ΚΡΗΤΙΚΟ ΖΗΤΗΜΑ (ΤΡΑΪΑΝΟΥ)

Θέματα κατηγορίας που "κοιμούνται"...
Επισκέπτης

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

τι θεμα κουβεντιαζετε εδω βρε παιδια?
Rainmaker
Δημοσιεύσεις: 5284
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 1:04 pm

Δημοσίευση από Rainmaker »

Dimig....το φορουμ αυτο δεν ασχολειται με πολιτικη και θεωριες συνομοσιας... Κανενας δεν προκειται να κατσει και να διαβασει ολα αυτα που εγραψες αφου ειναι πολυ κουραστικο... Αλλο ο διαλογος και αλλο να αντιγραφουμε κειμενα και να τα παραθετουμε εδω...ακομα και να ελενξω το κειμενο σου βαριεμαι για τυχων προσβολες δημοσιων προσωπων ή για απρεπεις εκφρασεις....
Σε παρακαλω να μην συνεχισεις με τον ιδιο τροπο...
Άβαταρ μέλους
galazia_sfaira
Δημοσιεύσεις: 10143
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 3:13 pm
Τοποθεσία: Μυτιλήνη

Δημοσίευση από galazia_sfaira »

silver29 έγραψε:τι θεμα κουβεντιαζετε εδω βρε παιδια?
Kαι να θες να κουβεντιάσεις δεν γίνεται Γιάννη μου. :?
Eγώ είμαι εσύ και Εσύ είμαι Εγω!

"Αφίεσθε Ημών"
Άβαταρ μέλους
ksan8oula
Δημοσιεύσεις: 2667
Εγγραφή: 15 Νοέμ 2008 6:54 pm
Τοποθεσία: Κρητη

Δημοσίευση από ksan8oula »

dimig διαβασα λιγο απο αυτα που γραφεις αλλα πεσ΄ μου μα το θεο ...πιστευεις οτι θα διαβαστει ολο αυτο απο καποιον??

Ε σε πληροφορω πως οχι ..πρωτον γιατι ειναι τεραστιο και δευτερον ,παρολο που ειμαι κρητικια ,δε θα εκφερω γνωμη σε θεμα τοσο λεπτο και χωρις τεκμηριωσεις .

Ειναι φορουμ διαλογου και οχι μονολογου .

Κατα τη γνωμη μου νομιζω οτι βρηκες λαθος τροπο να κοινοποιησεις το προβλημα των Ζωνιανων ...

Πως το σκεφτηκες δηλαδη οταν τα εγραφες ολα αυτα?? {πεστο κι ας πεσει κατω??}
Κανείς δεν θα σου απαντήσει τι είναι αλήθεια, γιατί αυτό που θα σου πει είναι μόνο η δικιά του!Βάσω Νικολοπούλου
Rainmaker
Δημοσιεύσεις: 5284
Εγγραφή: 27 Απρ 2007 1:04 pm

Δημοσίευση από Rainmaker »

Dimig συγνωμη κι ολας για το υφος μπυ... Εσυ τωρα δηλαδη πιστευεις οτι τα συμφεροντα των εβραιων και οποιων αλλων αναφερεις εινα να αποσχιστει η κρητη απο την ελλαδα;;;;;;

Γιατι αυτο ακουγεται λιιιγο αστειο...
Μονο δυο παραγραφους διαβασα και ηδη μου πεσαν τα μισα μαλλια μου....
Άβαταρ μέλους
Madraoulas
Δημοσιεύσεις: 7577
Εγγραφή: 15 Νοέμ 2007 6:11 pm
Τοποθεσία: Χολαργος-Αθηνα/Νεαπολη-Λακωνια

Δημοσίευση από Madraoulas »

i-) i-) i-) .....no comments
Ρε παλικαρι..πες δυο κουβεντες και τι γουσταρεις να θιξεις πραγματικα...εμενα προσωπικα με αφηνει αδιαφορος ο τροπος που μπηκες εδω μεσα.... ετσι οπως μπηκες δλδ...και δεν προκειται να διαβασω την εφημεριδα/blog/copy-paste που μας παραθεσες

Τι το περασες εδω?..μπατε σκυλοι αλλεστε?
..ελευθερια λογου ναι..αλλα σεβασμος και επικοινωνια με διαλογο στους ανθρωπους σε αυτο το χωρο...
τι λες?...να σαι καλα
ΣΑΣ ΑΓΑΠΑΩ ΟΛΟΥΣ!!..ετσι απλα....
''΄Όταν μέσα μας έχουν εκλείψει οι αιτίες της πράξης, τότε η πράξη η ίδια δεν άγεται από τα συμπτώματα, αλλά εκδηλώνεται αυθόρμητα και αυτούσια, ως αγαθοσύνη. "
dimig
Δημοσιεύσεις: 23
Εγγραφή: 01 Μαρ 2009 11:51 am

Δημοσίευση από dimig »

madraoula, δεν ειναι για σενα αυτο. εσενα θα σου ανεβασω καμια τσοντα για μες στα ουλα.

sorry κιολας που ασχολουνται μερικοι με ζητηματα τοσο συνθετα.
σου εβαλε κανενας το πιστολι στο κροταφο κ πεταχτηκες απο το πουθενα να με προσβαλεις, η εισαι κομπλεξικος που θες να τραβας τα βλεματα πανω σου κ βγαινεις να με μειωσεις.

μερικοι σε μερικα θεματα εχουν αποψη κ τη καταθετουν, οπως αλλοι παλι εχουν κωλο κ κλανουν
Άβαταρ μέλους
angela_al
Δημοσιεύσεις: 2334
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 1:03 pm
Τοποθεσία: Λάρισα

Δημοσίευση από angela_al »

madraoula, δεν ειναι για σενα αυτο. εσενα θα σου ανεβασω καμια τσοντα για μες στα ουλα.

sorry κιολας που ασχολουνται μερικοι με ζητηματα τοσο συνθετα.
σου εβαλε κανενας το πιστολι στο κροταφο κ πεταχτηκες απο το πουθενα να με προσβαλεις, η εισαι κομπλεξικος που θες να τραβας τα βλεματα πανω σου κ βγαινεις να με μειωσεις.

μερικοι σε μερικα θεματα εχουν αποψη κ τη καταθετουν, οπως αλλοι παλι εχουν κωλο κ κλανουν
dimig μετά από έναν τόμο copy paste, φτάσαμε και στο διαταύτα.
Στην παρουσίασή σου... Μας την έκανες κι αυτή, που την περιμέναμε τόσο... Λίγα λόγια, σταράτα και μυρωδάτα. Είμαι ο και λέγομαι...

:puke:
L' Amor che move il sole e l'altre stelle
Dante Aligieri
Άβαταρ μέλους
Madraoulas
Δημοσιεύσεις: 7577
Εγγραφή: 15 Νοέμ 2007 6:11 pm
Τοποθεσία: Χολαργος-Αθηνα/Νεαπολη-Λακωνια

Δημοσίευση από Madraoulas »

Ουτε εσυ εισαι για μας οπως καταλαβες

Δεν θα ερθω στο επειπεδο σου...ειναι πολυ ευκολο να σου επιτεθω λεκτικα οπως απαραδεκτα εκανες εσυ.

Δεν εχεις καταλαβει τιποτα..αλλα που να το καταλαβεις....

δεν θα σου πω τιποτ αλλο...στο καλο να πας απ οπου και να ηρθες


εσυ ΠΕΤΑΧΤΗΚΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΥΘΕΝΑ...
εσυ ΕΧΕΙΣ ΠΙΣΤΟΛΙ ΣΤΟΝ ΚΡΟΤΑΦΟ...το βλεπεις αραγε?
εσυ ΠΡΟΣΒΑΛΛΕΙΣ τον εαυτο σου πρωτα απ ολα..οχι εμενα
εσυ ΕΙΣΑΙ ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΟς και θελεις να ΤΡΑΒΑς ΤΑ ΒΛΕΜΑΤΑ ΕΠΑΝΩ ΣΟΥ
εσυ ΜΕΙΩΝΕΙς ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ με ολα αυτα που λες

το λεξιλογιο σου δειχνει τι 'εισαι'..αλλα εσυ δεν ΣΕ ΒΛΕΠΕΙς

ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ
ΣΑΣ ΑΓΑΠΑΩ ΟΛΟΥΣ!!..ετσι απλα....
''΄Όταν μέσα μας έχουν εκλείψει οι αιτίες της πράξης, τότε η πράξη η ίδια δεν άγεται από τα συμπτώματα, αλλά εκδηλώνεται αυθόρμητα και αυτούσια, ως αγαθοσύνη. "
Επισκέπτης

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Οι αστυνομικοί, με την εισβολή τους στο χωριό, παρενοχλούσαν τις γυναίκες μας" είπε ένας μεσήλικας Ζωνιανός, αναφερόμενος προφανώς και στη δική του γυναίκα. Νεαρά Ελληνόπουλα των είκοσι και κάτι χρόνων από όλα τα μήκη και τα πλάτη της Ελλάδας, τα οποία στελεχώνουν τις αστυνομικές δυνάμεις, "ορέχτηκαν" τις μεσήλικες της ορεινής Κρήτης
Mαδρυ να και η τσοντα την εβαλε πρωτη πρωτη!!! μπηκε λεει ο μπατσος και χουφτωσε την θεια του Τραιανου

ΙΝΤΑ μ******ς ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ ΡΕ ΤΡΑΙΑΝΕ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ ΚΑΙ ΞΕΦΤΙΛΙΖΕΙΣ ΤΗΝ ΚΡΗΤΗ?

ΟΥΣΤ!! :mad:
Άβαταρ μέλους
Vasoula
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 88472
Εγγραφή: 24 Απρ 2007 11:47 am
Τοποθεσία: Σείριος

Δημοσίευση από Vasoula »

το θέμα κλειδώνεται και μεταφέρεται στο μουσείο!

λυπάμαι φίλε ή φιλη dimig, αλλά μάλλον σε λάθος φόρουμ έγινες μέλος!

άλλωστε σε είχα προειδοποιήσει ότι δεν θα το διαβάσει κανείς, έτσι μακροσκελές που είναι...

Νομίζω ότι κοιτάς το δέντρο και χάνεις το δάσος...

Μέσα από διάλογο θα μπορούσαμε να ανταλλαξουμε απόψεις και να μας ενημερώσεις... Θα ήταν πιο ωφέλιμο και για εμάς και για σένα...

Ξέρεις, οι "εφημερίδες" δεν είναι του γούστου μας!

και ούτε το λεξιλόγιο σου είναι του γούστου μας!

γι' αυτό, στο καλό!
H Aγάπη μου για εσάς έχει χρώμα Λευκό

Εικόνα
____________________________________________
Reiki Center - Ρεικι

Επιστροφή στο “ΜΟΥΣΕΙΟ ΘΕΜΑΤΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 3”