ΠΛΗΡΩΜΗ ΔΕΗ

Άβαταρ μέλους
ARTYADIS
Δημοσιεύσεις: 14369
Εγγραφή: 24 Μαρ 2009 12:36 pm
Τοποθεσία: Universe

Re: ΠΛΗΡΩΜΗ ΔΕΗ

Δημοσίευση από ARTYADIS »

Κορίτσια, αφήστε.. Πήρα την ΔΕΗ σε ένα αυτόματο τηλέφωνο που αναγράφεται πάνω στον λογαριασμό και μου είπανε ότι ΔΕΝ καταργηθήκανε οι υπηρεσίες κοινής ωφέλειας, αλλά ΜΟΝΟ μερικά άρθρα του Νόμου αυτού! :D :D :D :D :D
Όταν δεν υφίστανται κενά που χρειάζεται να συμπληρωθούν, τότε το να υπάρχεις απλώς σ' αυτόν τον κόσμο μέσα στο σώμα σου, είναι η υψηλότερη κατάκτηση!
________________
Πολέμα και Οραματίσου!
Άβαταρ μέλους
Μπεττουλα
Δημοσιεύσεις: 6429
Εγγραφή: 03 Οκτ 2011 12:22 pm

Re: ΠΛΗΡΩΜΗ ΔΕΗ

Δημοσίευση από Μπεττουλα »

ρε παιδια μου ηρθε ο πρωτος μου εκκαθαριστικος λογαριασμος δεη. εκτος του οτι τραβαω τα μαλλια μου γιατι ειναι 300€ κατω απο την χρεωση του ρευματος αναφερει ενα "ρυθμιζομενες χρεωσεις" το οποιο ειναι σχεδον 100€!! X(
ο απο κατω νοικαρης που πηρε στην ΔΕΗ του ειπανε οτι ειναι ενα ποσο που θα πληρωνουμε μια φορα το τετραμηνο για επισκευες και κοστη συντηρησης!! ~x( ~x( ~x( Ξερει κανεις τι ειναι αυτο και αν ειμαι υποχρεωμενη να το πληρωσω εγω η αν παει στους ιδιοκτητες??

τα νευρα μου!! X( X(
Η εσωτερική σπουδαιότητα του ανθρώπου είναι το Φως που τον ακολουθεί, όπου και να βρίσκεται...Να πολεμάει γι' αυτήν την σπουδαιότητα είναι το ζητούμενο
Άβαταρ μέλους
Θοδωράκος
Δημοσιεύσεις: 23477
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 3:37 pm
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: ΠΛΗΡΩΜΗ ΔΕΗ

Δημοσίευση από Θοδωράκος »

Οπως το ειπες Μπεττουλα μου, ειναι και καλα διαφορα αλλα κοστη περα απο την καταναλωση. Και επιβαρυνουν τον ενοικιαστη, απ'οσο γνωριζω. Και απ'οσο γνωριζω παλι, δεν γινεται να μην τα πληρωσεις (δεν μπορεις δηλαδη να ξεχωρισεις το ποσο απο το συνολο, οπως με το "χαρατσι"). Αλλα καλυτερα να μιλησει και καποιος που το εχει ψαξει πιο ειδικα το θεμα. O:-)
Πολέμα και Οραματίσου @};-

Ανοίγω την Καρδιά μου στον Θεό. :romance-heartbeating:

Επιστροφή στο “ΚΟΙΝΩΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ”