Ένα αστείο mail όπως το έλαβα...

Εδώ "παίζουν" οι ηλικίες από 5 έως 555...!!!
Άβαταρ μέλους
Fotinoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 31623
Εγγραφή: 21 Σεπ 2007 8:38 pm
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση από Fotinoula »

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
όσο ζούμε σε τούτον τον κόσμο, θα τον Ερωτευόμαστε με όλη μας την Αγνότητα, έτσι ώστε να πάμε στον Θεό γεμάτοι από Αγάπη και όχι γεμάτοι από φόβο... :x
Άβαταρ μέλους
margaritarenia
Δημοσιεύσεις: 16607
Εγγραφή: 04 Μάιος 2007 4:02 pm

Δημοσίευση από margaritarenia »

^:)^ ^:)^ ^:)^ ^:)^ ^:)^

Ετσι ετσι ;) :x
Απόφαση να μην επιτρέψω σε κανεναν να με εκπλήξει. Ο μονος που εχει αυτο το δικαίωμα είναι ο Εαυτος μου και ο Θεος μεσα μου :romance-heartbeating:
https://m.youtube.com/watch?v=3YDz-ftqr1g#dialog
Nαταλία-Νεφέλη

Δημοσίευση από Nαταλία-Νεφέλη »

^:)^ ^:)^ ^:)^ ^:)^ ^:)^ ^:)^ ^:)^ Μωρέ έτσι ακριβώς είναι ....αλλά....ο αντρικός πληθυσμος πως νομίζετε ότι μας κρίνει; :-( :-?
Άβαταρ μέλους
Fotinoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 31623
Εγγραφή: 21 Σεπ 2007 8:38 pm
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση από Fotinoula »

Ναταλάκι όσο εχω εστιαστει στην κρίση των αλλων εχω χάσει τον Εαυτό μου

ας τα βρω εγω με τον εαυτο μου, να με αγαπησω με τα όλα μου και πιστεψε με μετα δεν θα μου καιγεται καρφακι η κριση των αλλων αντρων γυναικων

:x
όσο ζούμε σε τούτον τον κόσμο, θα τον Ερωτευόμαστε με όλη μας την Αγνότητα, έτσι ώστε να πάμε στον Θεό γεμάτοι από Αγάπη και όχι γεμάτοι από φόβο... :x
Nαταλία-Νεφέλη

Δημοσίευση από Nαταλία-Νεφέλη »

Φωτεινούλι, όσο άνετα κι αν νιώθω με τα 15 περιτά κιλάκια μου, έχω πολύ καιρό να σταυρώσω σύντροφο και αυτό με προβληματίζει!! :-? Μάλλον θα πρέπει γλυκειά μου να αναθεωρήσω τις απόψεις μου για το θέμα!! :-D
Άβαταρ μέλους
VasilisM
Δημοσιεύσεις: 8049
Εγγραφή: 27 Φεβ 2009 2:55 pm
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση από VasilisM »

Το να με αγαπώ δεν σημαίνω πως γίνομαι παθητικός και σταματάω να θέλω την αλλαγή πάνω μου. Απλά το κάνω με αγάπη προς τον εαυτό μου, δεν με μαστιγώνω που έχω μερικά κιλάκια παραπάνω, ούτε με πιάνει πανικός επειδή δεν έχω σύντροφο εδώ και καιρό.. σιγά.. όλα γίνονται. :x @};-
Πολέμα και Οραματίσου
Άβαταρ μέλους
ALEXOULA
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 24730
Εγγραφή: 22 Νοέμ 2007 9:04 pm

Δημοσίευση από ALEXOULA »

Βασίλη :thumbsup: :thumbsup:
Γι' αυτό που πολεμάς είναι μόνο η εξέλιξή σου...Εκεί στον κάθετο άξονα...γιατί όταν αυτός ολοκληρωθεί, ο πόλεμος μετά, στον οριζόντιο, γίνεται αρμονία, ειρήνη και πληρότητα

__________________________________________________________
Πολέμα και Οραματίσου
Άβαταρ μέλους
VasilisM
Δημοσιεύσεις: 8049
Εγγραφή: 27 Φεβ 2009 2:55 pm
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση από VasilisM »

:x :D
Πολέμα και Οραματίσου
Άβαταρ μέλους
margaritarenia
Δημοσιεύσεις: 16607
Εγγραφή: 04 Μάιος 2007 4:02 pm

Δημοσίευση από margaritarenia »

VasilisM έγραψε:Το να με αγαπώ δεν σημαίνω πως γίνομαι παθητικός και σταματάω να θέλω την αλλαγή πάνω μου. Απλά το κάνω με αγάπη προς τον εαυτό μου, δεν με μαστιγώνω που έχω μερικά κιλάκια παραπάνω, ούτε με πιάνει πανικός επειδή δεν έχω σύντροφο εδώ και καιρό.. σιγά.. όλα γίνονται. :x @};-

Βασιλακη..... :x :* >:d<
Απόφαση να μην επιτρέψω σε κανεναν να με εκπλήξει. Ο μονος που εχει αυτο το δικαίωμα είναι ο Εαυτος μου και ο Θεος μεσα μου :romance-heartbeating:
https://m.youtube.com/watch?v=3YDz-ftqr1g#dialog
Άβαταρ μέλους
VasilisM
Δημοσιεύσεις: 8049
Εγγραφή: 27 Φεβ 2009 2:55 pm
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση από VasilisM »

:x >:d<
Πολέμα και Οραματίσου
Άβαταρ μέλους
Δωρουλα
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 33625
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 4:23 pm
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Δημοσίευση από Δωρουλα »

Φωτεινούλι, όσο άνετα κι αν νιώθω με τα 15 περιτά κιλάκια μου, έχω πολύ καιρό να σταυρώσω σύντροφο και αυτό με προβληματίζει!! Hmm... Μάλλον θα πρέπει γλυκειά μου να αναθεωρήσω τις απόψεις μου για το θέμα!!
Ναταλί ούτε εγώ συμφωνώ με την άποψη ότι πρέπει να είμαι δίμετρη καλονή για να βρω σύντροφο!!η εξωτερική εμφάνιση παίζει κάποιο ρόλο γιατί βρισκόμαστε στο φυσικό πεδίο, αλλά δε θεωρώ ότι είναι η αιτία που δύο άνθρωποι έρχονται κοντά παρά η αφορμή και μόνο!!την αιτία θα την ψάξω στο συναίσθημα @};-

Φυσικά η εξωτερική φροντίδα του εαυτού μας είναι βασική, αλλά η εσωτερική γαλήνη και ομορφιά για μένα είναι αυτή που αναδύεται και έξω μας ακόμα και αν δεν είμαστε μοντέλα!! >:d< >:d< >:d<
Η πληγωμένη καρδιά μπορεί να Ερωτευθεί
Η προστατευμένη καρδιά δεν μπορεί


Πολέμα και Οραματίσου.

Εικόνα

Reiki Center - Ρεικι
Nαταλία-Νεφέλη

Δημοσίευση από Nαταλία-Νεφέλη »

:-? Ρε παιδιά τι λέτε να επείγει περισσότερο να σιάξω; Το μέσα μου ή το έξω μου;
Επισκέπτης

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Παραλληλαααα Ναταλι Παραλληλαααα, αρχισε με ειναι το εξω σου που ειναι ποιο ευκολο και μετα βλεποντας και κανοντας. :D
Άβαταρ μέλους
Δωρουλα
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 33625
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 4:23 pm
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Δημοσίευση από Δωρουλα »

Παραλληλαααα Ναταλι Παραλληλαααα,
:thumbsup:
Η πληγωμένη καρδιά μπορεί να Ερωτευθεί
Η προστατευμένη καρδιά δεν μπορεί


Πολέμα και Οραματίσου.

Εικόνα

Reiki Center - Ρεικι
Nαταλία-Νεφέλη

Δημοσίευση από Nαταλία-Νεφέλη »

Ω ρε.....Πολύ δουλειά έπεσε στα πέριξ!!! :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Επιστροφή στο “ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ...”