Ε, ΟΧΙ! ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ... (γενέθλια Φόρουμ, 27.4.2013

Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88472
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Ε, ΟΧΙ! ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ... (γενέθλια Φόρουμ, 27.4.2013

Δημοσίευση από Vasoula »

Στην Καρδιά μας υπάρχει ένα Λουλούδι…

Δεν ανθίζει σε συγκεκριμένη εποχή…
Δεν έχει συγκεκριμένο άρωμα
συγκεκριμένο χρώμα…

Δεν θέλει συγκεκριμένη περιποίηση, συγκεκριμένο χώμα για να αναπτυχθεί…
Δεν έχει συγκεκριμένες απαιτήσεις…

Αρκεί να νιώσει Ελεύθερο να Υπάρχει…

Είναι το Λουλούδι της Αιωνιότητας μας…
Που αναπτύσσεται με Ανάσες Χαράς

΄Όσο εμείς εισπνέουμε Φως, τόσο εκείνο εκπνέει Αγάπη…

Είναι το Λουλούδι που ο Θεός φύτεψε στον καθένα μας, για να θυμόμαστε ότι Είμαστε Άνθρωποι…

Και να χαμογελάμε, να νιώθουμε, να αγαπάμε…

Καλό μήνα…

@};-




H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Annoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 33486
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 2:43 pm

Re: Ε, ΟΧΙ! ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ... (γενέθλια Φόρουμ, 27.4.2013

Δημοσίευση από Annoula »

Συγκίνηση,χαρά, ομορφιά, Αγάπη, Ενότητα, Φιλία... και άλλα πολλά συναισθήματα σε τέτοιες συναντήσεις Ζωής :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :x :x :x :x :x :x :x
Είναι το Λουλούδι που ο Θεός φύτεψε στον καθένα μας, για να θυμόμαστε ότι Είμαστε Άνθρωποι…

Και να χαμογελάμε, να νιώθουμε, να αγαπάμε…
:cry: :cry: :cry:

Σας ευχαριστώ όλους >:d< >:d< :x :x :x :x

Βασούλα, Εμμάκι :x :x :x :x >:d< >:d< >:d< >:d<
Αν ο Θεός είναι η πρωταρχική Αιτία η Αγάπη θα είναι το αποτέλεσμα
Πατέρα μου/Μητέρα μου, είναι παιδί της Αλήθειας και μόνο αυτή είναι ο δρόμος ο δικός μου προς εσένα
Πολέμα και Οραματίσου
Άβαταρ μέλους
panos
Δημοσιεύσεις: 7812
Εγγραφή: 27 Ιαν 2008 12:58 pm
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Re: Ε, ΟΧΙ! ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ... (γενέθλια Φόρουμ, 27.4.2013

Δημοσίευση από panos »

:cry: :cry: :cry: :cry: :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x
Στην Καρδιά μας υπάρχει ένα Λουλούδι…

Δεν ανθίζει σε συγκεκριμένη εποχή…
Δεν έχει συγκεκριμένο άρωμα
συγκεκριμένο χρώμα…

Δεν θέλει συγκεκριμένη περιποίηση, συγκεκριμένο χώμα για να αναπτυχθεί…
Δεν έχει συγκεκριμένες απαιτήσεις…

Αρκεί να νιώσει Ελεύθερο να Υπάρχει…

Είναι το Λουλούδι της Αιωνιότητας μας…
Που αναπτύσσεται με Ανάσες Χαράς
πως να μην ανθισει με τοση χαρα με τοσα συνισθηματα με Εσας να το αγκαλιαζεται με Αγαπη >:d< >:d< >:d< >:d< >:d< >:d< >:d< >:d< >:d< >:d<

σας ευχαριστω >:d< Βασουλα Εμμα Παιδακια :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating:
Πίστη και εμπιστοσύνη στο ότι όλα γεννήθηκαν για εσένα και εσύ γεννήθηκες για όλα, χωρίς να είσαι το κέντρο του Σύμπαντος, αλλά να νιώθεις σαν κέντρο σου το Σύμπαν...
Άβαταρ μέλους
ALEXOULA
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 24519
Εγγραφή: 22 Νοέμ 2007 9:04 pm

Re: Ε, ΟΧΙ! ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ... (γενέθλια Φόρουμ, 27.4.2013

Δημοσίευση από ALEXOULA »

Vaso έγραψε:Στην Καρδιά μας υπάρχει ένα Λουλούδι…

Δεν ανθίζει σε συγκεκριμένη εποχή…
Δεν έχει συγκεκριμένο άρωμα
συγκεκριμένο χρώμα…

Δεν θέλει συγκεκριμένη περιποίηση, συγκεκριμένο χώμα για να αναπτυχθεί…
Δεν έχει συγκεκριμένες απαιτήσεις…

Αρκεί να νιώσει Ελεύθερο να Υπάρχει…

Είναι το Λουλούδι της Αιωνιότητας μας…
Που αναπτύσσεται με Ανάσες Χαράς

΄Όσο εμείς εισπνέουμε Φως, τόσο εκείνο εκπνέει Αγάπη…

Είναι το Λουλούδι που ο Θεός φύτεψε στον καθένα μας, για να θυμόμαστε ότι Είμαστε Άνθρωποι…

Και να χαμογελάμε, να νιώθουμε, να αγαπάμε…

Καλό μήνα…

@};-



:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Βασούλα μας αγαπημένη
Εμμακι μας γλυκό ,
Φίλοι της καρδιάς
Ευχαριστώ για ΟΛΑ ,
Ευχαριστώ που βοηθήσατε το Λουλούδι της καρδιάς μου να ανθίσει

@};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};-
:x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x
Γι' αυτό που πολεμάς είναι μόνο η εξέλιξή σου...Εκεί στον κάθετο άξονα...γιατί όταν αυτός ολοκληρωθεί, ο πόλεμος μετά, στον οριζόντιο, γίνεται αρμονία, ειρήνη και πληρότητα

__________________________________________________________
Πολέμα και Οραματίσου
Άβαταρ μέλους
konstantinos s.
Δημοσιεύσεις: 11686
Εγγραφή: 30 Μάιος 2011 12:23 pm

Re: Ε, ΟΧΙ! ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ... (γενέθλια Φόρουμ, 27.4.2013

Δημοσίευση από konstantinos s. »

Βασούλα >:d< >:d< >:d<
Παιδάκια >:d< >:d< >:d<
Άβαταρ μέλους
Μπεττουλα
Δημοσιεύσεις: 6425
Εγγραφή: 03 Οκτ 2011 12:22 pm

Re: Ε, ΟΧΙ! ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ... (γενέθλια Φόρουμ, 27.4.2013

Δημοσίευση από Μπεττουλα »

:cry: :cry: :cry: :cry: :) :) :) :) :) :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating:

η Χαρά του Ανθρώπου, η Απλότητα, η Ενότητα, η Φιλία, η Αγάπη.. :cry: :) :x

δεν ξερω αν εχω λογια να περιγραψω αυτο που ένιωσα το Σαββατο πολλοι απο εσας με Νιωσατε.. Νιωθω τον Λογο σου να κατασταλλαζει Μεσα Μου Ανθρωπε.. καθε μερα ολο και πιο πολυ.. :cry:

Σας Ευχαριστω παιδακια.. Φίλοι Ψυχής.. :cry: :cry: :cry:

Ε όχι! δεν ειναι ετσι! :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-grouphug:
Η εσωτερική σπουδαιότητα του ανθρώπου είναι το Φως που τον ακολουθεί, όπου και να βρίσκεται...Να πολεμάει γι' αυτήν την σπουδαιότητα είναι το ζητούμενο
Άβαταρ μέλους
VasilisM
Δημοσιεύσεις: 8049
Εγγραφή: 27 Φεβ 2009 2:55 pm
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Ε, ΟΧΙ! ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ... (γενέθλια Φόρουμ, 27.4.2013

Δημοσίευση από VasilisM »

Κάθε φορά στις συναντήσεις μας, θυμάμαι τη πρώτη φορά που μπήκα στο σπιτάκι μας.. Ένιωσα αυτή την απροσδιόριστη αίσθηση ότι γνωριζόμαστε! Ένιωσα τόσο οικεία με όλους, λες και σας ήξερα από πάντα.. Και κάθε φορά το ξαναβιώνω όταν συναντιόμαστε!

Ευλογία, Αγνότητα, Αγάπη, Ενότητα, Πατρίδα!

Η Ζωή κάνει Γιορτή κάθε φορά που συναντιόμαστε, γιατί Εμείς Είμαστε η Ζωή!

Το Όραμα της Βασούλας μας, το Όραμα του Ανθρώπου, το Όραμα Μας χωράει όλο τον Κόσμο!

Και όχι δεν είναι έτσι, δεν είναι αυτό σου έμαθαν ανθρωπάκο η Ζωή!

Ευχαριστώ όλους σας, ευχαριστώ τη Βασούλα για όλο αυτό που ξεκίνησε και βλέπει να ζωντανεύει!

:cry: :cry: :cry:
Πολέμα και Οραματίσου
Άβαταρ μέλους
Ελενίτσα
Δημοσιεύσεις: 11510
Εγγραφή: 16 Μαρ 2010 8:35 pm

Re: Ε, ΟΧΙ! ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ... (γενέθλια Φόρουμ, 27.4.2013

Δημοσίευση από Ελενίτσα »

Υπέροχο βίντεο, υπέροχος Λόγος! Βασούλα μας, ευχαριστούμε!!! :cry: :cry: :romance-heartbeating:

Έβλεπα όλες τις φατσούλες στο βίντεο :cry: ... τόσο όμοια Όμορφοι όλοι, ένας προς έναν... :cry: :cry: :x :x :x
Ο ΄Ανθρωπος δεν έχει απλά την νοημοσύνη του λεξικού, αλλά την Σοφία του θεού…Και για να την εκφράσει, χρειάζεται πρωτίστως να αφοσιωθεί σ’ αυτό που Είναι… B.N.

Είμαι Άνθρωπος! @};-
Άβαταρ μέλους
Maraki
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 12152
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:03 pm
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Ε, ΟΧΙ! ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ... (γενέθλια Φόρουμ, 27.4.2013

Δημοσίευση από Maraki »

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Αγαπημενε μου Ανθρωπε και Φίλη της Ψυχής Μου, γλυκιά μου Υπαρξη Βασούλα, ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ μεσα απο τα βαθη
της ψυχης μου για οσα ενιωσα και νιωθω αυτη τη στιγμη, για την Αγαπη, τον Ερωτα, για τη βαθια συγκινηση που με πλυμμυριζει... :cry: :cry:
ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ για την ΑΓΑΠΗ ΣΟΥ, για το ΟΡΑΜΑ ΣΟΥ, για οσα με απεριοριστη υπομονη και αγαπη με διδαξες, μου εμαθες, μου εδειξες, για τη Χαρα, την Ελευθερια, το Φως, την Αγαπη της Ζωης, την Αγάπη για τον Ευατό μου, την Αγνη Φιλια, τον Ερωτα των Ψυχων, την Αγαπη για τον Ανθρωπο, σε ευχαριστω που με διδαξες και μου διδάσκεις την ΤΕΧΝΗ ΤΗΣ ΖΩΗΣ......:cry:

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ και ΕΥΓΝΟΜΩΝΩ που οι ΨΥΧΕΣ ΜΑΣ συναντήθηκαν... :cry:

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ γιατι μεσα απο το ορομά σου συναντηθηκα και αγαπήθηκα και με αλλους Ανθρώπους και με άλλες Ψυχες, που ακουσαν το κάλεσμά Σου, το κάλεσμά Του, το κάλεσμα των Ψυχων Τους. :cry:

Το ΟΡΑΜΑ ΣΟΥ εχει πλέον στέρεες και δυνατές ρίζες, και το φως εξαπλώνεται και ΟΛΟΙ ΜΑΣ βαδίζουμε ΜΑΖΙ με ΑΓΑΠΗ ΣΟΦΙΑ ΚΑΙ ΕΝΟΤΗΤΑ. :cry:

Σ' ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙΣ :cry: Σ'ΑΓΑΠΩ ΣΤΗΝ ΑΙΩΝΙΟΤΗΤΑ :cry:

Παιδιά αγαπημένα, σας ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ όλους έναν προς έναν, για όλα όσα νιώθω..με κάποιους από εσάς υπάρχει αρρηκτη και γεμάτη Αγάπη Φιλια, κάποιους άλλους τώρα σας γνωρίζω σιγά σιγά, μα νιωθω, μα ξέρω οτι ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΦΙΛΟΙ ΨΥΧΗΣ........ :cry:

Εμμουλα μου, φωτεινο μου αστεράκι, σ'ευχαριστω για όλα όσα ένιωσα μεσα απο τις γεμάτες αγάπη και φως χορογραφιες σου....και όλα τα παιδιά που χορέψατε έναν προς έναν με τόση αγάπη και κέφι στις ψυχές σας :cry: ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ολους σας για τα έντονα συναισθήματα που ένιωσα βλεπόντας σας, για τη συγκίνηση, για τη χαρά, το κλάμα και το γέλιο..... :cry:
ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ!!! :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating:

Φίλοι της Ψυχής Μου........... :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating:
Πατέρα μου/Μητέρα μου, είμαι Παιδί της Αλήθειας και μόνο αυτή είναι ο Δρόμος ο δικός μου προς εσένα...

Και ο Ιησούς είπε ότι μόνο τα παιδιά θα μπουν στο Βασίλειο των Ουρανών.

Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Ταρούλα
Δημοσιεύσεις: 29912
Εγγραφή: 16 Αύγ 2011 6:45 pm

Re: Ε, ΟΧΙ! ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ... (γενέθλια Φόρουμ, 27.4.2013

Δημοσίευση από Ταρούλα »

Σας ευχαριστώ Καρδουλόπαιδα για όσα μοιραζόμαστε :cry: >:d< >:d< >:d<

Βασούλα μου @};- Σ' Ευχαριστώ :cry: :romance-heartbeating: >:d<

Εμμάκι μου :romance-heartsfade:
Η μόνη βεβαιότητα που μπορείς να έχεις στην ζωή σου είναι μόνο μέσα στην Πίστη, πως ό,τι έρθει, πάντα το Πνεύμα θα δρα εντός σου... Η καρδιά φωτίζει τον σκοτεινό δρόμο της ζωής... Β.Ν. :romance-heartbeating:
Άβαταρ μέλους
Madraoulas
Δημοσιεύσεις: 7577
Εγγραφή: 15 Νοέμ 2007 6:11 pm
Τοποθεσία: Χολαργος-Αθηνα/Νεαπολη-Λακωνια

Re: Ε, ΟΧΙ! ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ... (γενέθλια Φόρουμ, 27.4.2013

Δημοσίευση από Madraoulas »

οταν ο Ανθρωπος "μιλαει"..η Ζωη "Ανθιζει".....

αγγιγμα ψυχης ολο αυτο που συμβαινει

Βασουλα, Εμμακι :* ..παιδακια ολα..σας ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ >:d< @};- >:d<
ΣΑΣ ΑΓΑΠΑΩ ΟΛΟΥΣ!!..ετσι απλα....
''΄Όταν μέσα μας έχουν εκλείψει οι αιτίες της πράξης, τότε η πράξη η ίδια δεν άγεται από τα συμπτώματα, αλλά εκδηλώνεται αυθόρμητα και αυτούσια, ως αγαθοσύνη. "
Άβαταρ μέλους
Fotinoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 31518
Εγγραφή: 21 Σεπ 2007 8:38 pm
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Ε, ΟΧΙ! ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ... (γενέθλια Φόρουμ, 27.4.2013

Δημοσίευση από Fotinoula »

μμμμμμ :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

τι να πρωτοεκφράσω απο όσα νοιώθω στην καρδιά μου αυτή την στιγμή...

Αγάπη, Ευγνωμοσύνη, Φώς, Φιλία, Χαρά, Αλήθεια... Ζωή....όλα όσα είναι ο Άνθρωπος


Βασούλα μου, Σε ευχαριστώ για Όλα, όσα μας Θυμίζεις, όσα Είσαι, όσα Οραματίζεσαι και μας θύμιζεις βήμα βήμα
τι σημαίνει να Οραματίζομαι στην καρδιά και να Δημιουργώ και για όλα όσα κάθε ημέρα Είσαι Εδώ με την Αγάπη σου, την Ακεραιτότητα σου, την Φιλία σου, την Ζώή σου, η Ζωή σου η Ζωή μας μμμμ σαγαπώ πολύ .. :cry: :cry: :cry:


Εμμούλα μου, Σε ευχαριστώ για την Φιλία σου, για το Όραμα σου, για όσα Είσαι, για την Αγάπη, για όλη την διαδρομή που μοιραστήκαμε μέχρι την ημέρα των γενεθλίων, ήταν και για εμένα, έστω και απο μακρία τόσο διδακτική, γλυκοφιλαράκι μου σαγαπώ πολύ ... . :cry: :cry: :cry: :cry:

Παιδάκια όλα :cry: :cry: :cry: , όλα ήταν και είναι μέσα στον Φως, η συνάντηση μας, όλα τα χορευτικά, η τουρτίτσα μας, όλα..
η Φιλία είμαι σίγουρη ότι κάνει τον δρόμο μας
προς τον Θεό πολύ πιο σύντομο και Σας ευχαριστώ :cry:

Σας αγαπώ πολύ :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating:
όσο ζούμε σε τούτον τον κόσμο, θα τον Ερωτευόμαστε με όλη μας την Αγνότητα, έτσι ώστε να πάμε στον Θεό γεμάτοι από Αγάπη και όχι γεμάτοι από φόβο... :x
Άβαταρ μέλους
Fotinoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 31518
Εγγραφή: 21 Σεπ 2007 8:38 pm
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Ε, ΟΧΙ! ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ... (γενέθλια Φόρουμ, 27.4.2013

Δημοσίευση από Fotinoula »

Είναι το Λουλούδι της Αιωνιότητας μας…
Που αναπτύσσεται με Ανάσες Χαράς
σήμερα έχω πάνω στο γραφείο μου ένα κατακόκκινο ανοιχτό τριαντάφυλλο,
που ευωδιάζει, και είστε Όλοι Εδώ :cry: @};-

Εικόνα
όσο ζούμε σε τούτον τον κόσμο, θα τον Ερωτευόμαστε με όλη μας την Αγνότητα, έτσι ώστε να πάμε στον Θεό γεμάτοι από Αγάπη και όχι γεμάτοι από φόβο... :x
Άβαταρ μέλους
Λιζούλα
Δημοσιεύσεις: 17536
Εγγραφή: 21 Απρ 2010 1:06 pm

Re: Ε, ΟΧΙ! ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ... (γενέθλια Φόρουμ, 27.4.2013

Δημοσίευση από Λιζούλα »

μμμμμμμμμ :cry: :cry: @};-

Βασούλα.... ένα γλυκό ευχαριστώ μέσα από την καρδιά μου για όλα αυτά που είσαι, για όλα αυτά που μαθαίνω από την αρχή κοντά σου, για αυτά που μου θυμίζεις, για αυτό που γίνομαι κοντά σου, για αυτά που νιώθουμε και ζούμε Μαζί απλά και όμορφα!! ευχαριστώ για την ευκαιρία που μου δόθηκε να "θυμηθώ" πως είναι να υπάρχεις με Χαρά μέσα στον Κόσμο του Θεού. :romance-heartbeating: :romance-heartstiny: >:d< >:d< >:d< >:d< >:d<

Εμμάκι μου γλυκό σ΄ευχαριστώ για αυτές τις μοναδικές χορογραφίες, για την ενθάρρυνσή σου, την εμπιστοσύνη σου , την υπομονή σου, σ΄ευχαριστώ για κάθε ένα απ΄τα βήματα χορού που έκανα με την βοήθεια της Αγάπης σου, για μένα ήταν υπέρβαση και την κάναμε μαζί καρδιά με καρδιά, Σ΄ευχαριστώ!! :cry: :romance-heartsfade: :romance-kisscheek: @};- :x >:d< >:d<

Παιδάκια όλα μοναδικά και όμορφα, ο κάθε ένας υπέροχος και αναντικατάστατος, ευχαριστώ για αυτό που μοιραζόμαστε, ευχαριστώ για την φιλία μας. :x @};- >:d< >:d< >:d<
Ας είμαι και ο μόνος ΄Ανθρωπος που πιστεύει στην Δύναμη της Αγάπης, δεν παίρνω ποτέ τον Λόγο μου πίσω...Θα την υπηρετώ, ακόμα κι αν μείνω μόνη και αξιοκατάκριτη από αυτούς που όφειλαν να είναι οι αγαπημένοι μου... ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΩ!!!!
Άβαταρ μέλους
Sofoula
Δημοσιεύσεις: 8248
Εγγραφή: 09 Φεβ 2010 12:08 pm
Τοποθεσία: Quinto sol

Re: Ε, ΟΧΙ! ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ... (γενέθλια Φόρουμ, 27.4.2013

Δημοσίευση από Sofoula »

Ντάξει, απλά έλιωσα :cry: Τι υπέροχο βίντεο... Να μας θυμίζει τις υπέροχες στιγμές που μοιραστήκαμε... @};- @};- @};-
I have loved the stars too fondly to be fearful of the night...

Εικόνα

Επιστροφή στο “ΒΙΝΤΕΟ ΠΟΥ "ΜΙΛΑΝΕ"”