Ψεκασμοί - Chemtrails

Άβαταρ μέλους
Evoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 21677
Εγγραφή: 12 Φεβ 2008 12:36 am

Re: Ψεκασμοί - Chemtrails

Δημοσίευση από Evoula »

Η μάζα έχει πια διαρροή...Δεν το έχετε καταλάβει?
Χα!!! >:) >:) >:)
"Ο Ειρηνικός πολεμιστής δεν πολεμάει το κακό αλλά αυξάνει μέσα του το καλό"


https://www.youtube.com/watch?v=SgbdTeIYV5Y"
Valia

Re: Ψεκασμοί - Chemtrails

Δημοσίευση από Valia »

Vaso έγραψε:
Η μάζα έχει πια διαρροή...Δεν το έχετε καταλάβει?
ααααα ρε Βάσω :)) :)) τατουάζ μου ρχεται να το χτυπήσω!!!
ντάξει ας μην είμαστε υπερβολικοί, έστω ένα logo σε μπλουζάκι :D :D :D
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88472
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Re: Ψεκασμοί - Chemtrails

Δημοσίευση από Vasoula »

μα έχεις δίκιο...έτσι όπως το έγραψα, σύνθημα για τους τοίχους είναι... :)) :)) :))
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
VasilisM
Δημοσιεύσεις: 8049
Εγγραφή: 27 Φεβ 2009 2:55 pm
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Ψεκασμοί - Chemtrails

Δημοσίευση από VasilisM »

α ρε συντρόφισσα >:d< >:d< >:d< :x :x :x
Πολέμα και Οραματίσου
Άβαταρ μέλους
Evoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 21677
Εγγραφή: 12 Φεβ 2008 12:36 am

Re: Ψεκασμοί - Chemtrails

Δημοσίευση από Evoula »

Η Κόκκινη Βάσω! :*

=)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))
"Ο Ειρηνικός πολεμιστής δεν πολεμάει το κακό αλλά αυξάνει μέσα του το καλό"


https://www.youtube.com/watch?v=SgbdTeIYV5Y"
Άβαταρ μέλους
ALEXOULA
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 24521
Εγγραφή: 22 Νοέμ 2007 9:04 pm

Re: Ψεκασμοί - Chemtrails

Δημοσίευση από ALEXOULA »

Η μάζα έχει πια διαρροή...Δεν το έχετε καταλάβει?
Πολύ μ΄αρέσει συντρόφισσα Βάσω @};- >:d< >:d<
Οτι πρέπει για τοίχο :clap: :clap:
Γι' αυτό που πολεμάς είναι μόνο η εξέλιξή σου...Εκεί στον κάθετο άξονα...γιατί όταν αυτός ολοκληρωθεί, ο πόλεμος μετά, στον οριζόντιο, γίνεται αρμονία, ειρήνη και πληρότητα

__________________________________________________________
Πολέμα και Οραματίσου
Άβαταρ μέλους
meinall
Δημοσιεύσεις: 675
Εγγραφή: 08 Ιουν 2010 1:47 pm

Re: Ψεκασμοί - Chemtrails

Δημοσίευση από meinall »

Είχα μιλήσει σίγουρα κάνα χρόνο πριν στον πατέρα μου για τα chemtrails. Λες και δεν ήξερα... Μου είπε ότι από μικρός που τις θυμάται (!), οι γραμμές είναι οι ίδιες (λες κι έχει σηκώσει το κεφάλι ποτέ πάνω απ' τα χαρτιά του), κι ότι ΑΝ υποθέσουμε ότι δεν είναι ίδιες, αυτό δε σημαίνει ότι έχουν επικίνδυνες ουσίες, κι ΑΝ έχουν, ότι δεν γίνεται επίτηδες. Την Κυριακή με παίρνει να μου πει ότι στην εφημερίδα γράφει ότι όλα αυτά είναι βλακείες. Φυσικά δεν έφερα καμία αντίρρηση. Αφού το γράφουν οι εφημερίδες... 8-| Οι επιστήμονες... Εξάλλου στις εφημερίδες τα μόνα πολιτικά παιχνίδια που παίζονται έχουν να κάνουν μόνο με τη βουλή και το ΔΝΤ. Άμα θες να 'σαι έτσι @-)
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88472
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Re: Ψεκασμοί - Chemtrails

Δημοσίευση από Vasoula »

ναι μπορεί, βρε Μαράκι μου, αυτές οι ουσίες για κάποιους να μην είναι τόσο επικίνδυνες, όσο είναι ο εαυτός τους! :x :x :x
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
meinall
Δημοσιεύσεις: 675
Εγγραφή: 08 Ιουν 2010 1:47 pm

Re: Ψεκασμοί - Chemtrails

Δημοσίευση από meinall »

:x Το ξέρεις Βάσω μου ότι κάποιες μέρες τυχαίνει να μιλάω με μια φίλη μου, να έχουμε ξυπνήσει και οι δυο στραβά και να ανακαλύπτουμε ότι τα chemtrails από πάνω μας έκαναν πάρτυ εκείνη τη νύχτα; Ίσως σύμπτωση, ίσως όχι :-s
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88472
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Re: Ψεκασμοί - Chemtrails

Δημοσίευση από Vasoula »

εγώ δεν τα θεωρώ αθώα...κάτι συμβαίνει σίγουρα! Και η μόνη άμυνα είναι να δυναμώσουμε τον Εαυτό μας, Μαράκι...
όσο και να φωνάζουν οι άνθρωποι γι' αυτά που ρίχνουν, είναι σαν να μην τους ακούει κανείς...

Και πες στον πατέρα σου, ότι οι δημοσιογράφοι, τύπου Τρέμη, χαίρονται με το ΔΝΤ...έτσι για να μην έχει εσφαλμένες εντυπώσεις, ότι ενδιαφέρονται για το καλό του λαού...

:x :x :x
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
meinall
Δημοσιεύσεις: 675
Εγγραφή: 08 Ιουν 2010 1:47 pm

Re: Ψεκασμοί - Chemtrails

Δημοσίευση από meinall »

Ξέρεις από τη μια γνωρίζει για το ποιός είναι τί, από την άλλη όμως αφήνει την τηλεόραση, τις εφημερίδες και τον κάθε επιστήμονα (δεν τα έχω με τους επιστήμονες, όχι με όλους) να του διαμορφώνουν τις σκέψεις. Πλύση εγκεφάλου και δεν το έβαλα τυχαία αυτό @-)
Κι αφού δεν καταλαβαίνει τί του συμβαίνει, μου τη λέει κι από πάνω που δεν 'ενημερώνομαι'. Ξέρω όμως ότι είμαι πιο ήρεμη και χαρούμενη ανενημέρωτη κι είναι πιο εύκολο να αποφύγω την ενημέρωση από τα χημικά.

Αλήθεια, πώς δυναμώνεις τον Εαυτό σου; Ξέρω ότι τα λέτε και τα ξαναλέτε εδώ μέσα, αλλά για μένα είναι πολύ γενικό όλο αυτό.
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88472
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Re: Ψεκασμοί - Chemtrails

Δημοσίευση από Vasoula »

Μαράκι μου κάποια στιγμή όλο αυτό από γενικό, θα γίνει και για εσένα, ειδικό!

βλέπεις ότι φεύγεις και έρχεσαι...δεν μας ξεχνάς...είσάι πάντα κάπου εδώ γύρω, κάπου εδώ μέσα...

αυτό είναι το γενικό...

το ειδικό θα το βιώσεις με διαφορετικό τρόπο, κοριτσάκι μου...όταν χρειάζεται! >:d< >:d< >:d<
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
meinall
Δημοσιεύσεις: 675
Εγγραφή: 08 Ιουν 2010 1:47 pm

Re: Ψεκασμοί - Chemtrails

Δημοσίευση από meinall »

Βασούλα μου φυσικά και δε σας ξεχνώ. Πέρασα μια κουραστική χρονιά, είδα 75 σπίτια μέχρι να καταλήξω. Μετά είχα τα του σπιτιού και μετά τις μετακομίσεις ;) Η αλήθεια είναι ότι το καίω στην αρχή στα φόρουμ και μετά θέλω την ισορροπία μου και εξαφανίζομαι, αλλά κάποιες φορές είναι και οι συνθήκες. Πάντως είτε μπαίνω είτε σας σκέφτομαι, μ' αρέσει να βρίσκομαι τριγύρω 8-> :x
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88472
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Re: Ψεκασμοί - Chemtrails

Δημοσίευση από Vasoula »

το ξέρω Μαράκι :x :x :x
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
Ellaki
Δημοσιεύσεις: 27248
Εγγραφή: 30 Ιούλ 2007 11:02 am
Τοποθεσία: Αγάπη

Re: Ψεκασμοί - Chemtrails

Δημοσίευση από Ellaki »

Σύμφωνα με το Ελληνικό Κέντρο Ελέγχου Όπλων η τεχνολογία “Smart Dust” (“Έξυπνη Σκόνη”) είναι μια τεχνολογία που στηρίζεται στη χρήση μικροσκοπικών αισθητήρων. Οι αισθητήρες αυτοί είναι μικρο-ηλεκτρομηχανικοί αισθητήρες οι οποίοι μπορούν να χρησιμοποιηθούν για διάφορες μετρήσεις, όπως μέτρηση θερμοκρασίας, δονήσεων, και πίεσης. Επιπλέον, επικοινωνούν ασύρματα μεταξύ τους σχηματίζοντας έτσι δίκτυα ασύρματων αισθητήρων.
Το Defense Advanced Research Projects Agency (DARPA) των Ηνωμένων Πολιτειών χρηματοδοτεί από τις αρχές της δεκαετίας του ‘90, την ανάπτυξη προγραμμάτων Smart Dust για στρατιωτικούς σκοπούς. Παραδείγματα πανεπιστημίων που ασχολούνται με την τεχνολογία Smart Dust είναι το Πανεπιστήμιο της Καλιφόρνια στο Berkeley και το Τεχνολογικό Ινστιτούτο της Georgia.
Αυτές οι «έξυπνες σκόνες» σωματίδια, όπως έλεγε, ο Kristofer Pister θα παρακολουθούν τα πάντα, γιατί ενεργούν σαν ηλεκτρονικές νευρικές απολήξεις για τον πλανήτη. Διαθέτουν υπολογιστική ισχύ, αισθητήρια, εξοπλισμό ασύρματης εκπομπής και λήψης και μεγάλη διάρκεια ζωής της μπαταρίας. Η έξυπνη σκόνη θα κάνει παρατηρήσεις και θα μαζεύει βουνό πληροφοριών και δεδομένων σε πραγματικό χρόνο για τους ανθρώπους, τις πόλεις και το φυσικό περιβάλλον.
Στη δεκαετία του 1990, ο Kristofer Pister ονειρεύτηκε ένα άγριο μέλλον όπου κάποιοι άνθρωποι θα «πασπάλιζαν» τη Γη με αμέτρητους μικροσκοπικούς αισθητήρες, όχι μεγαλύτερους από κόκκους σκόνης.
Αυτόν τον όγκο των πληροφοριών όπως είναι πολύ λογικό, δεν θα μπορούν να τον διαχειριστούνε οι άνθρωποι αλλά μόνο υπερυπολογιστές, που θα έχουν προγραμματιστεί να αναγνωρίζουν τις "απειλές" για την Νέα Παγκόσμια Τάξη, και να δίνεται αυτόματα η εντολή στο να εντοπίζονται και πολύ πιθανό όταν θα έχουν πλέον την πλήρη εξουσία και στο να εξολοθρεύονται.
Την «Έξυπνη Σκόνη» μπορούμε να την δούμε στην ατμόσφαιρα με ένα πράσινο laser. Είναι μικροεπεξεργαστές κατασκευασμένοι με νανοτεχνολογία. Δηλαδή μια πολύ μικρή συσκευή εντοπισμού, ένα RFID chip σε μέγεθος σκόνης. Και επίσης ΑΥΤΟΟΡΓΑΝΩΝΟΝΤΑΙ ΜΕ ΑΣΥΡΜΑΤΑ ΔΙΚΤΥΑ !
Η αληθινή φύση των Chemtrails (ψεκάσματος των ουρανών) αρχίζει να διαφαίνεται πλήρως. Δεν αφορά μόνο τον καιρό η την αλλαγή της ανθρώπινης βιολογίας. Αφορά τον ΕΛΕΓΧΟ ΤΩΝ ΠΑΝΤΩΝ. Τι βλέπουμε. Τι ακούμε. Τι αναπνέουμε. Τι πιστεύουμε. Που πάμε. Τι ονειρευόμαστε. Πώς σκεπτόμαστε. Ποιοι είμαστε. Παρακολουθούμε την γέννηση ενός μηχανισμού ελέγχου με την δυνατότητα να ελέγχει τις πράξεις σε ό,τι αναπνέει πάνω στη Γη...
[Πηγή: kalyterotera.gr]
Ας ξεκινήσουμε να αγαπάμε, κι ας μην ξέρουμε ακόμα καλά τον τρόπο... :romance-heartbeating:

Επιστροφή στο “ΑΝΕΞΗΓΗΤΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ”