Θα απολογηθώ.

Άβαταρ μέλους
ΓιώταΜε
Δημοσιεύσεις: 83
Εγγραφή: 07 Σεπ 2011 12:54 pm
Τοποθεσία: Θα δείξει ,ακόμη πουθενά!

Re: Θα απολογηθώ.

Δημοσίευση από ΓιώταΜε »

Vaso έγραψε:
γιατί αν εξακολουθούσες να διδάσκεις, όλοι οι μαθητές σου θα βοηθούσαν τις γιαγιάδες να περάσουν απέναντι θέλουν δεν θέλουν....

πλάκα κάνω ε? :D

Άρα όποιος θέλει να βρει τον Πνευματικό του Δρόμο, θα πρέπει να κοιτάει μόνο την πάρτη του ε;;;;;;; :)) :P
Όταν οι άνθρωποι καταλάβουν πως κοιμούνται, τότε θα αρχίσουν να μπαίνουν,
στον δρόμο της αφύπνισης!!
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88508
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Re: Θα απολογηθώ.

Δημοσίευση από Vasoula »

Άρα όποιος θέλει να βρει τον Πνευματικό του Δρόμο, θα πρέπει να κοιτάει μόνο την πάρτη του ε;;;;;;;


ναι, και πίστεψε με αυτό είναι πιο αληθινό από την υποκριτική ανθρωπιά... :-(


δεν έχω ακούσει την διδασκαλία σου...και αλήθεια λυπάμαι...κρίμα που σταμάτησες και χάσαμε εμείς που δεν σε έχουμε ακούσει... :D

Εχω όμως υπερβολική φαντασία, έτσι μπορώ να την φανταστώ... @};-
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
ΙΩΑΝΝΑ
Δημοσιεύσεις: 15907
Εγγραφή: 25 Οκτ 2009 7:29 pm
Τοποθεσία: θεσσαλονικη

Re: Θα απολογηθώ.

Δημοσίευση από ΙΩΑΝΝΑ »

ΓιώταΜε έγραψε: Δεν τα μπερδεύω , αλλά για να φτάσεις στον εσωτερικό Δρόμο αν μη τι άλλο θα πρέπει να χεις Ανθρωπιά!!! @};-
χωρίς Ελεος!
δεν το ήξερα ότι υπάρχει τέτοιος κανόνας ,καινούριος είναι ? :D
γιατί αν εξακολουθούσες να διδάσκεις, όλοι οι μαθητές σου θα βοηθούσαν τις γιαγιάδες να περάσουν απέναντι θέλουν δεν θέλουν....
:)) :)) :)) :)) :))
Το ΦΩΣ η ΑΓΑΠΗ και η ΔΥΝΑΜΗ αποκαθησούν το σχέδιο πάνω στη γή

Πολέμα και Οραματίσου !!!
Άβαταρ μέλους
Λιζούλα
Δημοσιεύσεις: 17539
Εγγραφή: 21 Απρ 2010 1:06 pm

Re: Θα απολογηθώ.

Δημοσίευση από Λιζούλα »

ΓιώταΜε έγραψε:
Liza έγραψε:Ποιός ρωτάει για φόβο; Η ειδικότης μου :D


μεγάλος φόβος, η ολοκληρωτική παράδοσή μας στην Αγάπη. @};-
Λίζα , εσύ ειδικά δεν χρειάζεται να φοβάσαι τίποτα ... πίστεψέ με. :D @};- @};-
Αχ Γιώτα δεν είναι αυτός ο τρόπος. Δεν φεύγουν οι φόβοι έτσι. Τον έχω χρησιμοποιήσει κι έφαγα τα μούτρα μου για τα καλά. Και ξέρεις γιατί; Γιατί ενώ απ' έξω μου έτρεχα καλπάζοντας με την υπεροψία του ότι "εγώ δεν φοβάμαι τίποτα", μέσα μου ήμουν αμετακίνητη. Ξέρεις, η αλαζονία είναι από τα χειρότερα γνωρίσματα του ανθρώπου. Βρίσκει πάντα τρόπους και αλλάζει πρόσωπα για να τον σέρνει. Κι όσα "κεφάλια" της και να κόψει, αυτή πάντα βρίσκει τρόπο και ξεγλιστράει. Χρειάζεται ταπεινότητα. Χρειάζεται πριν κάνει κάποιος ένα βήμα στην άσφαλτο να το έχει "περπατήσει" πρώτα μέσα του. Έτσι μόνο είναι στέρεο.
Αυτό μου διδάσκει ο δικός μου Δρόμος. @};-
Ας είμαι και ο μόνος ΄Ανθρωπος που πιστεύει στην Δύναμη της Αγάπης, δεν παίρνω ποτέ τον Λόγο μου πίσω...Θα την υπηρετώ, ακόμα κι αν μείνω μόνη και αξιοκατάκριτη από αυτούς που όφειλαν να είναι οι αγαπημένοι μου... ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΩ!!!!
Άβαταρ μέλους
ΓιώταΜε
Δημοσιεύσεις: 83
Εγγραφή: 07 Σεπ 2011 12:54 pm
Τοποθεσία: Θα δείξει ,ακόμη πουθενά!

Re: Θα απολογηθώ.

Δημοσίευση από ΓιώταΜε »

Vaso έγραψε:
ναι, και πίστεψε με αυτό είναι πιο αληθινό από την υποκριτική ανθρωπιά... :-(


δεν έχω ακούσει την διδασκαλία σου...και αλήθεια λυπάμαι...κρίμα που σταμάτησες και χάσαμε εμείς που δεν σε έχουμε ακούσει... :D

Εχω όμως υπερβολική φαντασία, έτσι μπορώ να την φανταστώ... @};-
Μα τι λες τώρα αναφέρθηκα για την υποκριτική ανθρωπιά;
Για την Πραγματική μίλησα πως και αυτή χρειάζεται για να μπεις, στον πνευματικό δρόμο.

Ανέλυσε με την φαντασία σου σε παρακαλώ, γιατί σε μένα πέφτουν κεραυνοί και όχι τηγανιά :D

ΙΩΑΝΝΑ έγραψε:
ΓιώταΜε έγραψε: Δεν τα μπερδεύω , αλλά για να φτάσεις στον εσωτερικό Δρόμο αν μη τι άλλο θα πρέπει να χεις Ανθρωπιά!!! @};-
χωρίς Ελεος!
δεν το ήξερα ότι υπάρχει τέτοιος κανόνας ,καινούριος είναι ? :D
γιατί αν εξακολουθούσες να διδάσκεις, όλοι οι μαθητές σου θα βοηθούσαν τις γιαγιάδες να περάσουν απέναντι θέλουν δεν θέλουν....
:)) :)) :)) :)) :))
Ιωάννα πίστεψε με η ειρωνεία σου σε κάνει πολύ άσχημη, δεν νομίζω πως αυτό ο τρόπος που γράφεις,
αρμόζει στην εργασία που κάνεις!

Liza έγραψε:
Αχ Γιώτα δεν είναι αυτός ο τρόπος. Δεν φεύγουν οι φόβοι έτσι. Τον έχω χρησιμοποιήσει κι έφαγα τα μούτρα μου για τα καλά. Και ξέρεις γιατί; Γιατί ενώ απ' έξω μου έτρεχα καλπάζοντας με την υπεροψία του ότι "εγώ δεν φοβάμαι τίποτα", μέσα μου ήμουν αμετακίνητη. Ξέρεις, η αλαζονία είναι από τα χειρότερα γνωρίσματα του ανθρώπου. Βρίσκει πάντα τρόπους και αλλάζει πρόσωπα για να τον σέρνει. Κι όσα "κεφάλια" της και να κόψει, αυτή πάντα βρίσκει τρόπο και ξεγλιστράει. Χρειάζεται ταπεινότητα. Χρειάζεται πριν κάνει κάποιος ένα βήμα στην άσφαλτο να το έχει "περπατήσει" πρώτα μέσα του. Έτσι μόνο είναι στέρεο.
Αυτό μου διδάσκει ο δικός μου Δρόμος. @};-
Ναι, έτσι είναι αλλά αν ήξερες την δύναμη που έχεις , θα είχες φτάσει είδη στον προορισμό σου .
>:d< @};-
Όταν οι άνθρωποι καταλάβουν πως κοιμούνται, τότε θα αρχίσουν να μπαίνουν,
στον δρόμο της αφύπνισης!!
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88508
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Re: Θα απολογηθώ.

Δημοσίευση από Vasoula »

Ναι, έτσι είναι αλλά αν ήξερες την δύναμη που έχεις , θα είχες φτάσει είδη στον προορισμό σου .


Γιώτα, μπήκα με σκοπό να σου μιλησω για την ταπεινότητα και είδα με χαρά ότι το έχει κάνει η Λίζα...

Προτού βγάζεις συμπεράσματα για το τι έχει και τι δεν έχει ένας άλλος άνθρωπος, καλύτερα θα ήταν να δεις τι έχεις και τι δεν έχεις εσύ.
Φυσικά συμβουλή είναι αυτή, γιατί θυμάμαι πάντα όταν πρωτομπήκες εδώ, αυτό που ζήτησες ήταν να μάθεις...Μέσα σε τόσο λίγο διάστημα μου κάνει εντύπωση πως πια φαίνεται να γνωρίζεις, την στιγμή που άλλοι άνθρωποι έχουν μείνει με σεβασμό για αρκετό χρόνο, στην καρδιά τους για να τολμήσουν να σκιαγραφήσουν το "τα" από την λέξη ταπεινότητα...

Η υποκριτική ανθρωπια, μιας και με ρώτησες, είναι αυτό που προκύπτει σήμερα στην ανθρωπότητα, που δογματικά προσπαθούν να κερδίσουν κομμάτια από την Ψυχή τους, δίνοντας...
Δεν ξέρουν όμως, οι περισσότεροι, να παίρνουν...

και αυτό δεν είναι Αγάπη, αλλά υποκρισία...

παραπέρα, υπάρχουν στο φόρουμ μέσα ολόκληροι τόμοι "αυτογνωσίας"...Θα σου πρότεινα να μην στέκεσαι μόνο΄στο δικό σου ποστ περιμένοντας κάποιον να απαντήσει, αλλά να περάσεις μια βόλτα από όλα...΄Ισως έτσι καταλάβεις λίγο καλύτερα ότι ο εαυτός που έχουμε, δεν είναι ο Αληθινός...

΄Οσο για αυτό...
Ιωάννα πίστεψε με η ειρωνεία σου σε κάνει πολύ άσχημη, δεν νομίζω πως αυτό ο τρόπος που γράφεις,
αρμόζει στην εργασία που κάνεις!
ποιός είναι ο τρόπος που αρμόζει στην εργασία που κάνει άραγε? Δεν την κάνει όμορφη η εργασία που κάνει, αλλά το ότι μπορεί να υπερβαίνει την ηθική σου, Γιώτα και να είναι αληθινά ο Εαυτός της, όσο και αν δεν σου αρέσει...Τα "λάθη" είναι κι αυτά αληθινά κομμάτια του εαυτού μας και η αξία τους είναι να τα αναγνωρίσουμε μόνοι μας, αλλιώς σαν κριτή έχουμε και την αυθεντία του χριστιανισμού...δεν χρειαζόμαστε άλλους!

Γιατί για να αρέσουμε στους άλλους, απωλέσαμε τον Εαυτό μας και τον θεό...

και αυτό είναι μια μαζική συνήθεια που δεν αναπτύσσει...Δεν μπορείς να είσαι όμορφος με δογματική ηθική...Μπορείς να είσαι όμορφος μόνο αν συνδεθείς ξανά με την Πνευματική Αλήθεια μέσα σου...Το πόσο μέσα σου θα πας, εξαρτάται από το πόσο μπορείς να νιώσεις τα ψέματα που λες στον Εαυτό σου και να μετακινήσεις τον τοίχο της αξιοπρέπειας και της ηθικής που σου έμαθαν...

Αυτά από εμένα...και χωρίς έλεος, αφού έτσι θέλεις!
ΓιώταΜε έγραψε:χωρίς Ελεος!

@};-
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Λιζούλα
Δημοσιεύσεις: 17539
Εγγραφή: 21 Απρ 2010 1:06 pm

Re: Θα απολογηθώ.

Δημοσίευση από Λιζούλα »

ΓιώταΜε έγραψε:
Ναι, έτσι είναι αλλά αν ήξερες την δύναμη που έχεις , θα είχες φτάσει είδη στον προορισμό σου .
>:d< @};-
Γιώτα, η μοναδική δύναμη που αναγνωρίζω μέσα μου είναι αυτή της Αγάπης για τον Θεό μου. Αυτή είναι η δύναμή μου. Και αυτήν δεν την ξέρω, την νιώθω. Την νιώθω μέσα στην καρδιά μου να δυναμώνει μέρα με τη μέρα όλο και πιο πολύ, νιώθω τη φωτιά της να τα καίει όλα, προσδοκίες, ρόλους, ταμπέλες, τα "πρέπει" και τα "σωστά", τις μικρές θελήσεις μου και να τα μετουσιώνει σε Φως.

Όσο για τον προορισμό...Είμαι εκεί που είναι να είμαι, με Πίστη και Εμπιστοσύνη. Είμαι μέσα στον Ναό Μου!

@};-
Ας είμαι και ο μόνος ΄Ανθρωπος που πιστεύει στην Δύναμη της Αγάπης, δεν παίρνω ποτέ τον Λόγο μου πίσω...Θα την υπηρετώ, ακόμα κι αν μείνω μόνη και αξιοκατάκριτη από αυτούς που όφειλαν να είναι οι αγαπημένοι μου... ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΩ!!!!
Άβαταρ μέλους
Danielli
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 23113
Εγγραφή: 31 Οκτ 2007 4:53 pm
Τοποθεσία: Κέρκυρα

Re: Θα απολογηθώ.

Δημοσίευση από Danielli »

Αχ βρε Λιζάκι!! @};- >:d< >:d<
Όμως και θα στο πω, γιατί είναι βιωμένο, μέσα στην ανοιχτή καρδιά, αλλάζουν όλα και όλοι...
Γιατί η ανοιχτή καρδιά ξέρει να συγχωρεί και να προχωράει
Και αυτό από μόνο του είναι Σκοπός!
Άβαταρ μέλους
ΓιώταΜε
Δημοσιεύσεις: 83
Εγγραφή: 07 Σεπ 2011 12:54 pm
Τοποθεσία: Θα δείξει ,ακόμη πουθενά!

Re: Θα απολογηθώ.

Δημοσίευση από ΓιώταΜε »

Γιώτα, μπήκα με σκοπό να σου μιλησω για την ταπεινότητα και είδα με χαρά ότι το έχει κάνει η Λίζα...

Προτού βγάζεις συμπεράσματα για το τι έχει και τι δεν έχει ένας άλλος άνθρωπος, καλύτερα θα ήταν να δεις τι έχεις και τι δεν έχεις εσύ.
Φυσικά συμβουλή είναι αυτή, γιατί θυμάμαι πάντα όταν πρωτομπήκες εδώ, αυτό που ζήτησες ήταν να μάθεις...Μέσα σε τόσο λίγο διάστημα μου κάνει εντύπωση πως πια φαίνεται να γνωρίζεις, την στιγμή που άλλοι άνθρωποι έχουν μείνει με σεβασμό για αρκετό χρόνο, στην καρδιά τους για να τολμήσουν να σκιαγραφήσουν το "τα" από την λέξη ταπεινότητα...

Η υποκριτική ανθρωπια, μιας και με ρώτησες, είναι αυτό που προκύπτει σήμερα στην ανθρωπότητα, που δογματικά προσπαθούν να κερδίσουν κομμάτια από την Ψυχή τους, δίνοντας...
Δεν ξέρουν όμως, οι περισσότεροι, να παίρνουν...

και αυτό δεν είναι Αγάπη, αλλά υποκρισία...

παραπέρα, υπάρχουν στο φόρουμ μέσα ολόκληροι τόμοι "αυτογνωσίας"...Θα σου πρότεινα να μην στέκεσαι μόνο΄στο δικό σου ποστ περιμένοντας κάποιον να απαντήσει, αλλά να περάσεις μια βόλτα από όλα...΄Ισως έτσι καταλάβεις λίγο καλύτερα ότι ο εαυτός που έχουμε, δεν είναι ο Αληθινός...

Το χω διαβάσει σχεδόν όλο το φόρουμ...εδώ και πολύ καιρό. @};-

Όλοι οι άνθρωποι ξέρουν να παίρνουν και ας το έχουν ξεχάσει ,απλά θυμούνται όταν τους δίνεται
η αγάπη με αγνότητα .. χωρίς να ζητούν αντάλλαγμα ...
Εξάλλου Αγάπη είμαστε , αλλά μέσα στην καθημερινότητα της δίνουμε άλλες υποκριτικές μορφές.
ποιός είναι ο τρόπος που αρμόζει στην εργασία που κάνει άραγε? Δεν την κάνει όμορφη η εργασία που κάνει, αλλά το ότι μπορεί να υπερβαίνει την ηθική σου, Γιώτα και να είναι αληθινά ο Εαυτός της, όσο και αν δεν σου αρέσει...Τα "λάθη" είναι κι αυτά αληθινά κομμάτια του εαυτού μας και η αξία τους είναι να τα αναγνωρίσουμε μόνοι μας, αλλιώς σαν κριτή έχουμε και την αυθεντία του χριστιανισμού...δεν χρειαζόμαστε άλλους!

Γιατί για να αρέσουμε στους άλλους, απωλέσαμε τον Εαυτό μας και τον θεό...

και αυτό είναι μια μαζική συνήθεια που δεν αναπτύσσει...Δεν μπορείς να είσαι όμορφος με δογματική ηθική...Μπορείς να είσαι όμορφος μόνο αν συνδεθείς ξανά με την Πνευματική Αλήθεια μέσα σου...Το πόσο μέσα σου θα πας, εξαρτάται από το πόσο μπορείς να νιώσεις τα ψέματα που λες στον Εαυτό σου και να μετακινήσεις τον τοίχο της αξιοπρέπειας και της ηθικής που σου έμαθαν...

Αυτά από εμένα...και χωρίς έλεος, αφού έτσι θέλεις!
Δηλαδή εσείς που με κρίνετε ουσιαστικά σε όλο το ποστ , είσαστε και εσείς απομεινάρια της αυθεντίας του Χριστιανισμού;
Πίστεψέ με , απο πολύ μικρή έχω ζήσει την κριτική των άλλων λόγο της ομοφυλοφιλίας
και έχω φτάσει στο σημείο , να αγαπώ τον Εαυτό μου , να μην με ενδιαφέρει αν θα αρέσω στους άλλους ή όχι.
Βέβαια η διαδρομή ήταν σκληρή , πολλές φορές αναγκάστηκα να κρυφτώ και να πω ψέμματα μέχρι και στον ίδιο μου τον Εαυτό.
Αλλά ευτυχώς βοήθησαν οι περιστάσεις και οι καταστάσεις , ώστε να δω τον Εαυτό μου πραγματικά πως είναι..και να τον Αγαπήσω.
Αδιαφορώντας για τα σχόλια γύρω μου. Δεν μπορώ να εν ταχθώ στον Δογματικό Χριστιανισμό και την Δογματική Ηθική ακόμη και αν το ήθελα, γιατί με έχουν απορρίψει χρόνια πριν. Έτσι η δική μου ηθική , κι όχι αυτή που ήθελαν να με διδάξουν είναι να Αγαπώ τον Εαυτό μου, τους Ανθρώπους όπως και να είναι .. την φύση και γενικότερα το Σύμπαν απο όπου προέρχομαι .

Γιώτα, η μοναδική δύναμη που αναγνωρίζω μέσα μου είναι αυτή της Αγάπης για τον Θεό μου. Αυτή είναι η δύναμή μου. Και αυτήν δεν την ξέρω, την νιώθω. Την νιώθω μέσα στην καρδιά μου να δυναμώνει μέρα με τη μέρα όλο και πιο πολύ, νιώθω τη φωτιά της να τα καίει όλα, προσδοκίες, ρόλους, ταμπέλες, τα "πρέπει" και τα "σωστά", τις μικρές θελήσεις μου και να τα μετουσιώνει σε Φως.

Όσο για τον προορισμό...Είμαι εκεί που είναι να είμαι, με Πίστη και Εμπιστοσύνη. Είμαι μέσα στον Ναό Μου!
Είσαι πράγματι εκεί, φαίνεται απ τον τρόπο που γράφεις, που αναβλύζει Φως, εγώ απλά υποκλίνομαι μπροστά στο μεγαλείο της ψυχής σου. @};- @};-
Όταν οι άνθρωποι καταλάβουν πως κοιμούνται, τότε θα αρχίσουν να μπαίνουν,
στον δρόμο της αφύπνισης!!
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88508
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Re: Θα απολογηθώ.

Δημοσίευση από Vasoula »

Δηλαδή εσείς που με κρίνετε ουσιαστικά σε όλο το ποστ , είσαστε και εσείς απομεινάρια της αυθεντίας του Χριστιανισμού;
σε κρίνουμε?

πολύ λυπάμαι για αυτό, Γιώτα :cry:

μα πιότερο λυπάμαι γι' αυτό
πολλές φορές αναγκάστηκα να κρυφτώ και να πω ψέμματα μέχρι και στον ίδιο μου τον Εαυτό.

:-( :-( :-( :-(


και ακόμα πιο πολυ λυπάμαι γι' αυτό
εγώ απλά υποκλίνομαι μπροστά στο μεγαλείο της ψυχής σου

:-( :-( :-(


δεν θα σου πω γιατί ΄λυπάμαι...πιστεύω ότι αν θέλεις να μιλάς με Αλήθειες στον Εαυτό σου, ήδη το ξέρεις!


να είσαι καλά Γιώτα
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Annoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 33569
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 2:43 pm

Re: Θα απολογηθώ.

Δημοσίευση από Annoula »

Γιώτα αν είχες διαβάσει έστω και το μισό φόρουμ θα καταλάβαινες ότι δεν μπορεί να επιβιώσει η κριτική σε αυτόν εδώ το χώρο και μόνο η Αγάπη είναι ο συνδετικός μας κρίκος για να προχωρήσουμε στην ουσία μας.

Αν εισπράτεις κριτική από εμάς καλύτερα να κοιτάξεις μέσα σου να δεις που ταυτίζεσαι μαζί της από το να μας φτύνεις στη μούρη αυτό που δεν αντέχεις στον εαυτό σου.

@};- @};-
Αν ο Θεός είναι η πρωταρχική Αιτία η Αγάπη θα είναι το αποτέλεσμα
Πατέρα μου/Μητέρα μου, είναι παιδί της Αλήθειας και μόνο αυτή είναι ο δρόμος ο δικός μου προς εσένα
Πολέμα και Οραματίσου
Άβαταρ μέλους
ΓιώταΜε
Δημοσιεύσεις: 83
Εγγραφή: 07 Σεπ 2011 12:54 pm
Τοποθεσία: Θα δείξει ,ακόμη πουθενά!

Re: Θα απολογηθώ.

Δημοσίευση από ΓιώταΜε »

σε κρίνουμε?

πολύ λυπάμαι για αυτό, Γιώτα
Μα ξεκίνησα ένα ποστ και ήθελα να σας δείξω την πορεία που ακολούθησα ,
αν και δεν μπορώ να την περιγράψω , θέλησα να κάνω μία συζήτηση ,
για τα ευαγγέλια και τους Αποστόλους για να γράψει ο καθένας την γνώμη του γιαυτό.
Χωρίς να τα ταυτίζει , με τα δόγματα αλλά να τα δει απλά σαν λόγους.
δεν θα σου πω γιατί ΄λυπάμαι...πιστεύω ότι αν θέλεις να μιλάς με Αλήθειες στον Εαυτό σου, ήδη το ξέρεις!


να είσαι καλά Γιώτα
Εγώ πάλι δεν λυπάμαι καθόλου και μιλώ τελείως μέσα απ την Καρδιά μου Αληθινά,
γιατί είναι ένας άνθρωπος που απαντά με τα δεδομένα της ψυχής της,
έτσι παραδειγματίζει όλους εμάς χωρίς να κρίνει κανέναν. @};- @};-
Όταν οι άνθρωποι καταλάβουν πως κοιμούνται, τότε θα αρχίσουν να μπαίνουν,
στον δρόμο της αφύπνισης!!
Άβαταρ μέλους
ΓιώταΜε
Δημοσιεύσεις: 83
Εγγραφή: 07 Σεπ 2011 12:54 pm
Τοποθεσία: Θα δείξει ,ακόμη πουθενά!

Re: Θα απολογηθώ.

Δημοσίευση από ΓιώταΜε »

Anna έγραψε:Γιώτα αν είχες διαβάσει έστω και το μισό φόρουμ θα καταλάβαινες ότι δεν μπορεί να επιβιώσει η κριτική σε αυτόν εδώ το χώρο και μόνο η Αγάπη είναι ο συνδετικός μας κρίκος για να προχωρήσουμε στην ουσία μας.

Αν εισπράτεις κριτική από εμάς καλύτερα να κοιτάξεις μέσα σου να δεις που ταυτίζεσαι μαζί της από το να μας φτύνεις στη μούρη αυτό που δεν αντέχεις στον εαυτό σου.

@};- @};-

Δεν μπορεί να επιβιώσει σωστά το γράφεις αυτό και μπορεί να καταλήγει σε Αγάπη,
αλλά γίνεται και αν ξαναδιαβάσεις όλο το ποστ , θα δείς ακριβώς που κρίνομαι.. @};-


Υ.γ Δεν φτύνω είμαι ευγενικό και καλό παιδι :oops: :D
Όταν οι άνθρωποι καταλάβουν πως κοιμούνται, τότε θα αρχίσουν να μπαίνουν,
στον δρόμο της αφύπνισης!!
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88508
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Re: Θα απολογηθώ.

Δημοσίευση από Vasoula »

Εγώ πάλι δεν λυπάμαι καθόλου
θα μου έκανε εντύπωση αν συναισθανόσουν, Γιώτα...

αν λυπόσουν θα μου έκανε εντύπωση...αληθινά!


το λυπάμαι δεν το είπα γι' αυτό που έγραψες για την Λίζα, αλλά γι' αυτό που έγραψες για εσένα...(έχω το έλαττωμα να θυμάμαι...)

:-(
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
ΓιώταΜε
Δημοσιεύσεις: 83
Εγγραφή: 07 Σεπ 2011 12:54 pm
Τοποθεσία: Θα δείξει ,ακόμη πουθενά!

Re: Θα απολογηθώ.

Δημοσίευση από ΓιώταΜε »

Εννοείς που υποκλίνομαι; @};-
Όταν οι άνθρωποι καταλάβουν πως κοιμούνται, τότε θα αρχίσουν να μπαίνουν,
στον δρόμο της αφύπνισης!!

Επιστροφή στο “ΑΝΩΤΕΡΕΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΕΣ”