ΤΟ ΦΩΣ ΡΕΕΙ ΑΝΕΜΠΟΔΙΣΤΑ...

Άβαταρ μέλους
Λιζούλα
Δημοσιεύσεις: 17536
Εγγραφή: 21 Απρ 2010 1:06 pm

Re: ΤΟ ΦΩΣ ΡΕΕΙ ΑΝΕΜΠΟΔΙΣΤΑ...

Δημοσίευση από Λιζούλα »

:x :x :x :x :x
Ας είμαι και ο μόνος ΄Ανθρωπος που πιστεύει στην Δύναμη της Αγάπης, δεν παίρνω ποτέ τον Λόγο μου πίσω...Θα την υπηρετώ, ακόμα κι αν μείνω μόνη και αξιοκατάκριτη από αυτούς που όφειλαν να είναι οι αγαπημένοι μου... ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΩ!!!!
Άβαταρ μέλους
VasilisM
Δημοσιεύσεις: 8049
Εγγραφή: 27 Φεβ 2009 2:55 pm
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: ΤΟ ΦΩΣ ΡΕΕΙ ΑΝΕΜΠΟΔΙΣΤΑ...

Δημοσίευση από VasilisM »

Το διαβάζω συχνά αυτό το blog :x :x :x
Πολέμα και Οραματίσου
Άβαταρ μέλους
eirini
Δημοσιεύσεις: 3226
Εγγραφή: 30 Μάιος 2011 4:08 pm

Re: ΤΟ ΦΩΣ ΡΕΕΙ ΑΝΕΜΠΟΔΙΣΤΑ...

Δημοσίευση από eirini »

:x :x :x :x :x :x
Επιτρέπω...σημαίνει ότι μειώνεις την απόσταση εσένα με ΕΣΕΝΑ!!!
ετοίμασε την καρδιά ένα ναό να έρθει να κατοικήσει ο Θεός.
αν τον αφήσεις μισοτελειωμένο δεν μπορεί να έρθει να κατοικήσει
Άβαταρ μέλους
Μπεττουλα
Δημοσιεύσεις: 6425
Εγγραφή: 03 Οκτ 2011 12:22 pm

Re: ΤΟ ΦΩΣ ΡΕΕΙ ΑΝΕΜΠΟΔΙΣΤΑ...

Δημοσίευση από Μπεττουλα »

Vaso έγραψε: Θα υπάρχουν δύο συγκεκριμένες φάσεις μεγάλης σημασίας το 2013.

Η πρώτη είναι μεταξύ 10 Μαΐου και 22 Ιουνίου, όπου εμφανίζεται ένα μεγάλο άνοιγμα, επιτρέποντας την εξισορρόπηση και την ενατένιση της νέας κατεύθυνσης. Η περίοδος αυτή περιλαμβάνει μια ηλιακή και μια σεληνιακή έκλειψη, που οδηγεί στο Ηλιοστάσιο του Ιουνίου. Είναι επίσης ένας χρόνος όπου ενισχύονται τα ταξίδια σε ισχυρούς ενεργειακούς και πνευματικούς κόμβους (αρχαίοι Ελληνικοί ναοί κτλπ.) για μεταφορές κωδικών.

Η δεύτερη φάση συμβαίνει μεταξύ 20 Σεπτεμβρίου και 4 Νοεμβρίου. Είναι η ολοκλήρωση της δράσης του τι έχει συμβεί στην πρώτη. Αντιπροσωπεύει τον ατομικό χρόνο εκδήλωσης του Νέου Εαυτού, του Νέου Σκοπού, της Νέας Ανθρώπινης Σχέσης, Συνεργασίας ή Κατεύθυνσης.
Είναι εποχή μιας εκ νέου έντονης ενεργοποίησης, μιας εκ νέου αναζωογόνησης της δύναμης της Ζωής.

Το 2013 είναι η κατάλληλη χρονική στιγμή για να ρέει το Φως ανεμπόδιστα μέσα μας. Θα είναι για πολλούς από εμάς ο χρόνος της αλλαγής.
:x :x @};- >:d< >:d< >:d<
Η εσωτερική σπουδαιότητα του ανθρώπου είναι το Φως που τον ακολουθεί, όπου και να βρίσκεται...Να πολεμάει γι' αυτήν την σπουδαιότητα είναι το ζητούμενο

Επιστροφή στο “ΑΝΕΞΗΓΗΤΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ”