Απορίες για αγορά κρυστάλλων

Μια άλλη ζωή...
little
Δημοσιεύσεις: 17
Εγγραφή: 04 Ιαν 2020 5:37 pm

Re: Απορίες για αγορά κρυστάλλων

Δημοσίευση από little »

Καλημέρα ! Σε ευχαριστω παρα πολυ και παλι Δωρα !!! :romance-heartstiny:
Εχω ενα πολυ μικρο κιτρίνη και μου αρεσει και εμένα πολύ. Ειναι πολύ μικρος ομως θα παρω ενα μεγαλύτερο αν ειναι για δουλέψω μαζί του! Και αμέθυστο εχω ενα μεσαίο βοτσαλο περασμένη με κλωστή για το λαιμο! >:d<
Άβαταρ μέλους
Δωρουλα
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 33489
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 4:23 pm
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Re: Απορίες για αγορά κρυστάλλων

Δημοσίευση από Δωρουλα »

Τέλεια little :romance-heartsthree:
Η πληγωμένη καρδιά μπορεί να Ερωτευθεί
Η προστατευμένη καρδιά δεν μπορεί


Πολέμα και Οραματίσου.

Εικόνα

Reiki Center - Ρεικι
little
Δημοσιεύσεις: 17
Εγγραφή: 04 Ιαν 2020 5:37 pm

Re: Απορίες για αγορά κρυστάλλων

Δημοσίευση από little »

:romance-grouphug:
little
Δημοσιεύσεις: 17
Εγγραφή: 04 Ιαν 2020 5:37 pm

Re: Απορίες για αγορά κρυστάλλων

Δημοσίευση από little »

Δωρουλα καλησπερα !! :romance-heartstiny:
Χιλια συγνωμη αν σε ζαλιζω , πηρα τους κρυσταλλους που σου ειπα μου αρεσουν πολυ! Και ο κιτρινης που μου πρότεινες πολυ ομορφος ! :romance-inlove:
Θελω να σε ρωτησω ομως αν θα λειτουργουν ακομα και αν δεν τους εχω μαζι μου!!!
πχ ειπαμε πως θελω την μαυρη τουρμαλινη και να μην με διαπερνα ο φθονος και η ζηλια κυριως και τον κιτρινη για να εχω θαρρος αυτοπεποιθηση να μην φοβαμαι. Αν δεν τους εχω μαζι μου αλλα τους εχω σπιτι και τους εχω ενεργοποιήσει θα λειτουργουν; Οκ στο κατω κατω μπορω να τους εχω και στην τσαντα μου αν δεν λειτουργουν απο το σπιτι! Πηρα και ενα βραχιολι με μαυρη τουρμαλινη οποτε οκ αυτο θα το φοραω......και λεω να το καθαριζω ΚΑΘΕ φορα που θα γυρναω σπιτι...υπερβολικο; :-?
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος little την 17 Μάιος 2022 1:59 am, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
little
Δημοσιεύσεις: 17
Εγγραφή: 04 Ιαν 2020 5:37 pm

Re: Απορίες για αγορά κρυστάλλων

Δημοσίευση από little »

Καλημέρα! :romance-heartstiny: Συγνώμη αν σας ζάλισα.
Επειδη απο εκει που παρήγγειλα δεν ειχε μεγαλο βοτσαλο lapis lazouli πηρα τσιπς ! Τωρα αν θελω πχ να τα χρησιμοποιήσω πανω μου μπορω να παρω 4-5 τσιπς και να τα βαλω στο τσακρας του λαιμου; Θα δουλεψει το ίδιο με το να ειχα παρει μεγαλο βοτσαλο;
Και φορτισα τους λιθους στην πανσεληνο ! Αν τους χρησιμοποιησω δεν χρειαζεται να τους καθαρισω πριν αφου ειναι ηδη φορτισμενοι σωστα; Και μετα απο καθε χρηση τους καθαριζω; Ή μπορω να τους καθαρισω στην επομενη πανσεληνο;

Επιστροφή στο “ΚΡΥΣΤΑΛΛΟΙ”