SOS 2012 – ΠΩΣ ΝΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΤΕΙΤΕ!

ΔΗΜΗΤΡΗΣ 10
Δημοσιεύσεις: 1952
Εγγραφή: 20 Ιαν 2011 9:38 am
Τοποθεσία: ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΜΟΥ

Re: SOS 2012 – ΠΩΣ ΝΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΤΕΙΤΕ!

Δημοσίευση από ΔΗΜΗΤΡΗΣ 10 »

^tasoulis^ έγραψε:Το εργο χωρις τους ηθοποιους δεν προκειται να γυριστει,:whistle: :-D ;;)
το έργο θα γυριστεί έστω και με κασκαντέρ :D
:text-nocomment: :text-offtopic: :sad-suicidepills:
''Οταν μπορεί ένας, μπορούν όλοι αρκεί να θέλουν!!"

-Το "ναί"σου να είναι ναί καί το "όχι"σου να είναι όχι-

-Σύμπαν,τι κάνεις αυτό το διάστημα???
O_ΑΣΥΝΕΙΔΗΤΟΣ

Re: SOS 2012 – ΠΩΣ ΝΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΤΕΙΤΕ!

Δημοσίευση από O_ΑΣΥΝΕΙΔΗΤΟΣ »

ΔΗΜΗΤΡΗΣ 10 έγραψε:
^tasoulis^ έγραψε:Το εργο χωρις τους ηθοποιους δεν προκειται να γυριστει,:whistle: :-D ;;)
το έργο θα γυριστεί έστω και με κασκαντέρ :D
:text-nocomment: :text-offtopic: :sad-suicidepills:
ΕικόναΕικόνα
Άβαταρ μέλους
Annoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 33486
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 2:43 pm

Re: SOS 2012 – ΠΩΣ ΝΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΤΕΙΤΕ!

Δημοσίευση από Annoula »

παιδιά, έχουμε και νηπιαγωγείο για την περίπτωσή σας :-D :-D :-D :-D :-D
Αν ο Θεός είναι η πρωταρχική Αιτία η Αγάπη θα είναι το αποτέλεσμα
Πατέρα μου/Μητέρα μου, είναι παιδί της Αλήθειας και μόνο αυτή είναι ο δρόμος ο δικός μου προς εσένα
Πολέμα και Οραματίσου
Άβαταρ μέλους
juliaL.
Δημοσιεύσεις: 135
Εγγραφή: 27 Ιαν 2012 11:02 am

Re: SOS 2012 – ΠΩΣ ΝΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΤΕΙΤΕ!

Δημοσίευση από juliaL. »

Άσ΄τα παιδιά να εκφραστούν. :dance: :dance:
Έχουν και αγωνία για την πρεμιέρα. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
O_ΑΣΥΝΕΙΔΗΤΟΣ

Re: SOS 2012 – ΠΩΣ ΝΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΤΕΙΤΕ!

Δημοσίευση από O_ΑΣΥΝΕΙΔΗΤΟΣ »

Ναι οντως σαν παιδακια κανουμε αλλα απο την αλλη δεν ειναι κακο :-D

Αννουλα ενταξει σεβαστο :x
ΔΗΜΗΤΡΗΣ 10
Δημοσιεύσεις: 1952
Εγγραφή: 20 Ιαν 2011 9:38 am
Τοποθεσία: ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΜΟΥ

Re: SOS 2012 – ΠΩΣ ΝΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΤΕΙΤΕ!

Δημοσίευση από ΔΗΜΗΤΡΗΣ 10 »

Αννούλα :x :* :o3
''Οταν μπορεί ένας, μπορούν όλοι αρκεί να θέλουν!!"

-Το "ναί"σου να είναι ναί καί το "όχι"σου να είναι όχι-

-Σύμπαν,τι κάνεις αυτό το διάστημα???
Άβαταρ μέλους
Evoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 21677
Εγγραφή: 12 Φεβ 2008 12:36 am

Re: SOS 2012 – ΠΩΣ ΝΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΤΕΙΤΕ!

Δημοσίευση από Evoula »

Μιας και μιλάμε για το 2012 και ανεξήγητα φαινόμενα, σας βάζω ένα αρκετά περίεργο βιντεάκι.
Είναι τραβηγμένο στην Ανταρκτική από ζωντανή κάμερα, έτσι τουλάχιστον υποστηρίζει ο δημιουργός του και αναφέρεται σε ένα περίεργο φαινόμενο που λαμβάνει χώρα εκεί. :x Πάντως με όλα αυτά που διαρέουν τον τελευταίο καιρό, δεν είναι να απορεί κανείς, που τους έπιασε ο πανικός και θέλουν να ελέγξουν την πληροφορία. Φαίνεται, πως ακόμα και οι τόνοι παραπληροφόρησης, δεν είναι αρκετό πια. Η αλήθεια έχει αρχίσει και αναδύεται και έτσι πρέπει άρον άρον να περάσουν από το σενάριο του Χάξλευ σε κείνο του Όργουελ. :?

Παράξενα φαινόμενα συμβαίνουν στην Ανταρκτική. Ενώ ο Νότιος Πόλος τις τελευταίες εβδομάδες του Ιουνίου θα έπρεπε να είναι βυθισμένος στο σκοτάδι καθ' όλη τη διάρκεια της ημέρας, μια webcam από το σταθμό Νιούμαγιερ μας δείχνει ότι ο ήλιος εμφανίζεται κάθε ημέρα για πέντε ώρες τις τελευταίες δύο εβδομάδες. Αν αυτό το βίντεο είναι όντως αληθινό, τότε όπως εικάζεται και ο Τζον Γκόρμαν, ο δημιουργός αυτού του βίντεο, κάποιοι μας κρύβουν πολλά. Αλλά τα σημάδια αρχίζουν να εμφανίζονται και θα είναι πολύ δύσκολο να αποσιωπηθούν


http://www.youtube.com/watch?v=HPyYSYBgJGI" onclick="window.open(this.href);return false;
"Ο Ειρηνικός πολεμιστής δεν πολεμάει το κακό αλλά αυξάνει μέσα του το καλό"


https://www.youtube.com/watch?v=SgbdTeIYV5Y"
Άβαταρ μέλους
Ταρούλα
Δημοσιεύσεις: 29912
Εγγραφή: 16 Αύγ 2011 6:45 pm

Re: SOS 2012 – ΠΩΣ ΝΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΤΕΙΤΕ!

Δημοσίευση από Ταρούλα »

:?
Η μόνη βεβαιότητα που μπορείς να έχεις στην ζωή σου είναι μόνο μέσα στην Πίστη, πως ό,τι έρθει, πάντα το Πνεύμα θα δρα εντός σου... Η καρδιά φωτίζει τον σκοτεινό δρόμο της ζωής... Β.Ν. :romance-heartbeating:
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88472
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Re: SOS 2012 – ΠΩΣ ΝΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΤΕΙΤΕ!

Δημοσίευση από Vasoula »

ότι και να κάνουν, να ελέγξουν και να ξαναελέγξουν την μετάδοση μιας πληροφορίας, εγώ ξέρω ότι θα μας την ψιθυρίσει ο ίδιος ο θεός...
O:-) O:-) O:-)
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
AMALIA
Δημοσιεύσεις: 21571
Εγγραφή: 13 Ιαν 2008 1:14 pm
Τοποθεσία: ΚΕΡΚΥΡΑ

Re: SOS 2012 – ΠΩΣ ΝΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΤΕΙΤΕ!

Δημοσίευση από AMALIA »

Vaso έγραψε:ότι και να κάνουν, να ελέγξουν και να ξαναελέγξουν την μετάδοση μιας πληροφορίας, εγώ ξέρω ότι θα μας την ψιθυρίσει ο ίδιος ο θεός...
O:-) O:-) O:-)
:x :x :x :x :x
Άβαταρ μέλους
Alexandros
Δημοσιεύσεις: 3116
Εγγραφή: 15 Μάιος 2010 11:04 pm

Re: SOS 2012 – ΠΩΣ ΝΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΤΕΙΤΕ!

Δημοσίευση από Alexandros »

H εποχή απάτης τελειώνει… σε λίγο οι ψεύτες θα έχουν φωτεινή ταμπέλα από πάνω τους που θα το αναφέρει και δεν θα μπορούν να την σβήσουν με τίποτα!

Οι αποκαλύψεις από δω και πέρα θα είναι ραγδαίες.

Έχουν δίκιο… το 2012 θα είναι το τέλος του κόσμου τους!
-Της γης παιδί είμαι και του έναστρου ουρανού αλλά το γένος μου είναι βεβαίως (μόνον) ουράνιο...

-Η Αγάπη υπερβαίνει το φόβο και την μοναξιά, Οδηγώντας πέρα από τα ρηχά αισθήματα, στις ακτές της απέραντης Ύπαρξης…

http://youtu.be/kHJDhPVpI1s" onclick="window.open(this.href);return false;
Valia

Re: SOS 2012 – ΠΩΣ ΝΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΤΕΙΤΕ!

Δημοσίευση από Valia »

πολλοί έχουν μιλήσει για την αντιστροφή των πόλων το 2012... ίσως αυτό να εννοεί το σύμβολο που μας δείχνει το βίντεο... λέω γω τώρα :-?
Άβαταρ μέλους
Danielli
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 23105
Εγγραφή: 31 Οκτ 2007 4:53 pm
Τοποθεσία: Κέρκυρα

Re: SOS 2012 – ΠΩΣ ΝΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΤΕΙΤΕ!

Δημοσίευση από Danielli »

Παιδάκια αυτο είναι σημερινό! @};-
Ακουγεται και στο ραδιόφωνο πολύ!


Ισχυρή ηλιακή καταιγίδα «χτυπά» την Γη




08/03/2012 - 11:13


Ισχυρή ηλιακή καταιγίδα αναμένεται να «χτυπήσει» σήμερα την Γη, με κίνδυνο να δημιουργήσει προβλήματα στην ηλεκτροδότηση, την δορυφορική πλοήγηση, καθώς και τις πτήσεις.


Πρόκειται για την μεγαλύτερη ηλιακή καταιγίδα της τελευταίας πενταετίας και αναμένεται να διαρκέσει μέχρι το πρωί της Παρασκευής, όπως αναφέρει το BBC. Κατά την διάρκεια της καταιγίδας θα απελευθερωθούν φορτισμένα σωματίδια που αναμένεται να χτυπήσουν τον πλανήτη με ταχύτητα 6.400.000 χλμ/ώρα. Οι επιπτώσεις θα γίνουν περισσότερο αισθητές στις πολικές περιοχές και ενδέχεται τα αεροσκάφη να χρειαστεί να τις αποφύγουν.

«Ο καιρός στο διάστημα έχει αποκτήσει πολύ ενδιαφέρον τις τελευταίες 24 ώρες» λέει ο Τζόζεφ Κάντσες, ειδικός του αμερικανικού Noaa.

Εικόνες από τις περιοχές του ήλιου όπου δημιουργήθηκαν οι λάμψεις που προκάλεσαν την καταιγίδα, δείχνουν ένα πολύπλοκο δίκτυο σημείων όπου φαίνεται να έχει συσσωρευτεί μεγάλη ποσότητα μαγνητικής ενέργειας.


http://www.polispress.gr/archives/105700" onclick="window.open(this.href);return false;
Όμως και θα στο πω, γιατί είναι βιωμένο, μέσα στην ανοιχτή καρδιά, αλλάζουν όλα και όλοι...
Γιατί η ανοιχτή καρδιά ξέρει να συγχωρεί και να προχωράει
Και αυτό από μόνο του είναι Σκοπός!
Άβαταρ μέλους
Μπεττουλα
Δημοσιεύσεις: 6425
Εγγραφή: 03 Οκτ 2011 12:22 pm

Re: SOS 2012 – ΠΩΣ ΝΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΤΕΙΤΕ!

Δημοσίευση από Μπεττουλα »

καλά φοβερό!! μόλις μπήκα ακριβώς για να βάλω αυτή την πληροφορία!!!

παραθέτω και το Link από τη nasa που αν και στα αγγλικά έχει 2 πολύ ωραία videakia μόνο με εικόνα και δίνει βασικές πληροφορίες!!

http://www.nasa.gov/mission_pages/sunea ... -X5-4.html" onclick="window.open(this.href);return false;

πάντως αυτό που πλέον αντιλαμβάνομαι είναι οτι πράγματι έχουμε λάβει πολλές προειδοποιήσεις και μας δίνεται η ευκαιρία να προετοιμαστούμε!! :x :x :x
Η εσωτερική σπουδαιότητα του ανθρώπου είναι το Φως που τον ακολουθεί, όπου και να βρίσκεται...Να πολεμάει γι' αυτήν την σπουδαιότητα είναι το ζητούμενο
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88472
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Re: SOS 2012 – ΠΩΣ ΝΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΤΕΙΤΕ!

Δημοσίευση από Vasoula »

Η πριγκίπισσα Kaoru Nakamaru απο την Ιαπωνία,γνωστή για τις συνεντεύξεις που έχει πάρει κατα καιρούς σε ηγέτες κρατών και σημαντικές προσωπικότητες κάνει κάποιες ενδιαφέρουσες αποκαλύψεις για το 2012 και το πως η ελίτ της ανθρωπότητας αποκρύπτει την αλήθεια με σκοπό να είναι οι μόνοι επιζήσαντες..

http://youtu.be/1QkEqaBGN9E" onclick="window.open(this.href);return false;


@};-


Παντού σε όλη την Γη, η Αλήθεια είναι η αυτογνωσία...Και ο θεός είναι Αγάπη στην Ψυχή του κάθε ανθρώπου :x :x :x


Ας προετοιμαστούμε πνευματικά κυρίως...
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι

Επιστροφή στο “ΑΝΕΞΗΓΗΤΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ”