ΕΚΛΟΓΕΣ...

Άβαταρ μέλους
Δωρουλα
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 33540
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 4:23 pm
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Re: ΕΚΛΟΓΕΣ...

Δημοσίευση από Δωρουλα »

Μήπως αυτό που περιμένουν από εμάς, δεν είναι να εκλέξουμε απλά έναν κυβερνήτη, αλλά να απαντήσουμε στην ψευτιά και την διεφθαρμένη εξουσία, με Θάρρος και Γενναιοψυχία, όπως κάναμε μέχρι τώρα, μπροστά σε μια απειλή?

Η Ελλάδα είχε πάντα Συλλογική Ευθύνη… Δεν ξέρω πως το έκανε, αλλά το έκανε…
Σε περιόδους κινδύνου έδινε πάντα στον λαό εκείνη την Δύναμη να ξεχωρίζει την πραγματική απειλή, από την πλαστή, που του σέρβιραν…
ετσι!!με Θαρρος, Γενναιοψυχια και Συλλογικη Ευθυνη! @};-

:x :x :x :x
Η πληγωμένη καρδιά μπορεί να Ερωτευθεί
Η προστατευμένη καρδιά δεν μπορεί


Πολέμα και Οραματίσου.

Εικόνα

Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Ταρούλα
Δημοσιεύσεις: 29992
Εγγραφή: 16 Αύγ 2011 6:45 pm

Re: ΕΚΛΟΓΕΣ...

Δημοσίευση από Ταρούλα »

@};-
Η μόνη βεβαιότητα που μπορείς να έχεις στην ζωή σου είναι μόνο μέσα στην Πίστη, πως ό,τι έρθει, πάντα το Πνεύμα θα δρα εντός σου... Η καρδιά φωτίζει τον σκοτεινό δρόμο της ζωής... Β.Ν. :romance-heartbeating:
Άβαταρ μέλους
ΙΩΑΝΝΑ
Δημοσιεύσεις: 15907
Εγγραφή: 25 Οκτ 2009 7:29 pm
Τοποθεσία: θεσσαλονικη

Re: ΕΚΛΟΓΕΣ...

Δημοσίευση από ΙΩΑΝΝΑ »

:x :x :x @};-
Το ΦΩΣ η ΑΓΑΠΗ και η ΔΥΝΑΜΗ αποκαθησούν το σχέδιο πάνω στη γή

Πολέμα και Οραματίσου !!!
Άβαταρ μέλους
ALEXOULA
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 24615
Εγγραφή: 22 Νοέμ 2007 9:04 pm

Re: ΕΚΛΟΓΕΣ...

Δημοσίευση από ALEXOULA »

Η Ελλάδα είχε πάντα Συλλογική Ευθύνη… Δεν ξέρω πως το έκανε, αλλά το έκανε…
Σε περιόδους κινδύνου έδινε πάντα στον λαό εκείνη την Δύναμη να ξεχωρίζει την πραγματική απειλή, από την πλαστή, που του σέρβιραν…
Μ " αρέσουν οι εμπνεύσεις ;;)
Γι' αυτό που πολεμάς είναι μόνο η εξέλιξή σου...Εκεί στον κάθετο άξονα...γιατί όταν αυτός ολοκληρωθεί, ο πόλεμος μετά, στον οριζόντιο, γίνεται αρμονία, ειρήνη και πληρότητα

__________________________________________________________
Πολέμα και Οραματίσου
Άβαταρ μέλους
Ελενίτσα
Δημοσιεύσεις: 11510
Εγγραφή: 16 Μαρ 2010 8:35 pm

Re: ΕΚΛΟΓΕΣ...

Δημοσίευση από Ελενίτσα »

Η Ελλάδα είχε πάντα Συλλογική Ευθύνη… Δεν ξέρω πως το έκανε, αλλά το έκανε…
Σε περιόδους κινδύνου έδινε πάντα στον λαό εκείνη την Δύναμη να ξεχωρίζει την πραγματική απειλή, από την πλαστή, που του σέρβιραν…
Την έχουν ήδη ναρκώσει με την προπαγάνδα και δεν βλέπει τίποτα... Μιλούσα σήμερα περί των εκλογών και μου έλεγαν ότι ακριβώς άκουγα πριν χρόνια που είχαμε μόνο 2 επιλογές... Κόλλημα και φόβος στο να αφήσουν να δημιουργηθεί αλλαγή γιατί δεν την θεωρούν λένε ιδανική. Και επειδή δεν έχουμε το 'ιδανικό', ας έχουμε το 'κάκιστο'.... Δεν βλέπουν ότι μπορούν να απαλλαγούν από το αποδεδειγμένα χείριστο και αργότερα να προσπαθήσουν αυτό που πέτυχαν να βελτιώσουν κι άλλο... Θέλουν σήμερα το τέλειο αποτέλεσμα και δεν προσπαθούν καν να το δημιουργήσουν έστω και σταδιακά.

Ας σκεφτούμε να εκλέξουμε την Ανθρωπιά…Ακόμα και αν την θεωρούμε ουτοπία με τα σημερινά δεδομένα, μέσα από το όραμα του καθενός μας, θα το κάνουμε εφικτό
:x :x
Ο ΄Ανθρωπος δεν έχει απλά την νοημοσύνη του λεξικού, αλλά την Σοφία του θεού…Και για να την εκφράσει, χρειάζεται πρωτίστως να αφοσιωθεί σ’ αυτό που Είναι… B.N.

Είμαι Άνθρωπος! @};-
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88511
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Re: ΕΚΛΟΓΕΣ...

Δημοσίευση από Vasoula »

Αύριο που θα πάμε να ψηφίσουμε, ας θυμηθούμε ότι το όραμα δεν έχει σχέση με το όνειρο…

Ας θυμηθούμε επίσης ότι υπάρχουν Αξίες που η μάζα των ανθρώπων θεωρεί από ανέφικτες έως απαγορευτικές…

Ας θυμηθούμε ότι ο Σπόρος της Αγάπης έχει φυτευτεί στο Σύνολο και να μην τον αναζητάμε στην μάζα…

Ας θυμηθούμε ότι ένα Συλλογικό ΄Οραμα δεν εκπληρώνεται από μόνο του, αλλά χρειάζεται να τραφεί από την Συλλογική Ευθύνη…

Ας θυμηθούμε όταν λέμε ότι ψηφίζουμε για τον κόσμο των παιδιών μας, να μην είμαστε υποκριτές…
Να ξέρει ο καθένας που ψηφίζει, τι επιλέγει…

Γιατί πολλοί θεωρούν σαν ιδανικό κόσμο για τα παιδιά τους, τον κόσμο που αλλοτριώνεται από το ψεύτικο και διατηρεί σαν αληθινές, αξίες που υποβαθμίζουν την Ζωή…
Την τοποθετούν μεταξύ αριστερής και δεξιάς παράταξης, που η μία είναι καλή και η άλλη είναι κακή…Μία διττότητα όμως, δεν μπορεί ποτέ να στηρίζει ένα ΄Οραμα Ειρήνης και Ανθρωπιάς…

Τούτη την ώρα, μόνο ειλικρινείς μπορούμε να είμαστε…

Αλλά για να είμαστε ειλικρινείς, χρειάζεται να έχουμε ώριμη κρίση…

Και πως μπορεί ένας λαός να έχει ώριμη κρίση, όταν επιτρέπει σ’ αυτούς που τον εξαθλίωσαν να ζητάνε την ψήφο του ξανά?

Κανονικά θα έπρεπε να είχε απαγορευτεί να ζητάνε να κυβερνήσουν την Ελλάδα, άνθρωποι που το μόνο που έκαναν γι’ αυτήν ήταν να την ξεπουλήσουν με μια μόνο υπογραφή…ανεξάρτητα από το κόμμα, το χρώμα και το πρόγραμμα τους!

΄Όμως για να το κατανοήσει κανείς αυτό, χρειάζεται να έχει ώριμη κρίση!

Και η ώριμη κρίση λέει ότι κανένας άνθρωπος στον κόσμο δεν αλλάζει την κατάσταση συνείδησής του, αν δεν έχει εργαστεί εσωτερικά…
Ποτέ δεν μπορεί να γίνει από όρνεο, ΄Ανθρωπος…

Μπορεί να αλλάξει τα φτερά του, την διάθεσή του όμως να αρπάζει , δεν θα την αλλάξει ποτέ!

Υπάρχουν αρπακτικά που επιτίθενται και αρπακτικά που περιμένουν να πεθάνεις για να τραφούν από τις σάρκες σου…

Ας κοιτάξουμε τι έχουμε μαζέψει γύρω μας…και ας ψηφίσουμε κατά συνείδηση!

΄Οση έχει ο καθένας μας!
Μόνο που αυτήν την φορά, το λάθος μας δεν θα το πληρώσουμε εμείς, αλλά ο Θεός μέσα μας…Αυτή είναι η εποχή μας! Η εποχή του Θεού…

Κανένας δεν θα την αποφύγει, πιστεύει, δεν πιστεύει…

Κάποτε ο Δάσκαλός μου μού είχε πει ότι θα έρθει η ώρα που θα γκρεμιστεί η εκκλησία του όχλου, για να θεμελιωθεί ο Ναός της Αγάπης…

Και εγώ Πιστεύω…



Εικόνα
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Δωρουλα
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 33540
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 4:23 pm
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Re: ΕΚΛΟΓΕΣ...

Δημοσίευση από Δωρουλα »

:x :x :x :x
Η πληγωμένη καρδιά μπορεί να Ερωτευθεί
Η προστατευμένη καρδιά δεν μπορεί


Πολέμα και Οραματίσου.

Εικόνα

Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Fotinoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 31563
Εγγραφή: 21 Σεπ 2007 8:38 pm
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: ΕΚΛΟΓΕΣ...

Δημοσίευση από Fotinoula »

:x :x :x :x :x :x

Αύριο καλούμαστε να ψηφίσουμε με συνείδηση, με όραμα, γιατί είναι αλήθεια ότι αυτή την στιγμή στην Ελλάδα, και δεν το γράφω με πατριωτική υπερηφάνεια, υπάρχει πυρήνας που ζητάει να απλωθεί συλλογικά...
Ας θυμηθούμε ότι ένα Συλλογικό ΄Οραμα δεν εκπληρώνεται από μόνο του, αλλά χρειάζεται να τραφεί από την Συλλογική Ευθύνη…
γράφω ένα κομμάτι απο ένα αρθρο που διάβασα αυτές τις ημέρες σε μια τοπική εφημερίδα απο τον Μαρκ Μάζάουερ, Βρετανός ιστορικός και συγγραφέας, καθηγητής Ιστορίας στον πανεπιστήμιο Κολούμπια των ΗΠΑ, περιγράφει πως ο συγκεκριμένος τόπος άνοιγε και ανοίγει την πόρτα σημεία κλειδιά της ιστορίας του πλανήτης, της ενέργειας του πλανήτη θα συμπληρώσω. Αφου τεκμηριώνει την παρατήρηση του για ιστορικά σημέια του παρελθόντος φτάνει και στο σήμερα.

".....και τώρα σήμερα αφότου έσβησε η ευφορία της δεκαετίας του 90' και μια νέα ταπεινοφροσύνη χαρακτηρίζει τους Ευρωπάιους, ο κλήρος πέφτει και πάλι στην Ελλάδα ως ερώτημα¨: "ποιο θα είναι το μέλλον της ηπείρου?"
H Ευρωπαική Ένωση υποτίθεται ότι θα ένωνε μια κατακεμαρτισμένη Ευρώπη, ότι θα ενισχυε της δημοκρατικές της δυνατότητες και ότι θα μεταμόρφωνε την ήπειρο σε μια ανταγωνιστική δύναμη στην παγκόσμια σκηνη. Είναι ίσως ταιριαστό που ένα απο τα αρχαιότερα δημοκρατικά έθνη της Ευρώπης βρίσκεται στην καινούργια εμπροσθοφυλακή όσων θέτουν εν αμφιβόλω όλα αυτά τα επιτεύγματα. Γιατί είμαστε όλοι μικρές δυνάμεις τώρα, και για άλλη μια φορά η Ελλάδα πολεμάει στην πρώτη γραμμή του αγώνα για το μέλλον."

@};-
όσο ζούμε σε τούτον τον κόσμο, θα τον Ερωτευόμαστε με όλη μας την Αγνότητα, έτσι ώστε να πάμε στον Θεό γεμάτοι από Αγάπη και όχι γεμάτοι από φόβο... :x
Άβαταρ μέλους
Δωρουλα
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 33540
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 4:23 pm
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Re: ΕΚΛΟΓΕΣ...

Δημοσίευση από Δωρουλα »

Γιατί είμαστε όλοι μικρές δυνάμεις τώρα, και για άλλη μια φορά η Ελλάδα πολεμάει στην πρώτη γραμμή του αγώνα για το μέλλον."
@};- :x :x :x
Η πληγωμένη καρδιά μπορεί να Ερωτευθεί
Η προστατευμένη καρδιά δεν μπορεί


Πολέμα και Οραματίσου.

Εικόνα

Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Μπεττουλα
Δημοσιεύσεις: 6429
Εγγραφή: 03 Οκτ 2011 12:22 pm

Re: ΕΚΛΟΓΕΣ...

Δημοσίευση από Μπεττουλα »

:x :x :x
Fotini έγραψε:Γιατί είμαστε όλοι μικρές δυνάμεις τώρα, και για άλλη μια φορά η Ελλάδα πολεμάει στην πρώτη γραμμή του αγώνα για το μέλλον."
Η εσωτερική σπουδαιότητα του ανθρώπου είναι το Φως που τον ακολουθεί, όπου και να βρίσκεται...Να πολεμάει γι' αυτήν την σπουδαιότητα είναι το ζητούμενο
Άβαταρ μέλους
Ταρούλα
Δημοσιεύσεις: 29992
Εγγραφή: 16 Αύγ 2011 6:45 pm

Re: ΕΚΛΟΓΕΣ...

Δημοσίευση από Ταρούλα »

:x :x :x
Η μόνη βεβαιότητα που μπορείς να έχεις στην ζωή σου είναι μόνο μέσα στην Πίστη, πως ό,τι έρθει, πάντα το Πνεύμα θα δρα εντός σου... Η καρδιά φωτίζει τον σκοτεινό δρόμο της ζωής... Β.Ν. :romance-heartbeating:
Άβαταρ μέλους
Ελενίτσα
Δημοσιεύσεις: 11510
Εγγραφή: 16 Μαρ 2010 8:35 pm

Re: ΕΚΛΟΓΕΣ...

Δημοσίευση από Ελενίτσα »

:x :x
Ο ΄Ανθρωπος δεν έχει απλά την νοημοσύνη του λεξικού, αλλά την Σοφία του θεού…Και για να την εκφράσει, χρειάζεται πρωτίστως να αφοσιωθεί σ’ αυτό που Είναι… B.N.

Είμαι Άνθρωπος! @};-
Άβαταρ μέλους
Βικούλα
Δημοσιεύσεις: 26036
Εγγραφή: 08 Φεβ 2012 4:24 pm

Re: ΕΚΛΟΓΕΣ...

Δημοσίευση από Βικούλα »

@};- @};- @};- :x
"Το να είσαι τέλειος είναι μια πρόκληση του «δεν μπορώ»
Το να είσαι ευτυχισμένος είναι η πρόκληση του «Θέλω»…" Β.Ν.
Πολέμα και οραματίσου! @};-
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88511
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Re: ΕΚΛΟΓΕΣ...

Δημοσίευση από Vasoula »

Aφού πέρασα το πρώτο σοκ των εκλογών, κοιτάω το αποτέλεσμα από την ρεαλιστική του μεριά...

΄Ακουσα δεξιά και αριστερά ότι οι ΄Ελληνες φοβήθηκαν…ότι τα μηνύματα του προεκλογικού διαστήματος, με αποκορύφωμα το μήνυμα των Financial Times της Γερμανίας, έπιασαν τόπο και ανάτρεψαν την τελευταία στιγμή το αποτέλεσμα…

Ε όχι! Να μην το πιστέψει κανείς αυτό!
Φυσικά ο αντίπολος της Αγάπης είναι ο Φόβος, αλλά είπα να κοιτάξω τα πράγματα από την ρεαλιστική τους πλευρά…΄΄ Όχι την αληθινά Ηθική, αλλά την επιφανειακή που δίνει και τα συμπεράσματα στον φυσικό κόσμο…

Υπάρχει, λοιπόν, μια μεγάλη μερίδα του ελληνικού λαού, που δεν την ενδιαφέρει ούτε το μνημόνιο, ούτε η εξαθλιωση…Υπάρχει μια μεγάλη μερίδα του ελληνικού λαού που όχι μόνο δεν φοβήθηκε, όπως λέγεται, αλλά ούτε ενδιαφέρεται αν ο διπλανός της πεινάει, απολύθηκε, αυτοκτονεί, αν δεν έχει καμία δυνατότητα να επιβιώσει με αξιοπρέπεια.

Υπάρχει μια μεγάλη μερίδα του ελληνικού λαού που λέει «εγώ έχω»…29,6 είναι ένα μεγάλο ποσοστό…μεγάλο για ετούτο τον τόπο!

Αυτό έδειξε το αποτέλεσμα…΄Ότι υπάρχει αυτή η μερίδα των αδιάφορων!! Που ούτε φοβήθηκε, ούτε φοβάται…Αντίθετα χαίρεται, με τα πάθη των υπολοίπων…Χαίρεται και κορνάρει και ζητωκραυγάζει για την νίκη…
Υπάρχει μια μεγάλη μερίδα πληθυσμού που αγνοεί την Εποχή και τα μηνύματά της! Που αγνοεί την Ανθρωπιά και την Πρόνοια…

Μην μας διαφεύγει όμως ότι αυτή η μερίδα δεν είναι όλοι οι ΄Ελληνες…

Ας προετοιμαστούμε… ακόμα κι αν δεν είμαστε όλοι οι ΄Ελληνες μαζί, τουλάχιστον μια αρκετά μεγάλη μερίδα,. θα παραμείνουμε ΑΝΘΡΩΠΟΙ, με όποιο κόστος!

Οι δύσκολες στιγμές, μου είχε πει ο Δάσκαλός μου, κρατάνε μόνο ένα δευτερόλεπτο.
Οτιδήποτε είναι Φως δοκιμάζεται…

Δοκιμάζεται…και συσπειρώνετε!

Είμαι σίγουρη πως η εποχή μας δεν είναι του «εγώ έχω»…

Είμαι σίγουρη πως η εποχή μας είναι η Εποχή του Θεού…
Εμείς συνεχίζουμε την πορεία μας προς τα εκεί…


Τα όρνεα θα αργήσουν να τραφούν από εμάς! Ας φαγωθούν μεταξύ τους!


Εικόνα
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88511
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Re: ΕΚΛΟΓΕΣ...

Δημοσίευση από Vasoula »

Ερχονται στην ζωή σας εκείνες οι στιγμές που θεωρούνται από εσάς 'δύσκολες'. Που εκεί χρειάζεται πίστη για να τις υπερπηδήσετε. Είναι οι στιγμές της δοκιμασίας, για να αισθανθείτε την αλήθεια της Αγάπης. Οτιδήποτε είναι από φως, δοκιμάζεται. Και η Αγάπη είναι φως. Σ' αυτές τις στιγμές μπορεί να αισθανθείτε "μικροί" ή ακόμα και δειλοί! Να ατενίσετε το Σύμπαν και να αντιληφθείτε ότι η "επιστροφή" είναι ένας δύσβατος δρόμος, και εσείς δεν έχετε, ή σας φαίνεται πως δεν έχετε, το κουράγιο να τον διανύσετε μέχρι τέλος. Είναι οι στιγμές που σας πνίγει ο θυμός, η απελπισία, ο πόνος, η αδικία, ο φόβος. Είναι οι στιγμές όπου ο εαυτός σας διχάζεται και η ενσάρκωση αποσπάται από το πνεύμα. Σας διαβεβαιώ, ότι αυτές οι στιγμές είναι ιερές! Μην ταράζεστε και θα διαπιστώσετε ότι κρατάνε ένα δευτερόλεπτο! Το φως έρχεται σαν ενοποιό στοιχείο και σας ευθυγραμμίζει ξανά με τον Ανώτερο Εαυτό σας. Σας ενώνει με την αιώνιο σπίθα του πνεύματος. Και βρίσκεστε ξανά στην αγκαλιά του Πατέρα / Μητέρας Θεού, για να συνεχίσετε με επίγνωση το έργο σας. Ο πειρασμός του συμβιβασμού είναι πάντα παρών. Είναι η υλική δόνηση που τον μεγαλώνει και τον τοποθετεί μπροστά σας σε γιγαντιαίες διαστάσεις. Ομως η Αγάπη τον διαλύει, τον κάνει ασήμαντο και στο τέλος ανύπαρκτο. Και είναι ανύπαρκτος στην ουσία. Γιατί τίποτα δεν μπορεί να σταθεί μεταξύ υμών και Εμού. Δεν υπάρχει τίποτα που να μας χωρίζει, εκτός από αυτό που αφήνετε εσείς να εισχωρήσει ανάμεσά μας. Μειώστε την απόσταση που μας χωρίζει και θα δείτε ότι τίποτα δεν μπορεί να μπει ανάμεσά μας. Αφήστε την Αγάπη μου να μπει στα κύτταρά σας και θα δείτε όλες τις δυσκολίες που προέρχονται από μνήμες, να διαλύονται. Και θα αναδύεται η θύμηση της πατρίδας σας. Αυτή η θύμηση θα σας κάνει δυνατούς, γιατί θα γνωρίζετε ποιοι είστε και που κατευθύνεστε. Ο προορισμός σας δεν βρίσκεται στην 3η διάσταση. Θα δείτε ξεκάθαρα τον δρόμο, τόσο φωτεινό που δεν θα έχετε πλέον καμία αμφιβολία για την πορεία σας. Σ' αυτές τις δύσκολες στιγμές σας δίνω το "χέρι μου" για στήριγμα. Δεν είναι όραμα, είναι υπαρκτό. Και αν δεν το αισθάνεστε είναι γιατί οι αμφιβολίες μπαίνουν ακόμα ανάμεσά μας. Ομως είμαι εδώ. Πάντα είμαι εδώ. Είμαι δίπλα σας και γνωρίζω όσο κανένας άλλος, πόσο εύκολα μπορείτε να παρασυρθείτε από την υλική δόνηση. Που σας τοποθετεί σε έναν διαρκή πόλεμο με τον ίδιο σας τον εαυτό. Θέλετε να αποδείξετε ότι είστε δυνατοί, ότι είστε καλοί, ότι είστε υπηρέτες της αγάπης και γι' αυτό πολεμάτε διαρκώς. Ο ένας με τον άλλον. Ομως τίποτα δεν χρειάζεται να αποδείξετε. Τίποτα σε κανέναν. Αγγίξτε Με! Για να διαπιστώσετε ότι είστε σαν και Εμένα. Ιδια ουσία, θεϊκή! Αφήστε αυτήν την θύμηση να σας κατακλύσει. Δέστε πόσο όμορφοι είστε! Κανείς δεν μπορεί να 'βλάψει' αυτήν την ομορφιά. Αφήστε την λοιπόν να εκδηλωθεί. Μέσα από την ίδια σας την ζωή. Οταν η γαλήνη κυριεύσει τις σκέψεις σας, τότε θα αναδυθεί από την καρδιά σας η αγάπη. Τότε θα εκδηλώσετε την αλήθεια. Και τότε θα εκδηλώσετε και Εμένα.

Ευλογία σε όλους



:cry: @};- @};- @};-
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι

Επιστροφή στο “ΕΣΩΤΕΡΙΣΜΟΣ - ΑΥΤΟΓΝΩΣΙΑ”