3 ΗΜΕΡΕΣ ΣΚΟΤΑΔΙ

Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88472
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

3 ΗΜΕΡΕΣ ΣΚΟΤΑΔΙ

Δημοσίευση από Vasoula »

3 ημέρες ολοκληρωτικό σκοτάδι....!!!

Παρακαλείστε να διαβάσετε όλα τα μηνύματα που διοχετεύονται με προσοχή, δεδομένου ότι μπορούν όλοι να παρεμποδιστούν από ...
κανάλια ή από χαμηλότερες οντότητες

Εικόνα


Όταν η Γη κινείται στη φωτεινή ζώνη (όπως στη φωτογραφία) Θα βιώσουμε 3 ημέρες σκοτάδι! Εισερχόμαστε σε μια πύλη ή σκουληκότρυπα, ή πύλη των άστρων (Stargate) … με τον τρόπο αυτό θα περάσουμε την ζώνη φωτονίων ! με ασφάλεια!.... κατά την έξοδο από τις 3 ημέρες! και τη ζώνη φωτονίου ! θα παρατηρήσετε οποιεσδήποτε αξιόλογες ή αισθητές αλλαγές φυσικές, πνευματικές ή νοητικές στους εαυτούς σας και την μητέρα Γη.


Sfhs: Θα διορθώσετε τις εικασίες σας και την κατανόησή σας σε πολλά επίπεδα. Θα μπορείτε να αποκρυπτογραφήσετε τους κώδικες μεταξύ των λέξεων και όλες μαζί τις φράσεις για τους άλλους, είναι μια καταπληκτική δύναμη ανάλυσης, δεν είναι συνηθισμένη στο σημερινό σας πλανήτη.

Η Γη θα είναι υπό την προστασία των Γαλαξιακών για την εν λόγω χρονική περίοδο, διασχίζοντας τη δέσμη φωτονίων. Ο πλανήτης σας είναι κάτω από κάποιο είδος προτεκτοράτου των Γαλαξιακών και Ουρανίων δυνάμεων που εργάζονται μαζί, ώστε να δουν πράγματι, τη Γη και τους κατοίκους της, με ασφάλεια μέσω της ζώνης. Οι δυνάμεις της είναι σχεδόν απεριόριστες και δεν έχετε πολλά να φοβηθείτε, να το πω έτσι. Και μάλιστα, σε όλους θα προκύψει μια μετατροπή από την εμπειρία, καθώς και στην Μητέρα Γη.

Το φωτόνιο Kyper ζώνη και η ζώνη φωτονίου έχει πολλές ιδιότητες, άγνωστες στους επιστήμονες ή στα τσιράκια της ελίτ τους. Έχει να κάνει με το ταξίδι στο χρόνο, την αλλαγή διαστάσεων, καθώς και την ιστορία του πλανήτη σας και την δική σας προσωπική ιστορία. Είμαι βέβαιος ότι μπορείτε να βάλετε τα πράγματα αρκετά ωραία μαζί τώρα, όσον αφορά τη φύση του ταξιδιού μέσα από την ζώνη για τον συνάνθρωπο και για την Μητέρα Γη.


Η ΖΩΝΗ ΦΩΤΟΝΙΩΝ

Εικόνα

Απόσπασμα από το βιβλίο των Sheldon Nidle και Virginia Essene «Γίνεστε Γαλαξιακοί Άνθρωποι». http://www.paoweb.com" onclick="window.open(this.href);return false;

Πρώτα θα περάσετε από αυτό που ονομάζεται ζώνη μηδέν. Αυτή η διαδικασία θα πάρει περίπου 5-6 μέρες για να ολοκληρωθεί, συμπεριλαμβανομένων 3 ημερών ολικού σκότους.


Στη συνέχεια θα προχωρήσετε προς το κύριο τμήμα της ζώνης και θα βιώσετε την εμπειρία συνεχούς φωτός (24 ώρες την ημέρα φως). Το πέρασμα του ηλιακού συστήματος από τη ζώνη φωτονίων διαρκεί συνήθως 2000 χρόνια και θα τελειώσει όταν το ηλιακό σας σύστημα μπει στη ζώνη μηδέν της άλλης πλευράς, για την ίδια περίοδο των 5-6 ημερών.

Ωστόσο, σε αυτόν τον κύκλο, η Ανώτατη Δημιουργική Δύναμη (Θεός), έχει κανονίσει για το ηλιακό σας σύστημα να εισέλθει σε ένα υπερδιαστασιακό μπαλόνι σωτηρίας που θα το ωθήσει έξω από τη ζώνη φωτονίων και θα το εισαγάγει στην 5η διάσταση και σε μια θέση περίπου 3 ετών φωτός μακριά από το αστρικό σύστημα του Σείριου (επί του παρόντος ο Σείριος απέχει περίπου 8,3 έτη φωτός από τη Γη). Σ’ αυτό το μπαλόνι ή φούσκα θα φτάσει το ηλιακό σας σύστημα περίπου τα χρόνια 2012-2013 μ.Χ. Μετά από περίπου 17 χρόνια θα σταματήσει η εμπειρία των 24 ωρών διαρκούς φωτός και θα επιστρέψετε στις 12 ώρες φως και 12 ώρες σκοτάδι εμπειρία.

Όταν εισέλθετε στη ζώνη φωτονίων δεν θα μπορέσετε να λειτουργήσετε καμία ηλεκτρική συσκευή. Μια τέτοια εξέλιξη θα σημαίνει ότι ούτε μπαταρίες, ούτε γεννήτριες, ούτε άλλα ηλεκτρικά κυκλώματα θα λειτουργούν όταν η Γη θα είναι στην ζώνη φωτονίων [17 χρόνια]. Θα χρειαστεί μια νέα μορφή ενέργειας – ενέργεια φωτονίων – για να λειτουργήσουν οι ηλεκτρικές σας συσκευές οι οποίες με τον καιρό θα αλλάξουν μορφή.

Μια άλλη σημαντική εξέλιξη που αναμένεται να συμβεί καθώς πλησιάζετε τη ζώνη μηδέν θα είναι η αύξηση της πίεσης της ατμόσφαιρας του πλανήτη επάνω στην επιφάνειά του. Αυτή η πτυχή έχει αρχίσει να συντελείται, όπως σημειώνεται από την αύξηση των σεισμικών δραστηριοτήτων από τη δεκαετία του 1960 ως τη σύγχρονη εποχή. Η Γη είναι σήμερα σε μια περίοδο κατά την οποία οι σεισμικές δονήσεις σε ολόκληρο τον πλανήτη έχουν αυξηθεί. Το ίδιο πράγμα μπορεί να ειπωθεί για την ηφαιστειακή δραστηριότητα. Επίσης, υπήρξε μια δραματική αλλαγή στις καιρικές συνθήκες που ασκούν πίεση στον παραδοσιακό κύκλο του νερού.


Εικόνα


Θα εισέλθετε στη ζώνη φωτονίων και η Γη θα χάσει το ηλεκτρομαγνητικό πεδίο της, που θα μηδενιστεί. Πρέπει επομένως να προετοιμάζεστε γι’ αυτή τη μεγάλη αλλαγή στη ζωή σας με τις νέες μορφές βαρύτητας και ηλεκτρικών πεδίων που θα εγκατασταθούν. Αυτό που θα σας φαίνεται ως απώλεια θα είναι στην πραγματικότητα πλεονέκτημα που θα επιτρέψει στα ενεργειακά πεδία φωτονίων να μεταβληθούν, σε υποατομικό επίπεδο, και να γίνουν τα βασικά προγράμματα οδήγησης της ενέργειας του ηλιακού σας συστήματος. Καθώς όλα τα άτομα και τα μόρια θα αλλάζουν, εσείς, οι άνθρωποι της Γης, θα τροποποιήσετε την ίδια τη φύση σας. Θα γίνετε κάτι εντελώς διαφορετικό – συναρπαστικά βελτιωμένοι – από ό,τι είστε σήμερα.

Ως εκ τούτου, ας πάρουμε από την αρχή το σενάριο της εμπειρίας από τη ζώνη φωτονίων για να πάρετε μια ιδέα του τι πρόκειται να συμβεί. Κάποια στιγμή, στο μέλλον, ο Πλανήτης σας θα βιώσει διαφορετικά επίπεδα σκότους, όσο θα πλησιάζει προς τη μηδενική ζώνη και το ηλιακό σας σύστημα θα βρίσκεται βυθισμένο μέσα στη ζώνη. Ξαφνικά, το επίπεδο λυκόφωτος θα αντικατασταθεί από το απόλυτο σκοτάδι. Θα είναι σαν ολόκληρος ο πλανήτης να έχει ριχτεί σε μια απίστευτα τεράστια ντουλάπα και η πόρτα να έκλεισε πίσω σας. Ο ήλιος θα έχει εξαφανιστεί από την όψη σας και δεν θα μπορείτε να δείτε αστέρια στον κατάμαυρο ουρανό. Η ημέρα θα έχει ξαφνικά μετατραπεί σε νύχτα, καθώς η μηδενική ζώνη θα συμπιέζει το ηλιακό και το αστρικό φως.Θα γνωρίζετε, από το απόλυτο σκοτάδι, ότι έχετε εισέλθει στη ζώνη μηδέν και θα έχει αρχίσει η διαδικασία μετασχηματισμού. Και καθώς θ’ αρχίζετε να αποδέχεστε το σοκ από το απόλυτο σκοτάδι, θα διαπιστώνετε ότι κάτι άλλο έχει συμβεί. Καμία από τις ηλεκτρικές συσκευές σας δεν θα λειτουργεί πια. Μόλις οι αντλίες σταματήσουν, και οι δεξαμενές νερού αδειάσουν, το νερό δεν θα τρέχει πια και οι τουαλέτες δεν θα ξεπλένονται. Τα φώτα δεν μπορούν να ενεργοποιηθούν. Τα αυτοκίνητα δεν θα ξεκινούν. Ως εκ τούτου, θα βρεθείτε σε έναν ολότελα νέο κόσμο. Παρά τις απίστευτες εκείνες δυσκολίες, κάτι θα έχει συμβεί στα σώματά σας, κάτι υπέροχο.

Όταν η κατάρρευση των ηλεκτρικών και μαγνητικών πεδίων του πλανήτη συμβεί, θα γίνει δυνατό να αλλάξουν επίσης όλα τα άτομα στη Γη. Τα άτομα στο σώμα σας θα τροποποιηθούν για να διαμορφώσουν ένα νέο σώμα – ένα σώμα που θα είναι ημι-αιθερικό – και το πέπλο της συνειδητότητας γύρω σας θα αφαιρεθεί. Δεν θα ζείτε πλέον στην περιορισμένη 3διαστάσεων πραγματικότητα. Θα έχετε σωματικά και ψυχικά δώρα που κανονικά έπρεπε να έχετε ήδη από την εποχή που οι άνθρωποι άφησαν για πρώτη φορά τον αστερισμό της Λύρας για να διαδώσουν τη γνώση και την κηδεμονία τους σε ολόκληρο το γαλαξία. Θα έχετε ξεκινήσει τη διαδικασία της "επιστροφής σπίτι" προς την 5η διάσταση.

Όταν η ατμόσφαιρα από τη δεύτερη ημέρα αρχίσει να συμπιέζεται, θα έχετε την αίσθηση ότι συμπιέζεστε από τις πιέσεις της μηδενικής ζώνης στο βαρυτικό πεδίο της Γης και θα νιώθετε πρησμένοι. Αυτό το φούσκωμα θα διαρκέσει μόνο για περίπου δύο ημέρες.

Καθώς η ατμόσφαιρα θα συμπιέζεται και όλα τα υλικά θα γίνονται πυκνότερα, ο μεγάλος κίνδυνος θα υπάρξει από τα πυρηνικά υλικά αφού θα υπάρχει η δυνατότητα είτε για μια πυρηνική αλυσίδα αντιδράσεων ή για τεράστιες και θανατηφόρες ραδιενεργές εκρήξεις των σχάσιμων υλικών. Αυτή η συμπίεση της πυρηνικής ενέργειας θα μπορούσε να προκαλέσει, ενδεχομένως, μαζικές καταιγίδες φωτιάς σε όλο τον πλανήτη. Ως εκ τούτου, για να αποφύγουν αυτούς τους κινδύνους, η Γαλαξιακή Ομοσπονδία θα επιτρέψει μια ειδική προσεδάφιση διαστημοπλοίων με τεχνικό προσωπικό, έτσι ώστε αυτοί οι πιθανοί πυρηνικοί κίνδυνοι να περιοριστούν.



Εικόνα


Η επόμενη αλλαγή που θα νιώσετε είναι η ψυχρότητα που προκαλείται από την πλήρη απουσία του ήλιου. (Αυτή η πτώση της θερμοκρασίας θα είναι έντονη – κρύο όπως την Εποχή των Παγετώνων). Αυτό θα συμβεί επειδή ο Ήλιος θα υποστεί μια υπερδιαστασιακή αλλαγή στην πολικότητά του, η οποία θα εμποδίζει τη θερμότητα του ήλιου να φτάνει στην επιφάνεια της Γης.

Την τρίτη ημέρα της αλλαγής, όμως, θα αρχίσετε να βλέπετε μια λάμψη που θα μοιάζει με αυγή, η οποία θα περιβάλλει τον πλανήτη σας. Στη συνέχεια θα ξεκινήσει η «επίδραση φωτονίων». Αυτή η επίδραση είναι πολύ σημαντική, διότι θα σας επιτρέψει να έχετε μια νέα πηγή ενέργειας. Αυτή η νέα πηγή ενέργειας θα δώσει τέλος στην εξάρτησή σας από τα ορυκτά καύσιμα του πλανήτη σας. Θα δώσει επίσης τη δυνατότητα για διαστημικά ταξίδια εφόσον η τεχνολογία φωτονίων είναι το σύστημα ενέργειας με το οποίο λειτουργούν όλα τα διαστημόπλοια της Γαλαξιακής Ομοσπονδίας. Μετά την τρίτη και τέταρτη ημέρα, τότε, θα έχει φθάσει η ώρα για την πρώτη εισαγωγή σας στην ενέργεια φωτονίων, όσο αδύναμη και αν είναι στην αρχή.

Καθώς η τέταρτη μέρα πλησιάζει γρήγορα στο τέλος της και αρχίζει η πέμπτη ημέρα τώρα, το κλίμα θα αρχίσει να θερμαίνεται και το λαμπερό φως θα επιστρέψει. Η επίδραση φωτονίων που άρχισε προς το τέλος της τρίτης ημέρας θα είναι πλέον σε πλήρη ισχύ. Θα είστε πλέον σε θέση να χρησιμοποιείτε εξοπλισμό ακτίνων φωτονίων. Κάθε ζωντανός οργανισμός θα ενδυναμωθεί από τα φωτόνια ροής μέσα από το σώμα της ζώνης φωτονίων. Θα έχετε εισέλθει σε μια νέα εποχή με ένα νέο σώμα. Θα είστε τώρα έτοιμοι για την επόμενη φάση κατά την οποία οι ψυχικές σας ικανότητες θα είναι αυξημένες από την επίδραση φωτονίων. Η ενέργεια φωτονίων δεν θα παρέχει μόνο τα σώματά σας με τη μέγιστη αποτελεσματικότητα της χρήσης της ενέργειας, αλλά θα χρησιμοποιηθεί επίσης για την ενέργεια που θα χρειάζονται τα σπίτια και οι βιομηχανίες σας. Θα έχετε μπει στην εποχή των φωτονίων! Το διαστημικό ταξίδι θα γίνει πλέον αρκετά απλό και ο προτιμώμενος τρόπος μεταφοράς.
Με το που θα ξεκινήσετε να ζείτε στη ζώνη φωτονίων θα ζείτε πλέον στην εποχή της διαστημικής εποχής. Με τη δύναμη που θα παρέχεται από την ενέργεια φωτονίων, τα αστέρια και οι άλλοι πλανήτες θα φαίνονται να είναι τόσο κοντά όσο και ένα ταξίδι στην πόλη. Με αυτή τη νέα ενέργεια θα είναι τόσο εύκολο να ταξιδέψετε στο Σείριο, ή οποιοδήποτε άλλο κοντινό άστρο, όπως τώρα ταξιδεύετε από την Καλιφόρνια στη Νέα Υόρκη. Επιπλέον, θα έχετε τώρα πια ανάμεσά σας αυτούς που αποκαλείτε εξωγήινους, οι οποίοι είναι οι μεγαλύτεροι αδελφοί και αδελφές σας και οι σύμβουλοι και οδηγοί σας κατά τη διάρκεια της μεταβατικής περιόδου.

Η νέα θαυμαστή εποχή στην οποία είστε έτοιμοι να μπείτε, θα επιτρέψει την ανάκτηση του πλήρους δυναμικού της συνειδητότητάς σας. Το γεγονός αυτό έχει προβλεφθεί στις βιβλικές αποκαλύψεις, και είναι μια εποχή κατά την οποία θα μιλάτε και θα περπατάτε με όλους που έχουν ζήσει στον πλανήτη σας. Είναι η εποχή κατά την οποία θα είστε ένα με την πνευματική ιεραρχία της Γης. Επίσης, θα είναι η εποχή που θα αρχίσετε να συνεργάζεστε με τα κητώδη πλάσματα του πλανήτη σας στην φύλαξη της Γης, και τελικά με το ηλιακό σας σύστημα επίσης.


ΓΕΝΙΚΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ

Η ζώνη των φωτονίων ανακαλύφθηκε για πρώτη φορά από τον επιστήμονα Paul Otto Hesse, το 1961, κοντά στην περιοχή των Πλειάδων με τη χρήση δορυφορικών επιστημονικών οργάνων. Η ζώνη των φωτονίων είναι ένα τεράστιο σχήμα που αποτελείται από σωματίδια φωτονίων φωτός.
Το πάχος της είναι περίπου 2.000 ηλιακά έτη ή 759.864 δισεκατομμύρια μίλια.

Η Γη θα μπει στη Ζώνη Φωτονίων το Δεκέμβριο του 2012


Πηγή: http://revealedtheninthwave.blogspot.co ... z2CUQhE1jS" onclick="window.open(this.href);return false;
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Θοδωράκος
Δημοσιεύσεις: 23391
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 3:37 pm
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: 3 ΗΜΕΡΕΣ ΣΚΟΤΑΔΙ

Δημοσίευση από Θοδωράκος »

Καλά... την άποψή μου για αυτό το κείμενο θα στην πω σε λίγες ώρες από κοντά...
~x(
Πολέμα και Οραματίσου @};-

Ανοίγω την Καρδιά μου στον Θεό. :romance-heartbeating:
Άβαταρ μέλους
Danielli
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 23105
Εγγραφή: 31 Οκτ 2007 4:53 pm
Τοποθεσία: Κέρκυρα

Re: 3 ΗΜΕΡΕΣ ΣΚΟΤΑΔΙ

Δημοσίευση από Danielli »

@};- @};-
Όμως και θα στο πω, γιατί είναι βιωμένο, μέσα στην ανοιχτή καρδιά, αλλάζουν όλα και όλοι...
Γιατί η ανοιχτή καρδιά ξέρει να συγχωρεί και να προχωράει
Και αυτό από μόνο του είναι Σκοπός!
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88472
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Re: 3 ΗΜΕΡΕΣ ΣΚΟΤΑΔΙ

Δημοσίευση από Vasoula »

Θοδωράκο δεν χρειάζεται!
Ο καθένας πιστεύει ότι θέλει...

Για μένα έχει αρκετή αλήθεια...Τουλάχιστον για το σημείο 0 και για την είσοδο της Γης σε μια άλλη Μορφή Συνειδητότητας...

κάπως πρέπει να γίνει, ακόμα και αν δεν γίνει ακριβώς έτσι...

Πάντως έρχεται πολύ κοντά στα δικά μου "ακούσματα"

:)
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Θοδωράκος
Δημοσιεύσεις: 23391
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 3:37 pm
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: 3 ΗΜΕΡΕΣ ΣΚΟΤΑΔΙ

Δημοσίευση από Θοδωράκος »

Ναι ρε Βάσω, δεν το αμφισβητώ. Αλλά άμα θες να μιλάς "επιστημονικά", μην μου μπλέκεις τα φωτόνια, τα ηλεκτρομαγνητικά πεδία, τα πυρινικά και δεν ξέρω και εγώ τί άλλο, πριν κάτσεις απλά να διαβάσεις τί είναι αυτά, γιατί μετά γίνεται ένα μπάχαλο, που είναι εντελώς φαντασιόπληκτο.

Μίλα μου για οντώτητες άλλης διάστασης, για σεισμούς, ακόμα και για εξωγήινους, οκ! Αλλά όχι τώρα για φωτόνια...

Αυτό το κείμενο το παίζει τάχα μου επιστήμη, αλλά έρχεται σε κάθε του λέξη σε ρήξη μαζί της, όχι τόσο για το προφητικό μέρος, όσο για τους μηχανισμούς. Ναι υπάρχουν τα φωτόνια, και "βομβαρδιζόμαστε" συνεχώς από αυτά, αλλά δεν έχουν καμία σχέση με αυτό που περιγράφει. Ναι υπάρχουν τα ηλεκτρομαγνητικά φαινόμενα, αλλά και πάλι δεν έχουν όλες αυτές τις κατακλυσμικές συνέπειες που περιγράφει. Ναι όντως σε συνθήκες μεγάλης πιεσης τα πυρινικά αρχίζουν και αντιδρούν, αλλά ο άνθρωπος δεν αντέχει ούτε στο ένα εκατοστό από αυτές. Άσε που με μία εβδομάδα συνεχούς ημέρας (πόσω μάλλον 17 χρόνια!) θα έχει αφανιστεί κάθε είδος ζωής στον πλανήτη...

Άλλο πράγμα να μοιράζεσαι ένα όραμα, που μπορεί να είναι αληθινό. Αλλά είναι τελείως διαφορετικό να χρησιμοποιείς επιστήμη με τον πλέον λανθασμένο τρόπο. Εγώ εκεί τραβάω τα μαλλιά μου..

Αλλά τέλος πάντων... Όπως λες και εσύ, ο καθένας ας επιλέξει την αλήθεια του και τον τρόπο του να φτάσει σε αυτή. Αν αυτό τον βοηθά, τότε για καλό είναι...
@};-
Πολέμα και Οραματίσου @};-

Ανοίγω την Καρδιά μου στον Θεό. :romance-heartbeating:
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88472
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Re: 3 ΗΜΕΡΕΣ ΣΚΟΤΑΔΙ

Δημοσίευση από Vasoula »

Θοδωράκο ούτε είμαι επιστήμονας, ούτε μπορώ να επιχειρηματολογήσω για το γνωσιακό της επίπεδο, από την στιγμή που βαθύτερο πιστεύω μου είναι ότι δεν γνωρίζουμε ούτε τα μισά απο την Επιστήμη του Σύμπαντος...

Πάντα ο Γαλιλαίος είναι επίκαιρος για εμένα, στον τομέα της Επιστήμης και δεν δέχομαι την Επιστήμη σαν τον μέγα ξερόλα που δεν λαθεύει ή δεν έχει άλλα περιθώρια να μάθει περισσότερα από όσα ισχύρίζεται τώρα...

Η Γη γυρίζει πάντα για μένα!! Και δεν θα εκπλαγώ αν αύριο μάθω ότι όχι μόνο γυρίζει αλλά κάνει και κωλοτούμπες...

:)
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88472
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Re: 3 ΗΜΕΡΕΣ ΣΚΟΤΑΔΙ

Δημοσίευση από Vasoula »

άλλωστε...ξέρεις τι λένε οι επιστήμονες για το ρέικι?

χα! :)
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Θοδωράκος
Δημοσιεύσεις: 23391
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 3:37 pm
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: 3 ΗΜΕΡΕΣ ΣΚΟΤΑΔΙ

Δημοσίευση από Θοδωράκος »

Σε ένα μήνα περίπου θα τα έχουμε μάθει τελικά ό,τι είναι να συμβεί... :D :D :P :)) :*

Καλά, για το ρέικι, λένε διάφορα. Όχι όλοι, αλλά οι περισσότεροι... Όσοι κάθισαν και το ερεύνησαν το θέμα (και αφήσαν και τις έρευνές τους να δημοσιευθούν), καταλάβανε ότι "κάτι παίζει"...

Δε βαριέσαι... ας λένε ό,τι θέλουν...

Εγώ τώρα κοιτάζω το φεγγαράκι και χαίρομαι, ό,τι και εάν λένε...
:x :x :x
Πολέμα και Οραματίσου @};-

Ανοίγω την Καρδιά μου στον Θεό. :romance-heartbeating:
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88472
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Re: 3 ΗΜΕΡΕΣ ΣΚΟΤΑΔΙ

Δημοσίευση από Vasoula »

κι εγώ χαζεύω έξω... :)

σκοτάδι, φως, φωτόνια, νετρόνια...η Ζωή είναι Αιώνια...Εγώ αυτό ξέρω!

α, όχι...

ξέρω και κάτι άλλο


ότι είναι πολύ Ομορφη όπως και να γίνει :)
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Θοδωράκος
Δημοσιεύσεις: 23391
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 3:37 pm
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: 3 ΗΜΕΡΕΣ ΣΚΟΤΑΔΙ

Δημοσίευση από Θοδωράκος »

Αχ Βασω μου..
:-( :-( :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: >:d<
Πολέμα και Οραματίσου @};-

Ανοίγω την Καρδιά μου στον Θεό. :romance-heartbeating:
Άβαταρ μέλους
Ελενα Κ.
Δημοσιεύσεις: 7335
Εγγραφή: 14 Δεκ 2009 12:46 am
Τοποθεσία: αθηνα

Re: 3 ΗΜΕΡΕΣ ΣΚΟΤΑΔΙ

Δημοσίευση από Ελενα Κ. »

σκοτάδι, φως, φωτόνια, νετρόνια...η Ζωή είναι Αιώνια...Εγώ αυτό ξέρω!

α, όχι...

ξέρω και κάτι άλλο


ότι είναι πολύ Ομορφη όπως και να γίνει :)
ναι Ειναι :) :) :)
Το Θέλημά ΣΟΥ είναι Θέλημά μου
Άβαταρ μέλους
Ταρούλα
Δημοσιεύσεις: 29910
Εγγραφή: 16 Αύγ 2011 6:45 pm

Re: 3 ΗΜΕΡΕΣ ΣΚΟΤΑΔΙ

Δημοσίευση από Ταρούλα »

:) @};-
Η μόνη βεβαιότητα που μπορείς να έχεις στην ζωή σου είναι μόνο μέσα στην Πίστη, πως ό,τι έρθει, πάντα το Πνεύμα θα δρα εντός σου... Η καρδιά φωτίζει τον σκοτεινό δρόμο της ζωής... Β.Ν. :romance-heartbeating:
O_ΑΣΥΝΕΙΔΗΤΟΣ

Re: 3 ΗΜΕΡΕΣ ΣΚΟΤΑΔΙ

Δημοσίευση από O_ΑΣΥΝΕΙΔΗΤΟΣ »

Θα ειναι πολυ ενδιαφερον παντως και τα μισα να γινουν :x @};-
Άβαταρ μέλους
AMALIA
Δημοσιεύσεις: 21571
Εγγραφή: 13 Ιαν 2008 1:14 pm
Τοποθεσία: ΚΕΡΚΥΡΑ

Re: 3 ΗΜΕΡΕΣ ΣΚΟΤΑΔΙ

Δημοσίευση από AMALIA »

Η Γη γυρίζει πάντα για μένα!! Και δεν θα εκπλαγώ αν αύριο μάθω ότι όχι μόνο γυρίζει αλλά κάνει και κωλοτούμπες...
σκοτάδι, φως, φωτόνια, νετρόνια...η Ζωή είναι Αιώνια...Εγώ αυτό ξέρω!

α, όχι...

ξέρω και κάτι άλλο


ότι είναι πολύ Ομορφη όπως και να γίνει

:x :x :x
Άβαταρ μέλους
Annoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 33486
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 2:43 pm

Re: 3 ΗΜΕΡΕΣ ΣΚΟΤΑΔΙ

Δημοσίευση από Annoula »

κι εγώ χαζεύω έξω...

σκοτάδι, φως, φωτόνια, νετρόνια...η Ζωή είναι Αιώνια...Εγώ αυτό ξέρω!

α, όχι...

ξέρω και κάτι άλλο


ότι είναι πολύ Ομορφη όπως και να γίνει
:x :x :x
Αν ο Θεός είναι η πρωταρχική Αιτία η Αγάπη θα είναι το αποτέλεσμα
Πατέρα μου/Μητέρα μου, είναι παιδί της Αλήθειας και μόνο αυτή είναι ο δρόμος ο δικός μου προς εσένα
Πολέμα και Οραματίσου

Επιστροφή στο “ΑΝΕΞΗΓΗΤΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ”