Η Σοβαρότερη Συγκάλυψη της Θεραπείας του Καρκίνου

ολιστική θεραπεία
και ο ρόλος της
επίγνωσης σ' αυτήν
Άβαταρ μέλους
Θοδωράκος
Δημοσιεύσεις: 23470
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 3:37 pm
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Η Σοβαρότερη Συγκάλυψη της Θεραπείας του Καρκίνου

Δημοσίευση από Θοδωράκος »

Άσε τώρα Έμμα τι μου θύμισες... Το προηγούμενο καλοκαίρι, πρώτα γίνεται το "σκάνδαλο" με τις οροθετικές γυναίκες, μετά από έναν μήνα βγαίνει καινούργιο φάρμακο για τον ιό, μετά από έναν μήνα λένε ότι ένα από τα παλαιά φάρμακα μπορεί να χρησιμοποιηθεί και σε υγιείς ανθρώπους για πρόληψη, και μετά από δύο μήνες βγαίνει έρευνα ότι αυτά τα προλυπτικά είναι πιο αποτελεσματικά και από τα προφυλακτικά... Κοινώς ήθελαν να αδειάσουν τις αποθήκες από τα παλιά φάρμακα, να βγάλουν ό,τι μπορούν να βγάλουν, και ούτε που τους νοιάζει αν θα φορτώσουν τους ανθρώπους με ένα κάρο χημικά... X( X( X(

Κι εγώ είμαι απόλυτα σίγουρος πως έχει βρεθεί και εμβόλιο και θεραπεία, αλλά κάτσε πρώτα να πουλήσουν ό,τι φάρμακο μπορούν, κάτσε πρώτα να βρεθεί μία άλλη ανίατη ασθένεια, και μετά... ~x( ~x(
ενας αθλητης ενω ηταν φορεας ειχε θεραπευθει
Αν εννοείς τον Magic Jonson του NBA, τότε γράψε λάθος. Φάρμακα παίρνει, και μάλιστα τα διαφημίζει κι όλας...

Άσε τώρα τα έχω πάρει με τους παλιομαλάκες.... X( X( X(
Πολέμα και Οραματίσου @};-

Ανοίγω την Καρδιά μου στον Θεό. :romance-heartbeating:
Άβαταρ μέλους
Βικούλα
Δημοσιεύσεις: 26036
Εγγραφή: 08 Φεβ 2012 4:24 pm

Re: Η Σοβαρότερη Συγκάλυψη της Θεραπείας του Καρκίνου

Δημοσίευση από Βικούλα »

Ευχαριστούμε Γιωργάκη :x >:d< >:d<

τραγικό.... :-( ολα στο βωμο του χρήματος... ~x( X(

Θοδωρή δεν έχεις άδικο.... :-? @};- @};-


και καθε χρονο βγαινει και μια καινουρια γριπη για την οποια πρέπει οπωσδηποτε να εμβολιαστούμε!! καλα συγγνώμη, δεν υποτιθεται οτι εχουμε και ενα ανοσοποιητικό σύστημα? λέω εγώ τώρα...
Vaso έγραψε:όμως μια πληροφορία για την ασθένεια έρχεται σε εκείνη την χρονική στιγμή που είσαι έτοιμη να ανοίξεις στην Θεραπεία...
Αυτό έχει σημασία...
@};- @};- O:-)
"Το να είσαι τέλειος είναι μια πρόκληση του «δεν μπορώ»
Το να είσαι ευτυχισμένος είναι η πρόκληση του «Θέλω»…" Β.Ν.
Πολέμα και οραματίσου! @};-
Άβαταρ μέλους
AMALIA
Δημοσιεύσεις: 21571
Εγγραφή: 13 Ιαν 2008 1:14 pm
Τοποθεσία: ΚΕΡΚΥΡΑ

Re: Η Σοβαρότερη Συγκάλυψη της Θεραπείας του Καρκίνου

Δημοσίευση από AMALIA »

τραγικο.... :-( :-( :-(

Γιωργακη σε ευχαριστουμε... :x :x >:d< >:d< >:d<
Valia

Re: Η Σοβαρότερη Συγκάλυψη της Θεραπείας του Καρκίνου

Δημοσίευση από Valia »

ευχαριστούμε, πολύ διαφωτιστικό...αν και έγινε η καρδιά μου χίλια κομμάτια όταν διάβασα ότι το ελικοβακτηρίδιο είναι από τους παθογόνους μικροοργανισμούς που θεραπεύονται, αμέσως σκέφτηκα ότι η αγαπημένη μου φίλη θα μπορούσε να χει θεραπευτεί... =((

Επιστροφή στο “ΘΕΡΑΠΕΙΑ”