ΤΑΟΥΕΡΧΙΛ -ΤΟ ΚΑΣΤΡΟ -( Α)

Άβαταρ μέλους
Ellaki
Δημοσιεύσεις: 27248
Εγγραφή: 30 Ιούλ 2007 11:02 am
Τοποθεσία: Αγάπη

Re: ΤΑΟΥΕΡΧΙΛ -ΤΟ ΚΑΣΤΡΟ

Δημοσίευση από Ellaki »

Το Σύμπαν λατρεύει τα σκανδαλιάρικα, απειθάρχητα παιδιά, που χωρίς να ξέρουν που θα πάνε, πάνε εκεί που θέλουν...
>:d< >:d< >:d<

Παναγιωτάκο έλα να παίξουμε το κυνήγι του θησαυρού :bounce: :bounce: :bounce: >:d< >:d< >:d<
Ας ξεκινήσουμε να αγαπάμε, κι ας μην ξέρουμε ακόμα καλά τον τρόπο... :romance-heartbeating:
Άβαταρ μέλους
Βικούλα
Δημοσιεύσεις: 25987
Εγγραφή: 08 Φεβ 2012 4:24 pm

Re: ΤΑΟΥΕΡΧΙΛ -ΤΟ ΚΑΣΤΡΟ

Δημοσίευση από Βικούλα »

Vasoula έγραψε:Και είμαι αυτή που θα σου δέσει το σεντόνι στο παράθυρο, για να δραπετεύσεις...να τρέξεις να βρεις τα όνειρά σου...
Το Σύμπαν λατρεύει τα σκανδαλιάρικα, απειθάρχητα παιδιά, που χωρίς να ξέρουν που θα πάνε, πάνε εκεί που θέλουν...
:cry: O:-) :romance-heartbeating: :romance-heartsthree:
"Το να είσαι τέλειος είναι μια πρόκληση του «δεν μπορώ»
Το να είσαι ευτυχισμένος είναι η πρόκληση του «Θέλω»…" Β.Ν.
Πολέμα και οραματίσου! @};-
Άβαταρ μέλους
Θοδωράκος
Δημοσιεύσεις: 23391
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 3:37 pm
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: ΤΑΟΥΕΡΧΙΛ -ΤΟ ΚΑΣΤΡΟ

Δημοσίευση από Θοδωράκος »

Ποτέ δεν είναι αργά...Το υποστηρίζω με όλη μου την Ψυχή αυτό, Παναγιωτάκο μου...

Και είμαι αυτή που θα σου δέσει το σεντόνι στο παράθυρο, για να δραπετεύσεις...να τρέξεις να βρεις τα όνειρά σου...
Το Σύμπαν λατρεύει τα σκανδαλιάρικα, απειθάρχητα παιδιά, που χωρίς να ξέρουν που θα πάνε, πάνε εκεί που θέλουν...
:cry: :cry: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating:

Χρυσουλίτσα, πολύ όμορφο! :x :x >:d< >:d< >:d< Πάω για το επόμενο κεφάλαιο. :animals-dogrun:
Πολέμα και Οραματίσου @};-

Ανοίγω την Καρδιά μου στον Θεό. :romance-heartbeating:
Άβαταρ μέλους
margaritarenia
Δημοσιεύσεις: 16492
Εγγραφή: 04 Μάιος 2007 4:02 pm

Re: ΤΑΟΥΕΡΧΙΛ -ΤΟ ΚΑΣΤΡΟ

Δημοσίευση από margaritarenia »

Χρυσουλιτα..... :romance-kisscheek: :romance-heartbeating:
Παναγιωτάκου... :romance-hearteyes:
Ελλακι..... :romance-hearteyes:
Βασούλα... :romance-hearteyes:
:romance-grouphug: :romance-grouphug:
Απόφαση να μην επιτρέψω σε κανεναν να με εκπλήξει. Ο μονος που εχει αυτο το δικαίωμα είναι ο Εαυτος μου και ο Θεος μεσα μου :romance-heartbeating:
https://m.youtube.com/watch?v=3YDz-ftqr1g#dialog
Άβαταρ μέλους
Δωρουλα
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 33489
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 4:23 pm
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Re: ΤΑΟΥΕΡΧΙΛ -ΤΟ ΚΑΣΤΡΟ

Δημοσίευση από Δωρουλα »

Χρυσουλίτσα μου, το λάτρεψα το παραμύθι, και επειδή δεν έχω προχωρήσει στις επόμενες ενότητες και πραγματικά ενέπνευσες την δημιουργικότητά μου, λέω να γράψω και γω κάτι για το πως θα εξελιχθεί στη συνέχεια

Σκέφτηκα πως οι γονείς του Εντίν ήταν άνθρωποι που είχαν κατακτήσει κάποια επίπεδα συνειδητότητας και γνώριζαν εκ των προταίρων πως και ο γιός του έχει τις ίδιες ικανότητες ή και περισσότερες να εξελιχθεί σε έναν συνειδητό άνθρωπο, ανήκουν ίσως λοιπόν σε μια κοινότητα, που σαν όρο της έχει την αποχώρηση του παιδιού απο τους γονείς του στην ηλικία μετά τα 7, για να δεχτεί κατάλληλη διαπαιδαγώγιση και να εξασκίσει τα χαρίσματά του. Οι γονείς του Εντίν γνώριζαν για αυτή την αποχώρηση και όταν ήρθε η κατάλληλη στιγμή, η μητέρα του Εντίν τον προετοίμασε ψυχολογικά κάπως, για αυτό που θα επακολουθούσε.

O:-)

Παναγιωτάκο :romance-hearteyes:

Ελλάκι :romance-hearteyes:

Βασούλα :romance-hearteyes:
Ποτέ δεν είναι αργά...Το υποστηρίζω με όλη μου την Ψυχή αυτό, Παναγιωτάκο μου...

Και είμαι αυτή που θα σου δέσει το σεντόνι στο παράθυρο, για να δραπετεύσεις...να τρέξεις να βρεις τα όνειρά σου...
Το Σύμπαν λατρεύει τα σκανδαλιάρικα, απειθάρχητα παιδιά, που χωρίς να ξέρουν που θα πάνε, πάνε εκεί που θέλουν...
:-(
Το Σύμπαν λατρεύει τα σκανδαλιάρικα, απειθάρχητα παιδιά, που χωρίς να ξέρουν που θα πάνε, πάνε εκεί που θέλουν...
:)
Η πληγωμένη καρδιά μπορεί να Ερωτευθεί
Η προστατευμένη καρδιά δεν μπορεί


Πολέμα και Οραματίσου.

Εικόνα

Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
CHRYSSOULA
Δημοσιεύσεις: 882
Εγγραφή: 04 Σεπ 2008 9:43 pm

Re: ΤΑΟΥΕΡΧΙΛ -ΤΟ ΚΑΣΤΡΟ

Δημοσίευση από CHRYSSOULA »

Χαίρομαι που αποφάσισες να συμμετάσχεις στο παιχνιδάκι μας Δωρούλα
Όπως ήδη γνωρίζεις η Φαντασία του καθενός είναι μοναδική και ανεπανάληπτη, γιατί πυροδοτεί έναν ολόκληρο συναισθηματικό κόσμο. Ακόμα ερεθίζει την δημιουργικότητα και αφήνει κάθε άτομο να εκδηλώσει το μέγιστο του δυναμικού του!!!

Ήδη έχω δημοσιεύσει το προτελευταίο επεισόδιο και περιμένω από όλους να γράψουν το τέλος όπως εκείνοι το έχουν φαντασθεί άσχετα με την εξέλιξη!!!

Μια μεγάλη αγκαλιά
>:d< >:d< >:d< >:d<
Η Ευγνωμοσύνη δονεί κάθε κύτταρο μου !!!
Άβαταρ μέλους
Δωρουλα
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 33489
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 4:23 pm
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Re: ΤΑΟΥΕΡΧΙΛ -ΤΟ ΚΑΣΤΡΟ

Δημοσίευση από Δωρουλα »

:romance-heartsthree: :romance-kisscheek: :romance-heartstiny:

τρέχω να σας διαβάσω να προλάβω το τέλος :animals-dogrun: :))
Η πληγωμένη καρδιά μπορεί να Ερωτευθεί
Η προστατευμένη καρδιά δεν μπορεί


Πολέμα και Οραματίσου.

Εικόνα

Reiki Center - Ρεικι

Επιστροφή στο “ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ”