Κάτι για γυναίκες...

Συντονιστής: Emmaki

Άβαταρ μέλους
ΙΩΑΝΝΑ
Δημοσιεύσεις: 15907
Εγγραφή: 25 Οκτ 2009 7:29 pm
Τοποθεσία: θεσσαλονικη

Δημοσίευση από ΙΩΑΝΝΑ »

:)) :)) :)) :)) :)) :)) :))
Το ΦΩΣ η ΑΓΑΠΗ και η ΔΥΝΑΜΗ αποκαθησούν το σχέδιο πάνω στη γή

Πολέμα και Οραματίσου !!!
Επισκέπτης

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Λεών έγραψε:@-) Ορίστε;

=)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88508
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Δημοσίευση από Vasoula »

Ελπίζω αυτό να μην θεωρείται κακό
κι όμως Σοφάκι...εγώ σαν "κακό" το έχω εισπράξει από την κριτική των άλλων... Είπαν ότι όσα λέω είναι από την έλλειψη χμ...ξέρεις τώρά...χαχαχαχαχα!!!

χε@@@κα όμως!

=)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88508
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Δημοσίευση από Vasoula »

τώρα με τρώει να επαναλάβω μια γνώριμη ερώτησή μου "Manual υπάρχει?"
βρε συ Ελενίτσα....

τι manual?????


πριόνι θα σας δώσω... =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))


θάρρος θέλει...και μάλλον καινούργια εσώρουχα... :)) :)) :)) :))
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
ΙΩΑΝΝΑ
Δημοσιεύσεις: 15907
Εγγραφή: 25 Οκτ 2009 7:29 pm
Τοποθεσία: θεσσαλονικη

Δημοσίευση από ΙΩΑΝΝΑ »

ααααααααααα =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))
Το ΦΩΣ η ΑΓΑΠΗ και η ΔΥΝΑΜΗ αποκαθησούν το σχέδιο πάνω στη γή

Πολέμα και Οραματίσου !!!
Άβαταρ μέλους
Evoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 21681
Εγγραφή: 12 Φεβ 2008 12:36 am

Δημοσίευση από Evoula »

Όλες οι γυναίκες είναι...ευαίσθητες,μισούν το ψέμα,την υποκρισία και το λιπ-κλοζ σε χρώμα ρόζ που δεν είναι αδιάβροχο...
Ύπάρχει και σε αδιάβροχο; :shock:
....κάνουν σπόρ...και φοράνε τα δωδεκάποντα άνετα και δεν τα βγάζουν ούτε στην μπανιέρα!
Εγώ με δωδεκάποντο;;;; Δυο φορές τα έχω φορέσει κι έτρεξαν τρεις να με πιάσουν! =)) =)) =)) =)) =)) =))
είναι επίσης έχουν τρόπους,ευγενικές,κοινωνική ζωή,φίλους
Όλες;;;;
Αρκετά καλές νοικοκυρές(δούλες και κυρές ένα πράγμα).
Πάμε παρακάτω... :)) :)) :))
όλες λενε κατευθείαν πως υπάρχουν και αλλού πορτοκαλιές που βγάζουν μανταρίνια!!
Α, ναι. Τρελλαίνομαι γι' αυτή την φράση! =)) :)) =)) :)) =))
Καμία δεν κοιτάει εξωτερική εμφάνιση καθώς το μέσα αγαπάνε και ερωτεύονται!!
Μπούρδες!!! :mrgreen:
Δεν παίζει ρόλο αν ο άλλος είναι σαν να τράκαρε με νταλίκα!!
Ισχύει το παραπάνω!
Είναι πάντα επιπέδου γιατί δεν θα θελαν ποτέ να ξεμαλλιάσουν την γκόμενα που έφαγε το αμόρε τους!! Επειδή σκέφτονται πως αυτό το γουρούνι της αξίζει,γιατί δν ξέρει τι κουμάσι είναι αυτό που πήγε και ξελόγιασε!!
Αυτό το έχω πρόσφατο!! :))
Δεν έχουν μείνει ποτέ χωρίς σεξ αφού το χουν όποτε το θέλουν...
είχαν μόνο 2 αντε 3 μακροχρόνιες σχέσεις μέχρι τώρα!!!
αααααααα......... πού τα μαθαίνεις καλέ αυτά;;;;; =)) =)) =))
Επίσης ένα συμπέρασμα που μου ρθε ξεκάρφωτα ειναι:
3 πουλάκια κάθονται!!
Εδώ... δεν έχω άποψη!
"Ο Ειρηνικός πολεμιστής δεν πολεμάει το κακό αλλά αυξάνει μέσα του το καλό"


https://www.youtube.com/watch?v=SgbdTeIYV5Y"
Άβαταρ μέλους
Ελενίτσα
Δημοσιεύσεις: 11510
Εγγραφή: 16 Μαρ 2010 8:35 pm

Δημοσίευση από Ελενίτσα »

Vaso έγραψε:[τι manual?????


πριόνι θα σας δώσω... =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))


Χρήσιμες συμβουλές...


ΠΩΣ ΝΑ ΧΕΙΡΙΖΕΣΤΕ ΤΟ ΠΡΙΟΝΙ ΣΑΣ


Τοποθέτηση της λάμας και της αλυσίδας

1. Σιγουρευτείτε ότι το φρένο της αλυσίδας δεν είναι ενεργοποιημένο.

2. Ξεβιδώστε τα παξιμάδια από το κάλυμμα της λάμας και της αλυσίδας και αφαιρέστε το.

3. Τοποθετήστε την λάμα στην σωστή της θέση.

4. Ελέγξτε την φορά περιστροφής της αλυσίδας και τοποθετήστε την γύρω από τον μηχανισμό περιστροφής (καμπάνα) και την λάμα. Σιγουρευτείτε ότι η αλυσίδα έχει καθίσει σωστά τόσο στον μηχανισμό περιστροφής (καμπάνα), όσο και στην λάμα.

5. Τεντώστε την αλυσίδα τραβώντας την λάμα. Επανατοποθετήστε το κάλυμμα της λάμας και της αλυσίδας. Βεβαιωθείτε ότι ο πείρος του εντατήρα της αλυσίδας ταιριάζει στην τρύπα της λάμας. Σφίξτε ελαφρά τα παξιμάδια της λάμας.

6. Τεντώστε την αλυσίδα γυρίζοντας δεξιόστροφα τον ρεγουλατόρο του εντατήρα της αλυσίδας. Το τέντωμα είναι σωστό όταν η αλυσίδα δεν κρεμάει κάτω από την λάμα, και δεν μπορείτε να σηκώσετε τους οδηγούς της αλυσίδας εντελώς έξω από το αυλάκι της λάμας.

7. Σφίξτε καλά τα παξιμάδια του καλύμματος της λάμας. Προσπαθήστε τώρα να κάνετε την αλυσίδα να γυρίσει με το χέρι. Θα πρέπει να γυρίζει ομαλά. Εάν όχι, τότε η αλυσίδα είναι πολύ σφιγμένη. Φοράτε πάντοτε γάντια εργασίας.
Πλήρωση με καύσιμο και λάδι αλυσίδας

Γεμίστε με καύσιμο από την ειδική υποδοχή πλήρωσης (με την ένδειξη της αντλίας καυσίμου). Σας συνιστούμε να χρησιμοποιείτε έτοιμο μίγμα καυσίμου για δίχρονους κινητήρες. Η Jonsered παράγει ένα ειδικό, φιλικό στο περιβάλλον, μίγμα καυσίμου για αλυσοπρίονα, το οποίο ελαχιστοποιεί την εκπομπή βλαβερών καυσαερίων.

Χρησιμοποιείστε την άλλη υποδοχή πλήρωσης (με την ένδειξη της σταγόνας λαδιού), για να γεμίσετε με λάδι αλυσίδας. Σας συνιστούμε να χρησιμοποιείτε ένα φυτικό λάδι αλυσίδας, το οποίο είναι φιλικότερο προς το περιβάλλον. Ελέγχετε το επίπεδο του λαδιού κάθε φορά που γεμίζετε με καύσιμο το πριόνι σας.

Πριν εκκινήσετε το πριόνι σας, απομακρυνθείτε από το σημείο ανεφοδιασμού με καύσιμα. Προσέχετε πάντοτε για τον κίνδυνο πυρκαϊάς.

1. Γυρίστε τον διακόπτη σταματήματος στη θέση "on" και τραβήξτε όλο το τσοκ του αέρα. Τοποθετείστε το αλυσοπρίονο στο έδαφος.

2. Κρατείστε το πριόνι σταθερά στο έδαφος καθώς το ξεκινάτε. Τοποθετήστε το δεξί σας πόδι στην πίσω χειρολαβή, και κρατείστε την εμπρός χειρολαβή σταθερά με το αριστερό σας χέρι. Τραβήξτε το σχοινί εκκίνησης με το δεξί σας χέρι μέχρις ότου πάρει εμπρός ο κινητήρας. Στη συνέχεια κλείστε το τσοκ του αέρα χωρίς να μετακινήσετε τον διακόπτη του γκαζιού. Το πριόνι έχει μία αυτόματη ρύθμιση του γκαζιού για την φάση της εκκίνησης. Προσοχή! Είναι πολύ σημαντικό να κλείσετε αμέσως το τσοκ του αέρα αμέσως μετά την πρώτη εκκίνηση του κινητήρα, αλλιώς ο κινητήρας μπορεί να μπουκώσει.

3. Τραβήξτε το κορδόνι εκκίνησης μέχρις ότου πάρει εμπρός ο κινητήρας.

4. Σηκώστε το πριόνι και πατήστε την σκανδάλη του γκαζιού μερικές φορές για να αποκτήσετε μία αίσθηση για τον τρόπο αντίδρασης του πριονιού στο γκάζι.
Ξεκίνημα ζεστού κινητήρα

Ακολουθείστε την ίδια διαδικασία όπως παραπάνω, αλλά μην χρησιμοποιείτε το τσοκ του αέρα.
Σημείωση: Η αλυσίδα δεν πρέπει να κινείται όταν το πριόνι δουλεύει στο ρελαντί. Εάν κινείται τότε το ρελαντί θέλει ρύθμιση. Στο εγχειρίδιο οδηγιών χρήσης θα βρείτε τον τρόπο με τον οποίο γίνεται η ρύθμιση αυτή.
Πρακτική εξάσκηση

Εάν είστε ένας άπειρος χειριστής αλυσοπριόνου, σας συνιστούμε να εξοικειωθείτε πρώτα με το αλυσοπρίονό σας στο σπίτι, προτού πάτε στο δάσος και αρχίσετε να κόβετε δένδρα. Για παράδειγμα μπορείτε να αρχίσετε κόβοντας μερικά ξύλα πάνω σε ένα ειδικό πάγκο κοψίματος ξύλων, αφού σιγουρευτείτε ότι το ξύλο είναι σε μία ασφαλή θέση.

1. Όταν κόβετε, να θυμάστε πάντοτε να κρατάτε καλά την μπροστινή χειρολαβή. Σταθείτε με τα πόδια σας ανοικτά, για καλύτερη ισορροπία. Το αριστερό σας πόδι θα πρέπει να βρίσκεται λίγο πιό μπροστά από το δεξί.

Μην φοβάστε το αλυσοπρίονο. Κρατείστε το κοντά στο σώμα σας, για να μειώσετε το τέντωμα των χεριών και της πλάτης σας. Αλλά να θυμάστε, ότι δεν πρέπει ποτέ να στέκεστε κατευθείαν πίσω από το πριόνι.

Πατήστε όλο το γκάζι προτού αρχίσετε να κόβετε. Ξεκινείστε να κόβετε όσο το δυνατόν πλησιέστερα στην βάση της λάμας.

2. Όταν κόβετε από πάνω προς τα κάτω, η αλυσίδα προσπαθεί να τραβήξει το πριόνι προς τον κορμό του δένδρου. Το φαινόμενο αυτό, είναι γνωστό σαν “κοπή με ελκόμενη αλυσίδα”.

3. Προσπαθείστε επίσης να κόψετε από κάτω προς τα πάνω. Τότε θα αισθανθείτε ότι η αλυσίδα προσπαθεί να σπρώξει το πριόνι προς το μέρος σας. Το φαινόμενο αυτό, είναι γνωστό σαν “κοπή με ωθούμενη αλυσίδα”.
Τέντωμα της αλυσίδας

Μία καινούρια αλυσίδα πρέπει πάντοτε να ξανατεντώνεται μετά από χρήση 20 περίπου λεπτών. Σβήστε τον κινητήρα, αφήστε κάτω το πριόνι και χαλαρώστε λίγο τα παξιμάδια του καλύμματος της λάμας. Γυρίστε τον εντατήρα της αλυσίδας δεξιόστροφα, μέχρις ότου η αλυσίδα τεντωθεί σωστά. Κατόπιν σφίξτε καλά τα παξιμάδια του καλύμματος της λάμας. Πρέπει επίσης να ελέγξετε, ότι η αλυσίδα είναι λαδωμένη. Τότε είστε σίγουροι, ότι ο μηχανισμός λίπανσης της αλυσίδας λειτουργεί σωστά.

Εικόνα


:)) :)) :)) :)) :))
Άβαταρ μέλους
Fotinoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 31562
Εγγραφή: 21 Σεπ 2007 8:38 pm
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Κάτι για γυναίκες...

Δημοσίευση από Fotinoula »

και φοράνε τα δωδεκάποντα άνετα και δεν τα βγάζουν ούτε στην μπανιέρα!
αστιέυεσαι έτσι αααααααα :)) :)) :)) :))

το πειραματίστηκα μήπως και ενισχύσει την θηλυκή μου φύση και απλά εγκατέλειψα όταν συνειδητοποίησα για τα καλά ότι δεν κάνει τίποτα μεν αλλα και κινδύνευα να σπάσω και τίποτα!
Αρκετά καλές νοικοκυρές(δούλες και κυρές ένα πράγμα).
εδώ μάλιστα, η ηθικολογία βλέπεις απλώνεται σε πολλά κλαδία 8-}

όμως υπάρχει και ενα κομμάτι, προσωπικά μιλώντας, που βγάινει με Αγάπη, το οποίο δεν έχει να κάνει με το φύλο εκει
Καμία δεν χαλιέται αν φάει άκυρο ούτε φρίκες ανασφάλειας τρώνε ,
όλες λενε κατευθείαν πως υπάρχουν και αλλού πορτοκαλιές που βγάζουν μανταρίνια!!
αν σε τρώει η ανασφάλεια σε τρώει, και το όσα δεν φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια πάει σύννεφο :)) :))
Καμία δεν κοιτάει εξωτερική εμφάνιση καθώς το μέσα αγαπάνε και ερωτεύονται!!

Δεν παίζει ρόλο αν ο άλλος είναι σαν να τράκαρε με νταλίκα!!
το έλεγα και εγώ αυτο :D :)) :)) :)) :))
Δεν έχουν μείνει ποτέ χωρίς σεξ αφού το χουν όποτε το θέλουν...
είχαν μόνο 2 αντε 3 μακροχρόνιες σχέσεις μέχρι τώρα!!!

με στολισμένα φωτοστέφανα τα λόγια ηθικολογίας...και αξίες!!!με φαντασία το τέλειο βάζοντας πάντα μέσα μικρές αλήθειες!!!
[/quote]

σεξ και ηθικολογία τί είναι αυτο χαχαχαχαχα :)) πλάκα κάνεις

πέρα απο την πλάκα Λεών, ώραιο θέμα

η ηθική, μιλώντας για εμένα, ανακάλυψα ότι απλώνεται σαν τον ιστό της αράχνης απο ηλικία σε ηλικία, και ειδικά η γυνάικα μπλοκάρει πολύ μεσα εκει λόγω και πολλών κοινωνικών προτυπων που προστιθενται στα συλλογικά και θρησκευτικά

οικεγένεια, παιδιά, καλή νύφη, καλό κορίτσι (εχω κορίτσι βρε να με γειροκομήσει, να μου φερει ενα ποτηρι νερο), καλη νοικοκυρά και και και, πολλά μπορουμε να πουμε

σε εμενα προσωπικά η ηθική έφτασε και σε σωματικο και πολλά πέταξα στην διαδρομή μου με την ομάδα και πετάω άκόμα με τελευταίο και πιο πρόσφατο το θέμα της τεκνοποίησης και πολλά κομμάτια κοινωνικών ομάδων
όσο ζούμε σε τούτον τον κόσμο, θα τον Ερωτευόμαστε με όλη μας την Αγνότητα, έτσι ώστε να πάμε στον Θεό γεμάτοι από Αγάπη και όχι γεμάτοι από φόβο... :x
Άβαταρ μέλους
Δωρουλα
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 33540
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 4:23 pm
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Δημοσίευση από Δωρουλα »

Α, παιδιά όλα κι όλα!!να τα συζητήσουμε τα υπόλοιπα αλλά 12ποντο και λιπ γκλοζ ροζ αδιάβροχο ούτε κατα διάνοια!!!

=)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))
Η πληγωμένη καρδιά μπορεί να Ερωτευθεί
Η προστατευμένη καρδιά δεν μπορεί


Πολέμα και Οραματίσου.

Εικόνα

Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
ΙΩΑΝΝΑ
Δημοσιεύσεις: 15907
Εγγραφή: 25 Οκτ 2009 7:29 pm
Τοποθεσία: θεσσαλονικη

Δημοσίευση από ΙΩΑΝΝΑ »

Μία φορά φόρεσα 12ποντο και μετάνιωσα την ώρα και την στιγμή :D

είπα στον εαυτό μου ....που πάς ρε καραμήτρο αφού δεν το κατέχεις το άθλημα ,άστο γι'αυτές που μπορούν :D :D :D
Το ΦΩΣ η ΑΓΑΠΗ και η ΔΥΝΑΜΗ αποκαθησούν το σχέδιο πάνω στη γή

Πολέμα και Οραματίσου !!!
Άβαταρ μέλους
AMALIA
Δημοσιεύσεις: 21571
Εγγραφή: 13 Ιαν 2008 1:14 pm
Τοποθεσία: ΚΕΡΚΥΡΑ

Δημοσίευση από AMALIA »

=)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))
Άβαταρ μέλους
Emmaki
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 13197
Εγγραφή: 26 Απρ 2007 11:03 am
Τοποθεσία: Pandora!!

Δημοσίευση από Emmaki »

και φοράνε τα δωδεκάποντα άνετα και δεν τα βγάζουν ούτε στην μπανιέρα!
Αγαπες μου καθε γυναικα που σεβεται τον εαυτο της προσπαθωντας να θεωρει τον εαυτο της γυναικα, φοραει και ενα 12ποντο.....
Σε παρακαλω κυριεεε....δεν εφαγα εγω τα νιατα μου, δεν βγαλαν αδικα τα ποδια μου καλλους και περπατουσα στα τακουνια με περισσεια χαρη και ισορροπια....

Οταν χρειαστηκε να τρεξω...ετρεξα...και με 12ποντο και με μινια και με απολα!!!!

Φυσικα μιας και μιλαμε για τις γυναικες....να πω και εγω δυο πραγματακια...

Φυσικα και σε ενα πρωτο ραντεβου(αφου εχει δει τον αλλον πρωτα..), εχει αγωνια...κανει 10 ωρες να φτιαξει το μαλλι..και τσαντιζεται κιολας οταν προσπαθει να βρει να βαλει κατι σεξυ, αλλα οχι προστυχο...και καταληγει σε κατι μαυρο...(παντα), θεωρωντας το παντα in fashion....

Σαφως και θεωρει οτι πρεπει να της πει στις πρωτες του λεξεις οτι ειναι ερωτευμενος μαζι της....και οτι ειναι η πρωτη φορα που αισθανθηκε ετσι για μια γυναικα...

Τι συμπτωση....!

Ειναι εκεινη...η μια και μοναδικη που εκανε τον "αλητη"...ανθρωπο για σπιτι....!!!!!!

Συνεχιζω...σαφως και αν μενει μονη της...θα περιμενει να γινει το "ευλογησοΝ", φορωντας οτι πιο σεξυ (παλι) για να τον εντυπωσιασει...Αν ο "αλητης που εγινε αντικαταστατης πατερας" ορμησει στο ψητο, ορμαει και εκεινη, γιατι πρεπει να δωσει την εικονα της παθιασμενης γυναικας και ερωμενης και πουτ@ν@ς που τα κανει ολα στο κρεββατι και δεν εχει ταμπου.....

Ααααα προς εκπληξη του....εκεινος παθιαζεται, γιατι ολοι ξερουμε το ρητο.."το νινι σερνει καραβια"...και μενει τρελλαμενος απο την πρωτη τους νυχτα...

Αυτο ηταν..παει καηκε....αρχιζουν μετα οι ανασφαλειες..οι κρεβατομουρμουρες...και τα αιωνια ονειρα να την αποκαταστησει....και για να μην παραλειψω το ΣΕΞ....

Φτανει η νυχτα αυτη η περιβοητη...(μιας και πια γινεται πιο σπανια...γιατι απλα εχει πονοκεφαλο...ή το σκυλακι της εκανε εμετο...)και κανει ναζια μεχρι να της πει ποσο την αγαπαει...και σαφως εκεινη θα σκεφτει..."μα ολο το σεξ εχει στο μυαλο του"...τσ τσ τσ...ολοι οι αντρες ειναι ιδιοι....μονο το πουλι τους σκεφτονται!!!!

Γυναικειο μυαλο....τι να κανουμε!!!!!!!! :D :D :D :D :D

:)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))
Ας είμαι και ο μόνος ΄Ανθρωπος που πιστεύει στην Δύναμη της Αγάπης, δεν παίρνω ποτέ τον Λόγο μου πίσω...Θα την υπηρετώ, ακόμα κι αν μείνω μόνη και αξιοκατάκριτη από αυτούς που όφειλαν να είναι οι αγαπημένοι μου... ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΩ!!!

Reiki Center - Ρεικι
Valia

Δημοσίευση από Valia »

evi έγραψε:
Όλες οι γυναίκες είναι...ευαίσθητες,μισούν το ψέμα,την υποκρισία και το λιπ-κλοζ σε χρώμα ρόζ που δεν είναι αδιάβροχο...
εμένα προσωπικά τα ροζ μου πάνε πολύ, τα αδιάβροχα τα σιχαίνομαι!
....κάνουν σπόρ...και φοράνε τα δωδεκάποντα άνετα και δεν τα βγάζουν ούτε στην μπανιέρα!
σπορ??!!ένα στύλο κάνουμε κι αυτό για να βγάλουμε κανά φράγκο!
εεεε στα 12ποντα έχουμε μια αδυναμία είναι η αλήθεια... αλλά εγώ έχω κ επιχείρημα... είμαι κοντή... έχω κάθε δικαίωμα να φοράω... 8-|
είναι επίσης έχουν τρόπους,ευγενικές,κοινωνική ζωή,φίλους
Καλά, για τους τρόπους μου δεν διακρίνομαι, αν σκεφτείς ότι ρεύομαι μπροστά στον κόσμο σαν την νταλίκα... όσο για την κοινωνική ζωή και τους φίλους... έχουν πάρει πόδι πολλοί τώρα τελευταία, οπότε πάει κι αυτή
Αρκετά καλές νοικοκυρές(δούλες και κυρές ένα πράγμα).
Σιγά! θα με πνίξεις! το σπίτι μου είναι μπ@@@@λο και επίσης μετά το σεξ δεν κάνω ντουζ!
όλες λενε κατευθείαν πως υπάρχουν και αλλού πορτοκαλιές που βγάζουν μανταρίνια!!
Ναι, αλλά εγώ θέλω το συγκεκριμένο μανταρινοπορτόκαλο!! X(
Καμία δεν κοιτάει εξωτερική εμφάνιση καθώς το μέσα αγαπάνε και ερωτεύονται!!
Μπούρδες!!! :mrgreen:
Δεν παίζει ρόλο αν ο άλλος είναι σαν να τράκαρε με νταλίκα!!
Φυσικά και ισχύει!!!!! μόλις σου γνωρίσω τον Ηλία, θα με φασκελώσεις σίγουρα, όπως κάνανε και όλοι μου οι φίλοι=)) =))
Είναι πάντα επιπέδου γιατί δεν θα θελαν ποτέ να ξεμαλλιάσουν την γκόμενα που έφαγε το αμόρε τους!! Επειδή σκέφτονται πως αυτό το γουρούνι της αξίζει,γιατί δν ξέρει τι κουμάσι είναι αυτό που πήγε και ξελόγιασε!!
Τι να πεις... one woman's trush another woman's treasure!!
Δεν έχουν μείνει ποτέ χωρίς σεξ αφού το χουν όποτε το θέλουν...
είχαν μόνο 2 αντε 3 μακροχρόνιες σχέσεις μέχρι τώρα!!!
ένα θα θυμίσω: η Έμμα και η Βάσω φτάσανε στο σημείο να με παρακαλάνε να πάω να γ@@@θώ!!!
Επίσης ένα συμπέρασμα που μου ρθε ξεκάρφωτα ειναι:
3 πουλάκια κάθονται!!
Μωρέ και τρία και τέσσερα έχω δει εγώ στη βεράντα μου!
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88508
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Δημοσίευση από Vasoula »

βρε σεις... :shock:

που πάω εγώ με εσάς ξυπόλητη στ' αγγούρια? :roll:


καλά που τα γράψατε εδώ μέσά...για να ξέρω τι σκυλιά με τραβάνε... ~x(

για περάστε όλες από δω παρακαλώ, να γράψετε...να δω πως θα διαμορφώσω το σεμινάριο... :-B

θεέ μου βόηθα :((
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Valia

Δημοσίευση από Valia »

αχ, κι εγώ που νόμιζα ότι ήμασταν κ γ@@ω τις γκόμενες... :-(

Επιστροφή στο “ΣΧΕΣΕΙΣ”