ταξίδι στο Περού

Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88472
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Δημοσίευση από Vasoula »

silver29 έγραψε:Βασούλα βγες από την κρυψώνα... Δεν γύρισα ακόμα.. Το βραδάκι όμως εξαφανίστητε....
ε..χμ...ε...έχω ομαδούλα σήμερα,

Σε λίγο έρχονται τα παιδιά και δεν θα φύγουν πριν τις 12

αλήθεια σου λέω Γιαννάκη... :D :-??
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Επισκέπτης

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Λοιπόν...



ΣΥΜΒΟΛΑΙΟ

Σήμερον, την Πέμπτη 12 Μαρτίου 2008 και ώρα 21:45 οι Γιαννάκης (SILVER29) και Τζοάννα (JOANNA) που στο εξής θα αποκαλούνται ο πρώτος «Αφέντης - Χορηγός» και η δεύτερη «δουλικό», συμφωνούν και αποδέχονται τους κάτωθι όρους, προκειμένου να προχωρήσουν ομαλά, στην εκδρομή στο Περού.

Με το παρόν συμφωνείται ρητά ότι σε όλες τις περιπτώσεις οι κάτωθι όροι θα τηρούνται απαρεγκλίτως, από τα συμβαλλόμενα μέρη, και οποιαδήποτε παρέκκλιση θα δίνει αυτομάτως το ηθικό και πρακτικό δικαίωμα «Αφέντη - Χορηγό» να ακυρώσει την χορηγία της εκδρομής.

Aρθρον 1ο
Καθ' όλη την διαρκεια του ταξιδιού θα διοικεί ο «Αφέντης - χορηγός». Το «δουλικό» οφείλει να εφαρμόζει και να υποστηρίζει τις αποφάσεις, άνευ οιασδήποτε αντιρρήσεως και θέσεως αυτού.

Aρθρον 2ο
Οποιουδήποτε αιτήματος του «δουλικού» θα προηγείται έγγραφο request (θα εφοδιαστεί με έντυπα request ανάλογα των περιπτώσεων). Ο «Αφέντης - Χορηγός» οφείλει να απαντά εντός τριών (3) ημερών το πολύ).

Aρθρον 3ο
Η γκρίνια α π α γ ο ρ ε ύ ε τ α ι. Το «δουλικό» οφείλει, τουλάχιστον όσες ώρες βρίσκεται στο οπτικό πεδίο του «Αφέντη - χορηγού»να είναι γλυκιά, χαμογελαστή και πρόσχαρη, πειθαρχώντας σε κάθε του απόφαση.

Aρθρον 4ο
Το «δουλικό» οφείλει να κρατάει το δωμάτιο του ξενοδοχείου σε άριστη κατάσταση χρησιμοποιώντας τον ελεύθερο χρόνο του, ακόμα και σε βάρος της αναπαύσεώς του - και με τα μέσα που του παραχωρεί ο «Αφέντης - χορηγός» προκειμένου να προσφέρει περιβάλλον καθαρό και όμορφο στον «Αφέντη - χορηγό».

Aρθρον 5ο
Οφείλει επίσης να προσφέρει φαγητό ημέρας στον «Αφέντη - χορηγό», σύμφωνα με τις οδηγίες και απαιτήσεις αυτού καθώς και να τον ντύνει αλλά και να τον κάνει και μπάνιο.

Aρθρον 6ο
Α π α γ ο ρ ε ύ ε τ α ι ρητά και κατηγορηματικά στο «δουλικό» να κρίνει και κυρίως να επικρίνει τις επιλογές του «Αφέντη - χορηγού» καθώς και να εκφέρει οιαδηποτε γνώμη και άποψη που και πως θα περάσουν την κάθε ημέρα της εκδρομής.

Aρθρον 7ο
Χειροδικία προς συμμόρφωση του «δουλικό» επιτρέπεται με το παραπάνω και εάν ακομα δεν εχει γίνει προσπάθεια, από την «Αφέντη - χορηγό» για χειραγώγηση με λεκτικό τρόπο. Οι ειδικές περιπτώσεις θα κρίνονται και θα αξιολογούνται πάντα κατά την κρίση του «Αφέντη - χορηγού»


Aρθρον 8ο
Ο «Αφέντης - χορηγός» έχει το αναφαίρετο δικαίωμα να διατηρήσει ποικιλία στην ερωτική του ζωή συνευρισκόμενος κατά την απόλυτο κρίση αυτου, οποτεδήποτε, οπουδήποτε και με οποιανδήποτε ερωτικό σύντροφο επιλέξει κατά προτίμηση.

Aρθρον 9ο
Το «δουλικό» οφείλει να είναι μ ο ν ο γ α μ ι κ ι ά εκπληρώνοντας όλες τις ερωτικές επιθυμίες του «Αφέντη - χορηγού» ακόμα και αν αυτές ξεπερνάν τα όρια του βίτσιου, δείχνοντας προθυμία και ευχαρίστηση.

Aρθρον 10ο
Απαγορεύεται ρητά τόσο η παρακολούθηση τηλεοπτικών προγραμμάτων όσο και η ακρόαση μουσικών ακουσμάτων αλλά και κάθε είδους διασκέδασεων μη εγκεκριμένων από του «Αφέντη - χορηγού»

Aρθρον 11ο
Ο «Αφέντης - χορηγός» διατηρεί το δικαίωμα να τροποποιήσει ή να συμπληρώσει μ ο ν ο μ ε ρ ώ ς το παρόν συμφωνητικό, οποιαδήποτε στιγμή θεωρηθεί απαραίτητο από αυτόν.

Aρθρον 12ο
Η απόλυτη παραδοχή όλων των ως άνω όρων και από τους δύο
συμβαλλομένους, αποτελεί αυτονόητη προϋπόθεση για την συνέχιση της διαδικασίας χορηγίας - οικονομική βοήθειας για την εκδρομή στο Περού.

Οι Συμβαλλόμενοι

Γιαννάκης (SILVER29) ή«Αφέντης - Χορηγός»




Τζοάννα (JOANNA) ή «δουλικό»
Άβαταρ μέλους
Danielli
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 23105
Εγγραφή: 31 Οκτ 2007 4:53 pm
Τοποθεσία: Κέρκυρα

Δημοσίευση από Danielli »

Συγνώμη, τα έκανες copy-paste ή τα σκέφτηκες όλα αυτά βρε άτιμο?? @-)
Όμως και θα στο πω, γιατί είναι βιωμένο, μέσα στην ανοιχτή καρδιά, αλλάζουν όλα και όλοι...
Γιατί η ανοιχτή καρδιά ξέρει να συγχωρεί και να προχωράει
Και αυτό από μόνο του είναι Σκοπός!
Άβαταρ μέλους
margaritarenia
Δημοσιεύσεις: 16492
Εγγραφή: 04 Μάιος 2007 4:02 pm

Δημοσίευση από margaritarenia »

^:)^ Λατρευω τους χορηγους,με τις χορηγιες τους.. ;)
Δηλωνω και γω.....οχι για μενα .....αλλα να 13 ατομα ειναι πολλα πως θα τα συμπληρωσετε :D =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))
Απόφαση να μην επιτρέψω σε κανεναν να με εκπλήξει. Ο μονος που εχει αυτο το δικαίωμα είναι ο Εαυτος μου και ο Θεος μεσα μου :romance-heartbeating:
https://m.youtube.com/watch?v=3YDz-ftqr1g#dialog
Άβαταρ μέλους
AMALIA
Δημοσιεύσεις: 21571
Εγγραφή: 13 Ιαν 2008 1:14 pm
Τοποθεσία: ΚΕΡΚΥΡΑ

Δημοσίευση από AMALIA »

Ωχχχχχχχχ....
Δημητρη μου εσυ τι απαιτησεις εχεις για την χορηγια σου :-?
Άβαταρ μέλους
margaritarenia
Δημοσιεύσεις: 16492
Εγγραφή: 04 Μάιος 2007 4:02 pm

Δημοσίευση από margaritarenia »

Danny έγραψε:Συγνώμη, τα έκανες copy-paste ή τα σκέφτηκες όλα αυτά βρε άτιμο?? @-)

Σαφεστατα και τα σκεφτηκε ........ειναι εμφανες και με πιο κεφαλι :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))


Ο Δημητρης δεν ειναι τετοιος ανθρωπος :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))
ειναι αλτρουιστης :)) :)) :)) :)) :)) :))
Απόφαση να μην επιτρέψω σε κανεναν να με εκπλήξει. Ο μονος που εχει αυτο το δικαίωμα είναι ο Εαυτος μου και ο Θεος μεσα μου :romance-heartbeating:
https://m.youtube.com/watch?v=3YDz-ftqr1g#dialog
Άβαταρ μέλους
Annoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 33488
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 2:43 pm

Δημοσίευση από Annoula »

:)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))

Για να δούμε και εσένα Μητσάκο για να αποφασίσουμε :-?
Αν ο Θεός είναι η πρωταρχική Αιτία η Αγάπη θα είναι το αποτέλεσμα
Πατέρα μου/Μητέρα μου, είναι παιδί της Αλήθειας και μόνο αυτή είναι ο δρόμος ο δικός μου προς εσένα
Πολέμα και Οραματίσου
Άβαταρ μέλους
AMALIA
Δημοσιεύσεις: 21571
Εγγραφή: 13 Ιαν 2008 1:14 pm
Τοποθεσία: ΚΕΡΚΥΡΑ

Δημοσίευση από AMALIA »

Anna έγραψε:
Για να δούμε και εσένα Μητσάκο για να αποφασίσουμε :-?
Αναμενουμε Μητσακο δεν το συζητω..
ε Αννουλα οχι για εμας , για την ομαδουλα μας ;)
Άβαταρ μέλους
Annoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 33488
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 2:43 pm

Δημοσίευση από Annoula »

>:d< >:d< >:d< >:d<
Αν ο Θεός είναι η πρωταρχική Αιτία η Αγάπη θα είναι το αποτέλεσμα
Πατέρα μου/Μητέρα μου, είναι παιδί της Αλήθειας και μόνο αυτή είναι ο δρόμος ο δικός μου προς εσένα
Πολέμα και Οραματίσου
Άβαταρ μέλους
angela_al
Δημοσιεύσεις: 2334
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 1:03 pm
Τοποθεσία: Λάρισα

Δημοσίευση από angela_al »

Λοιπόν...


ΣΥΜΒΟΛΑΙΟ... ... ...
Σε bdsm community μπήκα;
:-o :-o :-o
L' Amor che move il sole e l'altre stelle
Dante Aligieri
Rainmaker
Δημοσιεύσεις: 5284
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 1:04 pm

Δημοσίευση από Rainmaker »

Εεεεμμμ καλησπέρα σας!!!
είμαι κι εγω εδω... εε νομίζω πως έχετε καιρό να δείτε κόκκινη κάρτα και σας έλλειψε...
Επισκέπτης

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Ηλία μου σέβομαι την παρέμβαση σου, να γράψω μόνο αυτό, η χορηγία μου ήταν συμπληρωματική όποτε δεν ήθελα θίξω αλλά να συνδράμω με τους άλλους χορηγούς.
τώρα όσο για τις απαιτήσεις μου :-? νομίζω ένα χειροκρότημα μου φτάνει σε καθε χωρο που θα εισερχομαστε.
:D :D
Άβαταρ μέλους
ksan8oula
Δημοσιεύσεις: 2667
Εγγραφή: 15 Νοέμ 2008 6:54 pm
Τοποθεσία: Κρητη

Δημοσίευση από ksan8oula »

Σκεφτηκα οσο εσεις θα κοιμαστε να πεταχτω μεχρι το Περου και να φερω γευση απο την μαγεια του .. :-?

Πηγα παντου σε χρονο δικο μου και εντελως δωρεαν

Και ηταν φανταστικαα ολαααα :-o Δε περιγραφετε με λογια η οπτικη υδονη γι αυτο σας παραθετω τα παρακατω :D

παμε με κουνημα κατω απο τη μεσηηηη παιδακιαααα ^:)^

http://www.youtube.com/watch?v=l4w2Wcdk ... playnext=1

http://www.youtube.com/watch?v=Ic6O8H2t ... re=related

http://www.youtube.com/watch?v=6jJW7aSN ... re=related
Κανείς δεν θα σου απαντήσει τι είναι αλήθεια, γιατί αυτό που θα σου πει είναι μόνο η δικιά του!Βάσω Νικολοπούλου
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88472
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Δημοσίευση από Vasoula »

[-o< θεέ μου, ας μην μπει σήμερα η Τζοάννα!
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
AMALIA
Δημοσιεύσεις: 21571
Εγγραφή: 13 Ιαν 2008 1:14 pm
Τοποθεσία: ΚΕΡΚΥΡΑ

Δημοσίευση από AMALIA »

dimitrios έγραψε: τώρα όσο για τις απαιτήσεις μου :-? νομίζω ένα χειροκρότημα μου φτάνει σε καθε χωρο που θα εισερχομαστε.
:D :D
Ενταξει Μητσακο μου!!!
Εγω και η Αννουλα κατω απο την δικια σου χορηγια ...
Με το που θα εισερχεσαι θα σε χειροκροτουμαι , και οχι μια πολλες φορες!!

^:)^ ^:)^ ^:)^

Ευχαριστουμε τον χορηγο μας!!! :* :* :*

Επιστροφή στο “ΤΑΞΙΔΙΑ”