Η ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΑ ΜΑΣ

Άβαταρ μέλους
ΙΩΑΝΝΑ
Δημοσιεύσεις: 15907
Εγγραφή: 25 Οκτ 2009 7:29 pm
Τοποθεσία: θεσσαλονικη

Re: Η ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΑ ΜΑΣ

Δημοσίευση από ΙΩΑΝΝΑ »

:x @};-
Το ΦΩΣ η ΑΓΑΠΗ και η ΔΥΝΑΜΗ αποκαθησούν το σχέδιο πάνω στη γή

Πολέμα και Οραματίσου !!!
Άβαταρ μέλους
panos
Δημοσιεύσεις: 7812
Εγγραφή: 27 Ιαν 2008 12:58 pm
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Re: Η ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΑ ΜΑΣ

Δημοσίευση από panos »

«Αν ο τυφλός καθοδηγεί τυφλό, βαδίζουν και οι δύο προς την πτώση»
:-( :-( :-(
άθε φορά που το σκοτεινό τέρας ξυπνάει και ζητά αίμα ή ζητά να σε καταπιεί κινητοποιείς την Θεία Δύναμη και Θέληση σου που είναι η αρχέγονη ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΑ σου και ετοιμάζεσαι να το αντιμετωπίσεις…!!!!
Μόνο που αυτή την φορά ή άγνοια έχει δώσει την θέση της στην Σοφία……… το Χάος δεν μπορεί να σε καταπιεί για ένα και μοναδικό λόγο…..η Αγάπη ως κίνηση δημιουργική και όχι συναισθηματική σε έχει κάνει ΑΘΑΝΑΤΟ…….ΕΙΣΑΙ ΑΘΑΝΑΤΟΣ !!!!!….. Ο θάνατος ο μέγας φόβος έχει καταλυθεί…Εσύ υπάρχεις και θα υπάρχεις στους Αιώνες μέσα στο Διαμαντένιο Φως της Δόξας….. !!!!!! Όταν αυτή η Σκέψη διαπεράσει κάθε μόριο του σώματος η Σκιά θα επιστρέψει για πάντα στα βάθη της ανυπαρξίας και ο άνθρωπος θα ανυψωθεί σε Άνθρωπο…..
Ας φυλάξουμε δυνατά την σπίθα αναμμένη μέσα μας για να μην παραδώσουμε και εμείς στους επόμενους μια κακή κληρονομιά.

Δεν είναι στόχος αλλά αγαπημένο πεπρωμένο να ανοίγουμε το χώρο μέσα μας για να κατεβαίνει το Φως στη Γη!


@};- @};- @};- @};-
Πίστη και εμπιστοσύνη στο ότι όλα γεννήθηκαν για εσένα και εσύ γεννήθηκες για όλα, χωρίς να είσαι το κέντρο του Σύμπαντος, αλλά να νιώθεις σαν κέντρο σου το Σύμπαν...
Άβαταρ μέλους
panos
Δημοσιεύσεις: 7812
Εγγραφή: 27 Ιαν 2008 12:58 pm
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Re: Η ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΑ ΜΑΣ

Δημοσίευση από panos »

Ω λαμπρό Φως μη σφαλίσεις ποτέ πια τα μάτια μου.
Άσε με να λιώνω μέσα στην απέραντη ευδαιμονία, που μου χάρισες!!!!

@};- @};- @};-
Πίστη και εμπιστοσύνη στο ότι όλα γεννήθηκαν για εσένα και εσύ γεννήθηκες για όλα, χωρίς να είσαι το κέντρο του Σύμπαντος, αλλά να νιώθεις σαν κέντρο σου το Σύμπαν...
Άβαταρ μέλους
Alexandros
Δημοσιεύσεις: 3116
Εγγραφή: 15 Μάιος 2010 11:04 pm

Re: Η ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΑ ΜΑΣ

Δημοσίευση από Alexandros »

HARIDEA έγραψε:τα λόγια του «θα είσθε σαν θεοί» παίρνουν την πραγματική ερμηνεία τους « θα γίνετε θεοί»
@};- @};- @};-

Vaso έγραψε: Αντι να στραφεί στην Πνευματική του Ύλη, στην Δημιουργία του Φυσικού του Κόσμου μέσα από την Αγάπη και την Σοφία της 5ης του Διάστασης, ονειροβατεί να φτάσει εκεί που ήδη είναι...
.... @};- @};- @};-
-Της γης παιδί είμαι και του έναστρου ουρανού αλλά το γένος μου είναι βεβαίως (μόνον) ουράνιο...

-Η Αγάπη υπερβαίνει το φόβο και την μοναξιά, Οδηγώντας πέρα από τα ρηχά αισθήματα, στις ακτές της απέραντης Ύπαρξης…

http://youtu.be/kHJDhPVpI1s" onclick="window.open(this.href);return false;
xanthia
Δημοσιεύσεις: 321
Εγγραφή: 20 Νοέμ 2012 6:35 pm

Re: Η ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΑ ΜΑΣ

Δημοσίευση από xanthia »

@};- @};-
Άβαταρ μέλους
Θοδωράκος
Δημοσιεύσεις: 23473
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 3:37 pm
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Η ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΑ ΜΑΣ

Δημοσίευση από Θοδωράκος »

είναι πραγματικα αστείο όταν το βλέπω από την δική μου οπτική!!!

ο άνθρωπος εδώ θέλει να κατακτήσει την 5η διάσταση, να φωτιστεί!!! Μια διάσταση που ήδη την έχει κατακτήσει, αφού από εκεί προέρχεται και τώρα χρειάζεται να κατακτήσει την 3η και την 4η...

Αντι να στραφεί στην Πνευματική του Ύλη, στην Δημιουργία του Φυσικού του Κόσμου μέσα από την Αγάπη και την Σοφία της 5ης του Διάστασης, ονειροβατεί να φτάσει εκεί που ήδη είναι...

Αντίθετα μισεί το εδώ του...
:x @};- @};-
Πολέμα και Οραματίσου @};-

Ανοίγω την Καρδιά μου στον Θεό. :romance-heartbeating:
Άβαταρ μέλους
xristinaki
Δημοσιεύσεις: 1381
Εγγραφή: 01 Ιουν 2011 12:13 am

Re: Η ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΑ ΜΑΣ

Δημοσίευση από xristinaki »

:x @};- @};- @};-

Επιστροφή στο “ΑΝΩΤΕΡΕΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΕΣ”