reiki

η σχέση με την ενέργεια, εμπειρίες, αποδοχή ή αμφισβήτηση

Συντονιστής: Vasoula

Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88636
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Δημοσίευση από Vasoula »

Ναταλάκι όλοι οι τρόποι, ορθοί ή μη ορθοί, είναι μόνο υποκειμενικοί και εγώ δεν φίμωσα ποτέ κανέναν!

Διευκρινήσεις σου ζήτησα, δεν είπα ποτέ να μην λες αυτό που νιώθεις. :x

Καμιά φορά ο τρόπος που εκφραζόμαστε προς τα έξω, μπορεί να φέρει αμφιβολίες και παρεξηγήσεις σε ανθρώπους που δεν μας ξέρουν. Στο εξήγησα άλλωστε...
Δεν σε μάλλωσα βρε πουλάκι μου! >:d<

Τώρα με τον Γιαννάκη καλύτερα να τα συζητήσετε οι δυό σας.
Ασκοπες, θεωρώ, ότι είναι οι μεταξύ σας αντιπαραθέσεις και μάλλον οφείλονται σε ευαισθησία και των δυό σας, με το θέμα "θρησκεία"...

Κάτι που εμένα με αφήνει παντελώς αδιάφορη...Μπορείς να είσαι ή να μην είσαι, όσο φανατική θέλεις...Δεν με ενοχλεί, γιατί απλά είναι ο δικός σου δρόμος! :x :x

Αν μπορώ να βοηθήσω κάπου, ευχαρίστως να το κάνω! Ούτε μπορώ να επέμβω, αλλά ούτε καν θέλω, να αλλάξει κανείς τον δρόμο του! Χαλάρωσε λοιπόν και μην θυμώνεις με χαρακτηρισμούς, αν δεν σε αφορούν! :x
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Επισκέπτης

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Ναταλια τις ταμπελες δεν τις κολαω εγω.. μονη σου τις κολλας

Μπορει να μην εισαι πραγματι φανατικια, οταν ομως εδω μεσα χρησιμοποιεις λεξεις οπως ρεικοσκονακι, ρεικοσυνταγη ή ... ρεικοτουλουμπακι εως το κορυφαιο το ρεικοβαρεμενη, αυτο διαβαζω αυτο καταλαβαινω
Εγω δεν χαρακτηριζω κανεναν ουτε εχω τετοια προθεση... απλα σχολιασα τον χαρακτηρισμο και την ταμπελα που εγραψες για σενα..
:-D :-D
Ισως να είμαι η πιο.....ρεικοβαρεμένη εδώ μέσα!!
την βασω γιατι την επικαλεισαι να με κανει νταντα ? :D απλα την γνωμη μου λεω >:d<
Άβαταρ μέλους
Danielli
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 23140
Εγγραφή: 31 Οκτ 2007 4:53 pm
Τοποθεσία: Κέρκυρα

Δημοσίευση από Danielli »

Natali έγραψε:Μαρία, η επιλογή του δασκάλου πρέπει να γίνει με προσωπική ευθύνη του καθενός! Αυτό που για μένα είναι άριστο για σένα μπορεί να μην είναι, και να έιναι μάλιστα κακό! Γι' αυτό άκου την καρδούλα σου και προχώρα όπως εσύ θα νιώσεις! Αν κάτι δεν σου πάει καλά φύγε και ψάξε αλλού! Μέχρι πριν κάτι μήνες αυτό που σου λέω τώρα δεν μπορούσα να το καταλάβω όύτε εγώ η ίδια και έπρεπε να φάω τα μούτρα μου για να το καταλάβω, συστήνωντας μια δασκάλα σε μια συνάδελφο που μπορεί να ήταν καλή αυτή η δασκάλα για εμένα αλλά θα ήταν πολύ ζόρικη για την συνάδελφό και προφανώς θα την αποθάρυνε κιόλας!! Τελικά αυτή μου η συνάδελφος τείνει να το αναβάλλει πάντα γι αυτό απόφυγα να της πω οτιδήποτε για τί φαίνεται ότι η κοπέλα δεν είναι ακομα έτοιμη για κάτι τέτοιο, ή ότι ψάχνει για κάτι που θα της δίνει τις απαντήσεις που χρειάζεται τελείως μαγικά χωρίς δικό της ψάξιμο! Ετσι αν πήγαινε εκεί που της είπα θα ζορίζονταν γιατι δεν ήταν έτοιμη ακόμα και μπορεί και να της έβγαινε και σε κακό!
Μπορώ να πω σε κάποιον μέσες άκρες τι να προσέξει διαλέγοντας έναν δάσκαλο αλλά ουδέποτε θα προτείνω τον δάσκαλο!! Εμείς γνωρίζουμε τις ανάγκες μας και ποιόν δάσκαλο θα προσελκύσουμε εμείς προσωπικά για αυτά που χρειαζόμαστε ή για τα μαθήματα που ενδεχομένως μπορεί να χρειαστεί να πάρουμε σε αυτό τον δρόμο!
Νομίζω ότι το κριτήριο της καρδιάς σου θα είναι αλάνθαστο! Μην πας με κριτήριο πάντως του πιο φτηνού ή του πιο....φαινομενικά...πνευματικού! Πολλοί που το παίζουν πνευματικοί και καλά ότι έχουν όλες τις απαντήσεις, είναι το πιο σύγουρο στο τέλος να σου βγούνε φελοί!! Αυτό που σου είπα για τη διάρκεια του σεμιναρίου ισχύει επίσης!! Το ρέικι είναι συμπληρωματική ενεργειακή θεραπεία και όχι μαγικό ραβδί που θεραπεύει άμεσα, και δεν έχει καμιά απολύτως σχέση με βουδισμό ή οποιαδήποτε άλλη θρησκεία γι αυτό αν αρχίσουνε να σου λένε ιστορίες για μετεμψυχώσεις και Βούδες καλύτερα να την κάνεις με ελαφρά πηδηματάκια!Αυτά τα ολίγα από μένα! :x @};- >:d<
Αυτες ειναι οι απλές συμβουλες προς την Μαρία που αναζητά δάσκαλο, και μάλιστα σε ένα τόπικ για το Ρεικι??

Υπάρχει ο φτηνός δάσκαλος , ο φαινομενικά... πνευματικός, και ο δάσκαλος φελός???? :? :? :?

Ενας άνθρωπος που αποφασίζει να ανοιχτει στην αγάπη, χρειάζεται να ακούει τους φόβους και τις δυσειδαιμονίες του καθενός?

Ευτυχως που δεν συνάντησα εσένα μπροστα μου όταν αποφάσιζα να πάρω τον 1ο βαθμό!!!!
#:-s
Όμως και θα στο πω, γιατί είναι βιωμένο, μέσα στην ανοιχτή καρδιά, αλλάζουν όλα και όλοι...
Γιατί η ανοιχτή καρδιά ξέρει να συγχωρεί και να προχωράει
Και αυτό από μόνο του είναι Σκοπός!
Επισκέπτης

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΑΙΔΙΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΤΙ
ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΕΙ ΕΔΩ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΡΟΜΑΞΕΙ!ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ ΗΜΟΥΝ ΓΕΜΑΤΗ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΝΟΙΩΣΩ ΝΑ ΔΩ ΕΝΑ ΑΛΛΙΩΤΙΚΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ. ΠΑΝΤΩΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ,ΒΓΑΙΝΕΙ ΜΙΑ ΕΝΤΑΣΗ!ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΠΩΣ ΚΑΠΟΙΟΙ ΔΕΝ ΧΡΕΙΣΙΜΟΠΟΙΟΥΜΕ ΣΩΣΤΕΣ ΕΚΦΡΑΣΕΙΣ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΕΠΙΘΕΣΗ ΑΠΟ ΑΛΛΟΥΣ ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΒΟΗΘΑΤΕ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΤΟΥ.ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΔΙΟΡΘΩΝΕΤΑΙ ΚΑΠΟΙΟΝ.ΕΧΕΤΕ ΣΚΕΦΤΕΙ ΠΟΣΟ ΑΣΧΗΜΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΝΟΙΩΘΕΙ ΤΩΡΑ Η ΦΙΛΗ ΜΑΣ?ΠΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΟΥΜΠΩΦΕΙ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΠΕ ΛΑΘΟΣ??
ΣΥΓΝΩΜΗ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΩ ΘΕΣΗ,ΟΜΩΣ ΕΣΕΙΣ ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΕΙΠΑΤΕ ΠΩΣ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΜΕΣΑ ΚΑΙ....
ΛΕΙΠΕΙ Η ΖΕΣΤΑΣΙΑ ΣΤΟ FORUM! ΛΕΙΠΕΙ Η ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΟΥ ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΜΑΤΟΣ!ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΤΑΙ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΑΓΚΑΛΙΑΣΕΤΕ!ΚΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΑΓΩΣΑ ΚΑΙ ΔΑΚΡΥΣΑ ΟΤΑΝ ΕΝΟΙΩΣΑ ΤΟ ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΜΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΙΑ ΔΙΑΜΑΧΗ ΜΕΤΑΞΥ ΣΑΣ!ΣΙΓΟΥΡΑ ΓΝΩΡΙΖΕΤΑΙ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΞΕΡΕΤΑΙ ΤΙΣ ΑΔΥΝΑΜΙΕΣ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ ΑΚΟΜΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑΥΤΟ ΚΑΛΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΙΟ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΟΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΑΥΣΤΗΡΟΙ!
ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΩ Η ΟΛΗ ΕΙΚΟΝΑ ΒΟΗΘΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΕΜΕΝΑ ΝΑ ΔΩ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΟΡΘΩΣΩ ΕΜΕΝΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΑΥΣΤΗΡΗ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΚΑΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΟ ΠΟΣΟ ΠΟΛΥ ΓΙΝΟΜΑΙ ΚΑΙ ΦΑΙΝΟΜΑΙ!!ΜΕ ΑΓΑΠΗ........ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ! :-(
Επισκέπτης

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

>:d< >:d< Eυχαριστώ πολύ φίλη μας Golidar! :-(
H αλήθεια είναι ότι σήμερα μπήκα στο φόρουμ, για να διαγραφώ, και θα το κάνω αμέσως ΤΩΡΑ! Χτες διαβάζοντας όλα αυτά, ένιωσα για άλλη μια φορά ότι δεν ανήκω εδώ μέσα!! Εμπαινα γιατί όντως στην αρχή ένιωθα πως μπορώ να εκφραστώ και να είμαι ο εαυτός μου,όμως στην συνέχεια είδα άλλα πράγματα. Ειπώθηκαν πολλά πικρά λόγια και συνεχίζουν να λέγονται άλλα!
Αφού δεν μπορώ λοιπόν ούτε να νιώσω χαρούμενη εδώ μέσα ούτε ίσως ότι εχω κι εγώ κάτι να προσφέρω, θα σας ευχαριστήσω από εδώ μέσα για όλα και θα αποχωρήσω σιωπηλά όπως σιωπηλά μπήκα!!
Σας ευχαριστώ λοιπόν όλους σας και εύχομαι να κρατήσετε από εμένα τα καλά μου και ότι προσπάθησα να προσφέρω με όλες μου τις ατέλειες, κι όχι μόνο δυσάρεστα ή τα ελαττωματά μου! Θα ενημερώσω και την ομάδούλα μου αμέσως!! Φιλάκιαααααααααα!! >:d< >:d< >:d<
Επισκέπτης

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

ΝΑΤΑΛΙ!ΣΕ ΠΕΡΑΚΑΛΩ!ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ!ΕΙΣΑΙ ΥΠΕΡΟΧΗ ΚΑΙ ΣΕ ΑΓΑΠΩ!ΜΗΝ ΤΟ ΒΑΖΕΙΣ ΚΑΤΩ!ΑΛΛΩΣΤΕ ΟΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ,ΟΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ...,ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΟΡΘΩΘΟΥΜΕ ,ΓΙΑ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΤΕΛΕΣ ΠΑΝΩ ΜΑΣ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΧΤΟΥΜΕ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΟΥΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ!ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΘΑ ΜΕΤΑΝΟΙΩΣΕΙΣ ΑΡΓΟΤΕΡΑ!!
ΕΙΣΑΙ ΥΠΕΡΟΧΗ!!!!!!!!
ΑΓΑΠΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ !!!!!!!!
@};- @};- @};- @};- >:d< >:d< >:d< :* :* :*
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88636
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Δημοσίευση από Vasoula »

Σ΄ευχαριστούμε Ελευθερία για την "καλοπροαίρετη" κριτική! @};-


Λυπάμαι που δεν βρήκες αυτό που ζητούσες κοντά μας! :-(
Συνήθως απογοητευόμαστε όταν οι άνθρωποι είναι διαφορετικοί, από αυτό που θεωρούμε ότι είμαστε εμείς! :x

Δεν πειράζει όμως! Γι' αυτό υπάρχει και το παρακάτω... @};-
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88636
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Δημοσίευση από Vasoula »

Α, βρε Ναταλάκι! :-( :-( :-(

Να είσαι πάντα καλά! @};-
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Δωρουλα
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 33626
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 4:23 pm
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Δημοσίευση από Δωρουλα »

Ναταλί!! :-( @};- @};- @};-
Η πληγωμένη καρδιά μπορεί να Ερωτευθεί
Η προστατευμένη καρδιά δεν μπορεί


Πολέμα και Οραματίσου.

Εικόνα

Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
ΙΩΑΝΝΑ
Δημοσιεύσεις: 15907
Εγγραφή: 25 Οκτ 2009 7:29 pm
Τοποθεσία: θεσσαλονικη

Δημοσίευση από ΙΩΑΝΝΑ »

r.golidar έγραψε:ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΑΙΔΙΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΤΙ
ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΕΙ ΕΔΩ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΡΟΜΑΞΕΙ!ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ ΗΜΟΥΝ ΓΕΜΑΤΗ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΝΟΙΩΣΩ ΝΑ ΔΩ ΕΝΑ ΑΛΛΙΩΤΙΚΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ. ΠΑΝΤΩΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ,ΒΓΑΙΝΕΙ ΜΙΑ ΕΝΤΑΣΗ!ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΠΩΣ ΚΑΠΟΙΟΙ ΔΕΝ ΧΡΕΙΣΙΜΟΠΟΙΟΥΜΕ ΣΩΣΤΕΣ ΕΚΦΡΑΣΕΙΣ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΕΠΙΘΕΣΗ ΑΠΟ ΑΛΛΟΥΣ ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΒΟΗΘΑΤΕ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΤΟΥ.ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΔΙΟΡΘΩΝΕΤΑΙ ΚΑΠΟΙΟΝ.ΕΧΕΤΕ ΣΚΕΦΤΕΙ ΠΟΣΟ ΑΣΧΗΜΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΝΟΙΩΘΕΙ ΤΩΡΑ Η ΦΙΛΗ ΜΑΣ?ΠΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΟΥΜΠΩΦΕΙ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΠΕ ΛΑΘΟΣ??
ΣΥΓΝΩΜΗ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΩ ΘΕΣΗ,ΟΜΩΣ ΕΣΕΙΣ ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΕΙΠΑΤΕ ΠΩΣ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΜΕΣΑ ΚΑΙ....
ΛΕΙΠΕΙ Η ΖΕΣΤΑΣΙΑ ΣΤΟ FORUM! ΛΕΙΠΕΙ Η ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΟΥ ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΜΑΤΟΣ!ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΤΑΙ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΑΓΚΑΛΙΑΣΕΤΕ!ΚΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΑΓΩΣΑ ΚΑΙ ΔΑΚΡΥΣΑ ΟΤΑΝ ΕΝΟΙΩΣΑ ΤΟ ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΜΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΙΑ ΔΙΑΜΑΧΗ ΜΕΤΑΞΥ ΣΑΣ!ΣΙΓΟΥΡΑ ΓΝΩΡΙΖΕΤΑΙ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΞΕΡΕΤΑΙ ΤΙΣ ΑΔΥΝΑΜΙΕΣ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ ΑΚΟΜΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑΥΤΟ ΚΑΛΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΙΟ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΟΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΑΥΣΤΗΡΟΙ!
ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΩ Η ΟΛΗ ΕΙΚΟΝΑ ΒΟΗΘΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΕΜΕΝΑ ΝΑ ΔΩ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΟΡΘΩΣΩ ΕΜΕΝΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΑΥΣΤΗΡΗ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΚΑΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΟ ΠΟΣΟ ΠΟΛΥ ΓΙΝΟΜΑΙ ΚΑΙ ΦΑΙΝΟΜΑΙ!!ΜΕ ΑΓΑΠΗ........ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ! :-(
Δεν συμφωνω μαζι σου,και εγω σχετικα καινουρια ειμαι στο φορουμ και δεν ενοιωσα ποτε καποια αυστηροτητα απο κανενα μελος του φορουμ...ισα ισα που ολοι με καλοδεχτικαν απο την αρχη και οποτε χρειαστικα καποια συμβουλη η βοηθεια μου την προσφεραν απλοχερα.ειμαστε εδω με δικη μας ευθυνη και δεν γινεται να μας χαιδευουν παντα τα αυτια,ουτε να μας λενε παντα αυτο που θελουμε να ακουσουμε γιατι ετσι δεν θα υπαρξει καμια εξεληξη.αυτη ειναι καθαρα η δικη μου αποψη. @};- @};- @};- @};- @};-

ναταλι :-o :-( :-( @};- @};- @};- @};-
Το ΦΩΣ η ΑΓΑΠΗ και η ΔΥΝΑΜΗ αποκαθησούν το σχέδιο πάνω στη γή

Πολέμα και Οραματίσου !!!
Επισκέπτης

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Vaso έγραψε:Σ΄ευχαριστούμε Ελευθερία για την "καλοπροαίρετη" κριτική! @};-


Λυπάμαι που δεν βρήκες αυτό που ζητούσες κοντά μας! :-(
Συνήθως απογοητευόμαστε όταν οι άνθρωποι είναι διαφορετικοί, από αυτό που θεωρούμε ότι είμαστε εμείς! :x

Δεν πειράζει όμως! Γι' αυτό υπάρχει και το παρακάτω... @};-
ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΕΚΦΡΑΖΟΥΜΕ ΟΤΙ ΝΟΙΩΘΟΥΜΕ ΠΩΣ ΕΙΣΠΡΑΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΑΠΟΦΥΓΗ ΛΑΘΟΥΣ ΣΚΕΨΗΣ!ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΕΓΩ ΠΟΤΕ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΟΥΤΕ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΗΚΑ!ΕΙΠΑ ΠΩΣ ΔΕΝ ΑΓΚΑΛΙΑΖΕΤΑΙ ΖΕΣΤΑ .......
ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΟ ΕΛΑΒΑ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΚΑΙ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ! :x >:d< >:d< >:d<
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88636
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Δημοσίευση από Vasoula »

ίσως Ελευθερία δεν έχουμε ίδιο τρόπο να εκφραζόμαστε...

αλλά τι άλλο εκτός από απογοήτευση σημαίνει αυτό?
ΟΤΑΝ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ ΗΜΟΥΝ ΓΕΜΑΤΗ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΝΟΙΩΣΩ ΝΑ ΔΩ ΕΝΑ ΑΛΛΙΩΤΙΚΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ.
τι άλλο εκτός από ότι άλλα περίμενες και άλλα βρήκες, σημαίνει αυτό?
ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΗ ΕΥΓΕΝΙΑ
ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΝΟΙΩΣΩ ΝΑ ΔΩ ΕΝΑ ΑΛΛΙΩΤΙΚΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ. ΠΑΝΤΩΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ,ΒΓΑΙΝΕΙ ΜΙΑ ΕΝΤΑΣΗ
τι λοιπόν από αυτά που αναφέρω, δεν είπες?
ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΕΓΩ ΠΟΤΕ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΟΥΤΕ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΗΚΑ!ΕΙΠΑ ΠΩΣ ΔΕΝ ΑΓΚΑΛΙΑΖΕΤΑΙ ΖΕΣΤΑ .......
Μπορεί άλλα να ήθελες να εκφράσεις και άλλα να είπες...Αλλά μην αμφισβητείς και αυτά που είναι γραμμένα από εσένα!

Δεν μου ήρθε έμπνευση, βρε Ελευθερία μου...Εσύ τα είπες!!

Ας είναι ομως...
Πήρες το μήνυμα που ήθελες...Εγώ απλα έγραψα ότι λυπάμαι για όσα ένιωσες εδώ μέσα...Δεν έστειλα κανένα μήνυμα...

:-( @};-
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Madraoulas
Δημοσιεύσεις: 7582
Εγγραφή: 15 Νοέμ 2007 6:11 pm
Τοποθεσία: Χολαργος-Αθηνα/Νεαπολη-Λακωνια

Δημοσίευση από Madraoulas »

Απο δικη μου εμπειρια και μονο θα πω το εξης
θεωρω-προσωπικα - απαραιτητο οποιος μπαινει εδω μεσα να διαβαζει ΟΛΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ (εννοω τα θεματα που δεν εχουν να κανουν σχεση με 'καλημερες, ευχες' κλπ αλλα)..και οχι να μπαινει αμεσως σε συμφωνια ή αντιπαραθεση, γιατι ετσι παιρνει λαθος μηνυματα για τον ιδιο του τον εαυτο

Ερωτηση:ποιος απο εδω μεσα εχει διαβασει ολα ή σχεδον ολα τα θεματα του φορουμ και μετα ν αρχισει να κανει διαλογο με θεματα που ουτε καν τα γνωριζει αλλα ΑΠΛΑ ΤΑ ΝΟΜΙΖΕΙ?

εγω προσωπικα εχω ακουσει διαφορα για τον εαυτο μου απο αρκετους, αλλα μονο για το καλο μου το 'ειδα',
σ οποιον θελει να του χαιδευουν τ αυτια, μονο μια ψευτικη 'ζεστη' αγκαλια θα εισπραξει ;)

με αγαπη, που τα περιλαμβανει ολα >:d< @};-
ΣΑΣ ΑΓΑΠΑΩ ΟΛΟΥΣ!!..ετσι απλα....
''΄Όταν μέσα μας έχουν εκλείψει οι αιτίες της πράξης, τότε η πράξη η ίδια δεν άγεται από τα συμπτώματα, αλλά εκδηλώνεται αυθόρμητα και αυτούσια, ως αγαθοσύνη. "
Valia

Δημοσίευση από Valia »

δεν ξέρω βρε Μάντρυ μου ,ίσως να έχεις δίκιο για το θέμα ανάγνωσης των θεμάτων του forum.... και γω να σου πω την αλήθεια και εγώ στην αρχή είχα διαβάσει ένα τεράστιο κομμάτι του φορουμ...

όπως και να χει δεν θα ήθελα να φύγει η Ναταλί....
Βεβαίως, αυτή αποφασίζει τι είναι το καλύτερο για αυτήν, οπότε δεν μπορούμε να πούμε τίποτα!!

της εύχομαι τα καλύτερα!! >:d< >:d<
Άβαταρ μέλους
ΙΩΑΝΝΑ
Δημοσιεύσεις: 15907
Εγγραφή: 25 Οκτ 2009 7:29 pm
Τοποθεσία: θεσσαλονικη

Δημοσίευση από ΙΩΑΝΝΑ »

θα συμφωνισω πολυ μαζι σου γιωργο μου.πολυ μπαινουν και διαβαζουν μονο την τελευταια σελιδα χωρις να εχουν διαβασει της συζητησεις που εχουν προηγηθει και ετσι βγαζουν βιαστικα συμπερασματα και κρινουν.

@};- @};- @};- @};- >:d< >:d< >:d<
Το ΦΩΣ η ΑΓΑΠΗ και η ΔΥΝΑΜΗ αποκαθησούν το σχέδιο πάνω στη γή

Πολέμα και Οραματίσου !!!

Επιστροφή στο “ΤΟ ΡΕΪΚΙ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΑΣ”