Ταξίδια και διακοπές...

Άβαταρ μέλους
Emmaki
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 13197
Εγγραφή: 26 Απρ 2007 11:03 am
Τοποθεσία: Pandora!!

Δημοσίευση από Emmaki »

Πλάκα, πλάκα μήπως ξέρεις Ηλία καμιά παραλία χωρίς πολύ κόσμο εδώ στην Αττική, που να μην έχει βράχια όμως!!! 8)
Rainmaker
Δημοσιεύσεις: 5284
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 1:04 pm

Δημοσίευση από Rainmaker »

χμμμμ δύσκολο... μόνο στη Βραυρώνα υπήρχαν και κάποιες μικρές παραλίες και γύρω απο Λούτσα.. αλλα θέλει ψάξιμο.. την μια φορά δεν έχει κοσμο την αλλη είναι πιχτρα.. δυστυχώς αττική είναι αυτή!! αλλα μπορω να ψάξω να μάθω αν θές
Άβαταρ μέλους
Emmaki
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 13197
Εγγραφή: 26 Απρ 2007 11:03 am
Τοποθεσία: Pandora!!

Δημοσίευση από Emmaki »

Όχι εντάξει... θα βολευτώ με τον πολύ τον κόσμο.. Ξέρεις με τις παραλίες που κυκλοφορούν μόνο μοντέλα, καλλιτέχνες, γυμνασμένα σώματα με λάδια...αυτοκίνητα κάμπριο, παιδιά 2 μέτρα που παίζουν ρακέτες... Ουφ... Πως θα το αντέξω;;;;;;Πολύ χάλια.... :cry:
Rainmaker
Δημοσιεύσεις: 5284
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 1:04 pm

Δημοσίευση από Rainmaker »

ναι ναι πίκρα θα ναι....!!!
Άβαταρ μέλους
margaritarenia
Δημοσιεύσεις: 16581
Εγγραφή: 04 Μάιος 2007 4:02 pm

Δημοσίευση από margaritarenia »

ΓΕΙΑ ΣΑΣ!ΕΜΕΙΣ ΠΑΙΔΙΑ ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΡΟΔΟ!!!!!1 :( :( ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΠΟΥ???? Η ΘΑΛΑΣΣΑ ΟΜΩΣ 10 ΛΕΠΤΑ ΜΕ ΤΑ ΠΟΔΙΑ :lol:
Απόφαση να μην επιτρέψω σε κανεναν να με εκπλήξει. Ο μονος που εχει αυτο το δικαίωμα είναι ο Εαυτος μου και ο Θεος μεσα μου :romance-heartbeating:
https://m.youtube.com/watch?v=3YDz-ftqr1g#dialog
Rainmaker
Δημοσιεύσεις: 5284
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 1:04 pm

Δημοσίευση από Rainmaker »

Τα κατάφερες τελίκα εεε;; συνδέθηκες!! μπράβο.. για πές μας για τη Ρόδο πληροφορίες..
Άβαταρ μέλους
Katerina
Δημοσιεύσεις: 157
Εγγραφή: 28 Απρ 2007 12:43 am

Δημοσίευση από Katerina »

ΛΟΙΠΟΝ ΚΡΗΤΗ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΙΓΟΥΡΑ...ΟΣΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΑΞΟΥΣ ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΝ ΘΕΣ ΗΛΙΑ ΠΑΜΕ ΚΑΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ, ΑΛΛΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΓΙΑ ΚΑΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΠΕΤΑΧΤΩ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΣΤΗΝ ΕΛΑΦΟΝΗΣΟ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΑΝ ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ Η ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΓΥΜΝΙΣΜΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΟΥΣ ΕΠΙΠΛΗΞΩ...ΔΕΝ ΝΤΡΕΠΟΝΤΑΙ...ΘΑ ΔΟΥΝ ΟΤΑΝ ΘΑ ΠΑΩ...ΑΛΛΑ ΞΕΡΕΙΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΤΣΩ ΚΑΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΒΡΩ ΟΛΟΥΣ ΟΣΟΙ ΚΑΝΟΥΝ ΤΕΤΟΙΑ ΑΙΣΧΡΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ...ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΠΟΥ ΝΑ ΣΕ ΤΡΕΧΩ ΚΑΙ ΣΕΝΑ???ΑΣΕ ΘΑ ΠΑΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ...ΘΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΩ ΕΛΕΗΝΑ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ....ΘΑ ΤΟ ΑΝΤΕΞΩ.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :twisted: :twisted: :twisted: :lol: :lol: :lol:

ΚΑΛΑ ΝΤΕ ΜΗ ΦΩΝΑΖΕΙΣ...ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΠΩΣ ΣΟΥ ΠΕΡΑΣΕ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ ΜΕ ΤΟΥΣ 2 ΜΕΤΡΑ ΓΥΜΝΟΥΣ ΜΠΡΑΤΣΑΡΑΔΕΣ ΚΑΛΛΟΝΟΥΣ...ΕΙΝΑΙ ΠΟΤΕ ΔΥΝΑΤΟΝ!!!!!!!!!ΓΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΘΑ ΠΑΩ.......ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΒΑΛΩ ΣΤΟΝ ΙΣΙΟ ΔΡΟΜΟ!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88577
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Δημοσίευση από Vasoula »

:D :D

Kατερινάκι μου δεν κάνουμε δηλώσεις βρε παιδάκι μου :D
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Katerina
Δημοσιεύσεις: 157
Εγγραφή: 28 Απρ 2007 12:43 am

Δημοσίευση από Katerina »

ΔΕ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΘΥΣΙΑΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟΣΟ ΣΟΒΑΡΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΩ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΝΑ ΜΠΟΥΝ ΣΤΟΝ ΙΣΙΟ ΔΡΟΜΟ???? :lol: :lol: :lol:
ΚΑΛΑ ΑΝ ΘΕΣ ΕΛΑ ΚΙ ΕΣΥ ΜΑΖΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΠΙΟ ΚΑΛΟ ΛΕΓΕΙΝ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΕΙΣΕΙΣ ΣΙΓΟΥΡΑ!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: 8) 8) 8) 8) :lol: :lol: :lol: :lol:

ΤΙ ΛΕΣ???
Άβαταρ μέλους
Katerina
Δημοσιεύσεις: 157
Εγγραφή: 28 Απρ 2007 12:43 am

Δημοσίευση από Katerina »

ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΩ....ΠΛΑΚΑ ΕΚΑΝΑ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ....ΠΡΩΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΦΑΝΑΤΙΚΗ ΤΟΥ ΓΥΜΝΙΣΜΟΥ..ΟΧΙ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΕΚΕΙΝΟΥΣ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ, ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΕ ΕΚΦΡΑΖΕΙ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΔΕΝ ΘΑ ΑΦΗΝΑ ΤΟΝ ΗΛΙΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ ΤΕΤΟΙΟ...8 ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ!!!!ΑΝΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ...ΑΥΤΑ ΠΡΟΣ ΑΠΟΦΥΓΗ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΠΑΡΕΡΜΗΝΕΥΣΕΩΝ...ΑΛΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΟΠΟΙΟΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΟΠΟΙΟΝ ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ, ΤΙ ΑΠΟ ΤΑ ΔΥΟ ΘΑ ΠΡΟΤΕΙΝΕ ΓΙΑ ΕΝΑ ΖΕΥΓΑΡΙ, ΠΑΞΟΥΣ Η ΕΛΑΦΟΝΗΣΟ?ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ... :D :D :D
Άβαταρ μέλους
Emmaki
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 13197
Εγγραφή: 26 Απρ 2007 11:03 am
Τοποθεσία: Pandora!!

Δημοσίευση από Emmaki »

Κατερινάκι άκου τι θα κάνουμε... Θα έρθει ο Ηλίας, θα πάτε στην Κρήτη, στους Παξούς ή όπου αλλού θέλετε και μετά....

... θα σε πάρω να πάμε στην Ελαφόνησο για να μου δείξεις που είναι αυτοί οι ξεδιάντροποι (αίσχος!!) γιατί εγω δεν ξέρω που είναι... κατάλαβες;; Γιατί εγω θα χαθώ.. και μη νομίζεις.. θα τους κυνηγήσω που κάνουν τέτοια πράγματα!!!

Και φυσικά Ηλία μου.. εσυ δεν είναι σωστό να μας βλέπεις να τσακωνόμαστε!!!!! :D :D :D :D :D :D
Rainmaker
Δημοσιεύσεις: 5284
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 1:04 pm

Δημοσίευση από Rainmaker »

Να σας πώ.. τιιιι.., κανονίζουμε εδω;;;;
Σταύροοοο εμείς πού θα πάμεεε;;;;;
Άβαταρ μέλους
Emmaki
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 13197
Εγγραφή: 26 Απρ 2007 11:03 am
Τοποθεσία: Pandora!!

Δημοσίευση από Emmaki »

Μα και εσείς αν θέλετε μπορείτε να πάτε στο ’γιον Όρος.... έχει ωραιότατα μοναστήρια... ένα και ένα... θα κάτσετε καμιά 20ρια μέρες για να ξεκουραστείτε κιόλας!!!!

Και Ηλία μη φανταστείς... εμείς χάλια θα περάσουμε... τώρα φαντάζεσαι τσακωμούς όλη την ώρα;;;;;; Χάλια!!! :P
Rainmaker
Δημοσιεύσεις: 5284
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 1:04 pm

Δημοσίευση από Rainmaker »

Εγώ λέω να πάμε προς Ιο μεριά.. Εχω ακούσει ότι εκεί υπαρχουν κοπέλες που χρειάζονται καποιους να τις βάλουν στο σωστό δρόμο...χεχεχεχε :wink: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
Emmaki
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 13197
Εγγραφή: 26 Απρ 2007 11:03 am
Τοποθεσία: Pandora!!

Δημοσίευση από Emmaki »

Μπορείτε να πάτε στη Φολέγανδρο... είναι ωραία... το μόνο που θα κάνετε είναι να ξεκουραστείτε και να δείτε κάτι μαγικό απο την άγονη γραμμή!!!!! 8)

Επιστροφή στο “ΤΑΞΙΔΙΑ”