ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ & ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΓΙΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑΚΙΑ FORUM 2017!!!!!

Άβαταρ μέλους
Δεκατριούλης
Δημοσιεύσεις: 4576
Εγγραφή: 29 Ιαν 2011 1:10 pm

Re: ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ & ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΓΙΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑΚΙΑ FORUM 2017!!!!!

Δημοσίευση από Δεκατριούλης »

Emmaki έγραψε:Παιδακια γλυκα κανενα προβλημα, εγω τις εβαλα επειδη εχουμε ξανακανει προβες στο παρελθον και πασχα γιατι μας πιεζε ο χρονος :x

Θα κρατησουμε αυτες τις μερες και ωρες και διορθωνω μονο του Μ.Σαββατου που θα κανουμε πιο πολυ ωρα για να κλεισουμε τις χορογραφιες, ετσι ωστε στην προβα τζενεραλε να ειμαστε οκ O:-)
Επισης να ξερετε οτι δεν θα χρειαστει να ειστε ολοι ολη την ωρα, θα γινει παλι με ραντεβου οπως καθε φορα :x

Παρασκευη 7/4 απο τις 19:00- 22:30
Σαββατο 8/4 απο τις 20:00- 23:00

Μ.Παρασκευη 14/4 απο τις 17:00- 22:00
Μ.Σαββατο 15/4 απο τις 14:00- 20:00

Προβα Τζενεραλε 21/4 και ωρα λογικα μετα τις 19:30 :x


Αν χρειαστειτε κατι μου λετε >:d< >:d< >:d<
Κορνηλακι μου λυπαμαι αλλα δεν θα μπορεσεις μαλλον να συμμετεχεις αφου θα λειπεις στις 3 απο τις 4 προβες :-( >:d< >:d< >:d<
Ελα ρε Εμμακι ! Νομιζα ότι το είχες βαλει επίτηδες και θα σουβλιζαμε κοκκορέτσια και ψητά λαχανικά στην σχολή την Κυριακή! Απογοήτευση!

Υστ. Βασούλα μην ξαναμιλήσεις ετσι στο Εμμακι σε παρακαλώ πολύ. Ειπαμε ειμαστε ενα δημοκρατικό φορουμ αλλά υπάρχουν και καποια όρια.

:romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: @};- @};- @};- @};-
Ας αφησουμε την κριτική για τους ανθρώπους γύρω μας και ας ακολουθησουμε τον δρόμο που δείχνει η καρδιά μας.
Άβαταρ μέλους
margaritarenia
Δημοσιεύσεις: 16543
Εγγραφή: 04 Μάιος 2007 4:02 pm

Re: ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ & ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΓΙΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑΚΙΑ FORUM 2017!!!!!

Δημοσίευση από margaritarenia »

Εμμακι ... >:d< :romance-kisscheek:

Μ.,Εβδομαδα ειμαι απογευμα και σχολαω αργα ....μπορω μονο πρωι μεχρι τις 12.30

Δευτερα του Πασχα για προβα παιζει???? O:-) :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating:
Απόφαση να μην επιτρέψω σε κανεναν να με εκπλήξει. Ο μονος που εχει αυτο το δικαίωμα είναι ο Εαυτος μου και ο Θεος μεσα μου :romance-heartbeating:
https://m.youtube.com/watch?v=3YDz-ftqr1g#dialog
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88508
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Re: ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ & ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΓΙΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑΚΙΑ FORUM 2017!!!!!

Δημοσίευση από Vasoula »

Παναγιωτάκο μου έχεις απόλυτο δίκιο...Απολογούμαι :-(
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Θοδωράκος
Δημοσιεύσεις: 23467
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 3:37 pm
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ & ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΓΙΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑΚΙΑ FORUM 2017!!!!!

Δημοσίευση από Θοδωράκος »

Παναγιώτης έγραψε:Υστ. Βασούλα μην ξαναμιλήσεις ετσι στο Εμμακι σε παρακαλώ πολύ. Ειπαμε ειμαστε ενα δημοκρατικό φορουμ αλλά υπάρχουν και καποια όρια.
Θύμωσα πάρα πολύ όταν το διάβασα αυτό. Πάρα πολύ όμως!

Δεν τα πάω καλά με τις προστακτικές, βλέπεις. Ούτε με τους "σωτήρες".

Και να με συγχωρείς Παναγιώτη μου, αλλά το να υπενθυμίζει κάποιος τα όρια του φόρουμ στην Βασούλα, κάθε άλλο παρά λογικό μου φαίνεται.

@};-
Πολέμα και Οραματίσου @};-

Ανοίγω την Καρδιά μου στον Θεό. :romance-heartbeating:
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88508
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Re: ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ & ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΓΙΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑΚΙΑ FORUM 2017!!!!!

Δημοσίευση από Vasoula »

Θοδωράκο μου ξέρω τι υπονοεί ο Παναγιωτάκος, ειδικά με την ορολογία "δημοκρατικό φόρουμ"

από την άλλη ξέρω και εγώ τα δικά μου όρια και ήδη έχω συζητήσει με την Εμμούλα γι' αυτό το θέμα, δεν περίμενα τον Παναγιωτάκο να με συνεφέρει...

κάποια στιγμή, κάποτε, ίσως καταλάβει ποιός Είμαι...προς το παρόν έχει δίκιο...


:romance-kisscheek:
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Δεκατριούλης
Δημοσιεύσεις: 4576
Εγγραφή: 29 Ιαν 2011 1:10 pm

Re: ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ & ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΓΙΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑΚΙΑ FORUM 2017!!!!!

Δημοσίευση από Δεκατριούλης »

Βρε και οι δυο σας. Ποσο πιθανο θεωρείται να το εγραψα αυτο στα σοβαρα;

πρεπει να βαζω μαλλον τέτοια <:-p

Αλλα μιας και σοβαρεψε ας γραψω κι εγω σοβαρα. Βασουλα μου σκοτίστηκα αν έχω δικιο. Και επισης δεν νομίζω οτι εκανες και κανένα σοβαρο λάθος.
Ομως να κάνεις λάθη γιατι εμενα μου κανουν πολύ καλο. Μην σου πω να κανεις και πολλά. Με βοηθάνε να σε γνωρίσω καλύτερα και να διώξω τον "θεό" που έχω φτιάξει για εσένα.

Το πιο βασικό ομως, ειναι ότι μέσα απο ολο αυτο εχω αρχίσει να επιτρεπω στον εαυτό μου να κάνει λάθη.

:romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: @};- @};- @};-
Ας αφησουμε την κριτική για τους ανθρώπους γύρω μας και ας ακολουθησουμε τον δρόμο που δείχνει η καρδιά μας.
Άβαταρ μέλους
Μπεττουλα
Δημοσιεύσεις: 6428
Εγγραφή: 03 Οκτ 2011 12:22 pm

Re: ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ & ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΓΙΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑΚΙΑ FORUM 2017!!!!!

Δημοσίευση από Μπεττουλα »

Εμμακι μου εγω εχω ένα θεματακι μονο στην 1η προβα που είναι παρασκευη γιατι θα δουλευω στην σχολη του Περιστεριου. θα προσπαθήσω να παρω αδεια η να φυγω πιο νωρις παντως από κει σαν πρωτη επιλογή. Στην χειροτερη ισως λειψω. με τις υπολοιπες όμως είμαι οκ! :romance-heartsthree: :romance-heartsthree: :romance-kisscheek: >:d< >:d< >:d< >:d<

Βασουλα μου :romance-kisscheek: :romance-heartbeating: >:d< >:d< >:d<

ρε συ Παναγιωτακο εγω στεναχωριέμαι με αυτές τις επιθεσεις που γινονται για πλακα αλλα δεν είναι τοσο πλακα.. :-(
Η εσωτερική σπουδαιότητα του ανθρώπου είναι το Φως που τον ακολουθεί, όπου και να βρίσκεται...Να πολεμάει γι' αυτήν την σπουδαιότητα είναι το ζητούμενο
Άβαταρ μέλους
Emmaki
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 13197
Εγγραφή: 26 Απρ 2007 11:03 am
Τοποθεσία: Pandora!!

Re: ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ & ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΓΙΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑΚΙΑ FORUM 2017!!!!!

Δημοσίευση από Emmaki »

Υστ. Βασούλα μην ξαναμιλήσεις ετσι στο Εμμακι σε παρακαλώ πολύ. Ειπαμε ειμαστε ενα δημοκρατικό φορουμ αλλά υπάρχουν και καποια όρια.
Παναγιωτη μου εσυ μπορει να λες οτι εκανες πλακα, αλλα εγω δεν γελασα καθολου με το σχολιο σου που με αφορουσε κιολας..... Δεν ξερω μερικες φορες τι φανταζεσαι? Οτι και να εχω καποιο θεμα με την Βασουλα δεν θα το εχουμε ηδη συζητησει μεταξυ μας?
Θα περιμενω καποιον να κανει τον διαιτητη ή οτι εμεις δεν επικοινωνουμε επειδη ειμαστε η Βασω και η Εμμα? Δεν ξερω πραγματικα αν εχεις κατανοησει την σχεση μου με την Βασω ή την Βασω σαν Ανθρωπο...

Οπως και να χει ειμαστε ανθρωποι και απλα για να το γνωριζεις, δεν χρειαζομαι την βοηθεια κανενος για να επικοινωνησω με τον Ανθρωπο μου... και χαιρομαι που ελευθερωσες τον Εαυτο σου απο το να κανει λαθη, γιατι ισως ειναι καιρος να σταματησεις να τα υποδυκνειεις στους αλλους @};-

Μαργαριτακι μου αν ηταν να βαλω προβα την Δευτερα του Πασχα θα την ειχα γραψει ηδη :x
Μπεττουλα μου κανενα προβλημα για την πρωτη προβα >:d<
Ας είμαι και ο μόνος ΄Ανθρωπος που πιστεύει στην Δύναμη της Αγάπης, δεν παίρνω ποτέ τον Λόγο μου πίσω...Θα την υπηρετώ, ακόμα κι αν μείνω μόνη και αξιοκατάκριτη από αυτούς που όφειλαν να είναι οι αγαπημένοι μου... ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΩ!!!

Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Fotinoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 31562
Εγγραφή: 21 Σεπ 2007 8:38 pm
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ & ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΓΙΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑΚΙΑ FORUM 2017!!!!!

Δημοσίευση από Fotinoula »

τι να σου πω ρε Παναγιώτη, τι να πεις για την μπηχτή με πρόθεση από πίσω
και μετά έλα μωρέ έκανα πλάκα... μάλλον όντως δεν έχεις καταλάβει ούτε τις προθέσεις σου, καλά αυτό οκ, μα ούτε και έχεις καταλάβει και σε ποιους πας να τις σπείρεις...
όσο ζούμε σε τούτον τον κόσμο, θα τον Ερωτευόμαστε με όλη μας την Αγνότητα, έτσι ώστε να πάμε στον Θεό γεμάτοι από Αγάπη και όχι γεμάτοι από φόβο... :x
Άβαταρ μέλους
Ellaki
Δημοσιεύσεις: 27316
Εγγραφή: 30 Ιούλ 2007 11:02 am
Τοποθεσία: Αγάπη

Re: ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ & ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΓΙΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑΚΙΑ FORUM 2017!!!!!

Δημοσίευση από Ellaki »

Παναγιωτάκο μου μόνο πλάκα δεν ήταν :-(
Ας ξεκινήσουμε να αγαπάμε, κι ας μην ξέρουμε ακόμα καλά τον τρόπο... :romance-heartbeating:
Άβαταρ μέλους
ALEXOULA
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 24613
Εγγραφή: 22 Νοέμ 2007 9:04 pm

Re: ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ & ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΓΙΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑΚΙΑ FORUM 2017!!!!!

Δημοσίευση από ALEXOULA »

Παναγιώτη μου πίσω από την πλάκα πολλές φορές κρύβονται διάφορα ,
που στενοχωρούν τους άλλους και μένα δεν μου φάνηκε για πλάκα
έτσι όπως εκφράστηκες :-(
Και επίσης αυτό με το δημοκρατικό, που λέγεται και χρησιμοποιείται συχνά
δεν μου αρέσει ...
Γι' αυτό που πολεμάς είναι μόνο η εξέλιξή σου...Εκεί στον κάθετο άξονα...γιατί όταν αυτός ολοκληρωθεί, ο πόλεμος μετά, στον οριζόντιο, γίνεται αρμονία, ειρήνη και πληρότητα

__________________________________________________________
Πολέμα και Οραματίσου
Άβαταρ μέλους
margaritarenia
Δημοσιεύσεις: 16543
Εγγραφή: 04 Μάιος 2007 4:02 pm

Re: ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ & ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΓΙΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑΚΙΑ FORUM 2017!!!!!

Δημοσίευση από margaritarenia »

Ενταξει Εμμακι ..... :romance-heartbeating:

Αν θα μπορουσα να ειμαι στην τελευταια ωρα της Μ.Παρασκευης ωστε να χασω μονο του Μ.Σαββατου....??? O:-) :x
.......αλλά το να υπενθυμίζει κάποιος τα όρια του φόρουμ στην Βασούλα, κάθε άλλο παρά λογικό μου φαίνεται
. Παναγιωτακο...... :cry:
Απόφαση να μην επιτρέψω σε κανεναν να με εκπλήξει. Ο μονος που εχει αυτο το δικαίωμα είναι ο Εαυτος μου και ο Θεος μεσα μου :romance-heartbeating:
https://m.youtube.com/watch?v=3YDz-ftqr1g#dialog
Άβαταρ μέλους
Δεκατριούλης
Δημοσιεύσεις: 4576
Εγγραφή: 29 Ιαν 2011 1:10 pm

Re: ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ & ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΓΙΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑΚΙΑ FORUM 2017!!!!!

Δημοσίευση από Δεκατριούλης »

Τώρα μπήκα. Δίκιο εχετε.

Θέλω να τα ξαναδω με ησυχία και σεβασμό.

@};- @};- @};- @};- @};-
Ας αφησουμε την κριτική για τους ανθρώπους γύρω μας και ας ακολουθησουμε τον δρόμο που δείχνει η καρδιά μας.
Άβαταρ μέλους
Emmaki
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 13197
Εγγραφή: 26 Απρ 2007 11:03 am
Τοποθεσία: Pandora!!

Re: ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ & ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΓΙΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑΚΙΑ FORUM 2017!!!!!

Δημοσίευση από Emmaki »

Αγαπημενοι μου σας ανακοινωνω το προγραμμα των χορογραφιων :romance-hearteyes:
Πρωτα ομως θελω να σας πω δυο πραγματακια O:-)
Θα ηθελα να ειστε ολοι 15' πριν τις χορογραφιες σας, ωστε να κανετε το τσιγαρακι σας και να ξεκιναμε αμεσως γιατι οι ωρες ειναι αρκετα βραδινες και χρειαζομαστε ολοι να τηρησουμε το προγραμμα για να μην κουραστει κανεις :x
Προσπαθησα, οσο μπορεσα, να ανταποκριθω με πολυ σεβασμο στα προγραμματα που γνωριζω για τον καθενα, αλλα ο χρονος που εχουμε ειναι πολυ λιγος για αυτο το εγχειρημα που θα κανουμε φετος....
Για αυτη την ξεχωριστη χρονια, επελεξα κατι ιδιαιτερο μιας και το Σπιτακι μας κλεινει τα 10 του χρονια :x 8->
Για οποιοδηποτε προβλημα εχετε μου λετε, αλλα ζητω την κατανοηση σας μιας και το επομενο Σ/κ που ξεκιναμε τις προβες μας, εγω και ο Γιωργος εχουμε 5ωρο σεμιναριο!!!
Σας Ευχαριστω πολυ πολυ και ανυπομονω για αυτο το "μαγευτικο" ταξιδι....Μεχρι τοτε σας αφηνω σε πολυ πολυ αγωνια για το τι θα ακολουθησει :D :romance-heartbeating:

RUMBA 1 :romance-hearteyes:

Μπεττουλα, Κωνσταντινουλης, Παναγιωτακος (περιμενω να μου απαντησεις Παναγιωτακο μου O:-) ), Αλεξιακι, Ελενιτσα, Λιζακι

Παρασκευη 7/4 17:30-18:15
Κυριακη 9/4 20:30-21:15
Μ.Παρασκευη 14/4 18:30-19:15
Μ.Σαββατο 15/4 14:00-14:45


-------------------------------------
WALTZ :romance-hearteyes:

Λαζαρακος, Γιωργακης, Αγγελακος, Βασουλα, Ελλακι, Μαρακι

Παρασκευη 7/4 18:30-19:15
Σαββατο 8/4 20:30-21:15
Μ.Παρασκευη 14/4 17:30-18:15
Μ.Σαββατο 15/4 19:00-19:45


--------------------------------------
SALSA :romance-hearteyes:

Θωμακος, Γρηγορακος, Νωντακος, Σοφακι Σουρρα, Μαργαριτουλα, Ταρουλα

Παρασκευη 7/4 21:30-22:15
Κυριακη 9/4 21:30-22:15
Μ.Παρασκευη 14/4 22:30-23:15
Μ.Σαββατο 16:00-16:45


-------------------------------------
FREESTYLE 1 :romance-hearteyes:

Κωνσταντινουλης, Θοδωρακος, Βικουλα, Αννουλα

Παρασκευη 7/4 19:30-20:15
Σαββατο 8/4 22:30-23:15
Μ.Παρασκευη 14/4 19:30-20:15
Μ.Σαββατο 15/4 15:00-15:45


------------------------------------

FREESTYLE 2 :romance-hearteyes:

Γιωργακης, Πανουλης, Τζοαννακι, Χριστινακι

Παρασκευη 7/4 23:30-24:15
Σαββατο 8/4 21:30-22:15
Μ.Παρασκευη 14/4 23:30-24:15
Μ.Σαββατο 15/4 18:00-18:45


--------------------------------------
RUMBA 2 :romance-hearteyes:

Νωντακος, Στεφανακος, Γιωτουλα, Ιωαννακι

Παρασκευη 7/4 20:30-21:15
Κυριακη 9/4 22:30-23:15
Μ.Παρασκευη 14/4 21:30-22:15
Μ.Σαββατο 15/4 17:00-17:45


-------------------------------------
FREESTYLE 3 :romance-hearteyes:

Αντρικος, Πανουλης, Αυγουλα, Εμμακι

Παρασκευη 7/4 22:30-23:15
Μ.Πεμπτη 13/4 22:15-23:00
Μ.Παρασκευη 14/4 20:30-21:15
Μ.Σαββατο 15/4 20:00-20:45


-------------------------------------

>:d< >:d< >:d< >:d< >:d< >:d< >:d< >:d< >:d< >:d< >:d<
Ας είμαι και ο μόνος ΄Ανθρωπος που πιστεύει στην Δύναμη της Αγάπης, δεν παίρνω ποτέ τον Λόγο μου πίσω...Θα την υπηρετώ, ακόμα κι αν μείνω μόνη και αξιοκατάκριτη από αυτούς που όφειλαν να είναι οι αγαπημένοι μου... ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΩ!!!

Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Emmaki
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 13197
Εγγραφή: 26 Απρ 2007 11:03 am
Τοποθεσία: Pandora!!

Re: ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ & ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΓΙΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑΚΙΑ FORUM 2017!!!!!

Δημοσίευση από Emmaki »

Τελος, η προβα τζενεραλε θα γινει την Παρασκευη 21/4 και θελω να ειστε ολοι στην Σχολη στις 19:00, γιατι θα κανουμε γρηγορα γρηγορα τις χορογραφιες σας μιας και μετα εχουμε να μαθουμε την τελευταια χορογραφια που ειναι Ομαδικη :D

Παιδια ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ :)) :)) :))

>:d< >:d< >:d<
Ας είμαι και ο μόνος ΄Ανθρωπος που πιστεύει στην Δύναμη της Αγάπης, δεν παίρνω ποτέ τον Λόγο μου πίσω...Θα την υπηρετώ, ακόμα κι αν μείνω μόνη και αξιοκατάκριτη από αυτούς που όφειλαν να είναι οι αγαπημένοι μου... ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΩ!!!

Reiki Center - Ρεικι

Επιστροφή στο “ΧΟΡΟΣ”