Αφυπνιση / Ascension

Άβαταρ μέλους
LastTimeIcheckedEnlitend
Δημοσιεύσεις: 25
Εγγραφή: 18 Φεβ 2009 10:05 pm

Αφυπνιση / Ascension

Δημοσίευση από LastTimeIcheckedEnlitend »

makes better sense. ειναι καλυτερα κατανοητη η αποψη μου μεσω των blogs. Ειμαι ικανοποιημενος με το blog μου, και το αρχικο video του link στο προφιλ μου. Απλως το ολοκληρωνω ετσι απο την πλευρα μου.

namaste :D

και 2. http://www.youtube.com/watch?v=Dk7FC-VlHmo
το κανονικο σακτιπατ.

και καποια ακομα απο μας.

http://www.youtube.com/watch?v=edNC-HEI ... r_embedded

http://www.youtube.com/watch?v=HZrF3dxEeJU

http://www.youtube.com/watch?v=ztewQ9wattk

http://www.youtube.com/user/Yiorgosmz#g ... E8BCC15E48

φιλακια
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος LastTimeIcheckedEnlitend την 28 Απρ 2010 4:36 am, έχει επεξεργασθεί 2 φορές συνολικά.
Επισκέπτης

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

μαλιστα :-B
Άβαταρ μέλους
ksan8oula
Δημοσιεύσεις: 2667
Εγγραφή: 15 Νοέμ 2008 6:54 pm
Τοποθεσία: Κρητη

Δημοσίευση από ksan8oula »

Γιαννιο ουτε παραθεση δε τολμω να το κανω.
αυτο παρα ειναι μεγαλο ,ποση ωρα καλε το εγραφε :-?

βαζω τα :-B μου και εγω .....ασ δουμε τι λεει..
Κανείς δεν θα σου απαντήσει τι είναι αλήθεια, γιατί αυτό που θα σου πει είναι μόνο η δικιά του!Βάσω Νικολοπούλου
Επισκέπτης

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Δεν ξερω... πρωι πρωι γραφτηκε κι επιασε αμεσως το γραψιμο αλλα πριν λιγο τελειωσε κατακοπος...
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88508
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Δημοσίευση από Vasoula »

Οπως ειναι προγραμματισμενο να συμβει.) Οι περισσοτερες ενσαρκωσεις μου υπηρξαν στους Αρκτουριους, Πλειαδιους, Δρακονιους αλλα και γκριζους. Εχω υπαρξει σιντχι γιογκι στη Γη, Σαμανος, Μαγος και Δρακος σε σειρα ζωων. - Η αληθινη ιστορια της Γης δεν εχει διδαχτει ακομη.

βρε Γιωργάκη, και εγώ ήμουν ο Απόστολος Παύλος, αλλά δεν το κάνω τόσο θέμα... :D

και για να σοβαρευτούμε....

σ' ευχαριστούμε για την ενημέρωση...

αν έλειπε και η διαφήμιση των ιδιοτήτων σου θα ήταν ακόμα πιο ουσιαστική...

:x
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Επισκέπτης

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Παντως ειναι ειλικρινης... ιερεας στην Ατλαντιδα δεν υπηρξε....
Rainmaker
Δημοσιεύσεις: 5284
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 1:04 pm

Δημοσίευση από Rainmaker »

Εικόνα:-? :-? :-? :-? :-?

Προφανως αν καποιος βρισκεται στα μισα της 3ης ή στην αρχη της 4ης διαστασης οτιδηποτε πεφτει στην αντιληψη του ειναι μια ακομα σκεψη ισως παιδαριωδης, γιατι ξερει οτι η σκεψη αυτη θιγει μια πραγματικοτητα που "ποτε" δεν θα φτασει, ή ειναι κατι που διαφωνει με τα πιστευω του. Δεν εχω καποια συμπαθεια ή χρονο για τετοιο κοσμο.
Για ποιούς έχεις χρόνο;;;;;;;
Εχω ηδη αποδειξει τη παρουσια μου σαν Σακτιπατ kundalini Master, ως απελευθερωμενη ψυχη που φερει τον ανωτατο βαθμο initiation, ή αλλιως την ενεργεια του εβδομου πεδιου.


Αλήθεια;;; σε ποιόν;;; στον εαυτό σου δεν νομίζω ότι έχεις αποδείξει κάτι.. αν το είχες αποδείξει δεν θα χρειαζόσουν τόσες ταμπέλες και διαφήμιση...
Η αποσταση δεν μετραει, θεραπευω με ευκολια απο αποσταση και μπορω σε καθε περιπτωση να μεταβιβασω ενεργεια.
Και ποια η άποψη σου για τη θεραπεία;;; Τι είναι Θεραπεία για σένα;;
*Ειναι γνωστο πλεον απο μελετες, οτι το γηινο dna δεν ειναι εξ'ολοκληρου γηινο, και διαφερει παρα πολυ. Εχω την τιμη να βλεπω αλυσιδες dna μεσω του φωτος. Δεν χρειαζομαι αποτελεσματα εργαστηριου για να δω.
Βλέπεις χρωμοσωματα και κάνεις και συγκρίσεις Dna?? πολύ χρήσιμος θα ήσουν σε κάποιο εργαστήριο... Τοσοι άνθρωποι κάνουν τεστ Dna στις μέρες μας.. δεν βοηθάς κι εσύ λίγο...
ο ανθρωπος εχει τη δυνατοτητα τηλεπαθειας αποδεδειγμενα η οποια αναιρει την οποιαδηποτε αναγκη ελεγχου μεσω διαδικασιας εξακριβωσης
:-o :-o :-o κοιτα να δείς... δεν το είχα πάρει χαμπάρι και πλήρωνα Οτε...
Για οσους δεν ξερουν αγγλικα υπαρχουν βιβλια μεταφρασμενα στα ελληνικα επανω στη kundalini και καποιοι δασκαλοι αλλα και υπαρχουν διαφορετικα planes δασκαλων δεν ειναι ολοι ολοκληρωμενοι και αλληλεπιδρουν με διαφορετικες ποιοτητες ενεργειας και εκει χρειαζεται προσοχη.
Να και οι αναμενώμενοι διαχωρισμοι... άντε πάλι ποιότητες ενέργειας... ποιότητες δασκάλων... οι κακοι οι καλοι και οι καλύτεροι..
Δεν ειμαι εδω δυστυχως για να κανω διαλεξεις θεωριας διοτι εχω κατακτησει το σακρα του λαιμου πολυ καιρο πριν
Γιατί είσαι εδω;;;; (όποιος έχει κατακτήσει το τσάκρα του λαιμου δεν κάνει διαλέξεις;;;)

Το τραγικο με μη αφυπνισμενες συνειδησεις, ειναι οτι σκεφτονται ακομα περισσοτερο προσπαθωντας να κρυφτουν απο το γεγονος οτι δεν μπορουν να αντικαταστησουν τη σκεψη τους με ανωτερα κυματα και να κερδισουν την αφυπνιση και την ελευθερια τους περα απο τους νομους του συμπαντος
Εσύ προφανώς φαντάζομαι την έχεις αντικαταστήσει την σκέψη εε;;Εντελώς;;;
Τελος υπαρχει η ψευδαισθηση πως ο πολυ απλος ανθρωπος, ενας εργατης π.χ. μπορει να εχει πετυχει την αφυπνιση, πως δεν σκεφτεται κανει μια απλη εργασια και ειναι ολοκληρωμενος. Αυτο ειναι λαθος.
Ωπα να και κάτι που δεν βλέπεις στις μέρες μας... κοινωνικά πρότυπα και διαχωρισμους....
Συμβαινει σε αυτο το πλανητη, να λατρευονται νεκρα σωματα, τα οποια μπορει να εχουν διατηρηθει μεσα απο χιλιαδες τροπους και τεχνολογιες/εμφυτευματα της 4ης διαστασεις και να θεωρουνται πρεσβευτες του ιερου. Το νεκρο σωμα, Νεκρο. Θεωρειται ιερο. Τη στιγμη που ανθρωποι που θεραπευουν με ευκολια εξ αποστασεως και προσφερουν αφυπνιση συνειδητοτητας σε αλλους ειναι σαν να μην υπαρχουν
Διακρίνω ένα μικρό παράπονο;;;; >:d<
Το αληθινο φως φοβιζει, γιατι εχει δυναμη. Η δυναμη του ειναι 1 - 200.000 στο επιπεδο της 5ης διαστασης και ανεβαινοντας στο αρχαγγελικο σωμα 1 - 1.000.000.000
Οταν λές δύναμη εννοείς υπποδύναμη ;; Joules;; τι;;; και πως μέτρησες την δύναμη του αρχαγγελικου σώματος;;;;;
Δεν ειμαι εδω ομως για να κανω μαθηματα φιλοσοφιας ή να επαναλαμβανω πραγματα που εχουν χιλιοειπωθει 5.000 χρονια πριν απο αρχαια ινδικα κειμενα σε ψυχες που επιλεγουν τη πλανη

Ακόμα δεν μας είπες γιατί είσαι εδω...

Μήπως για να μας σώσεις;;;;

-------------------
Παρέκαμψα ένα μεγάλο κομμάτι γιατι βαρέθηκα να το διαβάσω τωρα... αλλα αυτό δεν μπορουσα να το αφήσω έτσι....
---------------------

Οσον αφορα το περασμα της Γης στις ανωτερες συχνοτητες και την αντικατασταση της μεχρι τωρα τεχνολογιας με ανωτερες με την βοηθεια εξωγηινων πολιτισμων οι οποιοι βρισκονται εξω απο τον κυκλο του καρμα..

Εφ'οσον υπαρχει βιντεο του Καναδου Πρωην Υπουργου Εξωτερικων, το οποιο ΔΕΝ πεχτηκε στην ελληνικη τηλεοραση. Στο οποιο αναφερει πως ειναι πεπεισμενος οτι εξωγηινοι πολιτισμοι Δεκαετιες πριν προσφερθηκαν να μας βοηθησουν να λυσουμε τα προβληματα του περιβαλλοντος και να προαχθουμε, εμεις ομως επελεξαμε να χτυπησουμε πρωτα. Link υπαρχει στη σελιδα μου. Εαν δεν ειχες γνωση ως τωρα καλως
Να σε ρωτήσω κατι...
Μήπως βλέπεις πολύ X Files;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Και κάτι ακόμα.. εσύ πως ξέρεις ότι μας έχουν επισκεφτεί οι εξωγήινοι;; καλα το είπε αυτός ο υπουργός εσύ που το ξέρεις;;
Ας πουμε ότι ήρθαν και μας είπαν να μας σώσουν τον πλανήτη.. εμείς τα ζώα είμασταν τόσο αγενείς που αρνηθήκαμε και τους είπαμε φύγετε απο δω δεν σας θέλουμε θέλουμε να σκοτωσουμε τη γή και να πεθάνουμε όλοι!!;;;;;;;;;;;;;

Δεν ξερω πως βοηθαει πραγματικα να πιστευουμε οτι η ανθρωποτητα καταφερε να κατασκευασει οθονες πλασμα, lazers και νανοτεχνολογια αλλα δεν μπορει να αποδεσμευτει απο το πετρελαιο, τον λιγνιτη και τo χρημα
Εχεις μέινει λίιιγο πίσω αφου η απεξάρτηση έχει αρχίσει σιγά σιγά...
Εσύ έχεις απεξαρτηθεί απο το πετρέλαιο και την βενζίνη;;;


Οσο για το laser και τη nano τεχνολογία πιστεύω ότι οι άνθρωποι των οποίων οι ζωές έχουν σωθεί απο αυτές τις τεχνολογίες αυτές επειδή τα λαξερ και η νανο τεχνολογία έδωσε νέα εργαλεία στην ιατρική να θεραπεύσει πολύ κόσμο... νομίζω πως αυτοί οι άνθρωποι ίσως λέω ίσως να διαφωνούν λίγο μαζί σου.. Νομίζω πως και εσύ θα διαφωνούσες μαζί σου αν χρειαζόσουν μια τέτοια θεραπεία.... εεε τι λές;;

---------------------------------------------
Δεν κατάλαβα το γιατί έγραψες όλο αυτό το κατεβατό... (πόσες ώρες σου πήρε;;;)

Μπορουσες απλά να γράψεις .. είμαι MASTER kundalini και ψάχνω για μαθητές..
Απλά και περιεκτικά..

Ηθελες να πείς κάτι άλλο και δεν το καταλαβα;;; :-? :-? :-? :-? :-?
Άβαταρ μέλους
angela_al
Δημοσιεύσεις: 2334
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 1:03 pm
Τοποθεσία: Λάρισα

Δημοσίευση από angela_al »

Μωρέ μπράβο Ηλία! :D
Έχεις υπομονή μπόλικη βλέπω...

Εγώ έμεινα στο
Ενσαρκωνω την ενεργεια της Καλι για συγκεκριμενο λογο.
κι είπα... καλή μας νύχτα!
=)) =)) =))
L' Amor che move il sole e l'altre stelle
Dante Aligieri
Rainmaker
Δημοσιεύσεις: 5284
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 1:04 pm

Δημοσίευση από Rainmaker »

Είδες... :)) :)) :)) :))
Άβαταρ μέλους
Qisan
Δημοσιεύσεις: 1151
Εγγραφή: 16 Μάιος 2007 5:57 pm
Τοποθεσία: Σχερια

Δημοσίευση από Qisan »

αχ ωρε Γιωργο ... κουραγιο για αυτοπροβολη που την ειχες ...

και εισαι και παγανελι εε ? χεχε

Νασαι Καλα μου θυμησες αλλες εποχες .

ΝαμασΤΕ
La culture c est comme la confiture , moins on en a plus on l etale
Άβαταρ μέλους
WonderBoy
Δημοσιεύσεις: 455
Εγγραφή: 29 Μάιος 2008 11:37 am
Τοποθεσία: veria

Δημοσίευση από WonderBoy »

Εντάξει καταρχή σαφώς και δε νομίζω να τα έγραψε όλα αυτά απο ουρανοκατέβατη εμπνευση,μάλον copy απο κανα έτοιμο αρχείο του έκανε και σίγουρα το έστειλε σε πολά πολά άλλα φόρουμ.

Ομως παιδιά μή τον αρπάζετε ετσι........ο καθένας όπως το βλέπει ,και ευτηχώς όλοι εδώ βλέπουμε και μπορούμε να κρίνουμε για τιη δική μας εξέλιξη.

Δεν μου άρεσε ξέρετε όλοι μαζί να προσπαθούμε να τον κράξουμε, για ΤΙ?Φαντάζομαι πολύς κόσμος θα μας έκραζε και εμάς εαν διάβαζε αυτό το φόρουμ........καταλαβένετε τι ενόω 8) 8

Τον Χριστό όταν τον ρωτούσαν ποιός είναι και τους έλεγε ο Μεσσίας οι περισσότεροι γελούσαν με τη μία..............

Απλά περίμενα σε αυτό το φόρουμ να μήν είμαστε τόσο τσίτομένοι .και να κρατάμε μια αλλη στάση με τον οποιοδήποτε άνθρωπο όπως και αν σκέφτετε..........

@};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};-
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88508
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Δημοσίευση από Vasoula »

Χριστό όταν τον ρωτούσαν ποιός είναι και τους έλεγε ο Μεσσίας οι περισσότεροι γελούσαν με τη μία..............



Δεν τους έλεγε τίποτα, Τασούλη ο Ιησούς...!


΄Ομως ξέρεις τι καταλαβαίνω με αυτό που λες?

ότι χρειάζεσαι μια ορισμένη συμπεριφορά για να νιώσεις καλά...

Εδώ μέσα λέμε ότι λέμε, συμφωνούμε και διαφωνούμε υγιώς!

Δεν νομίζω ότι δεν έχω δικαίωμα να εκφράσω την άποψή μου, όταν κάποιος γίνεται "κυνικός" και διαφημίζει τόσο τις ιδιότητές του, με το σκεπτικό να μην νιώσει απόρριψη...

Ας νιώσει όση απόρριψη θέλει, εμένα προσωπικά δεν με ενδιαφέρει τι θα αισθανθεί κανείς, αν αυτό που θα εκφράσω είναι μόνο η αληθεια ΜΟΥ!!!

Δεν χρειάζεται να συμφωνήσεις μαζί μου Τασούλη, απλά τοποθετούμαι στην παρατήρησή σου...

Βαρέθηκα να ακούω για ενσαρκώσεις του Κουτχούμι και όποιου άλλου....

Και νομίζω ότι έχω την ελευθερία να το πω..

Ξέρεις, αυτή η άποψη, άσε τους να λένε ότι θέλουν, έφεραν και το πνεύμα μας σ' αυτό το χάλι... :-( :-(

Δεν πειράζει πάντως που διαφωνούμε.... :x

Θεωρώ ότι δεν χρειάζομαι άλλους σωτήρες...και αυτά που αναφέρει ο Γιώργος δεν είναι παρά "δοξάστε με, για να σας σώσω...|

και φαντάστηκες ποτέ, ότι δεν θα τοποθετηθούμε σ' αυτό? :-?
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Επισκέπτης

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

:-? :-? :-? :-?

Θα μου πάρει πάνω από 1 εβδομάδα να το εμπεδώσω...

Λέτε να είμαι εγκλωβισμένη στην γήϊνη διάσταση...??? :-?
Άβαταρ μέλους
galazia_sfaira
Δημοσιεύσεις: 10143
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 3:13 pm
Τοποθεσία: Μυτιλήνη

Δημοσίευση από galazia_sfaira »

...πάντως αν μη τι αλλο το παιδι μπηκε ειπε δοξάστε με ευθαρσως.....έ αν μη τι αλλο εκτιμω την ειλικρινεια κατάθεσης της ανάγκης του.....

Υπάρχουν φυντανια και φυντάνια ;)
Eγώ είμαι εσύ και Εσύ είμαι Εγω!

"Αφίεσθε Ημών"
Άβαταρ μέλους
AMALIA
Δημοσιεύσεις: 21571
Εγγραφή: 13 Ιαν 2008 1:14 pm
Τοποθεσία: ΚΕΡΚΥΡΑ

Δημοσίευση από AMALIA »

galazia_sfaira έγραψε:...πάντως αν μη τι αλλο το παιδι μπηκε ειπε δοξάστε με ευθαρσως.....έ αν μη τι αλλο εκτιμω την ειλικρινεια κατάθεσης της ανάγκης του.....

Υπάρχουν φυντανια και φυντάνια ;)
σφαιρουλα με καλυψες ;)

Επιστροφή στο “ΕΣΩΤΕΡΙΣΜΟΣ - ΑΥΤΟΓΝΩΣΙΑ”