ΑΣΤΑΝΑ

Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88472
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

ΑΣΤΑΝΑ

Δημοσίευση από Vasoula »

Ἀστανᾶ, ἡ πρωτεύουσα τῆς παγκοσμίου κυβερνήσεως.

Εικόνα

Σήμερα θὰ σᾶς μεταφέρω τὰ σχόλια ἀπὸ ἕνα ταινιάκι ποὺ μοῦ ἔστειλαν.

Μία παρατήρησις, πρὶν σᾶς τὰ παρουσιάσω.

Αὐτὴ ἡ πόλις, ἡ Ἀστανᾶ, εἶναι στὸν Καύκασο.

Ἐκεῖ ὅμως συμβαίνουν καὶ πάρα πολλὰ ἄλλα πράγματα τὸν τελευταῖον καιρό.

Ποῦ εἶναι ὁ Καύκασος; Ἔχετε ἀναρωτηθεῖ;

Ποῦ εἶναι ἡ Ἀστανᾶ;

Εικόνα

Προσέξτε στὸν χάρτη τὰ σύνορα.

Προσέξτε τὴν θέσι τῆς Ἀστανᾶ. Ἐπίσης τὴν, ὄχι καὶ τόσο μακρινή, θέσι τῆς Συρίας.

Τὴν γεωγραφικὴ θέσι τῆς Τουρκίας μὲ ὅλα αὐτά!

Εικόνα

Καὶ κρατῆστε τα! Θὰ παίξουν μεγάλον ῥόλο ὅλες αὐτὲς οἱ περιοχές, αὐτὴ ἡ πρωτεύουσα καὶ ὅλα τὰ νέα ἐπεισόδια ποὺ καταγράφονται στὸ ἐπόμενον χρονικὸ διάστημα.

Ἐλπίζω νὰ κάνω λᾶθος… Ἀλλὰ ἴσως καὶ νὰ μὴν κάνω…

Φιλονόη.

(ὅλος ὁ σχολιασμὸς καὶ οἱ παραπομπὲς παρακάτω)




Μία πόλη σχεδὸν ἄγνωστη στὸν περισσότερο κόσμο. Κάποιοι ἤξεραν τὴν ὕπαρξή της ἀλλὰ δὲν γνώριζαν τὴν σημασία της καὶ ἄλλοι, ἁπλὰ ἠξεραν ἀλλὰ δὲν μιλοῦσαν γιὰ νὰ μὴν ταράξουν τὰ νερὰ πρὶν τὴν ὥρα τους.

http://vigilantcitizen.com/sinistersite ... azakhstan/" onclick="window.open(this.href);return false;

Ὅσο δὲ γιὰ τὰ Μέσα Μαζικῆς Ἐξαθλίωσης βέβαια οὔτε λόγος· οἱ ἄθλιοι μικροὶ θαυματοποιοὶ (δημοσιογράφοι), ἦταν ἀπασχολημένοι μὲ τὴν ὑποστήριξη τῶν ἀνθρωπίνων δικαιωμάτων, ἀπάντων τῶν ἀνθρώπων –πλὴν Ἑλλήνων- ὅπως καὶ τὴν ἀνάδειξη τῶν μουσουλμανικῶν ἀξιῶν καὶ τοῦ ὀθωμανικοῦ πολιτισμοῦ, ἔναντι τοῦ «μιαροῦ» ἑλληνικοῦ τοιούτου, φυσικὰ μὲ τὴν συγκατάθεση τοῦ τούρκου ταγματάρχη, κεφαλῆς τῆς ὀρθόδοξης (παράδοξο), ἐκκλησίας, οἰκομενικοῦ πατριάρχη Βαρθολομαίου.

http://toksipnitiri.blogspot.com/2010/0 ... _5417.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Σὲ αὐτὴ τὴν πόλη λοιπὸν συναντῶνται οἱ ἰσχυροὶ τοῦ πλανήτη, παπᾶδες κυβερνητικοὶ καὶ στρατιωτικοὶ καταπατώντας τοὺς ὅρκους ποὺ ἔχουν κάνει γιὰ νὰ ἀποκτήσουν τὰ ἀξιώματά τους καὶ προδίδοντας τὶς θρησκεῖες καὶ ἐθνικὰ συμφέροντά τους γιὰ τὴν ἐπιβολὴ τῆς παγκοσμιοποιήσεως καὶ τῆς πανθρησκείας ἐν ὀνὀματι τοῦ κέρδους καὶ τῆς ἐπιβολῆς ἐξουσίας σὲ ὁλόκληρη τὴν ὑφήλιο.

http://www.sectsco.org/EN/shownews.asp?id=266" onclick="window.open(this.href);return false;

Καὶ ὅλα αὐτὰ «γιὰ τὸ καλό μας». Ἐπειδὴ ἐμεῖς δὲν γνωρίζουμε τὸ καλὸ καὶ συμφέρον μας, δὲν ἔχουμε τὴν δυνατότητα νὰ σκεπτόμαστε, δὲν ἔχουμε τὸ δικαίωμα νὰ εἴμαστε ἐλεύθεροι.
Ὅσο ἀκοῦμε αὐτὰ ποὺ λένε καὶ δεχόμαστε τοὺς παραλογισμούς τους, τόσο πιὸ δύσκολα θὰ ξεφύγουμε ἀπὸ τὰ νύχια τους.

Πηγὴ βίντεο: Ἡ δημοσίευση τοῦ βίντεο, ὁπως καὶ ὁ ὑποτιτλισμὸς ὀφείλουν εὐχαριστήρια στὸν kryfos0kosmo γιὰ τὴν ἐργασία καὶ προσφορὰ του στὸ κοινὸ ποὺ ἀνησυχεῖ μὲ τὴν τροπὴ τῆς ἀνθρωπότητας σ᾽αὐτὲς τὶς δύσκολες ὥρες.

ΤΟΜΕΑΣ “ΑΡΧΙΔΑΜΟΣ”: ΠΡΟΣΘΕΣΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ – ΕΜΦΑΝΗΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΑΤΡΙΑΡΧΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΕΩΣ ΒΑΡΘΟΛΟΜΑΙΟΣ ΣΤΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΣΥΝΕΔΡΙΟ ΗΓΕΤΩΝ ΤΩΝ ΘΡΗΣΚΕΙΩΝ ΣΤΗΝ ΑΣΤΑΝΑ ΤΟΥ ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ
Ο ΠΑΤΡΙΑΡΧΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΕΩΣ ΒΑΡΘΟΛΟΜΑΙΟΣ ΣΤΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΣΥΝΕΔΡΙΟ ΘΡΗΣΚΕΙΩΝ ΣΤΗΝ ΑΣΤΑΝΑ ΤΟΥ ΚΑΖΑΚΣΤΑΝ


Εικόνα

ΕΜΦΑΝΗΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΑΠΟΚΡΥΨΗ ΤΟΥ ΓΕΓΟΝΟΤΟΣ ΣΧΕΔΟΝ ΑΠΟ ΟΛΑ ΤΑ ΕΛΛΗΝΟΡΘΟΔΟΞΑ Μ.Μ.Ε. BLOG ΚΑΙ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΕΣ ΚΑΤΑΦΑΝΩΣ ΕΠΕΙΔΗ ΕΚΤΙΘΕΤΑΙ ΑΝΕΠΑΝΟΡΘΩΤΑ Ο ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΟΣ ΗΓΕΤΗΣ ΤΟΥΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΑΝΔΡΩΝ – [ΠA.ΣY.Α.] (πηγή)


Πηγή: http://filonoi.gr/astana-2-2/" onclick="window.open(this.href);return false;
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88472
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Re: ΑΣΤΑΝΑ

Δημοσίευση από Vasoula »

Ξεκινήσαμε μια έρευνα για την πρωτεύουσα των illuminati και η πορεία μας επιφύλαξε οπως θα δείτε εκπλήξεις..

Μια πόλη σχεδὸν άγνωστη στον περισσότερο κόσμο. Κάποιοι ήξεραν την ύπαρξή της αλλὰ δεν γνώριζαν την σημασία της και άλλοι, απλὰ ήξεραν αλλὰ δεν μιλούσαν για να μην ταράξουν τα νερὰ πριν την ώρα τους.

Σε αυτὴ την πόλη λοιπὸν συναντώνται οι ισχυροὶ του πλανήτη, παπάδες κυβερνητικοὶ και στρατιωτικοὶ καταπατώντας τούς όρκους που έχουν κάνει για να αποκτήσουν τα αξιώματά τους και προδίδοντας τις θρησκείες και εθνικὰ συμφέροντά τους για την επιβολὴ της παγκοσμιοποιήσεως και της πανθρησκείας εν ὀνὀματι του κέρδους και της επιβολής εξουσίας σε ολόκληρη την υφήλιο.

Αστάνα είναι η πρώτη πρωτεύουσα που χτίστηκε τον 21ο αιώνα και εκδηλώνει τέλεια τό ποιος είναι επικεφαλής του κόσμου. Είναι πραγματικά το όραμα ενός μονο ανθρώπου???


Νουρσουλτάν Ναζαρμπάγιεφ, ο πρόεδρος του Καζακστάν (ναι χώρας του Borat, το ξέρω). Υποστηρίζεται από δισεκατομμύρια πετροδολάρια, η πόλη χτίζεται από το μηδέν σε μια απομακρυσμένη και έρημη περιοχή της Ασίας μέσα στις στέπες.

Το αποτέλεσμα είναι εκπληκτικό: ένα φουτουριστικό κεφάλαιο απόκρυφισμού, αγκαλιάζοντας τη Νέα Παγκόσμια Τάξη, και εορτάζοντας την πιο αρχαία θρησκεία που είναι γνωστή για τον άνθρωπο: Την λατρεία του ήλιου.

Η πόλη εξακολουθεί να είναι ένα τεράστιο εργοτάξιο, αλλά καποια κτίρια που έχουν ήδη ολοκληρωθεί.

Συνοψίζοντας το απόκρυφο όραμα του Nazarbayev,.

Η Πυραμίδα της Ειρήνης

Εικόνα


Συνελήφθη από τον πιο παραγωγικό αρχιτέκτονα της Βρετανίας, τον ''Λόρδο'' ( τρομάρα του ) Νόρμαν Φόρστερ, αυτή ή γιγάντια πυραμίδα είναι μια περίεργη παρουσία στη μέση των ασιατικών Στέπων. Το κτίριο είναι αφιερωμένο στην «αποκήρυξη της βίας» και «να φέρει σε επαφή τις θρησκείες του κόσμου".( ολα σε ένα δηλαδή το πιασατε??)


Εικόνα

Ο Νόρμαν Φόστερ δήλωσε ότι το κτίριο δεν έχει αναγνωρίσιμα θρησκευτικά σύμβολα.
Στην πραγματικότητα, η πυραμίδα είναι ένας ναός για την μόνη αληθινή θρησκεία του αποκρυφιστή του:
Πρόκειται για μια αναγέννηση της ηλιακής λατρείας του Ρα !!!


Η .. Υπόγεια Όπερα

Εικόνα

Κατά την είσοδο της πυραμίδας στο επίπεδο του εδάφους, το εσωτερικό είναι σκοτεινό και σπηλαιώδεις. Το υπόγειο φιλοξενεί την όπεραι, όπου οι ανυποψίαστες μάζες πηγαίνουν να ψυχαγωγηθούν.

Παρά το σκοτάδι, μια τεράστια εικόνα του ήλιου καταλαμβάνει σχεδόν το σύνολο του χώρου.

Εικόνα

Δεξια στην κορυφή της όπερας είναι το κεντρικό σημείο της πυραμίδας. Λειτουργέι ως αίθουσα συνεδριάσεων για συνέδρια επανένωσης των θρησκευτικων ηγέτων του κόσμου.

Πάρτε ένα λεπτό και να απολαύσετε τον συμβολισμό εδώ. Έχετε θρησκευτικούς ηγέτες από όλο τον κόσμο να κάθονται γύρω από ένα τεράστιο ήλιο, συζητώντας το πώς να συμβιβάσουν τις διαφορές τους για την Νέα Εποχή που έρχεται.

Εικόνα

Ο συμβολισμός είναι κραυγαλέος: Με το αρχαίο όνομα «Aten ή Aton», δηλαδή «ο ηλιακός δίσκος, από τον οποίο γεννάται το φως της ημέρας», εννοείται η εκείνη η θεότητα της αιγυπτιακής μυθολογίας που προέκυψε από την αντίδραση του φαραώ Ακενατόν προς την αυξανόμενη ισχύ του ιερατείου του Άμωνα.


Εικόνα

Πρόκειται για μια αναγέννηση της ηλιακής λατρείας του Ρα.


Αυτός ο χώρος είναι πολύ πιο φωτεινός από την όπερα, και αντιπροσωπεύει την πρόοδο προς τη φώτιση. Η εικόνα του ήλιου στη μέση της στρογγυλής τραπέζης είναι ακριβώς πάνω από τον ήλιο στην όπερα.
..Έτσι, ενώ ο γενικός πληθυσμός να ψυχαγωγηθούν στο σκοτάδι του υλικού κόσμου, το πεφωτισμένο σύστημα, κάθεται ακριβώς επάνω τους, στο φώς και σχεδιάζουν το πώς θα φτάσουν στην θέωση.

Η στρογγυλή τράπεζα ίσως έχει τις ρίζες της στους Ιππότες Ναίτες της στρογγυλής τραπέζης όπου οι ακτίνες σχηματίζοναν με τα σπαθιά τους..

Εικόνα

Αν διαβάσετε άλλα άρθρα σχετικά που έχουμε αναρτήσει, ίσως να είστε ενήμεροι για τους στόχους της Νέας Τάξης Πραγμάτων. Ένας από αυτούς είναι η αντικατάσταση όλων των θρησκειών από μια νεο-ειδωλολατρεία. Για αυτό τον σκοπό γίνονται οι συνεδριάσεις αυτές .

Η πόλη της Αστάνα είναι πραγματικά μια πόλη της Νέας Τάξης Πραγμάτων.

Η κορυφή
Εικόνα
Η κορυφή είναι κυριολεκτικά θεϊκή. Είναι στρογγυλή, και λούζεται στο λαμπρό φως του ήλιου. Οι εικόνες των άσπρων περιστεριών που ενσωματώνονται στα παράθυρα, αντιπροσωπεύουν την ειρήνη, η οποία θα οδηγήσει στη ενοποίηση των παγκόσμιων κυβερνήσεων και των θρησκειών στη νέα παγκόσμια τάξη.

Εξετάστε το ανώτατο όριο της κορυφής:

Η ηλιακή θεότητα λάμπει επάνω φωτισμένη. Όμορφη.


Τα τμήματα της πυραμίδας (το χαμηλότερο σκοτεινό σπίτι οπερών, το μέσο δωμάτιο διασκέψεων και η ευσεβής κορυφή) ενσωματώνουν (παραποιημένο) το πυθαγορικό όραμα του κόσμου.

Οι διδασκαλίες του Πυθαγόρα μελετώνται λεπτομερώς στις σημερινές απόκρυφες κοινωνίες και κλάπηκαν κομμάτια για να συνθέσουν την δική τους κοσμοθεωρία έκτρωμα.
( Εδώ γίνεται μια αναφορά στην κοσμοθεωρία του Πυθαγόρα : Ο Πυθαγόρας διαίρεσε τον κόσμο σε τρία μέρη, τα οποία κάλεσε τον ανώτατο κόσμο, τον ανώτερο κόσμο, και κατώτερο κόσμο. Ο υψηλότερος, ή ανώτατος κόσμος, ήταν μια λεπτή, interpenetrative πνευματική ουσία που εισχωρεί σε όλα τα πράγματα και επομένως το πραγματικό επίπεδο του Ανωτάτου Θεού, η Θεότητα είναι από κάθε άποψη πανταχού παρών, παντοδύναμος, παντογνώστης.
Ο ανώτερος κόσμος ήταν το σπίτι των Αθανάτων. Ήταν επίσης ο τόπος κατοικίας των αρχετύπων, Φύσεις που με κανέναν τρόπο δεν μετείχαν στον υλικό κόσμο , αλλά, η σκιά τους πετά πάνω απο τον κατώτατο κόσμο, Ήταν διακριτες μόνο μέσα από τη σκιά τους.
Το τρίτο, ή Κατώτερο κόσμο, ήταν το σπίτι αυτών των πλασμάτων, που μετείχαν στην ουσία ή στο υλικό. Ενεπλάκησαν με την εργασία και την υλική υπόσταση. )

Τα τρία τμήματα της πυραμίδας
Εικόνα

Με άλλα λόγια, αυτή η πυραμίδα, πολύ περισσότερο από ό, τι είναι ένα τουριστικό αξιοθέατο, είναι μια αναπαράσταση της φιλοσοφίας των μυημένων.



Πηγή: http://www.katohika.gr/2012/02/astana-satana-h-nwo.html" onclick="window.open(this.href);return false;
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88472
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Re: ΑΣΤΑΝΑ

Δημοσίευση από Vasoula »

όσο εμείς απασχολιόμαστε με το πως θα πληρώσουμε τους φόρους και τα χαράτσια, κάποιοι δουλεύουν για εμάς και μας δουλεύουν

ναι, κάντε βαφτίσια και γάμους...κάντε κάντε...

Σας το είχα πει ότι είναι μυημένοι...Ξέρουν πολύ καλά τι κάνουν στον κόσμο!!!!

Καιρός να ξυπνήσουν οι πιστοί και να μην προσέλθουν!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:mad:
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
AMALIA
Δημοσιεύσεις: 21571
Εγγραφή: 13 Ιαν 2008 1:14 pm
Τοποθεσία: ΚΕΡΚΥΡΑ

Re: ΑΣΤΑΝΑ

Δημοσίευση από AMALIA »

Αυτο που λες....:mad: :mad:
O_ΑΣΥΝΕΙΔΗΤΟΣ

Re: ΑΣΤΑΝΑ

Δημοσίευση από O_ΑΣΥΝΕΙΔΗΤΟΣ »

Βαφτισια κ γα...ησια :mad:
Άβαταρ μέλους
Danielli
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 23105
Εγγραφή: 31 Οκτ 2007 4:53 pm
Τοποθεσία: Κέρκυρα

Re: ΑΣΤΑΝΑ

Δημοσίευση από Danielli »

:?
Όμως και θα στο πω, γιατί είναι βιωμένο, μέσα στην ανοιχτή καρδιά, αλλάζουν όλα και όλοι...
Γιατί η ανοιχτή καρδιά ξέρει να συγχωρεί και να προχωράει
Και αυτό από μόνο του είναι Σκοπός!
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88472
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Re: ΑΣΤΑΝΑ

Δημοσίευση από Vasoula »

και γεννιέσαι αθώος και χαρούμενος για να ζήσεις...και σε βαφτίζουν και τα χάνεις όλα...και θάρρος και πίστη και όραμα...

σου αφήνουν μόνο την ελπίδα!!!!

ότι ίσως...αν...και εφόσον....θα μπορέσει ο θεός να σου ρίξει μια ματιά (αν φυσικά το εγκρίνουν)

:-%
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Emmaki
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 13192
Εγγραφή: 26 Απρ 2007 11:03 am
Τοποθεσία: Pandora!!

Re: ΑΣΤΑΝΑ

Δημοσίευση από Emmaki »

Εχω παθει σοκ!!!!! :-o

...... :cry:

Δεν ξερω τι να πω.....Δουλευουν κατω απο τη μυτη μας τοσα χρονια.....κι εμεις τιποτα....ξεραμε τα βασικα....και αντε καποια παραπανω....Αυτο ομως....δεν ειναι πια απλο...... :?
Ας είμαι και ο μόνος ΄Ανθρωπος που πιστεύει στην Δύναμη της Αγάπης, δεν παίρνω ποτέ τον Λόγο μου πίσω...Θα την υπηρετώ, ακόμα κι αν μείνω μόνη και αξιοκατάκριτη από αυτούς που όφειλαν να είναι οι αγαπημένοι μου... ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΩ!!!

Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Ellaki
Δημοσιεύσεις: 27248
Εγγραφή: 30 Ιούλ 2007 11:02 am
Τοποθεσία: Αγάπη

Re: ΑΣΤΑΝΑ

Δημοσίευση από Ellaki »

έχω μείνει άφωνη :-o :-o :-o :-o
Ας ξεκινήσουμε να αγαπάμε, κι ας μην ξέρουμε ακόμα καλά τον τρόπο... :romance-heartbeating:
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88472
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Re: ΑΣΤΑΝΑ

Δημοσίευση από Vasoula »

παιδάκια ψυχραιμία...

ένα μέρος της σκοπιμότητας, που αφήνουν να διαρρεύσουν τέτοια "μυστικά" είναι και το να προκαλέσουν απογοήτευση...

Ο απογοητευμένος άνθρωπος, παραδίδεται πιο εύκολα ακόμα και από τον φοβισμένο...

Πολεμάμε με ΄Οραμα

και εμείς δεν έχουμε μαζί μας τον θεό τους, αλλά τον ΘΕΟ ΚΑΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΟΛΟ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΣΥΜΠΑΝ...


άλλο έχω τον νου μου και τα μάτια μου δεκατέσσερα και άλλο απογοητεύομαι και παραιτούμαι...


΄Εχουμε μια Δύναμη και αυτή όσα σενάρια και να κάνουν δεν θα μπορέσουν να την νικήσουν...

ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ...

΄Ομως προσπαθείστε να αφήσετε τους μικρο-εγωισμούς κατά μέρος...

τώρα καίγεται ο κ@@@@@ μας!

Προσήλωση...

:x :x :x
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
AMALIA
Δημοσιεύσεις: 21571
Εγγραφή: 13 Ιαν 2008 1:14 pm
Τοποθεσία: ΚΕΡΚΥΡΑ

Re: ΑΣΤΑΝΑ

Δημοσίευση από AMALIA »

Vaso έγραψε: Πολεμάμε με ΄Οραμα

και εμείς δεν έχουμε μαζί μας τον θεό τους, αλλά τον ΘΕΟ ΚΑΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΟΛΟ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΣΥΜΠΑΝ...


άλλο έχω τον νου μου και τα μάτια μου δεκατέσσερα και άλλο απογοητεύομαι και παραιτούμαι...


΄Εχουμε μια Δύναμη και αυτή όσα σενάρια και να κάνουν δεν θα μπορέσουν να την νικήσουν...

ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ...

΄Ομως προσπαθείστε να αφήσετε τους μικρο-εγωισμούς κατά μέρος...

τώρα καίγεται ο κ@@@@@ μας!

Προσήλωση...

:x :x :x

@};- @};- @};-
Άβαταρ μέλους
ΙΩΑΝΝΑ
Δημοσιεύσεις: 15907
Εγγραφή: 25 Οκτ 2009 7:29 pm
Τοποθεσία: θεσσαλονικη

Re: ΑΣΤΑΝΑ

Δημοσίευση από ΙΩΑΝΝΑ »

Πολεμάμε με ΄Οραμα

και εμείς δεν έχουμε μαζί μας τον θεό τους, αλλά τον ΘΕΟ ΚΑΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΟΛΟ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΣΥΜΠΑΝ...


άλλο έχω τον νου μου και τα μάτια μου δεκατέσσερα και άλλο απογοητεύομαι και παραιτούμαι...


΄Εχουμε μια Δύναμη και αυτή όσα σενάρια και να κάνουν δεν θα μπορέσουν να την νικήσουν...

ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ...

΄Ομως προσπαθείστε να αφήσετε τους μικρο-εγωισμούς κατά μέρος...

τώρα καίγεται ο κ@@@@@ μας!

Προσήλωση...

@};- >:d< :x
Το ΦΩΣ η ΑΓΑΠΗ και η ΔΥΝΑΜΗ αποκαθησούν το σχέδιο πάνω στη γή

Πολέμα και Οραματίσου !!!
Άβαταρ μέλους
Fotinoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 31518
Εγγραφή: 21 Σεπ 2007 8:38 pm
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: ΑΣΤΑΝΑ

Δημοσίευση από Fotinoula »

΄Εχουμε μια Δύναμη και αυτή όσα σενάρια και να κάνουν δεν θα μπορέσουν να την νικήσουν...

ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ...

΄Ομως προσπαθείστε να αφήσετε τους μικρο-εγωισμούς κατά μέρος...

τώρα καίγεται ο κ@@@@@ μας!

Προσήλωση
...
@};- @};- @};-
όσο ζούμε σε τούτον τον κόσμο, θα τον Ερωτευόμαστε με όλη μας την Αγνότητα, έτσι ώστε να πάμε στον Θεό γεμάτοι από Αγάπη και όχι γεμάτοι από φόβο... :x
Άβαταρ μέλους
Ταρούλα
Δημοσιεύσεις: 29912
Εγγραφή: 16 Αύγ 2011 6:45 pm

Re: ΑΣΤΑΝΑ

Δημοσίευση από Ταρούλα »

@};- @};- @};-
Η μόνη βεβαιότητα που μπορείς να έχεις στην ζωή σου είναι μόνο μέσα στην Πίστη, πως ό,τι έρθει, πάντα το Πνεύμα θα δρα εντός σου... Η καρδιά φωτίζει τον σκοτεινό δρόμο της ζωής... Β.Ν. :romance-heartbeating:
Άβαταρ μέλους
Δωρουλα
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 33489
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 4:23 pm
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Re: ΑΣΤΑΝΑ

Δημοσίευση από Δωρουλα »

:-o :-o :-o

απιστευτο..........

παιδάκια ψυχραιμία...

ένα μέρος της σκοπιμότητας, που αφήνουν να διαρρεύσουν τέτοια "μυστικά" είναι και το να προκαλέσουν απογοήτευση...

Ο απογοητευμένος άνθρωπος, παραδίδεται πιο εύκολα ακόμα και από τον φοβισμένο...

Πολεμάμε με ΄Οραμα

και εμείς δεν έχουμε μαζί μας τον θεό τους, αλλά τον ΘΕΟ ΚΑΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΟΛΟ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΣΥΜΠΑΝ...


άλλο έχω τον νου μου και τα μάτια μου δεκατέσσερα και άλλο απογοητεύομαι και παραιτούμαι...


΄Εχουμε μια Δύναμη και αυτή όσα σενάρια και να κάνουν δεν θα μπορέσουν να την νικήσουν...

ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ...

΄Ομως προσπαθείστε να αφήσετε τους μικρο-εγωισμούς κατά μέρος...

τώρα καίγεται ο κ@@@@@ μας!

Προσήλωση...

@};- @};- :x
Η πληγωμένη καρδιά μπορεί να Ερωτευθεί
Η προστατευμένη καρδιά δεν μπορεί


Πολέμα και Οραματίσου.

Εικόνα

Reiki Center - Ρεικι

Επιστροφή στο “ΑΝΕΞΗΓΗΤΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ”