Θεραπεία με την βοήθεια των Αγγέλων της Doreen Virtue.

Άβαταρ μέλους
VasilisM
Δημοσιεύσεις: 8049
Εγγραφή: 27 Φεβ 2009 2:55 pm
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση από VasilisM »

Προφανώς παίζει ρόλο και το πως θα σου το παρουσιάσουν.. σαφώς. Αν σου δείξουν μόνο την επίδραση του στο φυσικό σώμα, τότε ναι είναι πολύ πιθανό να μείνεις εκεί.. Αλλά νομίζω πως ακόμη και αυτό δεν είναι τυχαίο..
Πολλοί άνθρωποι θέλουν να θεραπευτούν, αλλά δεν μπορούν να μείνουν σε σιωπή, μη τυχόν και βρεθούν μόνοι τους με τον θεό!
Φοβούνται να μπουν βαθιά στον εαυτό τους, γιατί τότε θα δουν πόσο λίγη συνείδηση έχουν και τρομάζουν μηπως την χάσουν κι αυτήν!
Πόσο δίκιο έχεις.. το βλέπω καθημερινά.
Πολέμα και Οραματίσου
Άβαταρ μέλους
Δωρουλα
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 33489
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 4:23 pm
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Δημοσίευση από Δωρουλα »

Το δηλητήριο των συναισθημάτων, μπορεί να γίνει ελιξήριο για την ζωή μας, αν δεν το καταπίνουμε με οργή, αλλά το μετασχηματίζουμε με αγάπη
Και ξανά ^:)^ ^:)^ ^:)^ ^:)^ ^:)^ ^:)^

Φοβούνται να μπουν βαθιά στον εαυτό τους, γιατί τότε θα δουν πόσο λίγη συνείδηση έχουν και τρομάζουν μηπως την χάσουν κι αυτήν!

^:)^ ^:)^ ^:)^ ^:)^ ^:)^ ^:)^
Η πληγωμένη καρδιά μπορεί να Ερωτευθεί
Η προστατευμένη καρδιά δεν μπορεί


Πολέμα και Οραματίσου.

Εικόνα

Reiki Center - Ρεικι
Άβαταρ μέλους
ΙΩΑΝΝΑ
Δημοσιεύσεις: 15907
Εγγραφή: 25 Οκτ 2009 7:29 pm
Τοποθεσία: θεσσαλονικη

Δημοσίευση από ΙΩΑΝΝΑ »

Πολλοί άνθρωποι θέλουν να θεραπευτούν, αλλά δεν μπορούν να μείνουν σε σιωπή, μη τυχόν και βρεθούν μόνοι τους με τον θεό!
Φοβούνται να μπουν βαθιά στον εαυτό τους, γιατί τότε θα δουν πόσο λίγη συνείδηση έχουν και τρομάζουν μηπως την χάσουν κι αυτήν!

^:)^ ^:)^ ^:)^ @};- :x >:d<
Το ΦΩΣ η ΑΓΑΠΗ και η ΔΥΝΑΜΗ αποκαθησούν το σχέδιο πάνω στη γή

Πολέμα και Οραματίσου !!!
Λευκός Κρίνος
Δημοσιεύσεις: 428
Εγγραφή: 07 Σεπ 2010 9:29 pm

Δημοσίευση από Λευκός Κρίνος »

Valia έγραψε:Και γω την βρίσκω ενδιαφέρουσα την Doreen V., αλλά όντως το site της είναι πολύ "αμερικανιά"... Εγώ μόλις τελείωσα τη "Θεϊκή Καθοδήγηση" (δικό της επίσης). @};-
Έχω διαβάσει την Θεϊκή καθοδήγηση,την Θεϊκή μαγεία & το ’γγελοι της Γης,της ιδίας.Επίσης το Αρχάγγελοι & Αναληφθέντες Δάσκαλοι.
Γράφει ωραία & ενδυναμωτικά.
Θα προτιμούσα να ειχε καπως πιο περιορισμενη ταση διαφημισης,αλλά εντάξει στέκομαι στην ουσία των λόγων της.

Επιστροφή στο “ΒΙΒΛΙΑ”