Ψεκασμοί - Chemtrails

Άβαταρ μέλους
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Δημοσιεύσεις: 314
Εγγραφή: 08 Δεκ 2009 2:29 pm
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ »

επειδη το φαινομενο αυτο εχει καταντησει ρουτινα , μεχρι που δεν δινω σημασια πια (κακως) απλως αναφερω πως σημερα την τσακισαν την Αθηνα στο ψεκασμα
ατμοσφαιρα αποπνικτικη, και αρρωστημενη, ο ουρανος γεματος ουρες και οχι καθαρος,
αυτο ειναι ενα προβλημα, κανουν κατι εις βαρος μας, αν ειμαστε τυχεροι καποιοι το περνουν χαμπαρι και υπαρχει μια ενημερωση, ισως και καποια αντιδραση, μετα κανεις μας δεν δινει σημασια, το ξερουν πως οι αντιδρασεις θα καταλαγιασουν, και θα συνεχισουν να κανουν αυτο που κανουν , μας εχουν για τοσο προβλεψιμους, αυτο καταλαβα πριν λιγο κοιτοντας τον ουρανο στο χαλι που ειναι και αναριωτεμαι σημερα το πηρα χαμπαρι, χθες? κοιταξα γυρω μου? κοιταξα ψηλα στον ουρανο? δεν νομιζω,ειμαστε μαθημενοι μεσα στην πολη να κοιταμε μπροστα μας , η και να κοιταμε χωρις να βλεπουμε γιατι δεν ειμαστε συνειδητοι και παρων σε καθε στιγμη.
πρεπει να ειμαστε πιο συνηδειτοι και να βιωνουμε το εδω και τωρα , οχι μονο να κοιταμε αλλα και να βλεπουμε" γυρω μας και πανω μας και μεσα μας και εξω απο εμας
@};-
Ultimately, you must forget about technique. The further you progress, the fewer teachings there are. The Great Path is really No Path.
Morihei Ueshiba
Άβαταρ μέλους
Giotoula
Δημοσιεύσεις: 12289
Εγγραφή: 10 Φεβ 2010 2:40 am

Δημοσίευση από Giotoula »

Κι εγώ το παρατήρησα αυτό σήμερα, φεύγοντας απο τη δουλειά.
Εκείνη τη στιγμή πετούσε από πάνω μου αεροπλάνο αφήνοντας αυτή την τεράστια ουρά...
Το μόνο που σκέφτηκα ήταν "γιατί ρε γμτ πάλι;;;" :-(
Άβαταρ μέλους
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Δημοσιεύσεις: 314
Εγγραφή: 08 Δεκ 2009 2:29 pm
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ »

βιντεο με τους ψεκασμους χθες στην Αθηνα, χθες θεωρησα οτι ηταν απο τους χειροτερους ψεκασμους που μας εχουν κανει



http://www.youtube.com/watch?v=--YXvOyp ... r_embedded
Ultimately, you must forget about technique. The further you progress, the fewer teachings there are. The Great Path is really No Path.
Morihei Ueshiba
Άβαταρ μέλους
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
Δημοσιεύσεις: 314
Εγγραφή: 08 Δεκ 2009 2:29 pm
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Δημοσίευση από ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ »

κατι που ειδα στο facebook σχετικο





http://sites.google.com/site/orgonegree ... chembuster
Ultimately, you must forget about technique. The further you progress, the fewer teachings there are. The Great Path is really No Path.
Morihei Ueshiba
Άβαταρ μέλους
Ελενίτσα
Δημοσιεύσεις: 11510
Εγγραφή: 16 Μαρ 2010 8:35 pm

Δημοσίευση από Ελενίτσα »

:mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:
Άβαταρ μέλους
Danielli
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 23105
Εγγραφή: 31 Οκτ 2007 4:53 pm
Τοποθεσία: Κέρκυρα

Δημοσίευση από Danielli »

Αει σιχτιρ! :?
Όμως και θα στο πω, γιατί είναι βιωμένο, μέσα στην ανοιχτή καρδιά, αλλάζουν όλα και όλοι...
Γιατί η ανοιχτή καρδιά ξέρει να συγχωρεί και να προχωράει
Και αυτό από μόνο του είναι Σκοπός!
Άβαταρ μέλους
ΙΩΑΝΝΑ
Δημοσιεύσεις: 15907
Εγγραφή: 25 Οκτ 2009 7:29 pm
Τοποθεσία: θεσσαλονικη

Δημοσίευση από ΙΩΑΝΝΑ »

:mad: :mad: :mad: :mad:
Το ΦΩΣ η ΑΓΑΠΗ και η ΔΥΝΑΜΗ αποκαθησούν το σχέδιο πάνω στη γή

Πολέμα και Οραματίσου !!!
Άβαταρ μέλους
Αμαλία
Δημοσιεύσεις: 7910
Εγγραφή: 03 Δεκ 2007 10:43 pm
Τοποθεσία: Αθήνα

Δημοσίευση από Αμαλία »

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ έγραψε:κατι που ειδα στο facebook σχετικο





http://sites.google.com/site/orgonegree ... chembuster
Πολύ ενδιαφέρον!!! O:-) O:-)
Εικόνα

Είναι βολικό να γίνεσαι καλός άνθρωπος από φόβο, από το να γίνεσαι συνειδητός στην Αγάπη και να τους έχεις όλους εναντίον σου...
Άβαταρ μέλους
Alexandros
Δημοσιεύσεις: 3116
Εγγραφή: 15 Μάιος 2010 11:04 pm

Δημοσίευση από Alexandros »

Έχω πολλές επιφυλάξεις για τους οργονίτες και την χρήση τους. :?
Θα παραθέσω ένα κομμάτι από το κείμενο του site:

"Ιστορία του νεφοδιαλυτή (cloudbuster)
O νεφοδιαλυτής του Ράιχ ήταν γνωστός για την ιδιότητα του να φέρνει βροχή. Το πρόβλημα που έχει είναι πως πρέπει μετά από συνεχόμενη χρήση η θανατηφόρα είδους οργόνη που μαζεύει αποτελεί κίνδυνο για το χειριστή εάν δεν την "αδειάσει" σωστά . Το "άδειασμα" αυτό της θανατηφόρας οργόνης DOR γίνεται με δύο τρόπους :
1.Συνδέοντας το νεφοδιαλυτή με τρεχούμενο νερό που είναι σχετικά δύσκολο
2.Συνδέοντας το νεφοδιαλυτή με ένα συσσωρευτή οργόνης . Όμως ο συσσωρευτής σύντομα θα εμποτιστεί με τη DOR και θα προκαλέσει περισσότερα προβλήματα για το χειριστή .
Οπότε ο νεφοδιαλυτής αν και καλή έμπνευση είχε μείνει στάσιμος σαν κατασκευή για πολλά χρόνια.
Ο νεφοδιαλυτής εκ νέου
Χρησιμοποιώντας την έρευνα του Βίλχεμ Ράιχ , δημιουργήσαμε ένα φθηνό , φορητό και εύκολο στην κατασκευή μηχάνημα , το οποίο συνεχώς καταστρέφει τα chemtrails και γιατρεύει την ατμόσφαιρα. Το chembuster είναι η απάντηση σ αυτές τις συνεχιζόμενες επιθέσεις . Σε αντίθεση με τον αρχικό νεφοδιαλυτή ο CB αλλάζει τη θανατηφόρα οργονοενέργεια σε καλή και δεν εμποτίζεται από DOR ούτε προκαλεί προβλήματα στο χειριστή."


Πρώτα από όλα είμαι ενάντια στο να φυλακίζουμε κρυστάλλους μέσα σε ρητίνη. Που σημαίνει ότι δεν πρόκειται να ξαναβγούν από εκεί ποτέ τους.
Για μένα είναι φωτεινές οντότητες, και παιδιά της Γής που δεν τους αξίζει τέτοια μεταχείριση.

Δεύτερον και πολύ σοβαρό ποιος είναι αυτός που θα ελέγξει μια τέτοια συσκευή που έχει να κάνει με ενέργειες ότι δουλεύει σωστά για τον άνθρωπο? Και με ποια αποδεικτικά στοιχεία?
"ο CB αλλάζει τη θανατηφόρα οργονοενέργεια σε καλή"
ορίστε???
Και πως το κάνει αυτό?

Και τρίτον και σημαντικότερο από όλα. Ποιοι είμαστε εμείς πάλι που θα ελέγχουμε το καιρό και με πια κριτήρια?
Ότι σήμερα έχω πότισμα αλλά θα βάλω τον οργονίτη να μου βρέξει και αύριο που είναι Σάββατο και επειδή θέλω να πάω για μπάνιο θα τον βάλω να κάνει λιακάδα???
Ασε που αν ο γείτονας έχει διαφορετικό πρόγραμμα θα πιαστούμε και στα χέρια!!!:D

Είναι ερωτήματα που μου μπήκαν διαβάζοντας το κείμενο του site. :-?
Δε θέλω να διαφωνήσω με κανέναν και πολύ περισσότερο με κάποιον που δείχνει να θέλει να δώσει
μια λύση σε ένα θέμα όπως των αεροψεκασμών, αλλά μήπως το υπεραπλουστεύουμε?
Ίσως και σε σημείο επικίνδυνο?

Σκέψεις…
Άβαταρ μέλους
Alexandros
Δημοσιεύσεις: 3116
Εγγραφή: 15 Μάιος 2010 11:04 pm

Δημοσίευση από Alexandros »

Εικόνα
Εικόνα

Δυο ακόμα φωτογραφίες από την περιοχή μου που μου ζητήθηκαν για άρθρο σε εφημερίδα...
Μια πανέμορφη μέρα με τη χαζομάρα μερικών ανθρώπων να ζωγραφίζουν τον ουρανό με δηλητήριο αντί με όμορφες σκέψεις …
Αν τους εκφράζει κάτι τέτοιο τι να πω… είναι τρόπος ζωής!
Το μέλλον μας περιμένει όλους… και δεν είναι αχάριστο, θα χαρίσει τον καθένα τις αντίστοιχες ζωγραφιές που παρέλαβε…
:x @};-
Λεών

Δημοσίευση από Λεών »

Πολύ σωστός Αλέξανδρε!
Άβαταρ μέλους
margaritarenia
Δημοσιεύσεις: 16492
Εγγραφή: 04 Μάιος 2007 4:02 pm

Δημοσίευση από margaritarenia »

:-( @};-
Απόφαση να μην επιτρέψω σε κανεναν να με εκπλήξει. Ο μονος που εχει αυτο το δικαίωμα είναι ο Εαυτος μου και ο Θεος μεσα μου :romance-heartbeating:
https://m.youtube.com/watch?v=3YDz-ftqr1g#dialog
Άβαταρ μέλους
Δωρουλα
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 33489
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 4:23 pm
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Δημοσίευση από Δωρουλα »

Αλέξανδρε!!! :x :x
Η πληγωμένη καρδιά μπορεί να Ερωτευθεί
Η προστατευμένη καρδιά δεν μπορεί


Πολέμα και Οραματίσου.

Εικόνα

Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
ΙΩΑΝΝΑ
Δημοσιεύσεις: 15907
Εγγραφή: 25 Οκτ 2009 7:29 pm
Τοποθεσία: θεσσαλονικη

Δημοσίευση από ΙΩΑΝΝΑ »

Αλέξανδρε @};- @};- @};-
Το ΦΩΣ η ΑΓΑΠΗ και η ΔΥΝΑΜΗ αποκαθησούν το σχέδιο πάνω στη γή

Πολέμα και Οραματίσου !!!
Άβαταρ μέλους
VasilisM
Δημοσιεύσεις: 8049
Εγγραφή: 27 Φεβ 2009 2:55 pm
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Ψεκασμοί - Chemtrails

Δημοσίευση από VasilisM »

Δολοφονήθηκε ο πρώην αρχηγός του FBI που έβγαλε στην φόρα για τους αεροψεκασμούς (chaimtrails)

http://www.katohika.gr/2012/03/fbi-chaimtrails.html" onclick="window.open(this.href);return false;

:-? :-? :-?
Πολέμα και Οραματίσου

Επιστροφή στο “ΑΝΕΞΗΓΗΤΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ”