Ε, ΟΧΙ! ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ... (γενέθλια Φόρουμ, 27.4.2013

Άβαταρ μέλους
Ελενίτσα
Δημοσιεύσεις: 11510
Εγγραφή: 16 Μαρ 2010 8:35 pm

Re: Ε, ΟΧΙ! ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ... (γενέθλια Φόρουμ, 27.4.2013

Δημοσίευση από Ελενίτσα »

Εμμάκι μας, ματάκια μας όμορφα.... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating:
Ο ΄Ανθρωπος δεν έχει απλά την νοημοσύνη του λεξικού, αλλά την Σοφία του θεού…Και για να την εκφράσει, χρειάζεται πρωτίστως να αφοσιωθεί σ’ αυτό που Είναι… B.N.

Είμαι Άνθρωπος! @};-
Άβαταρ μέλους
JOANNA
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 11313
Εγγραφή: 03 Μάιος 2007 12:03 pm

Re: Ε, ΟΧΙ! ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ... (γενέθλια Φόρουμ, 27.4.2013

Δημοσίευση από JOANNA »

vaso έγραψε:Είναι το Λουλούδι της Αιωνιότητας μας…
Που αναπτύσσεται με Ανάσες Χαράς

΄Όσο εμείς εισπνέουμε Φως, τόσο εκείνο εκπνέει Αγάπη…

Είναι το Λουλούδι που ο Θεός φύτεψε στον καθένα μας, για να θυμόμαστε ότι Είμαστε Άνθρωποι…
:crying-yellow: :crying-yellow:
μμμμμμισο λεππτοο L-)
δακρυα κυλουν, δακρυα Αγαπης, Φιλίας, Ενοτητας, δακρυα που καποτε δεν μπορουσα να τα νιωσω.

Βασουλα μου Αγαπημένη Μου σε Ευχαριστώ και σε Ευγνωμονώ για την υπομονη σου, για το χερι σου που μου εδωσες να πιαστω και να κρατηθω,το Φως που μου δίνεις για το δικο μου μπουμπουκακι να ανθισει να με κανει να θυμηθω και οτι ειμαι Ανθρωπος..μα πιο πολυ για την Αγαπη που μου δίνεις με την Αληθεια σου και με εκανες να την θυμηθω και να την βρω ξανα στην καρδια μου...
Σ' Αγαπω πολύ :romance-heartbeating: :romance-heartbeating:

Εμμακι μου ομορφο, χωρις το δικο σου Οραμα, με την Ψυχη την Εμπιστοσυνη και την Αγαπη σου, προσωπικά δεν θα μπορουσα να σηκωσω ουτε το χερακι μου, ολα αυτα συντελούν στο αποτελεσμα να με κανεις να βελτιώσω, να μαθω, να δω εκφρασεις των συναισθηματων και του ελεγχου μου, να εχω χαρα και λαχταρα να χορεψω, να νιωσω Αγαπη, Εγω Σε Ευχαριστω για την Αγαπη σου, την Εμπιστοσυνη σου και φυσικα για την τεραστιαααα υπομονή σου για ολη αυτη την μαγεια.
Σ΄Αγαπω πολύ :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating:

Αγαπημένοι μου Φίλοι, ήδη μου λείπετε, σας Ευχαριστώ - Ευγνωμονώ για όσα μοιραζόμαστε για την Αγάπη και την Αγκαλιά σας.. :romance-heartbeating: :romance-heartbeating:
Όπου είναι ο Εαυτός μας είναι και ο Θεός και όπου είναι ο Θεός είναι όλα....

Πολέμα και Οραματίσου

Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Giotoula
Δημοσιεύσεις: 12289
Εγγραφή: 10 Φεβ 2010 2:40 am

Re: Ε, ΟΧΙ! ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ... (γενέθλια Φόρουμ, 27.4.2013

Δημοσίευση από Giotoula »

:cry: :cry: :cry: @};- @};- @};- @};-

Τι να πεις και τι να γράψεις... πως να αποτυπωθούν τόσα συναισθήματα... :cry: :cry:

Δεν χορταίνω να βλέπω το βίντεο.... :cry: Τόσο αγαπημένοι όλοι! Μοναδικά ξεχωριστοί! @};- @};- @};-

Ένα μεγάλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ στον Αγαπημένο αυτό Άνθρωπο που βρέθηκε στο δρόμο μου για να μου δείξει με το Φως του τον πραγματικό Δρόμο... Αγαπημένη μου Βασούλα, δεν έχω λόγια να εκφράσω την ευγνωμοσύνη μου για το πόσο άλλαξε η ζωή μου από τότε που σε γνώρισα. Με το παράδειγμά σου, τον Λόγο σου, την υπομονή σου, την Ακεραιότητα σου, την Ζωή σου, την Αγάπη σου... :cry: @};- Και να μπορώ να πω κι εγώ σήμερα "ε, όχι δεν είναι έτσι!" :cry: @};- Νιώθω σαν πάντα να ήσουν κοντά μου και ας μην σε ήξερα και αυτό απλά θα ισχύει για πάντα... :cry: :cry: :romance-heartbeating: @};-

Εμμάκι μου Αγαπημένο, ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ κι εσένα που έχω την ευκαιρία να είμαι κοντά σου και να βλέπω να πραγματοποιείς το Όραμα της Ψυχή σου, δίνοντας έμπνευση, χαρά, συγκίνηση... :cry: @};- Σε ευχαριστώ για όλη τη στήριξή σου στα σαμποτάζ του δικού μου μυαλού, για την δύναμη στις δικές μου αδυναμίες, την ακεραιότητά σου. Για την κάθε μία μοναδική και εμπνευσμένη χορογραφία σου! @};- :romance-heartbeating:

Είσαστε ΟΛΟΙ Αγαπημένοι Φίλοι Ψυχής στην Αιωνιότητα και η θέση σας στην καρδιά μου είναι μόνιμα δική σας ,όσο κοντά ή μακριά κι αν είμαστε! :cry: @};- @};- :x >:d< >:d< >:d<

:romance-grouphug:
"Πολέμα και Οραματίσου"...
Άβαταρ μέλους
Δωρουλα
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 33489
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 4:23 pm
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Re: Ε, ΟΧΙ! ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ... (γενέθλια Φόρουμ, 27.4.2013

Δημοσίευση από Δωρουλα »

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Η πληγωμένη καρδιά μπορεί να Ερωτευθεί
Η προστατευμένη καρδιά δεν μπορεί


Πολέμα και Οραματίσου.

Εικόνα

Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
eirini
Δημοσιεύσεις: 3226
Εγγραφή: 30 Μάιος 2011 4:08 pm

Re: Ε, ΟΧΙ! ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ... (γενέθλια Φόρουμ, 27.4.2013

Δημοσίευση από eirini »

Συγκίνηση, γέλιο, χαρά, ενότητα, Αγάπη..... σας ευχαριστώ όλους σας Φίλοι μου.... μου έχετε λείψει όλοι.. :-(

Εμμάκι μου, Φίλη μου, Ψυχή μου σε ευχαριστώ γι αυτές τις πανέμορφες χορογραφίες, σε ευχαριστώ για την ευκαιρία οπου μου δωσες να χορέψω μαζί σας, σε ευχαριστώ που ήρθες στο δρόμο μου, Φίλη της Ψυχής μου :cry: :cry:


Βασούλα μου σε ευχαριστώ για το Οραμά σου, για την υπομονή σου, την ακεραιότητά σου, την Αγκαλιά σου, την Αγάπη σου....Δεν έχω λόγια.... Σε Ευχαριστώ Φίλη μου :cry: :cry: :cry:
Επιτρέπω...σημαίνει ότι μειώνεις την απόσταση εσένα με ΕΣΕΝΑ!!!
ετοίμασε την καρδιά ένα ναό να έρθει να κατοικήσει ο Θεός.
αν τον αφήσεις μισοτελειωμένο δεν μπορεί να έρθει να κατοικήσει
Άβαταρ μέλους
Αμαλία
Δημοσιεύσεις: 7910
Εγγραφή: 03 Δεκ 2007 10:43 pm
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Ε, ΟΧΙ! ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ... (γενέθλια Φόρουμ, 27.4.2013

Δημοσίευση από Αμαλία »

αχ αχ.... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :x :x :x :x :x :x :x >:d< >:d< >:d< >:d< >:d< >:d< >:d< >:d< >:d<
Εικόνα

Είναι βολικό να γίνεσαι καλός άνθρωπος από φόβο, από το να γίνεσαι συνειδητός στην Αγάπη και να τους έχεις όλους εναντίον σου...
Άβαταρ μέλους
AMALIA
Δημοσιεύσεις: 21571
Εγγραφή: 13 Ιαν 2008 1:14 pm
Τοποθεσία: ΚΕΡΚΥΡΑ

Re: Ε, ΟΧΙ! ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ... (γενέθλια Φόρουμ, 27.4.2013

Δημοσίευση από AMALIA »

Βασουλα μεσα στο βιντεο χωρεσες ολα τα συναισθηματα που βιωσαμε αυτην την βραδια... και οχι μονο... ολα οσα εχουμε βιωσει ολα τα χρονια ΜΑΖΙ... @};- :cry: :cry: :cry: :cry:


Ε, ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ.... @};- :cry: :cry:

Σε Ευχαριστω μεσα απο τα βαθη της ψυχης μου... για καθε ενα και καθε στιγμη που μου εδειξες και μου δειχνεις οτι ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ... οπως μας τα εμαθαν και ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ξαναεκπαιδευομαστε στην Αγαπη, την Σοφια, τηνν Ενοτητα... την ΖΩΗ...:cry: :cry: :cry: @};-

Βασουλα... Σε ευχαριστω.. @};- :x :x

Εμμακι... δεν εχω λογια βιωσα τοση Αγαπη, Χαρα, Γαληνη, Πλυροτητα μεσα απο το Οραμα σου... τοση κινηση τοση ζωντανια... @};- :cry: :cry:

Αυτη η βραδια ηταν πολυ ιδιαιτερη για εμενα.... την ειχα τοσο αναγκη..... μεσα απο ολους σας.... Θυμηθηκα .. @};- :cry: :cry: οπως το ειπες Βασουλα στο βιντεο σου... επιλεγεις τους Ζωντανους... εγκαταλειπωντας τον κοσμο των νεκρων... @};-


Βασουλι, Φιλαρακια της Ψυχης μου.... Σας Ευχαριστω... Σας αγαπω πολυ.. @};- :cry: :cry:
Άβαταρ μέλους
panos
Δημοσιεύσεις: 7812
Εγγραφή: 27 Ιαν 2008 12:58 pm
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Re: Ε, ΟΧΙ! ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ... (γενέθλια Φόρουμ, 27.4.2013

Δημοσίευση από panos »

Καρδουλες ομορφες πολλες πολλες >:d< >:d< >:d< >:d< >:d< >:d< >:d<
Πίστη και εμπιστοσύνη στο ότι όλα γεννήθηκαν για εσένα και εσύ γεννήθηκες για όλα, χωρίς να είσαι το κέντρο του Σύμπαντος, αλλά να νιώθεις σαν κέντρο σου το Σύμπαν...
Άβαταρ μέλους
nondas
Δημοσιεύσεις: 9937
Εγγραφή: 18 Απρ 2010 1:17 am

Re: Ε, ΟΧΙ! ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ... (γενέθλια Φόρουμ, 27.4.2013

Δημοσίευση από nondas »

Τι όμορφο το βίντεο με εικόνες Αγάπης, Φιλίας, Ενότητας παντού @};-

Βασούλα, σε Ευχαριστώ >:d< >:d< >:d< :x :x :x

Εμμάκι γλυκό έμαθα τόσα πολλά για μένα μέσα από τον χορό, που δεν έχω λόγια :x :x >:d< >:d<
Άβαταρ μέλους
Danielli
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 23105
Εγγραφή: 31 Οκτ 2007 4:53 pm
Τοποθεσία: Κέρκυρα

Re: Ε, ΟΧΙ! ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ... (γενέθλια Φόρουμ, 27.4.2013

Δημοσίευση από Danielli »

:cry: :cry: :cry: :cry:

Eίναι συγκλονιστικο να γνωρίζεις ότι "Δεν είναι ετσι..." αλλά να μην μπορεις να το αιτιολογήσεις...
Και τότε .....λες και είσαι ο πιο Ευλογημένος των ζωντανών-νεκρών....λες και λατρευει ο θεος μονο Εσένα...και μονο Εσυ δεν το ξέρεις ...... να ξεπροβάλλει μπροστά σου ο Ανθρωπος ... που γνωρίζει τη Ψυχη σου, Πιστευει και για τους δυό σας, και Νιώθει την Ανάγκη σου να γίνεις Οραματιστης της Αγάπης... να λύσει αυτη τη μεγαλειώδη παρεξηγηση... και να σου θυμήσει τι σημαινει να Είσαι αυτό που σε προοριζε απ΄την αρχη ο θεος!!.......... Ανθρωπος!! @};- :cry:

Βασω μου αγαπημένη.... σε ευχαριστώ για όλα όσα Είσαι... σε ευχαριστω για την Αγάπη και τη Σοφία Σου ... για την Επιμονή και την Πίστη Σου...για το Δρόμο και τη κατευθυνση που μου δείχνεις αυτά τα 6 χρόνια... που δεν εχει τέλος... μονο το Απειρο!! :cry: @};- >:d< >:d< >:d<

Εμμάκι μου , αστεράκι φωτεινό μου... σε ευχαριστώ για τη Φιλία και την Αγάπη σου....και για αυτη τη βραδυά που ηταν γεμάτη από τον εμπνευσμένο συνδιασμό της τέχνης, της εκφρασης, του ταλέντου, του αφήματος, της ευωδίας των Ψυχών που εχουν αποφασίσει να Μυηθούν στη Ζωή με Χαρά και ελευθερία.!!! :cry: @};- 8->

Φίλοι μου σας ευχαριστώ όλους για την Αγάπη σας, την Ευλογία και τη συγκίνηση που είδα στα μάτια όλων σας, την αγκαλιά, και την Ενότητα!! :cry: :cry: :cry: >:d< >:d< >:d< >:d<
Όμως και θα στο πω, γιατί είναι βιωμένο, μέσα στην ανοιχτή καρδιά, αλλάζουν όλα και όλοι...
Γιατί η ανοιχτή καρδιά ξέρει να συγχωρεί και να προχωράει
Και αυτό από μόνο του είναι Σκοπός!
Άβαταρ μέλους
Ταρούλα
Δημοσιεύσεις: 29915
Εγγραφή: 16 Αύγ 2011 6:45 pm

Re: Ε, ΟΧΙ! ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ... (γενέθλια Φόρουμ, 27.4.2013

Δημοσίευση από Ταρούλα »

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

:romance-heartbeating:
Η μόνη βεβαιότητα που μπορείς να έχεις στην ζωή σου είναι μόνο μέσα στην Πίστη, πως ό,τι έρθει, πάντα το Πνεύμα θα δρα εντός σου... Η καρδιά φωτίζει τον σκοτεινό δρόμο της ζωής... Β.Ν. :romance-heartbeating:
Άβαταρ μέλους
ARTYADIS
Δημοσιεύσεις: 14369
Εγγραφή: 24 Μαρ 2009 12:36 pm
Τοποθεσία: Universe

Re: Ε, ΟΧΙ! ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ... (γενέθλια Φόρουμ, 27.4.2013

Δημοσίευση από ARTYADIS »

Ευλογία, Αγνότητα, Αγάπη, Ενότητα, Πατρίδα!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ και ΕΥΓΝΟΜΩΝΩ που οι ΨΥΧΕΣ ΜΑΣ συναντήθηκαν...

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ γιατι μεσα απο το ορομά σου συναντηθηκα και αγαπήθηκα και με αλλους Ανθρώπους και με άλλες Ψυχες, που ακουσαν το κάλεσμά Σου, το κάλεσμά Του, το κάλεσμα των Ψυχων Τους.

Το ΟΡΑΜΑ ΣΟΥ εχει πλέον στέρεες και δυνατές ρίζες, και το φως εξαπλώνεται και ΟΛΟΙ ΜΑΣ βαδίζουμε ΜΑΖΙ με ΑΓΑΠΗ ΣΟΦΙΑ ΚΑΙ ΕΝΟΤΗΤΑ.

Σ' ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙΣ Σ'ΑΓΑΠΩ ΣΤΗΝ ΑΙΩΝΙΟΤΗΤΑ

Δεν έχω άλλα λόγια.. ό,τι ειπώθηκε είναι σα να ειπώθηκε και από την δική μου την καρδιά, από τα δικά μου χείλη...

Γιατί ΟΛΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΝΑ!!!!!!!!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry:

:romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating:
Όταν δεν υφίστανται κενά που χρειάζεται να συμπληρωθούν, τότε το να υπάρχεις απλώς σ' αυτόν τον κόσμο μέσα στο σώμα σου, είναι η υψηλότερη κατάκτηση!
________________
Πολέμα και Οραματίσου!
Άβαταρ μέλους
Έφη
Δημοσιεύσεις: 8299
Εγγραφή: 31 Ιαν 2010 11:57 pm

Re: Ε, ΟΧΙ! ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ... (γενέθλια Φόρουμ, 27.4.2013

Δημοσίευση από Έφη »

ARTYADIS έγραψε:Δεν έχω άλλα λόγια.. ό,τι ειπώθηκε είναι σα να ειπώθηκε και από την δική μου την καρδιά, από τα δικά μου χείλη...

Γιατί ΟΛΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΝΑ!!!!!!!!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry:

:romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating:
:x :x :x
Είμαι αυτό που είμαι !

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
ΙΩΑΝΝΑ
Δημοσιεύσεις: 15907
Εγγραφή: 25 Οκτ 2009 7:29 pm
Τοποθεσία: θεσσαλονικη

Re: Ε, ΟΧΙ! ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ... (γενέθλια Φόρουμ, 27.4.2013

Δημοσίευση από ΙΩΑΝΝΑ »

Γιατί ΟΛΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΝΑ!!
υπέροχο συναίσθημα ,την νιώθω κάθε φορά που είμαι μαζί σας O:-) O:-) O:-) >:d< >:d< >:d< >:d< >:d<

Δημητρούλα μου :* >:d< >:d< >:d< >:d< >:d<
Το ΦΩΣ η ΑΓΑΠΗ και η ΔΥΝΑΜΗ αποκαθησούν το σχέδιο πάνω στη γή

Πολέμα και Οραματίσου !!!
Άβαταρ μέλους
Θοδωράκος
Δημοσιεύσεις: 23393
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 3:37 pm
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Ε, ΟΧΙ! ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ... (γενέθλια Φόρουμ, 27.4.2013

Δημοσίευση από Θοδωράκος »

:romance-grouphug: :romance-grouphug: :romance-grouphug: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating:
Πολέμα και Οραματίσου @};-

Ανοίγω την Καρδιά μου στον Θεό. :romance-heartbeating:

Επιστροφή στο “ΒΙΝΤΕΟ ΠΟΥ "ΜΙΛΑΝΕ"”