
Ωχ Danny, για σένα κτυπάει η καμπάνα. :))
Ο καιρός περναει ευχαριστα όσο περιμένεις να επιβεβαιώσεις τις στατιστικές σου... :))
Αν μου επιτρέπεις μονο...Αυτο δειχνει μια διάθεση για ελεγχο ...
Σε μένα δεν μπορείς να δώσεις τίποτα γιατί πρώτον το όλο θέμα της προσωπικής προσφοράς είναι μια ψευδαίσθηση που εξυπηρετεί την προσωπικότητα και δεύτερον έχεις μια οικογένεια και εάν υποθέσουμε ότι ήταν σημαντικό όλο αυτό με την προσωπική προσφορά από εκεί θα έπρεπε να ξεκινήσεις.
Για να υπάρξει ανιδιοτελής και ειλικρινης προσφορά, χρειάζεται όλα τα μερη να είναι καλοπροαιρετα και ανοικτά σε αυτο, αντιθέτως βρε Ρούλα 3 χρόνια τωρα εδω μεσα έχεις μείνει πιστη στον εισβολικο σου τροπο.
Και με λυπει πραγματικά αυτο γιατι έχω δει "βουνά" να μετακινούνται εδω μεσα τα τελευταια 3 ιδια χρονια... @};-
Όμως και θα στο πω, γιατί είναι βιωμένο, μέσα στην ανοιχτή καρδιά, αλλάζουν όλα και όλοι...
Γιατί η ανοιχτή καρδιά ξέρει να συγχωρεί και να προχωράει
Και αυτό από μόνο του είναι Σκοπός!
Άβαταρ μέλους
Δωρουλα
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 33540
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 4:23 pm
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Δημοσίευση από Δωρουλα »

Δώρα έχω παρατηρήσει το εξής. Όποτε μιλάω με κάποιο μέλος του φόρουμ και εσύ επεμβαίνεις να το υποστηρίξεις, και καλά, μετά από λίγο καιρό φεύγει…
Ωχ Danny, για σένα κτυπάει η καμπάνα.
Βρε συ πας καλά???άλλη δουλειά δεν έχεις εδω μέσα απο το να βγάζεις τέτοια "ότι να'ναι" κουτσομπολίστικα συμπεράσματα??τόσα άλλα πράγματα θα μπορούσες να κάνεις για τον εαυτό σου βρε κορίτσι μου τόσο καιρό!αν χρησιμοποιείς αυτό το φόρουμ για αυτήν τη δουλειά τι να σου πω απο δω και πέρα!σηκώνω τα χέρια ψιλά!


:? :? :? :? :? :?
Η πληγωμένη καρδιά μπορεί να Ερωτευθεί
Η προστατευμένη καρδιά δεν μπορεί


Πολέμα και Οραματίσου.

Εικόνα

Reiki Center - Ρεικι
fab1612
Δημοσιεύσεις: 191
Εγγραφή: 14 Ιούλ 2008 5:10 pm

Δημοσίευση από fab1612 »

Αυτο δειχνει μια διάθεση για ελεγχο ...
Φτου, με κατάλαβαν πάλι! :))
Για να υπάρξει ανιδιοτελής και ειλικρινης προσφορά, χρειάζεται όλα τα μερη να είναι καλοπροαιρετα και ανοικτά σε αυτο, αντιθέτως βρε Ρούλα 3 χρόνια τωρα εδω μεσα έχεις μείνει πιστη στον εισβολικο σου τροπο.
Δεν καταλαβαίνεις ότι όλα αυτά με τις προσφορές απλώς εγκλωβίζουν τον άνθρωπο σε μια προσπάθεια ανάδειξης του μεγαλείου της προσωπικότητάς του? Φλυαρίες απλώς για το φαίνεσθαι.
Και με λυπει πραγματικά αυτο γιατι έχω δει "βουνά" να μετακινούνται εδω μεσα τα τελευταια 3 ιδια χρονια...
Να λυπάσαι Danny μου για όσα δεν έχεις δει.

Τέλος πάντων το τελειώνω εδώ γιατί δεν έχει νόημα. Να είσαι καλά. @};-

Tasoulis εκτός του ότι κάνεις λάθος στις ερμηνείες σου καλό είναι να μην κοιτάς τι κάνω αλλά να εξετάζεις εάν και τι από όλα όσα γράφω σε εξυπηρετεί στην πορεία σου.
Εννοείται άμα θέλεις.:-D

Ε άμα σηκώνεις Δώρα μου τα χέρια ψηλά να σε διευκολύνω.
http://www.youtube.com/watch?v=KtX-V4OE ... re=related :D
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88508
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Δημοσίευση από Vasoula »

καλό είναι να μην κοιτάς τι κάνω
δεν κοιτά εκείνος...

εσύ κοιτάς...και από την κλειδαρότρυπα μάλιστα! :? :?
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Emmaki
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 13197
Εγγραφή: 26 Απρ 2007 11:03 am
Τοποθεσία: Pandora!!

Δημοσίευση από Emmaki »

Ρε παιδιαα....συγνωμη που διακοπτω....

Μολις με ενημερωσαν οτι εχασαν ενα πειραματοζωο ΟΥΦΟ απο το εργαστηριο του Πανεπιστημιου Ε.κ.Π.Μ. Αθηνων.....μηπως το πηρε το ματι σας πουθενα εδω γυρω?????????????? :-?
Ας είμαι και ο μόνος ΄Ανθρωπος που πιστεύει στην Δύναμη της Αγάπης, δεν παίρνω ποτέ τον Λόγο μου πίσω...Θα την υπηρετώ, ακόμα κι αν μείνω μόνη και αξιοκατάκριτη από αυτούς που όφειλαν να είναι οι αγαπημένοι μου... ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΩ!!!

Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88508
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Δημοσίευση από Vasoula »

Θου Κύριε... :silent:
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Emmaki
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 13197
Εγγραφή: 26 Απρ 2007 11:03 am
Τοποθεσία: Pandora!!

Δημοσίευση από Emmaki »

Μα γιατι?? Εγω αγαπαω τα ΟΥΦΟ....!!!!!

;;)
Ας είμαι και ο μόνος ΄Ανθρωπος που πιστεύει στην Δύναμη της Αγάπης, δεν παίρνω ποτέ τον Λόγο μου πίσω...Θα την υπηρετώ, ακόμα κι αν μείνω μόνη και αξιοκατάκριτη από αυτούς που όφειλαν να είναι οι αγαπημένοι μου... ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΩ!!!

Reiki Center - Ρεικι
O_ΑΣΥΝΕΙΔΗΤΟΣ

Δημοσίευση από O_ΑΣΥΝΕΙΔΗΤΟΣ »

Εικόνα

:D

Επιστροφή στο “ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΡΕΪΚΙ”