Η ΑΛΗΘΕΙΑ...ΜΑΣ ΤΗΝ ΚΡΥΒΟΥΝ ΄Η ΜΑΣ ΤΗΝ ΦΑΝΕΡΩΝΟΥΝ?

Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88472
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Η ΑΛΗΘΕΙΑ...ΜΑΣ ΤΗΝ ΚΡΥΒΟΥΝ ΄Η ΜΑΣ ΤΗΝ ΦΑΝΕΡΩΝΟΥΝ?

Δημοσίευση από Vasoula »

Εχουμε μάθει ότι στην σημερινή εποχή, θα έρθουν στο φως μυστικές γνώσεις, εξηγήσεις προφητειών, απόκρυφα διαφόρων οργανώσεων...ό,τι, τέλος πάντων, παλαιότερα θα φυλαγόταν σαν επτασφράγιστο μυστικό...

Σκέφτομαι ότι αυτήν την εποχή θα ανθίσει η παραπληροφόρηση...

για εξωγήινους, για ξαλαξιακές συμμαχίες, για αστρικούς φίλους ή εχθρούς, για υλοποιήσεις, για τον αντίχριστο, για το τέρας της αποκάλυψης, για προφητείες...

Μέχρι τώρα για τους ανθρώπους υπήρχε ο αισθητός κόσμος...Ο αόρατος ή υπεραισθητός κόσμος ήταν μέρος της φαντασίας ή της τρέλας και ίσως της εσωτερικής γνώσης κάποιων μυστών...

Σήμερα, ο υπεραισθητός κόσμος είναι μυστικό που ψυθιρίζεται από στόμα σε στόμα, ένας κόσμος που μπαίνει στο σκοτεινό μέρος της αντιληπτικότητας του νου του ανθρώπου και τον διευρύνει κατά βούληση…

Είναι πολύ σημαντικό, ο καθένας από εμάς να αναπτύξει την διάκριση με εσωτερικά κριτήρια...τόσο, ώστε ούτε η λογική, μα ούτε και η αχαλίνωτη πλάνη, να τον κάνει να χάνει τον Σκοπό του...
Δεν χρειάζεται δηλαδή ούτε να ακυρώνει με την μια, αλλά ούτε να πιστεύει με την μια, ό,τι ακούει στο εξής...

Υπάρχει η σκέψη που λέει, ότι όποιος θέλει να αποκρύψει την αλήθεια έχει δύο τρόπους να το κάνει...
Η να την κρύψει δια της απαγόρευσης, ή να πολλαπλασιάσει τους μύθους...

Νομίζω ότι έχει γίνει το δεύτερο…

Μυστικά βγαίνουν στην φόρα…
Μυστικά για τους «κακούς» του πλανήτη, για τους illuminati, για την λέσχη Μπίλντενμπεργκ, για τους μασόνους, για εβραϊκές συνομωσίες…για όλα και για όλους υπάρχει κάποιο μυστικό που διαρρέει, και έρχεται στα κοινά, σαν πληροφορία…

Υπάρχουν μυστικά, που κάποιοι «μεν» τα διαρρέουν και «κάποιοι «δε» τα εξουδετερώνουν, αποδεικνύοντας την αναλήθειά τους!

Εδώ θα συγκεντρώνεται υλικό των μεν και των δε…

Πιστεύω ότι όλη αυτή η πληροφορία έχει σκοπό να μας αποσπάσει από τον Σκοπό μας! Να μας κάνει να ρίξουμε την προσοχή μας κάπου αλλού, εκτός από εκεί που ορίζεται η Αλήθεια…Σε μια Ανθρώπινη ΄Υπαρξη, πολυδιάστατη και πνευματική!
Σε μια Ανθρώπινη ΄Υπαρξη που μπορεί να εκφράζει τον Κόσμο της σε πολλαπλά πεδία και όχι μόνο στον φυσικό κόσμο…
Ο θεός δεν είναι οντότητα…δεν έχει εχθρούς και φίλους…Είναι η ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΗ ΠΗΓΗ, τόσο του Ανθρώπου, όσο και κάθε άλλου άντος.

Οι καλές ή οι κακές επιλογές και ότι σκεφτόμαστε για τις κακές οντότητες, είναι μόνο μια αντίληψη του ανθρώπινου νου, που δημιουργεί διαπλοκές και μύθους που τις συντηρεί και, αντίστοιχα, κι αυτές του συντηρούν την ανάγκη του να δώσει εξηγήσεις για το κακό στον φυσικό κόσμο…Να το ψάξει έξω από τον νου του και την περιορισμένη του ικανότητα να αντιλαμβάνεται τον Εαυτό του.

Πιστεύω ότι κανένας «μεν» και κανένας «δε», δεν θα μπορούσε να διαρρεύσει μια πληροφορία, που θα ήταν μέρος μιας Μυστικής Συμφωνίας. ΄Όπως πιστεύω επίσης ότι μέσα μας βρίσκονται όλες οι πληροφορίες που χρειαζόμαστε για να γίνουμε ΄Ανθρωποι…Με θάρρος, θέληση και πίστη να ορίζουμε το ντάρμα μας και να μην το αποφεύγουμε…


Σε όλη την διάρκεια της Ζωής μου, τα εσωτερικά μου ταξίδια με έφερναν με σεβασμό στην Ψυχή μου. Ο Δρόμος μου ήταν αληθινός στο σημείο που η πληροφορία ήταν σύνθεση μιας Μνήμης και μιας Αιτίας…Εχθροί δεν υπήρχαν, παρά μόνο μέσα σε μια αδυναμία μου, η οποία ανέπτυσσε σε κάθε αντίπαλο μιαν βαθιά ανάγκη μου, αυτήν του να ζητήσω ευθύνες της Ζωής, από οπουδήποτε αλλού, εκτός από εμένα…

Ναι αλλά υπάρχουν και οι άλλοι…θα πει κανείς! Δεν ζει κανείς μόνος του στον κόσμο, ξεχνώντας φυσικά να ανακαλύψει τον σπόρο της Αγάπης μέσα του πρώτα…Περιμένει πάντα να τον ανακαλύψουν οι άλλοι και να τον ενημερώσουν…


Η Ευθύνη της Ζωής, σαν αποκλειστικά δικό μας μέτρο εμπειριών και ανάπτυξης, εξαφανίζει τους μαζικούς φόβους…Σε κάνει να κατανοείς ότι οι λίγοι αποκλείεται να είναι πιο δυνατοί σε ισχύ, από τους πολλούς, και να λάβεις τα μέτρα σου για το ποιόν υποστηρίζεις με την εκδοχή του «εγώ και οι άλλοι»…


Το παρακάτω βίντεο υποστηρίζει ότι η απειλή από εξωγήινους είναι ένας μύθος που στηρίζεται στον μαζικό φόβο και την υποχωρητική συσπείρωση για το γενικό καλό του πλανήτη…Και ποιος θα ενδιαφερθεί για το γενικό καλό του πλανήτη? Φυσικά όχι εκείνοι που εσφαλμένα νομίζουμε ότι τον εξουσιάζουν…Τον εξουσιάζουν με την ανοχή μας. Δεν νομίζω να γεμίζουν σκουπίδια τον πλανήτη μόνο Μπους ή η Μέρκελ ε? Ούτε η ΝΑΣΑ, ούτε τα Ηνωμένα ΄Εθνη…Συμβαίνει σε κάθε γειτονιά…

Η προπαγάνδα πιάνει πάντα τόπο στην μάζα, δίνοντας της μυστικές πληροφορίες…


http://youtu.be/xRJChueCzC8" onclick="window.open(this.href);return false;







εδώ πάλι μιλαει για ένα project blue beeam



http://youtu.be/IZHG5YAvIIw" onclick="window.open(this.href);return false;


Τα ολογράμματα είναι μια δυνατότητα στην παρούσα εξέλιξη της τεχνολογίας…

Εκεί που κάθεσαι και πίνεις ωραία τον καφέ σου, μπορείς να δεις έναν άγγελο ή ένα ούφο!



Η τραγική αλήθεια αυτού του βίντεο, δεν βρίσκεται σ’ αυτά που προκαλούν μαζικές υπνώσεις, αλλά σ’ αυτό που προκαλεί ύπνωση μέσα σε κάθε φυσικό άνθρωπο…Και αυτό είναι η θρησκεία του, σαν δόγμα και όχι σαν Ηθική, ως όφειλε…

Ο θεός είναι το 85% του πληθυσμού του πλανήτη…Και το 85% υπακούει σε ένα δόγμα, ανεξάρτητα πως λέγεται ο θεός του…

Αρα η δύναμη δεν είναι στην εξουσία, αλλά στην αντίληψη που έχουν οι άνθρωποι για την θρησκεία τους…Ο εγκλωβισμός τους, μέσα από τον δογματισμό, στον φόβο, που δεν είναι συνειδητός…Είναι αστρικός!!

΄Όχι?


Και το τελευταίο που θα βάλω για σήμερα, είναι ένα βίντεο που χαρακτηρίζει κάποιους ήχους της Γης…

http://youtu.be/t6QiU8Z45zg" onclick="window.open(this.href);return false;


Ακούστε και τους ήχους από αυτό το όργανο…και σκεφτείτε αν θα μπορούσε μέσω της τεχνολογίας, να πολλαπλασιαστεί σε ισχύ…


http://youtu.be/hFyv6t3OS3c" onclick="window.open(this.href);return false;


Ας έχουμε τα αφτιά μας και τα μάτια μας ανοιχτά…Δεν μπορεί κανείς να συλλάβει εύκολα την ανθρώπινη επινόηση…ειδικά όταν αυτή λειτουργεί για να χειριστεί τους άλλους και όχι για να εξελίξει την Ζωή και τον Πλανήτη μας!

Πιστεύω ότι όλα γίνονται για τον άνθρωπο, χωρίς αυτόν στην ουσία! Η αποχή μας απο τον Εαυτό μας, δίνει τις ευκαιρίες "κατάληψης"...

Ζωή είναι θα περάσει...


@};-
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
O_ΑΣΥΝΕΙΔΗΤΟΣ

Re: Η ΑΛΗΘΕΙΑ...ΜΑΣ ΤΗΝ ΚΡΥΒΟΥΝ ΄Η ΜΑΣ ΤΗΝ ΦΑΝΕΡΩΝΟΥΝ?

Δημοσίευση από O_ΑΣΥΝΕΙΔΗΤΟΣ »

ΚΟΙΤΑΞΤΕ ΠΟΙΟΙ ΜΑΣ ΕΡΧΟΝΤΑΙ

http://www.youtube.com/watch?v=r_0rAYAU ... re=related" onclick="window.open(this.href);return false;

Δεν ξερω αν ειναι αληθινο η οχι αλλα μου εκανε εντυπωση.... 8)
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88472
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Re: Η ΑΛΗΘΕΙΑ...ΜΑΣ ΤΗΝ ΚΡΥΒΟΥΝ ΄Η ΜΑΣ ΤΗΝ ΦΑΝΕΡΩΝΟΥΝ?

Δημοσίευση από Vasoula »

Τασούλη, διάβασες τα σχόλια από κάτω από το βίντεο?

εγώ τα διαβάζω αν είναι ελληνικά
ηρθαν να παρουν τον παγκαλο.....
8-}
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Ταρούλα
Δημοσιεύσεις: 29910
Εγγραφή: 16 Αύγ 2011 6:45 pm

Re: Η ΑΛΗΘΕΙΑ...ΜΑΣ ΤΗΝ ΚΡΥΒΟΥΝ ΄Η ΜΑΣ ΤΗΝ ΦΑΝΕΡΩΝΟΥΝ?

Δημοσίευση από Ταρούλα »

Σε όλη την διάρκεια της Ζωής μου, τα εσωτερικά μου ταξίδια με έφερναν με σεβασμό στην Ψυχή μου. Ο Δρόμος μου ήταν αληθινός στο σημείο που η πληροφορία ήταν σύνθεση μιας Μνήμης και μιας Αιτίας…Εχθροί δεν υπήρχαν, παρά μόνο μέσα σε μια αδυναμία μου, η οποία ανέπτυσσε σε κάθε αντίπαλο μιαν βαθιά ανάγκη μου, αυτήν του να ζητήσω ευθύνες της Ζωής, από οπουδήποτε αλλού, εκτός από εμένα…
@};-
Η μόνη βεβαιότητα που μπορείς να έχεις στην ζωή σου είναι μόνο μέσα στην Πίστη, πως ό,τι έρθει, πάντα το Πνεύμα θα δρα εντός σου... Η καρδιά φωτίζει τον σκοτεινό δρόμο της ζωής... Β.Ν. :romance-heartbeating:
O_ΑΣΥΝΕΙΔΗΤΟΣ

Re: Η ΑΛΗΘΕΙΑ...ΜΑΣ ΤΗΝ ΚΡΥΒΟΥΝ ΄Η ΜΑΣ ΤΗΝ ΦΑΝΕΡΩΝΟΥΝ?

Δημοσίευση από O_ΑΣΥΝΕΙΔΗΤΟΣ »

Vaso έγραψε:Τασούλη, διάβασες τα σχόλια από κάτω από το βίντεο?

εγώ τα διαβάζω αν είναι ελληνικά
ηρθαν να παρουν τον παγκαλο.....
8-}
Tα διαβαζω και εγω και ολος τυχαιως ωπου δεις βιντεο με εξωγηινους στα σχολια παντα υπαρχει ο παγκαλος \:D/
Άβαταρ μέλους
Evoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 21677
Εγγραφή: 12 Φεβ 2008 12:36 am

Re: Η ΑΛΗΘΕΙΑ...ΜΑΣ ΤΗΝ ΚΡΥΒΟΥΝ ΄Η ΜΑΣ ΤΗΝ ΦΑΝΕΡΩΝΟΥΝ?

Δημοσίευση από Evoula »

Τον οποίον θέλουμε διακαώς να τον δώσουμε αλλά ούτε τα πράσινα ανθρωπάκια δεν τον θέλουν ρε γμτ... :?
"Ο Ειρηνικός πολεμιστής δεν πολεμάει το κακό αλλά αυξάνει μέσα του το καλό"


https://www.youtube.com/watch?v=SgbdTeIYV5Y"
Άβαταρ μέλους
VasilisM
Δημοσιεύσεις: 8049
Εγγραφή: 27 Φεβ 2009 2:55 pm
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Η ΑΛΗΘΕΙΑ...ΜΑΣ ΤΗΝ ΚΡΥΒΟΥΝ ΄Η ΜΑΣ ΤΗΝ ΦΑΝΕΡΩΝΟΥΝ?

Δημοσίευση από VasilisM »

Και η ελπίδα καλά κρατεί.. i-) i-) i-)
Πολέμα και Οραματίσου
Άβαταρ μέλους
panos
Δημοσιεύσεις: 7812
Εγγραφή: 27 Ιαν 2008 12:58 pm
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Re: Η ΑΛΗΘΕΙΑ...ΜΑΣ ΤΗΝ ΚΡΥΒΟΥΝ ΄Η ΜΑΣ ΤΗΝ ΦΑΝΕΡΩΝΟΥΝ?

Δημοσίευση από panos »

ηρθαν να παρουν τον παγκαλο.....
:)) :)) :))
Πίστη και εμπιστοσύνη στο ότι όλα γεννήθηκαν για εσένα και εσύ γεννήθηκες για όλα, χωρίς να είσαι το κέντρο του Σύμπαντος, αλλά να νιώθεις σαν κέντρο σου το Σύμπαν...
Άβαταρ μέλους
panos
Δημοσιεύσεις: 7812
Εγγραφή: 27 Ιαν 2008 12:58 pm
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Re: Η ΑΛΗΘΕΙΑ...ΜΑΣ ΤΗΝ ΚΡΥΒΟΥΝ ΄Η ΜΑΣ ΤΗΝ ΦΑΝΕΡΩΝΟΥΝ?

Δημοσίευση από panos »

συμφωνα με τα παραπανο αυτο δεν ειναι τυχαιο λοιπον για την κατασκευη της νεασ κυβωτου του νωε
οπου αποθυκευουν σπορους απο ολο τον κοσμο.
http://www.youtube.com/watch?v=JPBuPZgdxZk
Πίστη και εμπιστοσύνη στο ότι όλα γεννήθηκαν για εσένα και εσύ γεννήθηκες για όλα, χωρίς να είσαι το κέντρο του Σύμπαντος, αλλά να νιώθεις σαν κέντρο σου το Σύμπαν...
Άβαταρ μέλους
Μπεττουλα
Δημοσιεύσεις: 6425
Εγγραφή: 03 Οκτ 2011 12:22 pm

Re: Η ΑΛΗΘΕΙΑ...ΜΑΣ ΤΗΝ ΚΡΥΒΟΥΝ ΄Η ΜΑΣ ΤΗΝ ΦΑΝΕΡΩΝΟΥΝ?

Δημοσίευση από Μπεττουλα »

εξαιρετικά τα video με τους ήχους της γης... άντε τώρα αν δεν είσαι ψιλιασμένος να ακούς αυτούς τους ήχους και να νιώθεις τις δονήσεις στο σπίτι σου και να πιστέψεις οτι αυτό οφείλεται σε ανθρώπινο επίτευγμα χειραγώγησης... πόσο μάλλον εάν έβλεπες και ολογράμματα μπροστά σου!!! @};-
Η εσωτερική σπουδαιότητα του ανθρώπου είναι το Φως που τον ακολουθεί, όπου και να βρίσκεται...Να πολεμάει γι' αυτήν την σπουδαιότητα είναι το ζητούμενο
Άβαταρ μέλους
Θοδωράκος
Δημοσιεύσεις: 23391
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 3:37 pm
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Η ΑΛΗΘΕΙΑ...ΜΑΣ ΤΗΝ ΚΡΥΒΟΥΝ ΄Η ΜΑΣ ΤΗΝ ΦΑΝΕΡΩΝΟΥΝ?

Δημοσίευση από Θοδωράκος »

Ακούστε και τους ήχους από αυτό το όργανο…και σκεφτείτε αν θα μπορούσε μέσω της τεχνολογίας, να πολλαπλασιαστεί σε ισχύ…

http://youtu.be/hFyv6t3OS3c" onclick="window.open(this.href);return false;
Το waterphone είναι από τα αγαπημένα μου μουσικά όργανα... Τόσο απόκοσμο...
:x
Πολέμα και Οραματίσου @};-

Ανοίγω την Καρδιά μου στον Θεό. :romance-heartbeating:
Άβαταρ μέλους
Θοδωράκος
Δημοσιεύσεις: 23391
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 3:37 pm
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Η ΑΛΗΘΕΙΑ...ΜΑΣ ΤΗΝ ΚΡΥΒΟΥΝ ΄Η ΜΑΣ ΤΗΝ ΦΑΝΕΡΩΝΟΥΝ?

Δημοσίευση από Θοδωράκος »

εδώ πάλι μιλαει για ένα project blue beeam

http://youtu.be/IZHG5YAvIIw" onclick="window.open(this.href);return false;
Συγγνώμη... αλλά με πιάσαν τα γέλια!!!
=)) =)) =))
Πολέμα και Οραματίσου @};-

Ανοίγω την Καρδιά μου στον Θεό. :romance-heartbeating:
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88472
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Re: Η ΑΛΗΘΕΙΑ...ΜΑΣ ΤΗΝ ΚΡΥΒΟΥΝ ΄Η ΜΑΣ ΤΗΝ ΦΑΝΕΡΩΝΟΥΝ?

Δημοσίευση από Vasoula »

για ποιό από όλα γελάς Θοδωράκο? :D
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88472
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Re: Η ΑΛΗΘΕΙΑ...ΜΑΣ ΤΗΝ ΚΡΥΒΟΥΝ ΄Η ΜΑΣ ΤΗΝ ΦΑΝΕΡΩΝΟΥΝ?

Δημοσίευση από Vasoula »

ήρθαμε από το διάστημα...
όλα υποδηλώνουν ότι ο άνθρωπος, όπως τον γνωρίζουμε, δεν πηγάζει από αυτόν τον Πλανήτη!!!


είναι πολύ εγωιστικό να νομίζουμε ότι ο άνθρωπος είναι η αρχή και το τέλος μιας ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ!

είναι μια στατική αντίληψη να νομίζουμε ότι αυτό ΄που δεν μπορούμε εμείς, δεν το μπορεί κανείς άλλος!


Ο καθένας μας μπορεί να φτάσει εκεί που ίσως οι άλλοι δεν μπορούν και να τους ενθαρρύνει...Είναι άκρως απογοητευτικό για την πνευματική μας κατανόηση, να απογοητεύουμε διαρκώς τους άλλους με όσα δεν μπορούν να κάνουν...
Να επικεντρωνόμαστε στα ελαττώματα των άλλων...να τα αναδεικνύουμε...

Οι εξωγήινοι δεν είναι παρά άλλα ΄Οντα, που δεν ξέρουμε πως τα λένε...΄Ομως το να μην είσαι Ανθρωπος, δεν σημαίνει ότι είσαι εχθρός! Εδώ στην Γη, ο μόνος εχθρός του Ανθρώπου, είναι η αντίληψη του ανθρώπου!

Το ίδιο και για τους χριστιανούς...Εχθρός είναι όποιος δεν είναι χριστιανός! Και για τους Μωαμεθανούς...και για όλους τους ανθρώπους, μέσα στο μικρό και ασήμαντο μυαλό τους...

Αν χαρακτηρίζει κάτι την Δημιουργία, μέσα στον φυσικό κόσμο του ανθρώπου, είναι το καλό ΄και το κακό! Αυτό έμαθε, αυτό εμπιστεύεται...
΄Ομως υπάρχει "εκεί έξω" ένα ολόκληρο Βασίλειο του θεού...το οποίο ίσως είναι "επιθετικό" προς τις αντιλήψεις μας! ΄Οταν τον "εχθρό" τον κουβαλάς, θα τον βρίσκεις πάντα μπροστά σου...


ας δούμε...

http://youtu.be/8J3cd-lS8Po" onclick="window.open(this.href);return false;


:x
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88472
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Re: Η ΑΛΗΘΕΙΑ...ΜΑΣ ΤΗΝ ΚΡΥΒΟΥΝ ΄Η ΜΑΣ ΤΗΝ ΦΑΝΕΡΩΝΟΥΝ?

Δημοσίευση από Vasoula »

οι Μάγιας...

κάθε 5.500 χρόνια ερχόμαστε σ' αυτό το σημείο, όπου ο πλανήτης Γη γίνεται σκοτεινός, για μια περίοδο 60-70 ωρών...

Η επιστήμη των αστρονόμων των Μάγιας γνώριζε ότι η Γη γυρίζει πάντα γύρω από τον ΄Ηλιο, αλλά τώρα πλησιάζουμε όλο και πιο κοντά, καθώς εισερχόμαστε στον κεντρικό μαγνητικό άξονα του Γαλαξία μας
Και για όσο καιρό η Γη περνάει μέσα από αυτόν τον άξονα, δεν μπορούμε να δούμε τις ακτίνες του ήλιου...

όταν η Γη αναδυθεί από αυτόν τον άξονα, τότε θα είμαστε ικανοί να δούμε τον Νέο ΄Ηλιο!!!!

Πολλοί άνθρωποι εκμεταλλεύονται το ημερολόγιο των Μάγιας, τρομοκρατώντας τον λαό

Σας λέω, σε όλα τα αδέρφια μου, μην φοβάστε!!!!!!


:romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating: :romance-heartbeating:


http://youtu.be/jHJkfzZzR8E" onclick="window.open(this.href);return false;
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι

Επιστροφή στο “ΑΝΕΞΗΓΗΤΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ”