Κατεβασμα ενέργειας .....

Συντονιστής: Vasoula

Άβαταρ μέλους
Mare
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: 18 Μάιος 2024 3:45 pm

Κατεβασμα ενέργειας .....

Δημοσίευση από Mare »

Χρειάζομαι μια διευκρίνιση ανακεφαλαιωνοντας πριν να δοκιμάσουμε να στείλουμε θεραπεία λοιπόν σχεδιάζουμε τα σύμβολα στις παλάμες μας κ στον αέρα κ μετά σηκώνουμε τα χέρια ψηλά επικαλούμενοι το ρέικι για να κατέβει η ενέργεια στα χέρια μας .Έστω ότι βρισκόμαστε σε δημόσιο χώρο λ.χ. νοσοκομείο η άλλο δημόσιο χωρο κ δεν θέλουμε να αντιληφθούν οι άλλοι τι κάνουμε πως διακριτικά θα κατεβάσουμε την ενέργεια στα χέρια μας κ θα δώσουμε θεραπεία η θα δώσουμε στον εαυτό μας π.χ. σε περίπτωση πονοκεφάλου σε μια αίθουσα ασπουμε .Ευχαριστώ :tosser: :-\ :-\ :tosser: :tosser: :tosser:
;- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};-
Ποτέ μην χάνετε την ευκαιρία να δείτε κάτι όμορφο, γιατί η ομορφιά είναι ο γραφικός χαρακτήρας του Θεού.
~ Ralph Waldo Emerson
Άβαταρ μέλους
Annoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 33851
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 2:43 pm

Re: Κατεβασμα ενέργειας .....

Δημοσίευση από Annoula »

Mare εγώ προσωπικά όταν βρίσκομαι έξω προσπαθώ είτε να βρω κάποιο απομονωμένο σημείο για λίγο (ακόμα και σε μπάνιο) ή δεν στέλνω καθόλου αν οι συνθήκες δεν το ευνοούν. Για τον εαυτό μου θα βάλω συμβολάκι και τα χέρια μου στο σημείο που θέλω διακριτικά. :x
Αν ο Θεός είναι η πρωταρχική Αιτία η Αγάπη θα είναι το αποτέλεσμα
Πατέρα μου/Μητέρα μου, είναι παιδί της Αλήθειας και μόνο αυτή είναι ο δρόμος ο δικός μου προς εσένα
Πολέμα και Οραματίσου

Επιστροφή στο “ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ - ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΡΕΪΚΙ”