ΑΓΓΕΛΟΙ - ΔΙΑΛΟΓΙΣΜΟΣ ΣΤΙΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΙΚΕΣ ΕΝΕΡΓΕΙΕΣ

Άβαταρ μέλους
ALEXOULA
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 24521
Εγγραφή: 22 Νοέμ 2007 9:04 pm

Re: ΑΓΓΕΛΟΙ - ΔΙΑΛΟΓΙΣΜΟΣ ΣΤΙΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΙΚΕΣ ΕΝΕΡΓΕΙΕΣ

Δημοσίευση από ALEXOULA »

Oι περισσότεροι άνθρωποι έχουν μάθει
να αναζητούν και να προστρέχουν το Θεό , στους αγγέλους , στους αγίους
όταν ζορίζονται , όταν βρίσκονται σε αδιέξοδο με την ζωή τους ,
όταν τα πραγματα και οι καταστάσεις δεν τους αρέσουν ,
όταν πρέπει να πάρουν αποφάσεις,
όταν τους κυκλώνει ο φόβος , όταν δεν αισθάνονται καλά , όταν , όταν...

και τους ζητούν απελπισμένα βοήθεια , τους ζητούν να βρουν
τη λύση στα προβλήματά τους , τους ζητούν να ενεργήσουν αντι γιαυτούς
απαιτούν λύσεις και θέλουν αποτελέσματα και όταν τις περισσότερες φορές
δεν γινεται αυτό που θέλουν και αυτό που νομίζουν ότι είναι "καλό" γιαυτούς
τότε απογοητεύονται , λένε πως δεν υπάρχει τίποτα πως δεν πιστεύουν ,
μέχρι την επόμενη φορά , που πάλι τα ίδια θα κάνουν.

Γιατί όλα τα περιμένουν από έξω και δεν μπορούν να αντιληφθούν ότι
δεν έχει αποτέλεσμα να σηκώσουν το βλέμμα , επάνω στον ουρανό ,
και να περιμένουν βοήθεια , πρώτα χρειάζεται να στρέψουν το βλέμμα
μέσα τους και εκεί θα βρουν ότι τους χρειάζεται ,εκεί θα βρουν αυτό που ζητούν
και μόνο εκεί , μετά θα μπορέσουν
να κατανοήσουν πολλά περισσότερα για τις Πνευματικές Δυνάμεις που μας περιβάλουν @};- .


Πολύ όμορφος αυτός ο διαλογισμός
όμως και όσα αναφέρονται πριν είναι πολύ σπουδαία
και πέρα για πέρα ουσιαστικά και Αληθινά .
Βασούλα ευχαριστώ , πολύ συγχρονικό , όπως πάντα
:x :x >:d< >:d<

παραθέτω κάποια τμήματα της εισαγωγής

Οι άγγελοι δεν υποστηρίζουν το "καλό"
που νομίζουμε.
Υποστηρίζουν τον άνθρωπο στο πεδίου του Φυσικού Κόσμου,
σε ότι αφορά την Πνευματική ωρίμανση , τη θεραπεία του ,
την εκπλήρωσή του , την αποκατάσταση της Αγάπης εντός του.

Προστατεύουν το Θεικό Παιδί μέσα μας.

Δεν θα κάνουν τίποτα για μας.
Θα κάνουν όμως τα πάντα μαζί μας
όσα αφορούν την Πνευματική μας Ενότητα ...............
O:-)
Γι' αυτό που πολεμάς είναι μόνο η εξέλιξή σου...Εκεί στον κάθετο άξονα...γιατί όταν αυτός ολοκληρωθεί, ο πόλεμος μετά, στον οριζόντιο, γίνεται αρμονία, ειρήνη και πληρότητα

__________________________________________________________
Πολέμα και Οραματίσου
Άβαταρ μέλους
Ιωαννάκι
Δημοσιεύσεις: 17532
Εγγραφή: 05 Νοέμ 2010 10:53 pm

Re: ΑΓΓΕΛΟΙ - ΔΙΑΛΟΓΙΣΜΟΣ ΣΤΙΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΙΚΕΣ ΕΝΕΡΓΕΙΕΣ

Δημοσίευση από Ιωαννάκι »

Ειναι ενας απο τους αγαπημενους μου διαλογισμους 8->

>:d< >:d< >:d< >:d< >:d< >:d< >:d<
Θυμάμαι-Πιστεύω-Ζω :romance-heartbeating:
Όσο μακρύτερα ο Θεός, τόσο μακρύτερα πηγαίνω... :romance-heartbeating:
Άβαταρ μέλους
Μάνος
Δημοσιεύσεις: 18535
Εγγραφή: 05 Μαρ 2014 8:10 am

Re: ΑΓΓΕΛΟΙ - ΔΙΑΛΟΓΙΣΜΟΣ ΣΤΙΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΙΚΕΣ ΕΝΕΡΓΕΙΕΣ

Δημοσίευση από Μάνος »

Μα αντί για την Θεϊκή Αγκαλιά, βρέθηκε σε μια ανθρώπινη οικογένεια που για να τον αποδεχτεί, να τον ενθαρρύνει και να τον επιβραβεύσει, χρειάστηκε να μάθει να αγαπιέται με όρους δυσανάλογα βαρείς…
...Από εκεί ξεκινάνε όλα στραβά :cry:

Επίσης έχω μια απορία: όταν κάνετε διαλογισμό τί σκέφτεστε; Σκέφτεστε κάτι συγκεκριμένο ή απλώς αφήνετε τη μουσική να σας ταξιδέψει και χαλαρώνετε;
:-??
Εικόνα

Αγάπη είναι να με αφήνεις να σε αγγίξω,
να με ακούς, ακόμα και όταν δεν μιλάω,
να με βλέπεις, ακόμα και όταν δεν είμαι δίπλα σου...
Άβαταρ μέλους
Fotinoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 31518
Εγγραφή: 21 Σεπ 2007 8:38 pm
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: ΑΓΓΕΛΟΙ - ΔΙΑΛΟΓΙΣΜΟΣ ΣΤΙΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΙΚΕΣ ΕΝΕΡΓΕΙΕΣ

Δημοσίευση από Fotinoula »

Μάνος έγραψε: Επίσης έχω μια απορία: όταν κάνετε διαλογισμό τί σκέφτεστε; Σκέφτεστε κάτι συγκεκριμένο ή απλώς αφήνετε τη μουσική να σας ταξιδέψει και χαλαρώνετε;
:-??
Μάνο σε ένα διαλογισμό μπαίνεις για να Σε νοιώσεις,
να νοιώσεις τον Εαυτό σου, τα συναισθήματα σου, να παραδωθείς σε όσα σε καθοδηγεί η καρδιά σου,
είναι δύσκολο να ηρεμείς τον νου σου στην αρχή, αλλά με την εξάσκηση μαθαίνει και αυτός να συνεργάζεται στο Θέλημα σου :)
αν κάνεις πρώτη φορά διαλογισμό θα μπορούσες να κάνεις ένα καθοδηγούμενο για να εξασκηθείς στο να ηρεμεί ο νους που σε πρώτη φάση σίγουρα θα φέρει αντιστάσεις, όπως αυτός μου μας έχει δώσει η Βάσω και εκφωνεί στο βίντεο εδώ, αν το Θέλεις και νοιώθεις ότι ταιριάζει στις ανάγκες σου στο τώρα

:x
όσο ζούμε σε τούτον τον κόσμο, θα τον Ερωτευόμαστε με όλη μας την Αγνότητα, έτσι ώστε να πάμε στον Θεό γεμάτοι από Αγάπη και όχι γεμάτοι από φόβο... :x
Άβαταρ μέλους
Μάνος
Δημοσιεύσεις: 18535
Εγγραφή: 05 Μαρ 2014 8:10 am

Re: ΑΓΓΕΛΟΙ - ΔΙΑΛΟΓΙΣΜΟΣ ΣΤΙΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΙΚΕΣ ΕΝΕΡΓΕΙΕΣ

Δημοσίευση από Μάνος »

Σε ευχαριστώ πολύ Φωτεινή μου!!! @};-
Ναι, μου μίλησε και η Ιωάννα για κάποιούς καθοδηγούμενος διαλογισμούς οι οποιοί πιστεύω θα βοηθησουν για αρχή...
Θα δοκιμάσω και θα σας πω...
>:d< >:d< >:d<
Εικόνα

Αγάπη είναι να με αφήνεις να σε αγγίξω,
να με ακούς, ακόμα και όταν δεν μιλάω,
να με βλέπεις, ακόμα και όταν δεν είμαι δίπλα σου...
Άβαταρ μέλους
Fotinoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 31518
Εγγραφή: 21 Σεπ 2007 8:38 pm
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: ΑΓΓΕΛΟΙ - ΔΙΑΛΟΓΙΣΜΟΣ ΣΤΙΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΙΚΕΣ ΕΝΕΡΓΕΙΕΣ

Δημοσίευση από Fotinoula »

>:d< >:d< >:d< >:d< >:d<
όσο ζούμε σε τούτον τον κόσμο, θα τον Ερωτευόμαστε με όλη μας την Αγνότητα, έτσι ώστε να πάμε στον Θεό γεμάτοι από Αγάπη και όχι γεμάτοι από φόβο... :x
Άβαταρ μέλους
margaritarenia
Δημοσιεύσεις: 16492
Εγγραφή: 04 Μάιος 2007 4:02 pm

Re: ΑΓΓΕΛΟΙ - ΔΙΑΛΟΓΙΣΜΟΣ ΣΤΙΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΙΚΕΣ ΕΝΕΡΓΕΙΕΣ

Δημοσίευση από margaritarenia »

O:-) >:d< >:d< >:d< @};-
Απόφαση να μην επιτρέψω σε κανεναν να με εκπλήξει. Ο μονος που εχει αυτο το δικαίωμα είναι ο Εαυτος μου και ο Θεος μεσα μου :romance-heartbeating:
https://m.youtube.com/watch?v=3YDz-ftqr1g#dialog
Άβαταρ μέλους
Δωρουλα
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 33489
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 4:23 pm
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Re: ΑΓΓΕΛΟΙ - ΔΙΑΛΟΓΙΣΜΟΣ ΣΤΙΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΙΚΕΣ ΕΝΕΡΓΕΙΕΣ

Δημοσίευση από Δωρουλα »

>:d< >:d< >:d< >:d< >:d<
Η πληγωμένη καρδιά μπορεί να Ερωτευθεί
Η προστατευμένη καρδιά δεν μπορεί


Πολέμα και Οραματίσου.

Εικόνα

Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Μάνος
Δημοσιεύσεις: 18535
Εγγραφή: 05 Μαρ 2014 8:10 am

Re: ΑΓΓΕΛΟΙ - ΔΙΑΛΟΓΙΣΜΟΣ ΣΤΙΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΙΚΕΣ ΕΝΕΡΓΕΙΕΣ

Δημοσίευση από Μάνος »

>:d< >:d< >:d<
Εικόνα

Αγάπη είναι να με αφήνεις να σε αγγίξω,
να με ακούς, ακόμα και όταν δεν μιλάω,
να με βλέπεις, ακόμα και όταν δεν είμαι δίπλα σου...
Άβαταρ μέλους
Μάνος
Δημοσιεύσεις: 18535
Εγγραφή: 05 Μαρ 2014 8:10 am

Re: ΑΓΓΕΛΟΙ - ΔΙΑΛΟΓΙΣΜΟΣ ΣΤΙΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΙΚΕΣ ΕΝΕΡΓΕΙΕΣ

Δημοσίευση από Μάνος »

Τον Διαλογισμό στις Αρχαγγελικές Ενέργειες, επέλεξα να είναι ο πρώτος μου διαλογισμός...
Δεν κατάφερα να συγκεντρωθώ Βασούλα μου... :-( :-( :-(
Δεν ξέρω τί έφταιγε ή τι έκανα λάθος... Δεν μπορούσα να ελεγξω τος σκέψεις μου! Ξεκίνησα με το να αφουγράζομαι την αναπνοή μου και βρέθηκα να μετράω αριθμούς μέσα μου... Μετά η μια άσχετη σκέψη διαδέχοταν την άλλη... Προσπαθούσα να κρατήσω το μυαλό μου κενό αλλά δεν τα κατάφερα...
Χαλάρωσα αρκετά ωστόσο και το μόνο πράγμα που ένιωσα όταν άνοιξα τα μάτια μου ήταν ένα ελαφρύ μούδιασμα στα κάτω και στα άνω άκρα μου...
Τίποτα άλλο...(!)
:-( :-( :-(
Να πανικοβληθώ;;; :))
Εικόνα

Αγάπη είναι να με αφήνεις να σε αγγίξω,
να με ακούς, ακόμα και όταν δεν μιλάω,
να με βλέπεις, ακόμα και όταν δεν είμαι δίπλα σου...
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88472
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Re: ΑΓΓΕΛΟΙ - ΔΙΑΛΟΓΙΣΜΟΣ ΣΤΙΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΙΚΕΣ ΕΝΕΡΓΕΙΕΣ

Δημοσίευση από Vasoula »

όχι καρδούλα, να μην πανικοβληθείς :* >:d< >:d< >:d<

αν αρχίσω να σου εξηγώ πόσο ανάπηρος είναι ο νους του ανθρώπου, θα μου πεις ότι μιλάω πάλι σουαχίλι?

να κάνουμε μια συμφωνία μεταξύ μας ε? :)) :)) :)) :))


Ο νους, λοιπόν, σε όποια επίπεδα μόρφωσης και αν έχει φτάσει ένας άνθρωπος, είναι ανάπηρος, όσον αφορά την ολοκληρωμένη του λειτουργικότητα, γιατί δεν τον χρησιμοποιούμε παρά για να παράγουμε σκέψεις και μετά μας ελέγχει μέσω αυτών.
Ο νους από την άλλη, ελέγχεται από τα συναισθήματα...
Έτσι η συνείδηση μας βρίσκεται μεταξύ δύο διαφορετικών πεδίων, που μας ελέγχουν, αντί να τα χρησιμοποιούμε για την ανάπτυξή μας.
Το να διατηρήσουμε μια εσωτερική σιωπή, χωρίς εξάσκηση, είναι σαν να προσπαθούμε να κουνήσουμε ένα αγκυλωμένο μέλος του σώματος, χωρίς φυσικοθεραπεία...
Έτσι ενώ η Συνείδησή μας έχει δυναμική εξέλιξης και ανάπτυξης σε όλα τα πεδία, παραμένει περιορισμένη στην φυσική συνείδηση, που είναι η λιγότερη δυνατή, από όλη της την Δύναμη και ελέγχεται από συνειδητές και ασυνείδητες σκέψεις και συναισθήματα.

Χρειάζεται λοιπόν να εξασκήσεις τον νου, για να υπακούει στην δική σου Θέληση και αυτό θα πάρει ανάλογο χρόνο, ανάλογα με το πείσμα, την υπομονή και την επιμονή σου, να το επιτύχεις.

Η Συνείδηση μπορεί να σκέφτεται, να οραματίζεται, να δημιουργεί, να νιώθει, να εξελίσσεται πνευματικά, νοητικά και συναισθηματικά προς την αληθινή Φύση μας και αυτό σημαίνει ότι δεν αφήνει να υπάρχουν μέσα της πηγές ελέγχου, όπως πχ. είναι ο φόβος

Ένας άνθρωπος χρησιμοποιεί στην ζωή του μόνο το 10% της Συνείδησης του και το υπόλοιπο 90% της δυναμικής του παραμένει στο ασυνείδητο. Έτσι λέμε ότι ο άνθρωπος δεν είναι εντελώς συνειδητό ον, γιατί ο νους και τα συναισθήματα τον ελέγχουν, χωρίς να το συνειδητοποιεί...Η αφύπνιση σηματοδοτεί την διεύρυνση της Συνείδησης, δημιουργώντας εκείνες τις προϋποθέσεις μέσα στον άνθρωπο, της Λογικής και της πλήρους αντίληψης της Φύσης του και να την ολοκληρώνει, γνωρίζοντας τον Εαυτό του.

Το νευρικό σύστημα του ανθρώπου, άμεσα συνδεδεμένο με το συναισθηματικό του πεδίο, είναι υπεύθυνο για τις ασυνείδητες συνδέσεις της συνείδησης με τα συναισθήματα, του προκαλούν ένα άτυπο άγχος και μια εσωτερική αγωνία, με επιδράσεις στην καρδιά και στον νου. Τότε και τα δύο λειτουργικά κέντρα μας (νους και καρδιά) αμύνονται, με αποτέλεσμα να μην μπορεί ο άνθρωπος να νιώσει αρμονία, χαρά, ειρήνη μέσα του. Σ' αυτές τις καταστάσεις το δυσκολότερο πράγμα είναι να διαλογιστεί...

Ίσως, Μάνο μου, πριν μπεις στην διαδικασία να διαλογιστείς, χρειάζεται να πάρεις περισσότερες πληροφορίες για όσα Είναι ένας άνθρωπος. Γιατί σκέφτομαι, ότι αν δεν ξέρεις, όντως φαίνεται ότι σου μιλάω εις άπταιστον σουαχίλι... :))

>:d< >:d< >:d< >:d< >:d<
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Μάνος
Δημοσιεύσεις: 18535
Εγγραφή: 05 Μαρ 2014 8:10 am

Re: ΑΓΓΕΛΟΙ - ΔΙΑΛΟΓΙΣΜΟΣ ΣΤΙΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΙΚΕΣ ΕΝΕΡΓΕΙΕΣ

Δημοσίευση από Μάνος »

Ίσως, Μάνο μου, πριν μπεις στην διαδικασία να διαλογιστείς, χρειάζεται να πάρεις περισσότερες πληροφορίες για όσα Είναι ένας άνθρωπος.
Ναι, Βασούλα μου... Έχεις δίκιο... Σα να βιάστηκα, θαρρω! Άλλα δεν απογοητεύομαι... Είμαι σίγουρος πως θα τα καταφέρω όταν είμαι έτοιμος... Θα δώσω χρόνο στον ευατό μου, ψάχνοντας τις πληροφορίες που λες... ...Τις οποίες παρεπιπτόντως που θα τις βρώ; Από εδώ, συνεχίζοντας να διαβάζω τα τοπικς των ενοτήτων;

Σ' ευχαριστώ πολύ για όλα >:d< >:d< >:d<
:romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating:
Εικόνα

Αγάπη είναι να με αφήνεις να σε αγγίξω,
να με ακούς, ακόμα και όταν δεν μιλάω,
να με βλέπεις, ακόμα και όταν δεν είμαι δίπλα σου...
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88472
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Re: ΑΓΓΕΛΟΙ - ΔΙΑΛΟΓΙΣΜΟΣ ΣΤΙΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΙΚΕΣ ΕΝΕΡΓΕΙΕΣ

Δημοσίευση από Vasoula »

Μάνο, παρ' όλο που σε όλο το φόρουμ έχουμε συζητήσεις που αφορούν τον τομέα τούτον, ρίξε μια ματιά εδώ :)

viewtopic.php?f=16&t=865&start=195" onclick="window.open(this.href);return false;

ή εδώ (λίγο πιο προχωρημένα σουαχίλι είναι αυτά :)) )

viewtopic.php?f=19&t=742&start=15" onclick="window.open(this.href);return false;


η αλήθεια είναι ότι χάνεσαι πια μέσα στα τόσα θέματα, αλλά κάπου κάπου έχουμε τα φτυαράκια των φίλων μας, που ξεθάβουν κάτι που χρειάζεται να ξαναδιαβαστεί...



>:d< >:d< >:d< >:d< >:d<
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Μάνος
Δημοσιεύσεις: 18535
Εγγραφή: 05 Μαρ 2014 8:10 am

Re: ΑΓΓΕΛΟΙ - ΔΙΑΛΟΓΙΣΜΟΣ ΣΤΙΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΙΚΕΣ ΕΝΕΡΓΕΙΕΣ

Δημοσίευση από Μάνος »

Σε ευχαριστώ πολύ καλή μου Βάσω...!!!!
>:d< >:d< >:d<
Εικόνα

Αγάπη είναι να με αφήνεις να σε αγγίξω,
να με ακούς, ακόμα και όταν δεν μιλάω,
να με βλέπεις, ακόμα και όταν δεν είμαι δίπλα σου...
Άβαταρ μέλους
Μάνος
Δημοσιεύσεις: 18535
Εγγραφή: 05 Μαρ 2014 8:10 am

Re: ΑΓΓΕΛΟΙ - ΔΙΑΛΟΓΙΣΜΟΣ ΣΤΙΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΙΚΕΣ ΕΝΕΡΓΕΙΕΣ

Δημοσίευση από Μάνος »

Αχ Βασούλα μου... @};-
Πήγα στα θέματα που μου συνέστησες και...πελάγωσα!!!
Δεν καταλαβαίνω πάρα πολλά πράγματα... Απογοητεύτηκα πάρα πολύ δε σου κρύβω γιατί συνειδητοποιήσα πως είναι τόσο πολλά τα θέματα και τοσά πολλά τα υπέροχα κείμενα σου, που αυτό το πράγμα εξ αποστάσεως είναι πολύ δύσκολο να γίνει... Εγώ ο άσχετος από το πουθενά δεν έχω καν τις βάσεις για να πατήσω και να καταλάβω ορολογίες περί ρέικι, κέντρων, υλικών πεδίων, ηλιακών πλεγμάτων, κτλ... Άσε που και να τις είχα, αυτό νομίζω πως θέλει προσωπική επαφή, συζήτηση, τσιγάρο (να δεις που θα το ξαναρχίζω) και μετα από όλα αυτά να διαβαστούν τα κείμενα με αφορμή τις συζητήσεις και να αποσαφινιστούν οι απορίες... Κάπως έτσι ικάζω ότι μπορεί να λειτουργεί αυτό... Έτσι απλά, ψάχνω, διαβάζω και κατανοώ εξ αποστάσεως χωρίς κουβέντα, χωρίς παραδείγματα τρανταχτά που θα φας τις τηγανιές σου, πως μπορεί να γίνει; Τα ερωτηματικά είναι πολλά. Από που να αρχίσω και που να τελειώσω... Πόσα μπορείς να εκφράσεις σε ένα τεφτέρι; Και εσύ από τη μεριά σου σε πόσα μπορείς να απαντάς;;; Δε γυρνάει ο κόσμος γύρω από εμένα!!! Τις πολύτιμες συμβουλές σου τις χρειάζονται και άλλοι... Νιώθω πολύ άσχημα. Δεν θέλω να σπαταλάω τον πολύτιμο χρόνο σου σε πράγματα που για να ξεκινήσει κάποιος να σε παρακολουθεί οφείλει να ξέρει!!! Έστω πέντε βασικά πράγματα! Κατανοώ πως εγώ έχω το θέμα. Θα συνεχίσω να παρακολουθώ εδώ μέσα όσο μπορώ και όσο πιο διακρητικά χωρίς πολλές πολλές απορίες. ...Και όταν με το καλό έρθω Ελλάδα, θα με περιμένουν τηγάνια σε παράθεση... :* @};-
:-( :-( :-( :-( :-( :-( :-(
Εικόνα

Αγάπη είναι να με αφήνεις να σε αγγίξω,
να με ακούς, ακόμα και όταν δεν μιλάω,
να με βλέπεις, ακόμα και όταν δεν είμαι δίπλα σου...

Επιστροφή στο “ΒΙΝΤΕΟ ΠΟΥ "ΜΙΛΑΝΕ"”