ΘΕΛΩ......!!!

καμιά φορά ξεχνιόμαστε...
και εκτός από την "καλημέρα"
λέμε και ότι νιώθουμε!!
Άβαταρ μέλους
blue velvet
Δημοσιεύσεις: 64
Εγγραφή: 18 Αύγ 2013 10:49 pm

Re: ΘΕΛΩ......!!!

Δημοσίευση από blue velvet »

ισως μπορω να βοηθησω .. ο γαμπρος μου γραφει μουσικη ... >:d<
Άβαταρ μέλους
Δωρουλα
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 33540
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 4:23 pm
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Re: ΘΕΛΩ......!!!

Δημοσίευση από Δωρουλα »

:D :D :D
Η πληγωμένη καρδιά μπορεί να Ερωτευθεί
Η προστατευμένη καρδιά δεν μπορεί


Πολέμα και Οραματίσου.

Εικόνα

Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
ΙΩΑΝΝΑ
Δημοσιεύσεις: 15907
Εγγραφή: 25 Οκτ 2009 7:29 pm
Τοποθεσία: θεσσαλονικη

Re: ΘΕΛΩ......!!!

Δημοσίευση από ΙΩΑΝΝΑ »

να σας πώ και εγώ λίγο τον πόνο μου εεε :D

ΘΕΛΩ να τελειώσει επιτέλους αυτή η σεζόν και να μην ξανακούσω ρώσικα στην ζωή μου
ήθελα δεν ήθελα τα έμαθα με το ζόρι και είναι και δύσκολη γλώσσα και αχώνευτη και οι ρώσοι ακόμα πιο αχώνευτοι :roll:
από το πρωί μέχρι το βράδυ δεν σταματάνε να πίνουν ,και μετά ψάχνουμε να βρούμε που στην ευχή έχουν αφήσει τα παιδιά τους μέσα στο ξενοδοχείο :?
Το ΦΩΣ η ΑΓΑΠΗ και η ΔΥΝΑΜΗ αποκαθησούν το σχέδιο πάνω στη γή

Πολέμα και Οραματίσου !!!
Άβαταρ μέλους
Ταρούλα
Δημοσιεύσεις: 29989
Εγγραφή: 16 Αύγ 2011 6:45 pm

Re: ΘΕΛΩ......!!!

Δημοσίευση από Ταρούλα »

Ιωαννάκι >:d< >:d< >:d<
Η μόνη βεβαιότητα που μπορείς να έχεις στην ζωή σου είναι μόνο μέσα στην Πίστη, πως ό,τι έρθει, πάντα το Πνεύμα θα δρα εντός σου... Η καρδιά φωτίζει τον σκοτεινό δρόμο της ζωής... Β.Ν. :romance-heartbeating:
Άβαταρ μέλους
AMALIA
Δημοσιεύσεις: 21571
Εγγραφή: 13 Ιαν 2008 1:14 pm
Τοποθεσία: ΚΕΡΚΥΡΑ

Re: ΘΕΛΩ......!!!

Δημοσίευση από AMALIA »

Ιωαννακι εγω παλι δεν καταλαβαινω την εμμονη που εχει πιασει και συναδελφους μου να βριζουν και να θελουν να εξεφανιστουν οι Ρωσσοι ..
Σιγουρα ειναι "απαιτικοι" πελατες γιατι ξερουν ακριβως τι θελουν και εχουν και το αναλογο χρημα ετσι ωστε να μην κανουν "υποχωρησεις - εκτπωσεις "... προσωπικα δεν βλεπω κατι κακο σε ολο αυτο... αντιθετα βλεπω οτι σε μια εποχη που ο τουρισμος ειχε πληγει πολυ αυτοι βοηθαν με την αφιξη τους στην οικονομια της καθε περιοχης... που ολα ειναι αλληλενδετα...
Τωρα στο ποτο δεν νομιζω να ξεπερναν τους αγγλους - οι τους γερμανους...
αλλα και αυτο οπως το δει κανεις...
Σιγουρα κατανοω την κουραση σου και για εμενα ηταν μια πολυ εντονη απο θεμα δουλλειας η σαιζον ολοι σιγα - σιγα εχουμε αναγκη να πεσουν οι εντονοι ρυθμοι αλλα δεν ειναι λυση να φυγουν.. οι να κτυπιομαστε καθε φορα που ακουμε Ρωσσο το εχω δει με συναδελφους..



@};-
Valia

Re: ΘΕΛΩ......!!!

Δημοσίευση από Valia »

ε, όχι και αχώνευτα τα ρώσικα Ιωάννα μου!!!! η πιο αφηγηματική και ποιητική γλώσσα που υπάρχει είναι!! εμένα προσωπικά με συγκινούν... και αγαπώ τους ρώσους που είναι ασπριδεροί με κόκκινα μαγουλάκια και πίνουν βότκες :D :D :D
Άβαταρ μέλους
ΙΩΑΝΝΑ
Δημοσιεύσεις: 15907
Εγγραφή: 25 Οκτ 2009 7:29 pm
Τοποθεσία: θεσσαλονικη

Re: ΘΕΛΩ......!!!

Δημοσίευση από ΙΩΑΝΝΑ »

Aμαλίτσα μου εδώ στην Χαλκιδική είναι λίγο διαφορετικά τα πράγματα ,δηλ τους δίνουν πολύ φτηνά πακέτα διακοπών που μπορούν να φάνε και να πίνουν όλη μέρα στα μπαρ του ξενοδοχείου οπότε το εκμεταλέυονται μέχρι εκεί που δεν πάει.
έχουμε και άγγλους και γερμανούς και πραγματικά με έχουν εκπλήξει πολύ εύχαριστα και στους τρόπους τους αλλά και σε όλα τους.
βασικά εμένα με έχει κουράσει και λίγο η κλεισούρα εδω 4 μήνες τώρα γιατί είμαστε λίγο αποκομένοι και χωρίς ρεπό οπότε κάπως μου ήρθε.

Βαλάκι από της 10 το πρωι μέχρι τα μεσάνυχτα όχι μόνο βότκες πίνουν αλλά και όλο τον βόσπορο μαζί ,έναν ξεμέθυστο δεν βλέπεις :?
Το ΦΩΣ η ΑΓΑΠΗ και η ΔΥΝΑΜΗ αποκαθησούν το σχέδιο πάνω στη γή

Πολέμα και Οραματίσου !!!
Άβαταρ μέλους
AMALIA
Δημοσιεύσεις: 21571
Εγγραφή: 13 Ιαν 2008 1:14 pm
Τοποθεσία: ΚΕΡΚΥΡΑ

Re: ΘΕΛΩ......!!!

Δημοσίευση από AMALIA »

Aμαλίτσα μου εδώ στην Χαλκιδική είναι λίγο διαφορετικά τα πράγματα ,δηλ τους δίνουν πολύ φτηνά πακέτα διακοπών που μπορούν να φάνε και να πίνουν όλη μέρα στα μπαρ του ξενοδοχείου οπότε το εκμεταλέυονται μέχρι εκεί που δεν πάει.
Το λεγομενο "olli glousive" αν το γραφω και σωστα που στην τιμη του πακετου τα περιλμανει ολα ειναι πια παντου... το ιδιο σε ολες τις περιοχες... τωρα για την εκμεταλευση που λες και αυτο σχετικο ειναι οταν εχουν προπληρωσει για αυτο..
Αλλα οκ ολα ειναι απο πια οπτικη το βλεπει ο καθενας μας.. @};-

βασικά εμένα με έχει κουράσει και λίγο η κλεισούρα εδω 4 μήνες τώρα γιατί είμαστε λίγο αποκομένοι και χωρίς ρεπό οπότε κάπως μου ήρθε.
Αυτο το κατανοω... @};-
( αρκει να μην θελουμε να ξεμπουρισουμε τον κοσμο οπως ειπα γελωντας σε συναδελφους :)) :)) :))
που πια ακους συνεχεια να πανε απο εκει που ηρθαν και αλλα παρομοια..
απλα επειδη εχουμε κουραστει απο την σαιζον..
Άβαταρ μέλους
Danielli
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 23113
Εγγραφή: 31 Οκτ 2007 4:53 pm
Τοποθεσία: Κέρκυρα

Re: ΘΕΛΩ......!!!

Δημοσίευση από Danielli »

Εμένα πάντως (μιας και ασχολούμαι με τον τουρισμό) δεν με νοιάζει τι λαό εξυπηρετώ και έχω μπροστα μου, ούτε τι κάνει με το ποτό ,τη διατροφή του, τα παιδιά του και το σώμα του.
Εχω γνωρίζει πελάτες εξαιρετικούς ...Ελληνες, Αγγλους , Γερμανούς, Κύπριους, Ρωσσους, όπως εχω γνωρίσει και Ελληνες, Αγγλους, Γερμανούς, Κύπριους, Ρωσσους που δημιουργησαν προβλήματα στη δουλειά μου και τα αντιμετώπισαμε είτε πλήρωναν ακριβα, είτε φθηνα.

Θεωρώ ότι όπου υπάρχουν ανθρωποι υπάρχουν θέματα και μπορούμε να δώσουμε χιλιάδες χαρακτηρισμούς , αλλά το καλό είναι ότι....μια δουλειά είναι που την κάνουμε για να ζούμε Ομορφα , και ευτυχως.... δεν χρειάζεται να ξαναδούμε , ούτε να ξανασκεφτούμε κανέναν από αυτούς όταν πάμε σπίτι μας το βράδυ.. :D O:-)

>:d< >:d< >:d<
Όμως και θα στο πω, γιατί είναι βιωμένο, μέσα στην ανοιχτή καρδιά, αλλάζουν όλα και όλοι...
Γιατί η ανοιχτή καρδιά ξέρει να συγχωρεί και να προχωράει
Και αυτό από μόνο του είναι Σκοπός!
Άβαταρ μέλους
Δωρουλα
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 33540
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 4:23 pm
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Re: ΘΕΛΩ......!!!

Δημοσίευση από Δωρουλα »

αλλά το καλό είναι ότι....μια δουλειά είναι που την κάνουμε για να ζούμε Ομορφα , και ευτυχως.... δεν χρειάζεται να ξαναδούμε , ούτε να ξανασκεφτούμε κανέναν από αυτούς όταν πάμε σπίτι μας το βράδυ..
oh yes!!!!! :D :D :D
Η πληγωμένη καρδιά μπορεί να Ερωτευθεί
Η προστατευμένη καρδιά δεν μπορεί


Πολέμα και Οραματίσου.

Εικόνα

Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Ταρούλα
Δημοσιεύσεις: 29989
Εγγραφή: 16 Αύγ 2011 6:45 pm

Re: ΘΕΛΩ......!!!

Δημοσίευση από Ταρούλα »

Ντάννυ @};- @};- @};- >:d<
Η μόνη βεβαιότητα που μπορείς να έχεις στην ζωή σου είναι μόνο μέσα στην Πίστη, πως ό,τι έρθει, πάντα το Πνεύμα θα δρα εντός σου... Η καρδιά φωτίζει τον σκοτεινό δρόμο της ζωής... Β.Ν. :romance-heartbeating:
O_ΑΣΥΝΕΙΔΗΤΟΣ

Re: ΘΕΛΩ......!!!

Δημοσίευση από O_ΑΣΥΝΕΙΔΗΤΟΣ »

Ντανουλα ετσι :x >:d<
Άβαταρ μέλους
ΙΩΑΝΝΑ
Δημοσιεύσεις: 15907
Εγγραφή: 25 Οκτ 2009 7:29 pm
Τοποθεσία: θεσσαλονικη

Re: ΘΕΛΩ......!!!

Δημοσίευση από ΙΩΑΝΝΑ »

Θεωρώ ότι όπου υπάρχουν ανθρωποι υπάρχουν θέματα και μπορούμε να δώσουμε χιλιάδες χαρακτηρισμούς , αλλά το καλό είναι ότι....μια δουλειά είναι που την κάνουμε για να ζούμε Ομορφα , και ευτυχως.... δεν χρειάζεται να ξαναδούμε , ούτε να ξανασκεφτούμε κανέναν από αυτούς όταν πάμε σπίτι μας το βράδυ.
:x >:d< >:d< >:d< >:d< >:d<
Το ΦΩΣ η ΑΓΑΠΗ και η ΔΥΝΑΜΗ αποκαθησούν το σχέδιο πάνω στη γή

Πολέμα και Οραματίσου !!!
Άβαταρ μέλους
JOANNA
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 11319
Εγγραφή: 03 Μάιος 2007 12:03 pm

Re: ΘΕΛΩ......!!!

Δημοσίευση από JOANNA »

Νταννακι μου :x :x >:d< >:d<
Όπου είναι ο Εαυτός μας είναι και ο Θεός και όπου είναι ο Θεός είναι όλα....

Πολέμα και Οραματίσου

Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
margaritarenia
Δημοσιεύσεις: 16543
Εγγραφή: 04 Μάιος 2007 4:02 pm

Re: ΘΕΛΩ......!!!

Δημοσίευση από margaritarenia »

Ντάνυ..... @};- :x :x :x :x
Απόφαση να μην επιτρέψω σε κανεναν να με εκπλήξει. Ο μονος που εχει αυτο το δικαίωμα είναι ο Εαυτος μου και ο Θεος μεσα μου :romance-heartbeating:
https://m.youtube.com/watch?v=3YDz-ftqr1g#dialog

Επιστροφή στο “Η ΠΑΡΕΑ - ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!”