Asyra

ολιστική θεραπεία
και ο ρόλος της
επίγνωσης σ' αυτήν
Deukalion
Δημοσιεύσεις: 215
Εγγραφή: 21 Ιουν 2008 4:21 am

Asyra

Δημοσίευση από Deukalion »

Γεια σας!!
Τι έχετε ακούσει για αυτο το θέμα;-θεραπεία; Ποια ειναι η γνώμη σας; Εαν δεν ξέρετε ειναι κατι σχετικο με βιοενέργεια που πιάνεις δυο ηλεκτροδια και κάνει διαγνωση κτλ
http://www.asyra.co.uk/content/video
Παραθέτω και ενα λινκ για περισσότερες πληροφορίες.
Άβαταρ μέλους
Madraoulas
Δημοσιεύσεις: 7578
Εγγραφή: 15 Νοέμ 2007 6:11 pm
Τοποθεσία: Χολαργος-Αθηνα/Νεαπολη-Λακωνια

Δημοσίευση από Madraoulas »

Δες εδω..... www.holistic-greece.com

εκανα τεστ τροφικης δυσανεξιας...σ εμενα τουλαχιστον λειτουργει
ΣΑΣ ΑΓΑΠΑΩ ΟΛΟΥΣ!!..ετσι απλα....
''΄Όταν μέσα μας έχουν εκλείψει οι αιτίες της πράξης, τότε η πράξη η ίδια δεν άγεται από τα συμπτώματα, αλλά εκδηλώνεται αυθόρμητα και αυτούσια, ως αγαθοσύνη. "
Deukalion
Δημοσιεύσεις: 215
Εγγραφή: 21 Ιουν 2008 4:21 am

Δημοσίευση από Deukalion »

Σου εβγαλε τι συμβαίνει ακριβώς κτλ;
Ειδα παντως οτι βγαζει πολλα ακομα και βαρεα μεταλλα εαν εχεις..
Άβαταρ μέλους
Madraoulas
Δημοσιεύσεις: 7578
Εγγραφή: 15 Νοέμ 2007 6:11 pm
Τοποθεσία: Χολαργος-Αθηνα/Νεαπολη-Λακωνια

Δημοσίευση από Madraoulas »

Μονο ΤΕΣΤ ΤΡΟΦΙΚΗΣ ΔΥΣΑΝΕΞΙΑΣ εκανα..δλδ μου εδειξε σε ποιες τροφεσ ειμαι δυσανεκτικος
για μεταλλα κ.α. δεν εκανα..αλλα παρε τηλ να ρωτησεις...ειναι πολυ οκ ο γιατρος
ΣΑΣ ΑΓΑΠΑΩ ΟΛΟΥΣ!!..ετσι απλα....
''΄Όταν μέσα μας έχουν εκλείψει οι αιτίες της πράξης, τότε η πράξη η ίδια δεν άγεται από τα συμπτώματα, αλλά εκδηλώνεται αυθόρμητα και αυτούσια, ως αγαθοσύνη. "
Deukalion
Δημοσιεύσεις: 215
Εγγραφή: 21 Ιουν 2008 4:21 am

Δημοσίευση από Deukalion »

Ευχαριστώ για τις πληροφορίες.
Απλα με ενδιαφέρει γενικά να μαθω.Περιμένω και αλλες αποψεις, για το τρόπο λειτουργίας ,κτλ, πως θεραπεύει κτλ
Άβαταρ μέλους
Madraoulas
Δημοσιεύσεις: 7578
Εγγραφή: 15 Νοέμ 2007 6:11 pm
Τοποθεσία: Χολαργος-Αθηνα/Νεαπολη-Λακωνια

Δημοσίευση από Madraoulas »

Απο αυτα που εχω διαβασει δεν νομιζω οτι θεραπευει αλλα σου δινει οδηγιες που αν τις ακολουθησεις μπορει να δεις βελτιωση μικρη η μεγαλη..απο εσενα εξαρταται δλδ και οχι απο το εργαλειο
πως θα το χρησιμοποιησεις ειναι το θεμα
πολλοι εχουμε ρεικι...αλλα το πως το χρησιμοποιουμε ειναι η ουσια
;)
ΣΑΣ ΑΓΑΠΑΩ ΟΛΟΥΣ!!..ετσι απλα....
''΄Όταν μέσα μας έχουν εκλείψει οι αιτίες της πράξης, τότε η πράξη η ίδια δεν άγεται από τα συμπτώματα, αλλά εκδηλώνεται αυθόρμητα και αυτούσια, ως αγαθοσύνη. "
Άβαταρ μέλους
Evoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 21681
Εγγραφή: 12 Φεβ 2008 12:36 am

Δημοσίευση από Evoula »

Εγώ κατάλαβα πως θεραπεύει βρε Μάδρυ.
Γιατρός δεν είναι; Απλά δεν μένει μόνο στις κλασικές συνταγογραφήσεις, είναι προσανατολισμένος από αυτά που διάβασα στο αίτιο και όχι μόνο στο αποτέλεσμα και επεμβαίνει εκεί.
Επίσης εδώ έχουμε να κάνουμε με συγκεκριμένες ασθένειες και συγκεκριμένες αγωγές και δεν έχει να κάνει με το πώς θα το χρησιμοποιήσει ο ασθενής αφού θα υπάρχουν σαφείς οδηγίες αλλά με το αν θα είναι συνεπής απέναντι στο εαυτό του και στην θεραπεία που του υποδεικνύεται αλλά έτσι κι αλλιώς ισχύει παντού αυτό.
Δεν φταίει ο γιατρός μου αν εγώ δεν ακολουθώ την συνιστώμενη αγωγή αλλά φταίει και παραφταίει αν έκανε λάθος διάγνωση και μου έδωσε λανθασμένα "εργαλεία".
"Ο Ειρηνικός πολεμιστής δεν πολεμάει το κακό αλλά αυξάνει μέσα του το καλό"


https://www.youtube.com/watch?v=SgbdTeIYV5Y"
Valia

Δημοσίευση από Valia »

Madraoulako, μπήκα σ αυτό το σαιτ για την ολιστική θεραπεία που είπες. Έχεις πάει εκει? είναι αξιόπιστος ο γιατρός?? Δηλαδή το προτείνεις?? Ψάχνω έναν καλό ομοιοπαθητικό για θεραπεία ακμής. Γενικά,παιδιά, όποιος έχει να προτείνει κάτι θα ναι χρήσιμο :-D :x
Άβαταρ μέλους
Madraoulas
Δημοσιεύσεις: 7578
Εγγραφή: 15 Νοέμ 2007 6:11 pm
Τοποθεσία: Χολαργος-Αθηνα/Νεαπολη-Λακωνια

Δημοσίευση από Madraoulas »

Κοριτσια..εδω μιλαμε για το asyra.....το οποιο σου βγαζει καποια αποτελεσματα και αν θελεις τ ακολουθεις...απλο ειναι..μην μπερδευεστε
γι αυτο ρωτησε ο deukalion και γι αυτο απαντησα
για τα υπολοιπα (ολιστικη ιατρικη κλπ οτι γνωριζω απο το ιντερνετ)

αν ειναι καλος γιατρος δεν ξερω....εχεις ακουσει κανενα που εχει γνωστο του γιατρο οτι ειναι αχρηστος?..οχι!..μονο η νεκροψια το δειχνει :D

καλος μου φανηκε παντως....να πας :D
ΣΑΣ ΑΓΑΠΑΩ ΟΛΟΥΣ!!..ετσι απλα....
''΄Όταν μέσα μας έχουν εκλείψει οι αιτίες της πράξης, τότε η πράξη η ίδια δεν άγεται από τα συμπτώματα, αλλά εκδηλώνεται αυθόρμητα και αυτούσια, ως αγαθοσύνη. "
Valia

Δημοσίευση από Valia »

Εντάξει λοιπόν.... το κρίμα στο λαιμό σου!! χοχο!! :D @};-
Deukalion
Δημοσιεύσεις: 215
Εγγραφή: 21 Ιουν 2008 4:21 am

Δημοσίευση από Deukalion »

Για οσους δεν ξέρουν.
Το συστημα μπορει να σκανάρει ολο το σώμα και να βρει που πάσχουμε καθως και να προτείνει τροπους θεραπείας. Το σκαναρισμα γινεται αρκει να κρατήσουμε δυο ραβδους.
Επισκέπτης

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

ΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!! εχω δυο ραβδους. :D
Άβαταρ μέλους
ksan8oula
Δημοσιεύσεις: 2667
Εγγραφή: 15 Νοέμ 2008 6:54 pm
Τοποθεσία: Κρητη

Δημοσίευση από ksan8oula »

Η ψυχολογος μου ελεγε να παω στο ιατρειο της για να μου κανει τεστ αλεργικοτητας και βιοσιντονισμο..

Αυτο ενοειται παιδακια??
Κανείς δεν θα σου απαντήσει τι είναι αλήθεια, γιατί αυτό που θα σου πει είναι μόνο η δικιά του!Βάσω Νικολοπούλου
Deukalion
Δημοσιεύσεις: 215
Εγγραφή: 21 Ιουν 2008 4:21 am

Δημοσίευση από Deukalion »

Απο οσο ξερω ksan8oula εχει να κανει με βιοενεργεια. Αρα πιθανον κατι παρόμοιο θα είναι!

Επιστροφή στο “ΘΕΡΑΠΕΙΑ”