ΘΕΡΑΠΕΥΤΙΚΕΣ ΕΠΙΓΝΩΣΕΙΣ...και οποιος αντεξει!

ολιστική θεραπεία
και ο ρόλος της
επίγνωσης σ' αυτήν
Επισκέπτης

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

ΤΩΡΑ να με φανταστώ να φωνάζω Γιαμπουου μαζί με αλλους παλαβιάριδες και να μην ξεκαρδιστώ στα γέλια ....δεν γίνεται με τίποτα......

Αντε όλοι μαζί....Γιαμπουυυυυυυυυυχου μπου χου χου.....τον εξέλιξα λίγο τον ηχο.... =)) =)) =))
Άβαταρ μέλους
Madraoulas
Δημοσιεύσεις: 7582
Εγγραφή: 15 Νοέμ 2007 6:11 pm
Τοποθεσία: Χολαργος-Αθηνα/Νεαπολη-Λακωνια

Δημοσίευση από Madraoulas »

μπουχαχαχαχαχαχα..θα το πνιξετε το κοριτσι..ειναι και στο ανθος της ηλικιας του..... =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) ...με τι καλο εισαι μπουκωμενη?.... =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) ..εχει σχεση με ΕΛΠΑ? =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))
ΣΑΣ ΑΓΑΠΑΩ ΟΛΟΥΣ!!..ετσι απλα....
''΄Όταν μέσα μας έχουν εκλείψει οι αιτίες της πράξης, τότε η πράξη η ίδια δεν άγεται από τα συμπτώματα, αλλά εκδηλώνεται αυθόρμητα και αυτούσια, ως αγαθοσύνη. "
Επισκέπτης

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Αθεόφοβος είσαι Μαντρυ....και είμαστε και εξω και δεν μπορω να εκφραστώ ...
Πως θα εγραφα παιδί μου αν είχα επισκευες τέτοια ώρα.....
Πάω για ύπνο.......χι χι O:-)
Άβαταρ μέλους
Madraoulas
Δημοσιεύσεις: 7582
Εγγραφή: 15 Νοέμ 2007 6:11 pm
Τοποθεσία: Χολαργος-Αθηνα/Νεαπολη-Λακωνια

Δημοσίευση από Madraoulas »

aetos έγραψε:Αθεόφοβος είσαι Μαντρυ....και είμαστε και εξω και δεν μπορω να εκφραστώ ...
Πως θα εγραφα παιδί μου αν είχα επισκευες τέτοια ώρα.....
Πάω για ύπνο.......χι χι O:-)
μα ειναι δυνατον να φοβαμαι το θεο μου?..αφου ειναι μεσα μου..δλδ ειμαι εγω......
αρα προχωρα και καληνυχτα @};- @};- :x :x
ΣΑΣ ΑΓΑΠΑΩ ΟΛΟΥΣ!!..ετσι απλα....
''΄Όταν μέσα μας έχουν εκλείψει οι αιτίες της πράξης, τότε η πράξη η ίδια δεν άγεται από τα συμπτώματα, αλλά εκδηλώνεται αυθόρμητα και αυτούσια, ως αγαθοσύνη. "
Επισκέπτης

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

:* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :* :*
Άβαταρ μέλους
AMALIA
Δημοσιεύσεις: 21571
Εγγραφή: 13 Ιαν 2008 1:14 pm
Τοποθεσία: ΚΕΡΚΥΡΑ

Δημοσίευση από AMALIA »

ειπα να σου κουνησω λιγο το θεμα...
για να αρχισεις να κουνιεσαι και εσυ!!!! :)) :))


^:)^ ^:)^ ^:)^ ^:)^
Άβαταρ μέλους
Madraoulas
Δημοσιεύσεις: 7582
Εγγραφή: 15 Νοέμ 2007 6:11 pm
Τοποθεσία: Χολαργος-Αθηνα/Νεαπολη-Λακωνια

Δημοσίευση από Madraoulas »

ασε..γιατι προσπαθω να βαλω μια φοτο κι εχω κολλησει στο ξανθο γμτ

παλιοκουνιστρω =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))
ΣΑΣ ΑΓΑΠΑΩ ΟΛΟΥΣ!!..ετσι απλα....
''΄Όταν μέσα μας έχουν εκλείψει οι αιτίες της πράξης, τότε η πράξη η ίδια δεν άγεται από τα συμπτώματα, αλλά εκδηλώνεται αυθόρμητα και αυτούσια, ως αγαθοσύνη. "
Άβαταρ μέλους
Madraoulas
Δημοσιεύσεις: 7582
Εγγραφή: 15 Νοέμ 2007 6:11 pm
Τοποθεσία: Χολαργος-Αθηνα/Νεαπολη-Λακωνια

Δημοσίευση από Madraoulas »

Εικόνα
ΣΑΣ ΑΓΑΠΑΩ ΟΛΟΥΣ!!..ετσι απλα....
''΄Όταν μέσα μας έχουν εκλείψει οι αιτίες της πράξης, τότε η πράξη η ίδια δεν άγεται από τα συμπτώματα, αλλά εκδηλώνεται αυθόρμητα και αυτούσια, ως αγαθοσύνη. "
Άβαταρ μέλους
Ellaki
Δημοσιεύσεις: 27428
Εγγραφή: 30 Ιούλ 2007 11:02 am
Τοποθεσία: Αγάπη

Δημοσίευση από Ellaki »

στο τέλος θα πάθουμε όλοι μαδρύαση και θα χρειαστούμε θεραπεία =)) =))
Βάσω ετοίμαζε θαλάμους :))
Ας ξεκινήσουμε να αγαπάμε, κι ας μην ξέρουμε ακόμα καλά τον τρόπο... :romance-heartbeating:
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88636
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Δημοσίευση από Vasoula »

Μαδράκο μου σωστά άνοιξες το τόπικ στην ενότητα θεραπεία...

Νιώθω εσωτερικά θλίψη...΄Ερχεται η επιφάνεια με την χαρά, για να εναρμονίσει το μέσα με το έξω...

΄Η θεραπεία θα ξεκινήσει όταν ενσωματώσεις αυτό το "ανθρωπάκι" και ότι αντιπροσωπεύει, εσωτερικά...

Για να μπορέσουν τα δάκρυα να "ξεπαγώσουν" και να χυθούν, φέρνοντας και το σπάσιμο του "πάγου"...

Και μην ακούσω "οι άντρες δεν κλαίνε..."! :*
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Madraoulas
Δημοσιεύσεις: 7582
Εγγραφή: 15 Νοέμ 2007 6:11 pm
Τοποθεσία: Χολαργος-Αθηνα/Νεαπολη-Λακωνια

Δημοσίευση από Madraoulas »

:-? :-? :-? :-? :-? ..ok...αναμενωμεν λοιπον εις το λιωσιμο των παγων.... =)) =)) ...μεχρι τοτε.. =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) .... >:d< @};- :x
ΣΑΣ ΑΓΑΠΑΩ ΟΛΟΥΣ!!..ετσι απλα....
''΄Όταν μέσα μας έχουν εκλείψει οι αιτίες της πράξης, τότε η πράξη η ίδια δεν άγεται από τα συμπτώματα, αλλά εκδηλώνεται αυθόρμητα και αυτούσια, ως αγαθοσύνη. "
Άβαταρ μέλους
CHRYSSOULA
Δημοσιεύσεις: 883
Εγγραφή: 04 Σεπ 2008 9:43 pm

Δημοσίευση από CHRYSSOULA »

Madry μου,
Αντιλαμβάνομαι την ευφορία σου γιατί κάτι μέσα σου ταρακουνήθηκε..Ένοιωσες κάτι δυνατό και αυτό είναι ένα ξέσπασμα.... Προσπαθείς να δεις τι αληθινά σου συμβαίνει και αυτό σου φέρνει αμηχανία...Έλεγες εγώ δεν πέρασα καθαρισμό μετά τις μυήσεις, εγώ δεν είχα κάποιο πρόβλημα που ακολούθησα το ένα σεμινάριο ή το άλλο..... Όμως έγινε μια ρωγμή γιατί σε κατέκλυσε η αγάπη και αυτή η ρωγμή θα φέρει άλλες και άλλες μέχρι να φωνάξεις δυνατά αυτό που η δική σου καρδιά θέλει να πει χωρίς καταπιέσεις..... Δεν βρίσκεσαι τυχαία σε αυτό το χώρο με όλους εμάς γύρω σου.... Δεν είδες φως απλά και μπήκες.... Το Φως έχει αρχίσει να κάνει δουλειά μαζί και η αγάπη.....
Αφού περάσει το παραλήρημα, που λυπάμαι που στο λέω δεν θα κρατήσει για πολύ, ο ίδιος σου ο Εαυτός θα σου ζητήσει μια ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ άσκηση....Την μεγάλη βουτιά προς τα μέσα, όχι επιφανειακά πια.... Πως θα το καταλάβεις????
Εκείνη την ημέρα θα ακούσεις π.χ ένα τραγούδι, ή ένα διαφορετικό ήχο,ή ένα άλλο είδους γέλιο που θα σου μιλήσει εσωτερικά....Εκείνη την ημέρα το γελαστό ανθρωπάκι θα αλλάξει και συ ο ίδιος θα ψάξεις για κάτι άλλο που θα εκφράζει ένα νέο τρόπο σκέψης.....
Μέχρι τότε μπορείς να μείνεις στην ευδαιμονία αν θέλεις αλλά σε συμβουλεύω αργά αργά να αρχίσεις να ανοίγεις για καινούργια πράγματα......... γιατί οι προσκολλήσεις πάσης φύσεως μόνο καθυστέρησεις μπορούν να φέρουν στο ΜΕΓ’ΛΟ ταξίδι της αναζήτησης μας!!!!
Η Ευγνωμοσύνη δονεί κάθε κύτταρο μου !!!
Άβαταρ μέλους
Madraoulas
Δημοσιεύσεις: 7582
Εγγραφή: 15 Νοέμ 2007 6:11 pm
Τοποθεσία: Χολαργος-Αθηνα/Νεαπολη-Λακωνια

Δημοσίευση από Madraoulas »

Χρυσουλα μου σ ευχαριστω! >:d< @};- :x ........
τ ανθρωπακια τα εκοψα ;) ..οποτε μαλλον αρχιζει σιγα-σιγα το 'αλλο'κολπο...θα ενημερωσω..... :*
ΣΑΣ ΑΓΑΠΑΩ ΟΛΟΥΣ!!..ετσι απλα....
''΄Όταν μέσα μας έχουν εκλείψει οι αιτίες της πράξης, τότε η πράξη η ίδια δεν άγεται από τα συμπτώματα, αλλά εκδηλώνεται αυθόρμητα και αυτούσια, ως αγαθοσύνη. "
Επισκέπτης

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Vaso έγραψε:Μαδράκο μου σωστά άνοιξες το τόπικ στην ενότητα θεραπεία...

Νιώθω εσωτερικά θλίψη...΄Ερχεται η επιφάνεια με την χαρά, για να εναρμονίσει το μέσα με το έξω...

΄Η θεραπεία θα ξεκινήσει όταν ενσωματώσεις αυτό το "ανθρωπάκι" και ότι αντιπροσωπεύει, εσωτερικά...

Για να μπορέσουν τα δάκρυα να "ξεπαγώσουν" και να χυθούν, φέρνοντας και το σπάσιμο του "πάγου"...

Και μην ακούσω "οι άντρες δεν κλαίνε..."! :*
ΩΧ!!!!!!!!!!
Άβαταρ μέλους
ksan8oula
Δημοσιεύσεις: 2667
Εγγραφή: 15 Νοέμ 2008 6:54 pm
Τοποθεσία: Κρητη

Δημοσίευση από ksan8oula »

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))

ηθελα να γελασω απλα ,μη με παρεξηγηστε :D..............
Κανείς δεν θα σου απαντήσει τι είναι αλήθεια, γιατί αυτό που θα σου πει είναι μόνο η δικιά του!Βάσω Νικολοπούλου

Επιστροφή στο “ΘΕΡΑΠΕΙΑ”