ΚΑΛΗΜΕΡΑ...ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ...ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!!!!

καμιά φορά ξεχνιόμαστε...
και εκτός από την "καλημέρα"
λέμε και ότι νιώθουμε!!
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88508
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Δημοσίευση από Vasoula »

:D :D :D :D :D

αχ το ρημάδι το ένστικτο!!!
Πόσο κρύβεται...

Κατερινάκι για βάλε κάτι σέξυ και πήγαινε στο γραφείο του, να δούμε πόσο θα βγει η πραγματική αιτία του θυμού του...

χαχαχαχα!!!

Μια τέτοια εμπειρία έχουμε όλοι φαντάζομαι...
Εγώ πάντως, δυο-τρεις!!!

Και αυτό που σου λέω, πέτυχε!!! Αλλά μετά έφαγε την χλαπάτσα του, και δεν μπορούσε βέβαια και να μου θυμώσει...χαχαχα
Πονηρό θηλυκό...σου λέει ο άλλος! Απλά συμπεριφέρθηκα όπως του ταιριαζε...Σιγά μην έσπαγα το στομάχι μου!!!
Και ήμουν και πιτσιρίκα, σαν και σένα...
:D :D :D :D :D

Αυτό είναι καλύτερο και από το να τον "δείρεις"... :wink:
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Katrin
Δημοσιεύσεις: 128
Εγγραφή: 18 Απρ 2008 9:49 am

Δημοσίευση από Katrin »

Η αλήθεια είναι οτι χθες φόραγα κάτι αρκετά σέξυ, μπορώ να πω...
Και σήμερα, ενδιάμεσα στις κρίσεις θυμού, κάνει κομπλιμέντα σε όποιο θυλυκό περνάει απο μπροστά του...εκτός απο μένα φυσικά που ούτε καν με κοιτάει στα μάτια, όταν είναι σε τετοια φάση.
Αλλά βρε παιδιά, με ξέρει απο μωρό(δουλεύει κι ο πατέρας μου στην εταιρεία). Και επιπλέον με βλέπει, λέει, σαν παιδί του!
Μάκια
Άβαταρ μέλους
Δωρουλα
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 33540
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 4:23 pm
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Δημοσίευση από Δωρουλα »

Ωχ!Κατερινάκι όλα αυτά που περιγράφεις φτιάχνουν ένα πολύ ωραίο παζλ φαντασιώσων για τον κύριο!Η μικρή κόρη του συνεργάτη μου που μεγάλωσε, έγινε θεά και δεν μπορώ να την βγάλω απο το μυαλό μου!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Η πληγωμένη καρδιά μπορεί να Ερωτευθεί
Η προστατευμένη καρδιά δεν μπορεί


Πολέμα και Οραματίσου.

Εικόνα

Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Madraoulas
Δημοσιεύσεις: 7578
Εγγραφή: 15 Νοέμ 2007 6:11 pm
Τοποθεσία: Χολαργος-Αθηνα/Νεαπολη-Λακωνια

Δημοσίευση από Madraoulas »

ΚΑΨΟΥΡΑΣ ειναι Κατερινακιιιιιιιιιιι...πρεπει να του βρεις επειγοντως ενα καλο 'θεμα' να σε αφησει ησυχη :lol: :lol: :lol:
ΣΑΣ ΑΓΑΠΑΩ ΟΛΟΥΣ!!..ετσι απλα....
''΄Όταν μέσα μας έχουν εκλείψει οι αιτίες της πράξης, τότε η πράξη η ίδια δεν άγεται από τα συμπτώματα, αλλά εκδηλώνεται αυθόρμητα και αυτούσια, ως αγαθοσύνη. "
Άβαταρ μέλους
panos
Δημοσιεύσεις: 7812
Εγγραφή: 27 Ιαν 2008 12:58 pm
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από panos »

η εκτός και αν ζητάς επιβεβαιώσει ότι όντως σε θέλει οπότε το θέμα πρέπει να γίνεις εσύ γι να μπεις σε άλλους μπελάδες πιο ευχάριστους με πιιιιιανειιιιιιιιιιιιιςςςςς :safesex: :thumbsup:
Πίστη και εμπιστοσύνη στο ότι όλα γεννήθηκαν για εσένα και εσύ γεννήθηκες για όλα, χωρίς να είσαι το κέντρο του Σύμπαντος, αλλά να νιώθεις σαν κέντρο σου το Σύμπαν...
Άβαταρ μέλους
Katrin
Δημοσιεύσεις: 128
Εγγραφή: 18 Απρ 2008 9:49 am

Δημοσίευση από Katrin »

panos έγραψε:η εκτός και αν ζητάς επιβεβαιώσει ότι όντως σε θέλει οπότε το θέμα πρέπει να γίνεις εσύ γι να μπεις σε άλλους μπελάδες πιο ευχάριστους με πιιιιιανειιιιιιιιιιιιιςςςςς :safesex: :thumbsup:
Καλέ!!!Θα μπορούσε να είναι μπαμπάς μου!!!’ντε, θείος μου, για να ακριβολογώ!!!
Μάκια
Άβαταρ μέλους
Katrin
Δημοσιεύσεις: 128
Εγγραφή: 18 Απρ 2008 9:49 am

Δημοσίευση από Katrin »

ANGELS ON EARTH έγραψε:Ωχ!Κατερινάκι όλα αυτά που περιγράφεις φτιάχνουν ένα πολύ ωραίο παζλ φαντασιώσων για τον κύριο!Η μικρή κόρη του συνεργάτη μου που μεγάλωσε, έγινε θεά και δεν μπορώ να την βγάλω απο το μυαλό μου!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Πω πω...λέτε να είναι όντως έτσι???
Η αλήθεια είναι οτι τα τελευταία δυο χρονάκια με έχει πολύ αφυψηλού...εννοώ με έχει εξιδανικέυσει μέσα στο μυαλό του κάπως(σύμφωνα με αυτά που μου λέει κατά καιρούς) λόγω της δουλειάς που κάνω με τον εαυτό μου, την οπόια άρχισε να παρατηρεί από τις πρώτες αλλαγές. Το τελευταίο εξάμηνο σχολιάζει συχνά το πόσο, λέει, έχω ομορφύνει :shock: :shock: :shock:
Μωρε λες??????????? :o :o :o :o :o :o :o :shock: :shock: :shock: :shock:
Μάκια
Άβαταρ μέλους
galazia_sfaira
Δημοσιεύσεις: 10143
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 3:13 pm
Τοποθεσία: Μυτιλήνη

Δημοσίευση από galazia_sfaira »

Ο έρως χρόνια δεν κοιτά!

Κλαησπεραααααααααααα
Ειμουν εκτος συνδεσης αλλα ναμαααααααιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!
Φιλουρεςςςςςςςς!
Eγώ είμαι εσύ και Εσύ είμαι Εγω!

"Αφίεσθε Ημών"
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88508
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Δημοσίευση από Vasoula »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

γεροντοέρωτες!!! που ουσιαστικά σημαίνει...

"χαμένα μου νιάτα"...

Γι' αυτό κορίτσια...τίποτα να μην χαθεί! Χαχαχαχαχα!!!!!!!!!
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Katrin
Δημοσιεύσεις: 128
Εγγραφή: 18 Απρ 2008 9:49 am

Δημοσίευση από Katrin »

Μ' αυτά και μ' αυτά μου φυγε ο θυμός!!!Χε χε!!!Ευχαριστώ παιδιά για τη συμπαράσταση!!! :D :D :D :D :D :D :D
Μάκια
Άβαταρ μέλους
panos
Δημοσιεύσεις: 7812
Εγγραφή: 27 Ιαν 2008 12:58 pm
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από panos »

katrin έγραψε:Καλέ!!!Θα μπορούσε να είναι μπαμπάς μου!!!’ντε, θείος μου, για να ακριβολογώ!!!


Μ' αυτά και μ' αυτά μου φυγε ο θυμός!!!Χε χε!!!Ευχαριστώ παιδιά για τη συμπαράσταση!



μαλων ακουσες αυτα που ηθελες και ηρεμησες!!!

δεν ειναι κακο
Πίστη και εμπιστοσύνη στο ότι όλα γεννήθηκαν για εσένα και εσύ γεννήθηκες για όλα, χωρίς να είσαι το κέντρο του Σύμπαντος, αλλά να νιώθεις σαν κέντρο σου το Σύμπαν...
Άβαταρ μέλους
Katrin
Δημοσιεύσεις: 128
Εγγραφή: 18 Απρ 2008 9:49 am

Δημοσίευση από Katrin »

panos έγραψε: μαλων ακουσες αυτα που ηθελες και ηρεμησες!!!

δεν ειναι κακο
Σίγουρα άκουσα ένα σενάριο στο οποίο είμαι πολύ ευάλωτη και υποστηρικτική και συμπονετική, και σίγουρα γέλασα πολύ με το χιούμορ που διάνθιζε τις απαντήσεις σας!
Που να μείνω θυμωμένη μετά! :D :D :D
Παρεπιπτώντος το ανθρωπάκι σου με το προφυλακτικό ήταν όλα τα λεφτά! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Μάκια
Άβαταρ μέλους
panos
Δημοσιεύσεις: 7812
Εγγραφή: 27 Ιαν 2008 12:58 pm
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από panos »

χαχαχα δεν υπηρχε κατι αλλο και χαιρομε που δεν παρεξηγηθηκα
Πίστη και εμπιστοσύνη στο ότι όλα γεννήθηκαν για εσένα και εσύ γεννήθηκες για όλα, χωρίς να είσαι το κέντρο του Σύμπαντος, αλλά να νιώθεις σαν κέντρο σου το Σύμπαν...
Άβαταρ μέλους
Katrin
Δημοσιεύσεις: 128
Εγγραφή: 18 Απρ 2008 9:49 am

Δημοσίευση από Katrin »

Γιατί καλέ να παρεξηγηθείς???Όπως λες κι εσύ, δεν είναι κακό!!! :wink: :wink: :wink: :D :D :D :lol:
Μάκια
Άβαταρ μέλους
Emmaki
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 13197
Εγγραφή: 26 Απρ 2007 11:03 am
Τοποθεσία: Pandora!!

Δημοσίευση από Emmaki »

Καλησπέρα και απο μενα παιδακια!!!

Κατριν μου αυτο ψαξτο λιγο.....γιατι να καλα τα λεμε οτι ο κυριουλης σε γουσταρει...μηπως ομως παιζει και κατι απο σενα υποσυνειδητα???

Εσυ μπορει να τρελλαινεσαι και να σου σπαει τα νευρα..μηπως ομως χαιρεσαι για το ενδιαφερον του "θειου"...προτου αποκλεισεις οτιδηποτε ψαξτο...! :roll: :D
Ας είμαι και ο μόνος ΄Ανθρωπος που πιστεύει στην Δύναμη της Αγάπης, δεν παίρνω ποτέ τον Λόγο μου πίσω...Θα την υπηρετώ, ακόμα κι αν μείνω μόνη και αξιοκατάκριτη από αυτούς που όφειλαν να είναι οι αγαπημένοι μου... ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΩ!!!

Reiki Center - Ρεικι

Επιστροφή στο “Η ΠΑΡΕΑ - ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!”