Μόνο θα ήθελα να μοιραστώ...

Άβαταρ μέλους
Ellaki
Δημοσιεύσεις: 27316
Εγγραφή: 30 Ιούλ 2007 11:02 am
Τοποθεσία: Αγάπη

Re: Μόνο θα ήθελα να μοιραστώ...

Δημοσίευση από Ellaki »

Μανούλη μου είμαι σίγουρη ότι θα τα καταφέρεις >:d< >:d< >:d< >:d< >:d<

Πάντως εγώ έχω γίνει τεχνολογικό φρικιό. Την πρώτη βδομάδα δυσκολεύτηκα αλλά μετά έστρωσα :)) :)) :)) :))
Ας ξεκινήσουμε να αγαπάμε, κι ας μην ξέρουμε ακόμα καλά τον τρόπο... :romance-heartbeating:
Άβαταρ μέλους
Θοδωράκος
Δημοσιεύσεις: 23467
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 3:37 pm
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Μόνο θα ήθελα να μοιραστώ...

Δημοσίευση από Θοδωράκος »

Μανούλη >:d< >:d< >:d<
Πολέμα και Οραματίσου @};-

Ανοίγω την Καρδιά μου στον Θεό. :romance-heartbeating:
Άβαταρ μέλους
Annoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 33569
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 2:43 pm

Re: Μόνο θα ήθελα να μοιραστώ...

Δημοσίευση από Annoula »

Μανούλη >:d< :romance-heartstiny:
Αν ο Θεός είναι η πρωταρχική Αιτία η Αγάπη θα είναι το αποτέλεσμα
Πατέρα μου/Μητέρα μου, είναι παιδί της Αλήθειας και μόνο αυτή είναι ο δρόμος ο δικός μου προς εσένα
Πολέμα και Οραματίσου
Άβαταρ μέλους
Δωρουλα
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 33540
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 4:23 pm
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Re: Μόνο θα ήθελα να μοιραστώ...

Δημοσίευση από Δωρουλα »

Μανούλη :romance-kisscheek: :romance-heartsthree:
Η πληγωμένη καρδιά μπορεί να Ερωτευθεί
Η προστατευμένη καρδιά δεν μπορεί


Πολέμα και Οραματίσου.

Εικόνα

Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Λιζούλα
Δημοσιεύσεις: 17539
Εγγραφή: 21 Απρ 2010 1:06 pm

Re: Μόνο θα ήθελα να μοιραστώ...

Δημοσίευση από Λιζούλα »

Μανούλη >:d< >:d< >:d<
Ας είμαι και ο μόνος ΄Ανθρωπος που πιστεύει στην Δύναμη της Αγάπης, δεν παίρνω ποτέ τον Λόγο μου πίσω...Θα την υπηρετώ, ακόμα κι αν μείνω μόνη και αξιοκατάκριτη από αυτούς που όφειλαν να είναι οι αγαπημένοι μου... ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΩ!!!!
Άβαταρ μέλους
Μπεττουλα
Δημοσιεύσεις: 6428
Εγγραφή: 03 Οκτ 2011 12:22 pm

Re: Μόνο θα ήθελα να μοιραστώ...

Δημοσίευση από Μπεττουλα »

Μανουλη μου σε νιωθω :romance-heartbeating: και εμεις εδω κάπως έτσι είμαστε με τα σουπερ μαρκετ πανικος! αδεια ραφια???μονο σε ταινιες επιστημονικης φαντασιας! :-o

εμενα με επιασε ο φοβος χτες οταν ακουσα του διαγγελμα του γνωστου οταν ειπε ειμαστε σε πολεμο! εκεινη τη στιγμη δεν εδωσα σημασια αλλα μετα με κυριευσε.. με πιασανε σκεψεις του τυπου εχουμε πολεμο ποιος θα αγοραζει κερακια??πως θα επιβιωσει το μαγαζακι μου κ γω μαζι? μια απογνωση παρολιγο.. και εκει ηρθατε εσεις :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-grouphug: .. η πρωτη φορα μετα απο μηνες που ειχα να βγαλω τοσες παραγγελίες.. :romance-heartbeating: γιατι ως εκ θαυματος το κερακι φτιαχτηκε τωρα!! βρηκα συνταγη που ειναι ετσι οπως θελω ακριβως και στις λιγες ωρες καυσης και στις πολλες :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: .. δεν ξερω αν μυριζει το ιδιο θα περιμενω να μου πειτε αλλα τουλαχιστον προσωρινα αυτο μαλλον λυθηκε :x οποτε ενα μεγαλο ευχαριστω μεσα απο την καρδια μου για ολη αυτη την βοηθεια και ενισχυση παρολο που ξερω οτι για πολλους απο σας ειναι εξισου ζορικα τα πραγματα οικονομικα.. :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating:

Και παλι πρεπει να αλλαξω παραφινη γιατι μου την καταργουν αυτη αλλα τουλαχιστον κερδίζω χρόνο μέχρι να βρω την επομενη.. :x

Στο μεταξυ επιστρατευω ολη μου την Λογικη, την Πιστη, την Εμπιστοσυνη και τη Δυναμη που εχω και κανω οτι κινησεις μπορω να σκεφτω για να αντιμετωπισω την κατασταση με τον καλυτερο δυνατο τροπο.. ηδη εστειλα email στην μκο που μου δανεισανε τα 5000 για τα πρωτα εξοδα, ζητωντας μια εκτακτη οικονομικη ενισχυση λογω των συνθηκων, για να κρατησω την επιχειρηση βιωσιμη μεχρι να ερθει η πρωτη δοση του ΟΑΕΔ.. με το που εστειλα το email εντωμεταξυ ανηγγειλε ο κουλης οτι θα δοθει βοηθεια 800€ αρχες του απρίλη στους ελευθερους επαγγελματιες :romance-heartbeating:

και εκκρεμει και το θεμα του σπιτιου που αν δεν υπαρξει αλλαγη εχω 2 βδομαδες ακομα περιπου να βρω!

και μεσα σε ολα αυτα μου λειπουν ηδη οι αγκαλιες μας και το μαζι..οτι θεωρουσα δεδομενο δηλαδη..σε κανει οντως η κατασταση να επανεκτιμας τα παντα.. :x

αλλα ευτυχως που υπαρχει το εργαστηριακι μου και τωρα εχω το χρονο να ασχοληθω με την παραγωγη και με νεα πραγματακια!! :romance-heartbeating: :romance-heartbeating:

σας ευχαριστω πολυ για ολα και σας αγαπω πολυ!! :romance-heartbeating: :romance-heartsthree: :romance-adore: :romance-grouphug:
Η εσωτερική σπουδαιότητα του ανθρώπου είναι το Φως που τον ακολουθεί, όπου και να βρίσκεται...Να πολεμάει γι' αυτήν την σπουδαιότητα είναι το ζητούμενο
Άβαταρ μέλους
Ταρούλα
Δημοσιεύσεις: 29989
Εγγραφή: 16 Αύγ 2011 6:45 pm

Re: Μόνο θα ήθελα να μοιραστώ...

Δημοσίευση από Ταρούλα »

Μπεττουλίνι μου :x :x :x
Η μόνη βεβαιότητα που μπορείς να έχεις στην ζωή σου είναι μόνο μέσα στην Πίστη, πως ό,τι έρθει, πάντα το Πνεύμα θα δρα εντός σου... Η καρδιά φωτίζει τον σκοτεινό δρόμο της ζωής... Β.Ν. :romance-heartbeating:
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88508
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Re: Μόνο θα ήθελα να μοιραστώ...

Δημοσίευση από Vasoula »

α κι εγώ δεν έχω σταματήσει την παραγωγή...
Ναι μεν έχουμε πόλεμο, αλλά ο καθένας χρειάζεται να κάνει Ειρήνη με τους φόβους, κυρίως των άλλων...Δημιουργικότητα, Πίστη και Εμπιστοσύνη...


Το "μαζί" δεν μου λείπει...Γιατί όλους σας έχω εδώ μαζί μου. Και ένα τσουπ αρκεί για να σας νιώσω...
Γι' αυτό να μοιραζόμαστε περισσότερο αγαπημένοι μου Φίλοι
Να μην χάνεστε...

STEF7804.JPG
STEF7804.JPG (102.76 KiB) Προβλήθηκε 2231 φορές
STEF7860.JPG
STEF7860.JPG (108.63 KiB) Προβλήθηκε 2231 φορές
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Annoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 33569
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 2:43 pm

Re: Μόνο θα ήθελα να μοιραστώ...

Δημοσίευση από Annoula »

:romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating:
Αν ο Θεός είναι η πρωταρχική Αιτία η Αγάπη θα είναι το αποτέλεσμα
Πατέρα μου/Μητέρα μου, είναι παιδί της Αλήθειας και μόνο αυτή είναι ο δρόμος ο δικός μου προς εσένα
Πολέμα και Οραματίσου
Άβαταρ μέλους
Λιζούλα
Δημοσιεύσεις: 17539
Εγγραφή: 21 Απρ 2010 1:06 pm

Re: Μόνο θα ήθελα να μοιραστώ...

Δημοσίευση από Λιζούλα »

:romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating:
Ας είμαι και ο μόνος ΄Ανθρωπος που πιστεύει στην Δύναμη της Αγάπης, δεν παίρνω ποτέ τον Λόγο μου πίσω...Θα την υπηρετώ, ακόμα κι αν μείνω μόνη και αξιοκατάκριτη από αυτούς που όφειλαν να είναι οι αγαπημένοι μου... ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΩ!!!!
Άβαταρ μέλους
Danielli
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 23113
Εγγραφή: 31 Οκτ 2007 4:53 pm
Τοποθεσία: Κέρκυρα

Re: Μόνο θα ήθελα να μοιραστώ...

Δημοσίευση από Danielli »

Μανούλη... μια μεγσλη αγκαλιά... >:d< >:d< >:d< :romance-kisscheek:

Μπεττούλι μου... :romance-kisscheek: :romance-inlove: >:d< >:d<

Βασούλα... 8-> :romance-heartbeating: :romance-heartbeating:
Όμως και θα στο πω, γιατί είναι βιωμένο, μέσα στην ανοιχτή καρδιά, αλλάζουν όλα και όλοι...
Γιατί η ανοιχτή καρδιά ξέρει να συγχωρεί και να προχωράει
Και αυτό από μόνο του είναι Σκοπός!
Άβαταρ μέλους
Θοδωράκος
Δημοσιεύσεις: 23467
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 3:37 pm
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Μόνο θα ήθελα να μοιραστώ...

Δημοσίευση από Θοδωράκος »

:romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-grouphug:
Πολέμα και Οραματίσου @};-

Ανοίγω την Καρδιά μου στον Θεό. :romance-heartbeating:
Άβαταρ μέλους
Danielli
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 23113
Εγγραφή: 31 Οκτ 2007 4:53 pm
Τοποθεσία: Κέρκυρα

Re: Μόνο θα ήθελα να μοιραστώ...

Δημοσίευση από Danielli »

Annoula έγραψε: 18 Μαρ 2020 8:33 am Το πήρε πίσω ο πρωθυπουργός τους αυτό @};-
Γιατί καταλαβε τη μπαρούφα του οταν τον ενημέρωσαν οι ειδικοί ότι συντομα θα νοσήσει το 60% των πολιτων.... συγχρόνως..

Σήμερα έχουν 2600 επιβεβαιωμένα κρούσματα, νομίζω 1000 παραπάνω από εχθες ...

Και τα μέτρα είναι χαλαρά, σε επίπεδο συμβουλής στον κόσμο να αποφευγει τη πολυκοσμία...

Ο Μανούλης ίσως ξέρει περισσότερα να μας πεί.. όπως πχ σν.έκλεισαν ολα τα σχολεία? :x
Όμως και θα στο πω, γιατί είναι βιωμένο, μέσα στην ανοιχτή καρδιά, αλλάζουν όλα και όλοι...
Γιατί η ανοιχτή καρδιά ξέρει να συγχωρεί και να προχωράει
Και αυτό από μόνο του είναι Σκοπός!
Άβαταρ μέλους
Danielli
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 23113
Εγγραφή: 31 Οκτ 2007 4:53 pm
Τοποθεσία: Κέρκυρα

Re: Μόνο θα ήθελα να μοιραστώ...

Δημοσίευση από Danielli »

Μόλις ακουσα ότι τωρα θα κλείσουν τα σχολεία στη Μ.Βρετανία..
Όμως και θα στο πω, γιατί είναι βιωμένο, μέσα στην ανοιχτή καρδιά, αλλάζουν όλα και όλοι...
Γιατί η ανοιχτή καρδιά ξέρει να συγχωρεί και να προχωράει
Και αυτό από μόνο του είναι Σκοπός!
Άβαταρ μέλους
Ταρούλα
Δημοσιεύσεις: 29989
Εγγραφή: 16 Αύγ 2011 6:45 pm

Re: Μόνο θα ήθελα να μοιραστώ...

Δημοσίευση από Ταρούλα »

Βασούλα μου :romance-heartbeating: :angelic-little:
Η μόνη βεβαιότητα που μπορείς να έχεις στην ζωή σου είναι μόνο μέσα στην Πίστη, πως ό,τι έρθει, πάντα το Πνεύμα θα δρα εντός σου... Η καρδιά φωτίζει τον σκοτεινό δρόμο της ζωής... Β.Ν. :romance-heartbeating:

Επιστροφή στο “ΕΣΩΤΕΡΙΣΜΟΣ - ΑΥΤΟΓΝΩΣΙΑ”