ΓΑΜΟΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ

Συντονιστής: Emmaki

Άβαταρ μέλους
Βικούλα
Δημοσιεύσεις: 26034
Εγγραφή: 08 Φεβ 2012 4:24 pm

Re: ΓΑΜΟΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ

Δημοσίευση από Βικούλα »

Μανούλη @};- >:d< >:d< >:d< >:d< >:d< >:d< >:d< >:d< >:d< >:d<

την μοναξιά την φέρνει η κουρτίνα της Ψυχής
Βασούλα @};- :x :x :x :x

παιδάκια ολα @};- >:d< >:d< >:d< >:d< >:d< >:d<
"Το να είσαι τέλειος είναι μια πρόκληση του «δεν μπορώ»
Το να είσαι ευτυχισμένος είναι η πρόκληση του «Θέλω»…" Β.Ν.
Πολέμα και οραματίσου! @};-
Άβαταρ μέλους
Μάνος
Δημοσιεύσεις: 18614
Εγγραφή: 05 Μαρ 2014 8:10 am

Re: ΓΑΜΟΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ

Δημοσίευση από Μάνος »

Βάσω έγραψε:Δεν την φέρνει την μοναξιά η απόσταση, την μοναξιά την φέρνει η κουρτίνα της Ψυχής, καρδούλα...Μην γελιέσαι...
Βάσω έγραψε:και παντού υπάρχουν άνθρωποι...παντού!
Είμαι τόσο σίγουρη γι' αυτό...
Αυτούς που άφησες εδώ, θα τους βρεις όταν γυρίσεις...
Αυτούς που κουβάλησες μαζί σου όμως θα τους βρίσκεις όπου και να πας...
Έχεις δίκιο Βασούλα μου, το ξέρω πως έχεις δίκιο! Και εσύ και όλα τα παιδάκια. Σας ευχαριστώ από ψυχής για αυτή την υποστήριξη που έχω τόσο μα τόσο ανάγκη...(!) Να μωρέ, απλά ώρες ώρες με πιάνει το παράπονο και πνίγομαι σε μια κουταλιά νερό!
Μόνο για σήμερα σας ευχαριστώ όλους πολύ για όλα όσα με κάνετε να νιώσω... Για όλα όσα με μαθαίνετε για το πως να Ζησω... Μόνο για σήμερα νιώθω ευλογημένος και μόνο για σήμερα σας αγαπάω πολύ!!! Είστε σίγουρα μεγάλο μέρος της εμπειρίας μου εδώ...
:romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating:
Εικόνα

Αγάπη είναι να με αφήνεις να σε αγγίξω,
να με ακούς, ακόμα και όταν δεν μιλάω,
να με βλέπεις, ακόμα και όταν δεν είμαι δίπλα σου...
Άβαταρ μέλους
Μάνος
Δημοσιεύσεις: 18614
Εγγραφή: 05 Μαρ 2014 8:10 am

Re: ΓΑΜΟΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ

Δημοσίευση από Μάνος »

Βάσω έγραψε:Και ξέρεις, έχουμε και δικαίωμα στην γκρίνια ε?
Ευτυχώς που δεν είσαι καρκινάκι και έτσι ξέρεις να σταματήσεις...
Μόλις με αποκάλεσες γκρινιάρη ή είναι ιδέα μου; :-b
Παναγιώτης έγραψε:Μάνο μου τώρα έγω που είμαι λίγο πρακτικός τύπος να ρωτήσω, αφου σε απασχολεί τόσο πολύ που δεν έχεις βαθούς στο ρεικι, γιατί δεν σκέφτεσαι μηπως πάρεις καποιον/ους στην Αυστραλία; Και μέτα με το κάλο όταν γυρίσεις τους ξαναπαίρνεις εδώ αν το θες , δεν είναι πρόβλημα αυτό. Ακου την καρδιά σου βεβαια, εγω απλά μια πρόταση κάνω.
Το έχω ψάξει Παναγιώτη μου, αλλά πρώτον για μένα οι τιμές αυτές ήταν απλησίαστες μέχρι τώρα και δεύτερον όλοι εδώ πουλάνε την εικόνα. Όλο φρου φρου και αρώματα και πολύ αμφιβάλω αν γίνονται πράγματα επί της ουσίας. Όπως έχω ξαναπεί κυκλοφορούν κάποιοι τύποι (Ασιάτες κυρίως) που το παίζουνε γκουρού, ντυμένοι με χλαμύδα, και εντάξει είναι για πολλά πανυγήρια οι τύποι. Από την άλλη όσο καλά και να είναι τα αγγλικά μου είναι δύσκολο να καταλάβω πράγματα χωρίς να γνωρίζω την ορολογία. Εδώ δεν την γνωρίζω καλά καλά στα ελληνικά! (να τα λέμε!) Δεν ξέρω... Θα δω τι μπορώ να κάνω και να βρώ... :eusa-think: :eusa-think: :eusa-think:
Εικόνα

Αγάπη είναι να με αφήνεις να σε αγγίξω,
να με ακούς, ακόμα και όταν δεν μιλάω,
να με βλέπεις, ακόμα και όταν δεν είμαι δίπλα σου...
Άβαταρ μέλους
ARTYADIS
Δημοσιεύσεις: 14369
Εγγραφή: 24 Μαρ 2009 12:36 pm
Τοποθεσία: Universe

Re: ΓΑΜΟΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ

Δημοσίευση από ARTYADIS »

ντυμένοι με χλαμύδα,
=)) =)) =)) =)) =)) =))
Όταν δεν υφίστανται κενά που χρειάζεται να συμπληρωθούν, τότε το να υπάρχεις απλώς σ' αυτόν τον κόσμο μέσα στο σώμα σου, είναι η υψηλότερη κατάκτηση!
________________
Πολέμα και Οραματίσου!
Άβαταρ μέλους
Ellaki
Δημοσιεύσεις: 27316
Εγγραφή: 30 Ιούλ 2007 11:02 am
Τοποθεσία: Αγάπη

Re: ΓΑΜΟΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ

Δημοσίευση από Ellaki »

Μανούλη μου σου στέλνω μια μεγάλη αγκαλιά >:d< >:d< >:d< >:d< >:d< >:d< >:d< >:d<
Ας ξεκινήσουμε να αγαπάμε, κι ας μην ξέρουμε ακόμα καλά τον τρόπο... :romance-heartbeating:
Άβαταρ μέλους
ALEXIS1
Δημοσιεύσεις: 46
Εγγραφή: 30 Ιουν 2014 8:48 am

Re: ΓΑΜΟΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ

Δημοσίευση από ALEXIS1 »

Μπραβο ΛΑΖΑΡΕ!!!!!! :D
What we do in life echoes in eternityΕικόνα
Άβαταρ μέλους
Μπεττουλα
Δημοσιεύσεις: 6428
Εγγραφή: 03 Οκτ 2011 12:22 pm

Re: ΓΑΜΟΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ

Δημοσίευση από Μπεττουλα »

Μανουκο μας :cry: :cry: να ξερες ποσο μας εχουν βοηθησει ολους τα μοιρασματα σου.. σε πολλα σημεια αναγνωριζω τον εαυτο μου σε αυτα που μοιραζεσαι.. και ποσο βοηθαει αυτο το ανοιγμα σου.. >:d< >:d< >:d< >:d<
Μάνος έγραψε:Ξέρω όμως πως όλο αυτό είναι απλά μια αντίδραση του οργανισμού μου και λέω: όχι καργιολάκι!!!!! Δε θα σου περάσει!!! Συνέχισε να διαβάζεις και να περπατάς...
ετσι ακριβως Μανουκο!! μια απο τα ιδια!!! οοοοοοχι καργιολακι δεν θα σου περασει!!!!!!! χτυπαει, κλωτσαει αλλα δεν θα του περασει!! γιατι δεν ειμαστε μονο αυτο!!! και εγω τωρα αρχιζω και το βιωνω.. εχουμε και αλλες επιλογες τελικα!!!! :)
Συνεχισε να διαβαζεις και να περπατας!! Μπορεις!!! :x >:d< >:d< >:d< >:d<
Επίσης να μοιραστώ και κάτι άλλο;
...Εδώ που φτάσαμε...
Μερικές φορές όταν γράφω κάτι φοβάμαι μην τυχόν είναι εκείνη την ώρα on line η Βασούλα και μου τα χώσει επί τόπου και δνε έχω χρόνο για να βρώ τις υπέροχες δικαιολογίες μου.
αντε καλε που σου συμβαινει τετοιο πραγμα!!! και εγω περασα απο κει!!! :)) :)) :))
Α! Τώρα που το ανέφερα από δικαιολογίες άλλο τίποτα! Έχω γεμίσει τη ζωή μου δικαιολογίες για να μη ζω! Βαριέμαι να κάνω το ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ που δεν είναι υποχρεωτικό!
@};-
και απο δω επισης.. τωρα εχω αρχισει να την βλεπω αλλιως @};-
Vaso έγραψε:.Όταν θα έρθει η ώρα, ο ίδιος ο Εαυτός σου θα σε φέρει πετώντας...Να είσαι σίγουρος γι' αυτό...
:x @};-
Και ξέρεις, έχουμε και δικαίωμα στην γκρίνια ε?
Ευτυχώς που δεν είσαι καρκινάκι και έτσι ξέρεις να σταματήσεις... :))
=)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) τελικα ειμαστε παρεξηγημενα πολυ!!! δεν εχουμε εμεις μετρο???? =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))

και τελικα αυτο που λεω στον εαυτο μου πια σε δυσκολες στιγμες ειναι το εξης.. ανεξαρτητου αποστασης χιλιομετρικης η Ψυχη μας, μας εφερε μεσα στην Καρδια του Θεου αυτο ειναι η Βασουλα αυτο ειναι το Σπιτακι μας.. Δεν ειναι μονο ο Λογος του ειναι η Καρδια του.. τι αλλο παραπανω να κανει για να σου πει παρτο αλλιως ξυπνα?? τι αλλο??? να σου ανοιξει το κεφαλι να στα βαλει μεσα?? και αυτο το εκανε με τις μυησεις!! ε τωρα χρειαζεται και η δικη μας η Θεληση και η προσπαθεια.. :x :x :x @};- >:d< >:d< >:d< >:d<

παιδακια ολα :x >:d< >:d< >:d< >:d< >:d<
Η εσωτερική σπουδαιότητα του ανθρώπου είναι το Φως που τον ακολουθεί, όπου και να βρίσκεται...Να πολεμάει γι' αυτήν την σπουδαιότητα είναι το ζητούμενο
Άβαταρ μέλους
Ιωαννάκι
Δημοσιεύσεις: 17578
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2010 10:53 pm

Re: ΓΑΜΟΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ

Δημοσίευση από Ιωαννάκι »

Μπεττούλι :x >:d< >:d<
Θυμάμαι-Πιστεύω-Ζω :romance-heartbeating:
Όσο μακρύτερα ο Θεός, τόσο μακρύτερα πηγαίνω... :romance-heartbeating:
Άβαταρ μέλους
ALEXOULA
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 24612
Εγγραφή: 22 Νοέμ 2007 9:04 pm

Re: ΓΑΜΟΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ

Δημοσίευση από ALEXOULA »

Δεν την φέρνει την μοναξιά η απόσταση, την μοναξιά την φέρνει η κουρτίνα της Ψυχής, καρδούλα...Μην γελιέσαι...
Να τα λέμε αυτά...


Ετσι είναι Μανούλι μου γλυκέ >:d< >:d< >:d< >:d<
τόχουμε βιώσει όλοι εδώ μέσα ,
η απομάκρυνση και η απόσταση από τον Εαυτό μας ,
είναι η αιτία που μας τα δημιουργεί όλα και όχι η χιλιομετρική απόσταση @};-


Μπετούλι μου >:d< >:d< >:d< >:d< >:d<
παιδάκια όλα >:d< >:d< >:d< >:d<
Γι' αυτό που πολεμάς είναι μόνο η εξέλιξή σου...Εκεί στον κάθετο άξονα...γιατί όταν αυτός ολοκληρωθεί, ο πόλεμος μετά, στον οριζόντιο, γίνεται αρμονία, ειρήνη και πληρότητα

__________________________________________________________
Πολέμα και Οραματίσου
Άβαταρ μέλους
eirini
Δημοσιεύσεις: 3226
Εγγραφή: 30 Μάιος 2011 4:08 pm

Re: ΓΑΜΟΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ

Δημοσίευση από eirini »

Mπεττούλα, Μανούλη >:d< >:d< >:d< >:d< >:d< >:d< >:d<
Επιτρέπω...σημαίνει ότι μειώνεις την απόσταση εσένα με ΕΣΕΝΑ!!!
ετοίμασε την καρδιά ένα ναό να έρθει να κατοικήσει ο Θεός.
αν τον αφήσεις μισοτελειωμένο δεν μπορεί να έρθει να κατοικήσει
Άβαταρ μέλους
Μάνος
Δημοσιεύσεις: 18614
Εγγραφή: 05 Μαρ 2014 8:10 am

Re: ΓΑΜΟΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ

Δημοσίευση από Μάνος »

Μπεττούλα μου καλή >:d< >:d< >:d<
Παιδάκια >:d< >:d< >:d<
O:-) O:-) O:-)
Εικόνα

Αγάπη είναι να με αφήνεις να σε αγγίξω,
να με ακούς, ακόμα και όταν δεν μιλάω,
να με βλέπεις, ακόμα και όταν δεν είμαι δίπλα σου...
Άβαταρ μέλους
Μπεττουλα
Δημοσιεύσεις: 6428
Εγγραφή: 03 Οκτ 2011 12:22 pm

Re: ΓΑΜΟΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ

Δημοσίευση από Μπεττουλα »

Μάνος έγραψε:Μπεττούλα μου καλή >:d< >:d< >:d<

οχι καλη ρε Μανουκο τωρα που προσπαθω να αποδεχτω και το "κακη" =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))

:x >:d< >:d< >:d< >:d<

(μεταξυ μας στην συναντηση με την εργοδοτρια γυρναει και μου λεει οτι δεν το πιστευω οτι επεσα τοσο εξω στην εκτιμηση μου για σενα, ολο αυτο που εβγαζες ολη τη χρονια τωρα βλεπω το πραγματικο σου προσωπο.. ε πολυ το χαρηκα ρε πουστη μου το οτι καταφερα και το εβγαλα προς τα εξω και το "κακο" παιδι και τη σκυλα!! >:) >:) να αρχισει να σπαει λιγο μεσα μου η εικονα του καλου παιδιου, αυτη η υποκριτικη ευγενεια και η γαμωδιπλωματια!! αει σιχτιρ!!! X( )

παιδακια :x >:d< >:d< >:d< >:d<
Η εσωτερική σπουδαιότητα του ανθρώπου είναι το Φως που τον ακολουθεί, όπου και να βρίσκεται...Να πολεμάει γι' αυτήν την σπουδαιότητα είναι το ζητούμενο
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88508
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Re: ΓΑΜΟΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ

Δημοσίευση από Vasoula »

Μπεττούλα, την ώρα που οδηγούσα, σε σκεφτόμουν φαίνεται και μου ήρθε φλασιά
ηρθε μιλησαμε και αυτη στην αρχη προσπαθησε να με εκφοβισει με απειλες του τυπου φυλακη για την κομμενη τρίχα

που το ήξερε? ποιός της το είπε?

:roll:
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Μπεττουλα
Δημοσιεύσεις: 6428
Εγγραφή: 03 Οκτ 2011 12:22 pm

Re: ΓΑΜΟΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ

Δημοσίευση από Μπεττουλα »

εγω Βασουλα.. εκανα το λαθος και ειχα φιλικες σχεσεις μαζι της ολη τη χρονια για αυτο και το περιβαλλον μεταξυ μας ηταν πολυ καλο και ευχαριστο..εξου και εχασα και τα ορια μου! αντιστοιχα και εκεινη μοιραζοταν πραγματα προσωπικα της και ενα μερος του φοβου της τωρα ηταν μηπως πω κατι απο αυτα στον αντρα της.. δεν τα ανεφερα ποτε παντως σε καμμια απο τις ενεργειες που της ειπα οτι θα μπορουσα να κανω γιατι δεν το θεωρησα σωστο..

παω για την συναντηση και επιστρεφω με νεοτερα

:x >:d< >:d< >:d<
Η εσωτερική σπουδαιότητα του ανθρώπου είναι το Φως που τον ακολουθεί, όπου και να βρίσκεται...Να πολεμάει γι' αυτήν την σπουδαιότητα είναι το ζητούμενο
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88508
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Re: ΓΑΜΟΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ

Δημοσίευση από Vasoula »

ρε γμτ!!

ανθρωπάκι με μούντζα δεν έχουμε?

:angry-tappingfoot:
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι

Επιστροφή στο “ΣΧΕΣΕΙΣ”