Ημέρα γέννησης και Ιδιότητες

Επισκέπτης

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Και μενα :-(
Τινα
Δημοσιεύσεις: 12
Εγγραφή: 02 Απρ 2011 11:46 am

Δημοσίευση από Τινα »

2
Η γέννησή σας τη 2η ημέρα του μήνα προσθέτει έναν βαθμό συγκίνησης, ευαισθησίας, και διαίσθησης. Το 2 είναι ένας πολύ κοινωνικός αριθμός που σας επιτρέπει να κάνετε νέους φίλους εύκολα και γρήγορα. Νευρικότητα στο εργασιακό περιβάλλον. Καλόκαρδοι και επιδιώκετε συνεχώς την αγάπη. Είστε πιο επιρρεπείς από άλλους στο να γίνετε καταθλιπτικοί, δεδομένου ότι οι συγκινήσεις μπορούν να γίνουν εσωτερικές και να προκαλέσουν την ανησυχία και τη διανοητική σας αναταραχή. Φαντάζει δύσκολο να αλλάξετε τη διάθεσή σας όταν βρίσκεστε σε κατάθλιψη.

Δεν θα πω οτι διαφωνω !!!! :P
Άβαταρ μέλους
Danielli
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 23105
Εγγραφή: 31 Οκτ 2007 4:53 pm
Τοποθεσία: Κέρκυρα

Δημοσίευση από Danielli »

5
Με γενέθλια τη 5η ημέρα του μήνα τείνετε να συνεργάζεστε καλά με τους ανθρώπους. Είστε ταλαντούχοι και ευπροσάρμοστοι, έχετε καινοτόμες ιδέες. Είστε πολύ προοδευτικοί και επινοητικοι. Το μυαλό σας είναι γρήγορο, έξυπνο και αναλυτικό. Μια ανησυχία στη φύση σας μπορεί να σας καταστήσει λίγο ανυπόμονους και συνεπαρμένους με τη ρουτίνα. Μπορείτε να έχετε μια τάση για ξαφνικά ταξίδια.
:D :D :D
Όμως και θα στο πω, γιατί είναι βιωμένο, μέσα στην ανοιχτή καρδιά, αλλάζουν όλα και όλοι...
Γιατί η ανοιχτή καρδιά ξέρει να συγχωρεί και να προχωράει
Και αυτό από μόνο του είναι Σκοπός!
Άβαταρ μέλους
Annoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 33486
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 2:43 pm

Δημοσίευση από Annoula »

Μέχρι και η ημέρα γεννήσεώς σου στο λέει
Είστε πολύ προοδευτικοί και επινοητικοι
:)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))
Αν ο Θεός είναι η πρωταρχική Αιτία η Αγάπη θα είναι το αποτέλεσμα
Πατέρα μου/Μητέρα μου, είναι παιδί της Αλήθειας και μόνο αυτή είναι ο δρόμος ο δικός μου προς εσένα
Πολέμα και Οραματίσου
Άβαταρ μέλους
Annoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 33486
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 2:43 pm

Δημοσίευση από Annoula »

Τα γενέθλιά σας στις 31 του μήνα , σας κάνουν να είσαστε διοργανωτής και ηγέτης, ενεργητικός και αξιόπιστος, σκληρά εργαζόμενος αποδίδετε συχνά στον επιχειρησιακό κόσμο. Σοβαροί και ειλικρινείς. ’καμπτοι & επίμονοι. Η ευαισθησία είναι πάντα παρούσα, αλλά το συναίσθημα είναι πιθανό να κατασταλεί. Είστε καλοί με τη λεπτομέρεια και επιμένετε στην ακρίβεια. Φιλόσοφοι αλλά χωρίς φαντασία. Αγαπάτε τα ταξίδια και φοβάστε τη μοναξιά. Πρέπει πιθανώς να παντρευτείτε νωρίς, γιατί η απόκτηση σημαντικών ευθυνών είναι απαραίτητη για τη σταθερότητά σας.
Για το δικό μου να γελάσω τώρα ή να περιμένω και τους υπόλοιπους??? :)) :)) :)) :)) :)) :))
Αν ο Θεός είναι η πρωταρχική Αιτία η Αγάπη θα είναι το αποτέλεσμα
Πατέρα μου/Μητέρα μου, είναι παιδί της Αλήθειας και μόνο αυτή είναι ο δρόμος ο δικός μου προς εσένα
Πολέμα και Οραματίσου
Άβαταρ μέλους
ARTYADIS
Δημοσιεύσεις: 14369
Εγγραφή: 24 Μαρ 2009 12:36 pm
Τοποθεσία: Universe

Δημοσίευση από ARTYADIS »

’ννα!! :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))
Όταν δεν υφίστανται κενά που χρειάζεται να συμπληρωθούν, τότε το να υπάρχεις απλώς σ' αυτόν τον κόσμο μέσα στο σώμα σου, είναι η υψηλότερη κατάκτηση!
________________
Πολέμα και Οραματίσου!
Άβαταρ μέλους
Δωρουλα
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 33489
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 4:23 pm
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Δημοσίευση από Δωρουλα »

:D :D :D :D :D :D

ήρθα για παρέα!
Η πληγωμένη καρδιά μπορεί να Ερωτευθεί
Η προστατευμένη καρδιά δεν μπορεί


Πολέμα και Οραματίσου.

Εικόνα

Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Δωρουλα
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 33489
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 4:23 pm
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Δημοσίευση από Δωρουλα »

30
Τα γενέθλιά σας τη 30η ημέρα του μήνα σας κάνουν δεινούς ρήτορες. Έχετε επιτυχία σε τομείς που είναι απαραίτητη η ικανότητα της χρήσης του λόγου. Τείνετε να γίνεστε μελοδραματικοί και θα επιτύχετε ως ηθοποιός ή μίμος. Έχετε ζωηρή φαντασία που μπορεί να σας βοηθήσει να γίνετε καλός συγγραφέας ή αφηγητής ιστοριών. Είστε ισχυρογνώμονε, έχετε κΚαλλιτεχνικό ταλέντο και δημιουργικότητα.
Μελλό σενάρια!το στοιχείο μου!

=)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))
Η πληγωμένη καρδιά μπορεί να Ερωτευθεί
Η προστατευμένη καρδιά δεν μπορεί


Πολέμα και Οραματίσου.

Εικόνα

Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
ARTYADIS
Δημοσιεύσεις: 14369
Εγγραφή: 24 Μαρ 2009 12:36 pm
Τοποθεσία: Universe

Δημοσίευση από ARTYADIS »

19
Η γέννησή σας τη 19η ημέρα του μήνα προσθέτει ανεξαρτησία και ενέργεια στην πορεία της ζωής σας. Συγχρόνως, θέτει διάφορα εμπόδια που πρέπει να υπερνικήσετε για να γίνετε ανεξάρτητοι. Έχετε εκτελεστικές δυνατότητες, ηγετικό πνεύμα και δυναμικότητα στη καθοδήγηση της πορείας της ζωής σας. Έχετε αυτοπεποίθηση, όμως με δυσκολία μπορείτε να λύσετε μικροπροβλήματα. Είστε ευαίσθητοι.

Στα μεγάλα τα καταφέρνω ...τα μικρά είναι το πρόβλημα! :D :D :D
Όταν δεν υφίστανται κενά που χρειάζεται να συμπληρωθούν, τότε το να υπάρχεις απλώς σ' αυτόν τον κόσμο μέσα στο σώμα σου, είναι η υψηλότερη κατάκτηση!
________________
Πολέμα και Οραματίσου!
Άβαταρ μέλους
Fotinoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 31518
Εγγραφή: 21 Σεπ 2007 8:38 pm
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση από Fotinoula »

11
Η γέννησή σας την 11η ημέρα του μήνα σας κάνει ονειροπόλους και ιδεαλιστές. Συνεργάζεστε καλά με τους ανθρώπους επειδή ξέρετε να χρησιμοποιήσετε την πειθώ σας και όχι τη δύναμη σας. Υπάρχει μια ισχυρή πνευματική πλευρά στη φύση σας, μπορεί να έχετε διαισθητικές ικανότητες. Είστε ευαίσθητοι. Αν και είσαστε έξυπνοι διορατικοί αναλυτικοί, δεν νιώθετε άνετα στον επιχειρηματικό κόσμο. Είστε σίγουρα δημιουργικοί και αυτή η επιρροή τείνει να σας κάνει περισσότερο ονειροπόλους.
:)) :)) :)) :)) :D
όσο ζούμε σε τούτον τον κόσμο, θα τον Ερωτευόμαστε με όλη μας την Αγνότητα, έτσι ώστε να πάμε στον Θεό γεμάτοι από Αγάπη και όχι γεμάτοι από φόβο... :x
Άβαταρ μέλους
Danielli
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 23105
Εγγραφή: 31 Οκτ 2007 4:53 pm
Τοποθεσία: Κέρκυρα

Δημοσίευση από Danielli »

Anna έγραψε:
Τα γενέθλιά σας στις 31 του μήνα , σας κάνουν να είσαστε διοργανωτής και ηγέτης, ενεργητικός και αξιόπιστος, σκληρά εργαζόμενος αποδίδετε συχνά στον επιχειρησιακό κόσμο. Σοβαροί και ειλικρινείς. ’καμπτοι & επίμονοι. Η ευαισθησία είναι πάντα παρούσα, αλλά το συναίσθημα είναι πιθανό να κατασταλεί. Είστε καλοί με τη λεπτομέρεια και επιμένετε στην ακρίβεια. Φιλόσοφοι αλλά χωρίς φαντασία. Αγαπάτε τα ταξίδια και φοβάστε τη μοναξιά. Πρέπει πιθανώς να παντρευτείτε νωρίς, γιατί η απόκτηση σημαντικών ευθυνών είναι απαραίτητη για τη σταθερότητά σας.
Για το δικό μου να γελάσω τώρα ή να περιμένω και τους υπόλοιπους??? :)) :)) :)) :)) :)) :))
=)) =)) =)) =)) =)) =))
Όμως και θα στο πω, γιατί είναι βιωμένο, μέσα στην ανοιχτή καρδιά, αλλάζουν όλα και όλοι...
Γιατί η ανοιχτή καρδιά ξέρει να συγχωρεί και να προχωράει
Και αυτό από μόνο του είναι Σκοπός!
Άβαταρ μέλους
Annoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 33486
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 2:43 pm

Δημοσίευση από Annoula »

:)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))
Αν ο Θεός είναι η πρωταρχική Αιτία η Αγάπη θα είναι το αποτέλεσμα
Πατέρα μου/Μητέρα μου, είναι παιδί της Αλήθειας και μόνο αυτή είναι ο δρόμος ο δικός μου προς εσένα
Πολέμα και Οραματίσου
Άβαταρ μέλους
Danielli
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 23105
Εγγραφή: 31 Οκτ 2007 4:53 pm
Τοποθεσία: Κέρκυρα

Δημοσίευση από Danielli »

To "πρεπει" με το "πιθανώς" είναι πολύ φιλοσοφημένη κουβέντα! :P :)) :)) :)) :)) :))
Όμως και θα στο πω, γιατί είναι βιωμένο, μέσα στην ανοιχτή καρδιά, αλλάζουν όλα και όλοι...
Γιατί η ανοιχτή καρδιά ξέρει να συγχωρεί και να προχωράει
Και αυτό από μόνο του είναι Σκοπός!
Άβαταρ μέλους
Annoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 33486
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 2:43 pm

Δημοσίευση από Annoula »

δε σου αφήνει και πολλά περιθώρια ε? :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))
Αν ο Θεός είναι η πρωταρχική Αιτία η Αγάπη θα είναι το αποτέλεσμα
Πατέρα μου/Μητέρα μου, είναι παιδί της Αλήθειας και μόνο αυτή είναι ο δρόμος ο δικός μου προς εσένα
Πολέμα και Οραματίσου
Άβαταρ μέλους
Fotinoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 31518
Εγγραφή: 21 Σεπ 2007 8:38 pm
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση από Fotinoula »

Αννούλι :)) :)) :)) :)) :)) :x
όσο ζούμε σε τούτον τον κόσμο, θα τον Ερωτευόμαστε με όλη μας την Αγνότητα, έτσι ώστε να πάμε στον Θεό γεμάτοι από Αγάπη και όχι γεμάτοι από φόβο... :x

Επιστροφή στο “ΑΡΙΘΜΟΛΟΓΙΑ”