Σχεσεις Ουσιας...!!!!

Συντονιστής: Emmaki

Nαταλία-Νεφέλη

Δημοσίευση από Nαταλία-Νεφέλη »

Emmanouela έγραψε:
Μετά του διδύμους έπεται το μοναστήρι..
Ωχ!!! :-o

Και ειχα πολλους στη ζωη μου......κ ο τελευταιος παλι διδυμος.....Βασω ετοιμασε το ρασο!!
=)) :)) =)) :)) =)) :)) =)) :)) =)) :)) =)) :)) =)) :)) =)) Ωχ μην το δει αυτό η μάνα σου και νομίζει ότι πάω να σου βάλω ιδέες κάηκάααααααααα!! :))
Άβαταρ μέλους
Annoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 33571
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 2:43 pm

Δημοσίευση από Annoula »

Έμμα να μας πεις σε ποιο μοναστήρι θα κλειστείς να σου φέρνουμε λαθραία τσιγάρα :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))
Αν ο Θεός είναι η πρωταρχική Αιτία η Αγάπη θα είναι το αποτέλεσμα
Πατέρα μου/Μητέρα μου, είναι παιδί της Αλήθειας και μόνο αυτή είναι ο δρόμος ο δικός μου προς εσένα
Πολέμα και Οραματίσου
Άβαταρ μέλους
Danielli
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 23113
Εγγραφή: 31 Οκτ 2007 4:53 pm
Τοποθεσία: Κέρκυρα

Δημοσίευση από Danielli »

Anna έγραψε:Έμμα να μας πεις σε ποιο μοναστήρι θα κλειστείς να σου φέρνουμε λαθραία τσιγάρα :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))
και κανα δίδυμο!!! :)) :)) :)) :)) :)) :))
Όμως και θα στο πω, γιατί είναι βιωμένο, μέσα στην ανοιχτή καρδιά, αλλάζουν όλα και όλοι...
Γιατί η ανοιχτή καρδιά ξέρει να συγχωρεί και να προχωράει
Και αυτό από μόνο του είναι Σκοπός!
Nαταλία-Νεφέλη

Δημοσίευση από Nαταλία-Νεφέλη »

Μπαάαα δεν θα προλάβει να χαρμανιάσει από την έλειψη!! Θα έχει γκρεμιστεί το μοναστήρι!!! Εγώ απορώ πως άντεξαν εκείνα που επισκέφτηκα εγώ και δεν έγιναν συντρίμια!!! Τώρα καταλαβαίνω γιατί με στείλανε στην ιεραποστολή.....χρειάζονταν ένα....break για....KIT KAT! Κάποια στιγμή πονηρεύτηκα όμως και λέω....." μα γιατί με ξενερώνουνε τόσο πολυ οι ημούμενες; Και τι ανακαλύπτω ρε παιδιάαααααααααα; Οτι όλες οι ηγούμενες απο τις οποίες πέρασα ήταν κι αυτές ΔΥΔΙΜΟΙ!!! Γαμώ το φελέκι μου γαμώ!!! Εγινα καπνός πριν πέσω και στις υπόλοιπες και δεν τον μετάνιωσα έκτοτε στιγμή!!
Χάθηκαν οι καρκίνοι; Να πλατσουρίζουμε μαζί; Αλλά ναι !! ξέχασα!! οι καρκίνοι όλης της υφηλίου, περιτριγύριζαν την Βασούλα μας στην Ελλάδα, που να τους βρώ εγώ η γκαντέμω στη Ρώμη!!
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88511
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Δημοσίευση από Vasoula »

:)) :)) :))

νομίζω σταμάτησε αυτό το φαινόμενο, τον τελευταίο χρόνο!
Ε, είχε καταντήσει ανιαρό!

τώρα έχω αρχίσει να μαζεύω τους παρθένους, αλλά μέχρι στιγμής καλά το πάμε... ;)
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Ellaki
Δημοσιεύσεις: 27318
Εγγραφή: 30 Ιούλ 2007 11:02 am
Τοποθεσία: Αγάπη

Δημοσίευση από Ellaki »

Vaso έγραψε::)) :)) :))

νομίζω σταμάτησε αυτό το φαινόμενο, τον τελευταίο χρόνο!
Ε, είχε καταντήσει ανιαρό!

τώρα έχω αρχίσει να μαζεύω τους παρθένους, αλλά μέχρι στιγμής καλά το πάμε... ;)
μήπως ξεχνάς τους υδροχόους που έχεις μόνιμα μαζί σου ? :D =)) =))
Ας ξεκινήσουμε να αγαπάμε, κι ας μην ξέρουμε ακόμα καλά τον τρόπο... :romance-heartbeating:
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88511
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Δημοσίευση από Vasoula »

α, δύο μόνο έχω! Και είναι γλυκούλια (αν και με βασανίζουν ενίοτε :)) :)) )
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Nαταλία-Νεφέλη

Δημοσίευση από Nαταλία-Νεφέλη »

Vaso έγραψε::)) :)) :))

νομίζω σταμάτησε αυτό το φαινόμενο, τον τελευταίο χρόνο!
Ε, είχε καταντήσει ανιαρό!

τώρα έχω αρχίσει να μαζεύω τους παρθένους, αλλά μέχρι στιγμής καλά το πάμε... ;)
Εμείς οι Παρθένοι είμαστε εξουθενωτικά αργά πλάσματα!! Ελπίζω να μας αντέξεις! Βέβαια αυτοί που είναι συνδυασμός καρκίνου παρθένου ε.....Ρώτα και την μάνα μου! Είναι σαν να ξαναπερνάς την ανεμβλογιά στην πιο σκληρή της μορφή!! Η άργητα των Παρθένων ΄μαζί με την γκρίνα των καρκίνων, ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΠΟΥ ΣΚΟΤΩΝΕΙ! :P
Είναι και οι δύο κόρες σου υδροχοάκια; Ε καλά μωρέ....αέρας με αέρα πάει.....το πολύ-πολύ να προκαλέσετε κανένα τσουνάμι!
Άβαταρ μέλους
Emmaki
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 13197
Εγγραφή: 26 Απρ 2007 11:03 am
Τοποθεσία: Pandora!!

Δημοσίευση από Emmaki »

Παιδια μην αγχωνεστε...δεν κλεινομαι σε μοναστηρι...ακομα με αναζητει ο αντρικος πλυθησμος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Θα εκανα βεβαια μια εξαιρεση για τον Αγιον Ορος....... :D :D :D

=)) =)) =))
α, δύο μόνο έχω! Και είναι γλυκούλια (αν και με βασανίζουν ενίοτε
:-o :-o :-o :-o
Για αλλους λεει Ελλακι μου..οχι για μας!!!!!! :P :P
Ας είμαι και ο μόνος ΄Ανθρωπος που πιστεύει στην Δύναμη της Αγάπης, δεν παίρνω ποτέ τον Λόγο μου πίσω...Θα την υπηρετώ, ακόμα κι αν μείνω μόνη και αξιοκατάκριτη από αυτούς που όφειλαν να είναι οι αγαπημένοι μου... ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΩ!!!

Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88511
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Δημοσίευση από Vasoula »

Είναι και οι δύο κόρες σου υδροχοάκια;
όχι, τα δύο υδροχοάκια είναι η ΄Εμμα και η Ελισάβετ! Τα γλυκούλια μου :? :? :)) :))
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Emmaki
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 13197
Εγγραφή: 26 Απρ 2007 11:03 am
Τοποθεσία: Pandora!!

Δημοσίευση από Emmaki »

Ελαααα αηδιεεες!!!!!!!

:)) :))
Ας είμαι και ο μόνος ΄Ανθρωπος που πιστεύει στην Δύναμη της Αγάπης, δεν παίρνω ποτέ τον Λόγο μου πίσω...Θα την υπηρετώ, ακόμα κι αν μείνω μόνη και αξιοκατάκριτη από αυτούς που όφειλαν να είναι οι αγαπημένοι μου... ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΩ!!!

Reiki Center - Ρεικι
Nαταλία-Νεφέλη

Δημοσίευση από Nαταλία-Νεφέλη »

=)) :)) =)) :)) =)) :)) =)) :)) =)) :)) =)) :)) =)) :)) =)) :)) =)) :)) =)) :)) =)) :)) =)) :)) =)) :)) =)) :)) =)) :)) Στο Αγιον Ορος είναι όλοι του θηλυπρεπείς αγάπη μου ! Δεν θα έχεις πέραση γι αυτό κάτσε στ' αυγά σου!! Θα σου βρώ εγώ που να πας αν θές να σκανδαλίσεις τα πλήθη! :P O:-) :x :))
Άβαταρ μέλους
Ellaki
Δημοσιεύσεις: 27318
Εγγραφή: 30 Ιούλ 2007 11:02 am
Τοποθεσία: Αγάπη

Δημοσίευση από Ellaki »

μμμμμμμμμ μέλι στάζουμε, έτσι Εμμάκι μου ? ;) :D
Ας ξεκινήσουμε να αγαπάμε, κι ας μην ξέρουμε ακόμα καλά τον τρόπο... :romance-heartbeating:
Άβαταρ μέλους
Δωρουλα
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 33540
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 4:23 pm
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Δημοσίευση από Δωρουλα »

Ναταλί το ξέρεις ότι η Βάσω είναι Δίδυμος???? :-? :-? :D
Η πληγωμένη καρδιά μπορεί να Ερωτευθεί
Η προστατευμένη καρδιά δεν μπορεί


Πολέμα και Οραματίσου.

Εικόνα

Reiki Center - Ρεικι
Nαταλία-Νεφέλη

Δημοσίευση από Nαταλία-Νεφέλη »

ANGELS ON EARTH έγραψε:Ναταλί το ξέρεις ότι η Βάσω είναι Δίδυμος???? :-? :-? :D
Ναι βρε χαζούλι!! Γιατί νομίζεις ότι την τσιγκλάω συνέχεια!!!! Ασε που.....σιγά μη σταμάταγα στους.... οχτώ διδύμους που συγκέντρωσα ως τώρα στην ζωή μου(μάνα, γκόμενοι και ηγούμενες) Εγώ πάω για μεγάλα ρεκόρ! Τα βλέπω να ρχονται!!! :)) :)) :)) :)) Γιατί φοβάσαι μήπως θιχτεί η Βάσω με αυτά που γράφω; Δεν νομίζω! Ξέρει άλλωστε πόσο την αγαπώ και την εκτιμάω! :P ;) :x
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Nαταλία-Νεφέλη την 29 Οκτ 2009 12:02 am, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Επιστροφή στο “ΣΧΕΣΕΙΣ”