2012

Συντονιστής: Vasoula

Άβαταρ μέλους
Isis
Δημοσιεύσεις: 87
Εγγραφή: 30 Αύγ 2009 11:23 am
Τοποθεσία: Καστορια

2012

Δημοσίευση από Isis »

Γεια σας πως ειστε? @};-

Δεν ηξερα που να βαλω αυτην την ερωτηση οπωτε ελπιζω να εκανα καλα που την τοποθετησα εδω.

Εχω ακουσει γενεικα να μιλανε για τις ενεργειακες μεταβολες της γης. Και ειπανε πως το 2012 θα συμβει κατι τετοιο..και το ρεικι θα βοηθησει με τις ενεργειες. Εν το μεταξυ στον πλανητη εχουμε περισσοτερη αρνητικη απο οτι θετικη και το ρεικι παλι βοηθαει στην εξισορροπιση.

Ειναι πολυ μπερδεμενα τα πραγματα με τις ενεργειες και ακουγονται πολλες αποψεις.
Εσας ποια ειναι η γνωμη σας περι αυτο το θεμα?Ειναι αληθεια για οτι λεγεται ή απλα θελουν να σκηνοθετησουν κατι?( Προσφατα βρεθηκα σε μια ομαδα που ηθελε να σκηνοθετησει θρησκεια εκμεταλευομενη τις συνθηκες που επικρατουν,οπως και την ευθυγραμμιση των πλανητων το 2012)
Άβαταρ μέλους
Ellaki
Δημοσιεύσεις: 27318
Εγγραφή: 30 Ιούλ 2007 11:02 am
Τοποθεσία: Αγάπη

Δημοσίευση από Ellaki »

viewtopic.php?t=782

ρίξε μια ματιά ................ ;)
Ας ξεκινήσουμε να αγαπάμε, κι ας μην ξέρουμε ακόμα καλά τον τρόπο... :romance-heartbeating:
Άβαταρ μέλους
Isis
Δημοσιεύσεις: 87
Εγγραφή: 30 Αύγ 2009 11:23 am
Τοποθεσία: Καστορια

Δημοσίευση από Isis »

:oops: :oops: ωχ συγνωμη δε το ειχα δει
Άβαταρ μέλους
Ellaki
Δημοσιεύσεις: 27318
Εγγραφή: 30 Ιούλ 2007 11:02 am
Τοποθεσία: Αγάπη

Δημοσίευση από Ellaki »

:*
Ας ξεκινήσουμε να αγαπάμε, κι ας μην ξέρουμε ακόμα καλά τον τρόπο... :romance-heartbeating:
Άβαταρ μέλους
ΙΩΑΝΝΑ
Δημοσιεύσεις: 15907
Εγγραφή: 25 Οκτ 2009 7:29 pm
Τοποθεσία: θεσσαλονικη

Δημοσίευση από ΙΩΑΝΝΑ »

πλακα πλακα και μενα με τρωει η περιεργεια για το τι θα γεινει το 2012.τι απο ολα αυτα που ακουγονται ισχυει?αν καποιοσ αμπερθευτοσ ανθρωποσ ξερει ασ μου απαντησει.
Άβαταρ μέλους
Danielli
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 23113
Εγγραφή: 31 Οκτ 2007 4:53 pm
Τοποθεσία: Κέρκυρα

Δημοσίευση από Danielli »

Κοντή γιορτη Ιωαννα μου...

Ειναι σαν να παρακολουθούμε μιά ταινία και να κρυφοκοιτάζουμε ...τη συνέχεια.... :D :D
>:d< >:d< >:d<
Όμως και θα στο πω, γιατί είναι βιωμένο, μέσα στην ανοιχτή καρδιά, αλλάζουν όλα και όλοι...
Γιατί η ανοιχτή καρδιά ξέρει να συγχωρεί και να προχωράει
Και αυτό από μόνο του είναι Σκοπός!
Άβαταρ μέλους
ΙΩΑΝΝΑ
Δημοσιεύσεις: 15907
Εγγραφή: 25 Οκτ 2009 7:29 pm
Τοποθεσία: θεσσαλονικη

Δημοσίευση από ΙΩΑΝΝΑ »

danny μου τωρα με ανυσυχεισ περισσοτερο.αυτη η κοντη γιωρτη ειναι που με φοβιζει η αγωνια για το τι θα γεινει τελικα?θα ερθει το τελοσ του κοσμου η θα αρχισει μια νεα εποχη καλυτερη για την ανθρωποτητα? @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};-
Άβαταρ μέλους
Annoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 33571
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 2:43 pm

Δημοσίευση από Annoula »

Ιωάννα, ζήσε το σήμερα και άσε να δούμε τι θα γίνει όταν θα έρθει το 2012. Ούτε η Ντάνυ ούτε κανείς μας δεν είναι προφήτης για να σου πει τι θα γίνει.
Αν ο Θεός είναι η πρωταρχική Αιτία η Αγάπη θα είναι το αποτέλεσμα
Πατέρα μου/Μητέρα μου, είναι παιδί της Αλήθειας και μόνο αυτή είναι ο δρόμος ο δικός μου προς εσένα
Πολέμα και Οραματίσου
Nαταλία-Νεφέλη

Δημοσίευση από Nαταλία-Νεφέλη »

Anna έγραψε:Ιωάννα, ζήσε το σήμερα και άσε να δούμε τι θα γίνει όταν θα έρθει το 2012. Ούτε η Ντάνυ ούτε κανείς μας δεν είναι προφήτης για να σου πει τι θα γίνει.
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
Μόνο για σήμερα............
ζώ την ζωή μου αληθινά χωρίς άγχος, τσαντίλα,διπροσωπεία και...ναιιιιιιιιιιιιι γεμάτη ευγνωμοσύνη γι αυτό που μου δίνεται ΣΗΜΕΡΑ και σεβασμό για κάθε ένβιο ον που με περιβάλλει!!
Αυτή είναι μια σύνοψη των αρχών του ρέικι που έχω κολήσει στον καθρέφτη μου και την διαβάζω ΦΩΝΑΧΤΑ κάθε πρωί κάνοντας την μάνα μου....να αγανακτεί!!!

Επιστροφή στο “ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΡΕΪΚΙ”